Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2014., 08:50   #2021
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Svasta. Meni je najbolje upravo to "što cipele bodu oči".
i to što to nekome nije najbolje zaslužuje komentar "svašta"?
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 08:59   #2022
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
i to što to nekome nije najbolje zaslužuje komentar "svašta"?
Da.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 13:56   #2023
Andrijana, super, samo bi ja tanji remen, ovaj mi je malo preglomazan

Danijelovica, isto mi se jako sviđa, ali tebi bi promijenila torbu...nije loša općenito, ali mi na ovo ne sjeda...
suknja je skroz cool
edit: jako mi se sviđa pod uvjetom da ovo na čizmama nisu cirkončići, ako jesu, onda mi se ipak malo manje sviđa
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 16:47   #2024
Kiki Meni odlično sve Pogledala sam malo i tvoje ostale kombinacije, jako mi se sviđa tvoj stil. Tako želim i ja izgledati u tvojim godinama

Viki29 Torba i cipele odlične, ali mi kroj hlača i sako baš odskaču. Ja bih na ovakav sako išla sa skinny trapericama i malo podfrkala rukave

Andrijana Meni je ovo super Obožavam ovakve cipele i dulje vrijeme sam u potrazi za takvima.. Na početku sam vas upoznala s mojim problemom visine (181cm) i nenošenjem štikli :P Ovako nešto bi mi baš dobro došlo. Smijem pitati odakle su?

Danijelovica Ja ne volim ovakve suknje, uvijek me sjete na maškare i vile/leptiriće/pčelice, ali sve skupa mi odlično izgleda, trendovski )
Nora Morgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 16:52   #2025
Evo i moja jedna, išla sam na neku svadbu kao totalno sporedni gost...
Dok sam imala prilike (čitaj dok su me slikali) zaboravila sam lijepo, ravno stati tako da je ovo sve što imam.. Jakna je ona ista koju ranije niste baš voljeli... Opletite

[IMG][/IMG]
Nora Morgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 17:38   #2026
Nora Morgan, meni se ovo jako sviđa (suknja i janka), jedino ne mogu skužiti što imaš ispod (topić ili? Ta boja mi malo odskače od ostatka...)
Ja bi na ovo obukla salonke, šteta što se odričeš viših peta samo zato što si visoka...)
Ja imam 179,5 cm (sigurna sam da sam prije par godina imala 1 cm više, al očito se smanjujem s godinama... ), i bez razmišljanja nosim potpetice do maksimalno 10 cm. Muž je moje visine i kad obujem visoku potpeticu, onda sam fajn viša od njega, al on se nikada nije zamarao s tim, a meni se živo fućka što će netko sa strane komentirati...
Cipele su ove
http://www.asos.com//Asos/Asos-Sonic...px?iid=2605644
ova visina mi je super za posao...
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 18:01   #2027
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Evo moje današnje... (ispričavam se na glupoj pozi, zbog glupog ogledala je ovo jedini način da uslikam i cipele..)

Hlače - Lavish Alice sa Asosa (danas im je premijera )
Košulja - nemam pojma
Cipele - Asos

Kako uglavnom nosim odjela i penciluše, a u zadnje vrijeme sam sve šarenija, danas su me kolege zezali da me lovi kriza srednjih godina...
jesu to one hlače koje smo komentirale svojevremeno na asos topicu?? koje su ful bile dobre onoj ruskinji na njihovom forumu??? e, pa tebi stoje još bolje!! odlične su!! i ja bi, i jaaaaaaa!!!!

__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 18:08   #2028
Da Menni, to su te, predobre su ... još da sam pogodila veličinu iz prve, bile bi još bolje...
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 19:36   #2029
našla sam link direkt na proizvođača. na akciji su za 10 funti!!!
http://www.lavishalice.com/clothing-...-trousers-p918
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 19:57   #2030


Bacam se i ja na milost i nemilost forumašica Inače, nisam fan bijelih hlača, ali nisam imala traperice pri ruci
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 20:30   #2031
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
našla sam link direkt na proizvođača. na akciji su za 10 funti!!!
http://www.lavishalice.com/clothing-...-trousers-p918
Da, i ja sam tu gledala, ali je dostava 14 funti, pa se stvarno ne isplati, zato sam ih i uzela na Asosu za 13 funti.
Nevjerojatno je koliko te hlače očajno izgledaju na modelušama, a uživo su divne.
Ja sam upravo spakirala ove hlače u veličini UK 10, sutra ih šaljem nazad sa haljinom koju su mi krivo poslali...

Lace, nemam puno šta za reći, meni je ovo jaako jednostavno, lijepo i elegantno...
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 20:32   #2032
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Da, i ja sam tu gledala, ali je dostava 14 funti, pa se stvarno ne isplati, zato sam ih i uzela na Asosu za 13 funti.
Nevjerojatno je koliko te hlače očajno izgledaju na modelušama, a uživo su divne.
Ja sam upravo spakirala ove hlače u veličini UK 10, sutra ih šaljem nazad sa haljinom koju su mi krivo poslali...

Lace, nemam puno šta za reći, meni je ovo jaako jednostavno, lijepo i elegantno...
u pravu si za oboje, samo što ih na asosu više ne vidim. kad stavim u tražilicu - nema ih uopće u ponudi. ili se varam? imaš link?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 20:38   #2033
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
u pravu si za oboje, samo što ih na asosu više ne vidim. kad stavim u tražilicu - nema ih uopće u ponudi. ili se varam? imaš link?
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=3210412 - prati, tu i tamo se zna pojaviti koja veličina, samo pazi jaaako su rastezljive trebaš uzeti broj manje ako hoćeš da ti budu ful uske (Moji bokovi su 96 cm, na meni su hlače UK 8, a UK 10 mi je bio ful labavi...)

Curke, sorry na off-u, nećemo više...
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 21:15   #2034
Quote:
Lace kaže: Pogledaj post


Bacam se i ja na milost i nemilost forumašica Inače, nisam fan bijelih hlača, ali nisam imala traperice pri ruci
lajk za outfit, ja bi stavila druge stikle, ali je jako lijepo (i nisi se trebala zblurati u ps-u, izgledas mi ko kjut curka)
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 22:25   #2035
Hvala cure na komentarima! Jel se to meni čini ili ste me malo upakirali ,a samo sam spomenula godine (što bi tek bilo da sam ih izrekla )
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post

Danijelovica, ranije si imala dobrih i manje dobrih kombinacija, ali ova mi je odlična! Ja volim upadljive cipele u bojama i ovdje mi baš pašu.
Otkud je suknja? Predobra je...
Hvala,suknja je Zara.

Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post

Danijelovica, isto mi se jako sviđa, ali tebi bi promijenila torbu...nije loša općenito, ali mi na ovo ne sjeda...
suknja je skroz cool
edit: jako mi se sviđa pod uvjetom da ovo na čizmama nisu cirkončići, ako jesu, onda mi se ipak malo manje sviđa
Hvala, nisu cirkoni,ali jesu zakovice,a na majici još piše i PUNK
danijelovica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 00:05   #2036
Viki
lipo ja bi ti malo podvrnula traperice

sako je ok,mozda da je strukiraniji.....hm.....neznam....

Adrijana
dobra komba za posao! al daj sad jednu koja nije za posao!

Danijelovica
meni je super suknja! koliko imas god?

Lace

najs! bas si lipa od kud je top?
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 01:05   #2037
Došla ja malo komentirat i vidjeti vas
Krenuti ću od Kiki, sve drugo je predaleko XD

Kiki - kombinacija s rozim kaputom mi je odlična!
prosvjednik - nažalost ne sviđa mi se ovo, košulja i pulover zajedno mi ne idu pogotovo jer je pulover kraći, a balerinke ne volim.
viki 29 - dobro je skombinirano, ali mi se ovako odvojeno sviđaju jedino cipele.
Andrijana - hlače genijalne, lijepa kombinacija, ali je i meni ova košulja malo preslužbena.
danijelovica - lajkam jakooo puno!
Nora Morgan - možda mi je sve to skupa previše, cipele su mi baš loše sorry, a suknja mi se sviđa ako su to rese nekakve, al djeluje mi preplastično, e sad ovisi na kakvom svijetlu si slikana?
Lace - ovo je nešto što bih ja nosila, osim bijelih hlača jer sam debela, al dobro i već vidim da si prekrasna i lajkam ti kosu. sve paše, torba i cipke odlični detalji.
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 01:23   #2038
Danijelaovca- ova kombinacija je stvarno odlična. Sve si dobro odradila. Pogotovo ta divna suknja.
Adrijana- vrhunske hlače, lijepa kosulja, slatke cipelice. Svidja mi se tvoj stil i cinjenica da ne unistavas kombinacije neodgovarajućim nakitom,nego je uvijek decentan.
Viki- veliki lajk za ove cipele. Obozavam cipele jarkih boja a ako su tirkizne ili zelenkaste obozavam ih jos i vise. Sako je ok, ali ne komplimentira tvojoj figuri. Mozda nesto vise strukirano? P.s torbica je slatka i zelim je.
Lace- ne znam zasto ali cim sam vidjela tvoju kombinaciju pozeljela sam da je top bijeli a hlače crne. Inace ti kroj topa lijepo stoji, cipele su odlicne, torba isto. I lijep osmjeh
Nora Morgan- huh.... Jaknu ne lajkam. Ni torbu. Ne znam zasto ali crvenu kožu ne podnosim. Suknja je super, resice su zakon, ali top bi radje stavila crni. Cipele su skroz ok. Kad malo bolje pogledam jediní je problem u jakni ili torbi- jedno od to dvoje bi trebalo biti crno. P.s- slobodno nosi potpetice. Svi supermodeli su visoki i uvijek nose ekstremno visoke potpetice i izgledaju moćno. Mozes i ti bar one od nekoliko cm

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk
marwiiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 09:39   #2039
Lace - super komba zanima me jesu štikle Zara ili Roberto? ako su Roberto, jesu udobne? fulala sam Zarine pa bih čak i uzela Robertove ako valjaju...
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 09:39   #2040
Lijepo ste me upakirali , hvala cure!
Quote:
Mani83 kaže: Pogledaj post

Danijelovica
meni je super suknja! koliko imas god?
Hvala za suknju,za godine jer bih mogla pokvariti imidž
danijelovica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.