Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2013., 14:42   #61
Quote:
Cionist USA kaže: Pogledaj post
Za vrijeme Tuđmana su predsjedniku svašta vikali i fućkjali,pa zato nije nitko završio u zatvoru.
Sada ako se nakašlješ dok Milanović govori,to smatraju neprimjerenim i ne gine ti "informativni razgovor u milicijskoj stanici"
imaš ti više od tlinaest godina?

ljudi su zbog dinamovih šalova redovito privođeni i bili u pritvorima, a naravno da svatko tko je rekao nešto protiv njega bio je odmah uhićen i po brzom postupku osuđen na zatvor
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 25.08.2013., 14:44   #62
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
Na razna trkeljanja o teorijama urota se ne bavim.
Jovanovic je pokazao svoju dozu bahatosti i to mu se obilo o glavu. Sud je odlucio i stvari idu novom tokom.

Kakav je ovo primjer izmisljanja koji nema veze s navedenim slucajem?
Mogla je poruku staviti vidljivom na xy pravno dopustenih nacina. Nije tu morala krsiti nikakav zakon da je ucini dostupnom.
Ma držala se ona zakona ili ne ja je podržavam. Da smo se mi držali zakona ne bi nikad oslobodili ovu zemlju.
sizif 7 is offline  
Old 25.08.2013., 14:45   #63
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Pa dobro koliko koštaju ta jebena vrata, umjesto jednog lap topa političarima kupiti ćemo nova vrata za strahovladu
Pa koliko košta lakiranje auta pa nećeš grebati auto od premijera zato što se ne slažeš s njim?

Stvar je u činu.
Zallman is offline  
Old 25.08.2013., 14:48   #64
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
imaš ti više od tlinaest godina?

ljudi su zbog dinamovih šalova redovito privođeni i bili u pritvorima, a naravno da svatko tko je rekao nešto protiv njega bio je odmah uhićen i po brzom postupku osuđen na zatvor
Imaš pravo. Nije bitno bili ovi ili oni, treba se boriti protiv svake totalitarne vlasti.
sizif 7 is offline  
Old 25.08.2013., 14:48   #65
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
ljudi su zbog dinamovih šalova redovito privođeni i bili u pritvorima, a naravno da svatko tko je rekao nešto protiv njega bio je odmah uhićen i po brzom postupku osuđen na zatvor
Zašto lažeš? Nemaš nimalo srama?

Pun mi je kurac ovakvih udbaša i njihovih laži...
Tarapanaaa is offline  
Old 25.08.2013., 14:49   #66
Quote:
Tarapanaaa kaže: Pogledaj post
Zašto lažeš? Nemaš nimalo srama?

Pun mi je kurac ovakvih udbaša i njihovih laži...


znači ja lažem koji znam ljude koji su zbog krtiziranja tuđmana završili par mjeseci u zatvoru?
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 25.08.2013., 14:50   #67
BBB udbaši
KatarinaRi is online now  
Old 25.08.2013., 14:52   #68
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post


znači ja lažem koji znam ljude koji su zbog krtiziranja tuđmana završili par mjeseci u zatvoru?
Da, lažeš. Nitko nije završio u zatvoru samo zato jer je kritizirao Tuđmana. Lažove...
Tarapanaaa is offline  
Old 25.08.2013., 14:55   #69
Quote:
Tarapanaaa kaže: Pogledaj post
Da, lažeš. Nitko nije završio u zatvoru samo zato jer je kritizirao Tuđmana. Lažove...
ja znam par ljudi koji jesu, ali dobro ja lažem jer znam ljude koji jesu, a ti ne lažeš jer ne znaš nikoga jer vjerojatno nisi nikad ni rekao išta protiv nekoga osim na forumu

i da, ja sam udbaš
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 25.08.2013., 15:01   #70
Ne znaš nijednoga takvoga jer takvi ljudi ne postoje.

Da slučajno postoje, već bi bili narodni heroji za Feral, Index, Feral i slične smećarske tiskovine...bili bi medijske zvijezde u ovoj prćiji od države.

Stoga, ne kenjati po prvom hrvatskom predsjedniku kojemu nisi dostojan ni da zubima čistiš što mu je ostalo između nožnih prstiju..
Tarapanaaa is offline  
Old 25.08.2013., 15:04   #71
Quote:
Sibor kaže: Pogledaj post
A kaj nije mogla nać bolje mjesto recimo premijerov stan.Banski dvori su ma što vi mislili spomenik kulture.Zaboravio si napisat da je dotična ustaški orjentirana što je za svaku pohvalu.To joj još više diže cijenu.
Kakav je to spomenik kulture kad vrata vrijede samo iljadu i dvisto kuna?
Ma gone malu zato šta je Hrvatica i ne srami se to reći, to je cila filozofija.
Panula is offline  
Old 25.08.2013., 15:08   #72
Quote:
Tarapanaaa kaže: Pogledaj post
Ne znaš nijednoga takvoga jer takvi ljudi ne postoje.

Da slučajno postoje, već bi bili narodni heroji za Feral, Index, Feral i slične smećarske tiskovine...bili bi medijske zvijezde u ovoj prćiji od države.

Stoga, ne kenjati po prvom hrvatskom predsjedniku kojemu nisi dostojan ni da zubima čistiš što mu je ostalo između nožnih prstiju..
a znam ljude jer su mi neki od njih i prijatelji, ali ti samo vjeruj da je takav vođa države volio kritike na svoj račun...

jedina ti je isprika da si tada bio dijete pa nisi ništa znao već su ti mišljenje usmjerili roditelji jer sve drugo bilo bi izvrtanje istine što je zaista glupo i tragično...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 25.08.2013., 15:10   #73
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
imaš ti više od tlinaest godina?

ljudi su zbog dinamovih šalova redovito privođeni i bili u pritvorima, a naravno da svatko tko je rekao nešto protiv njega bio je odmah uhićen i po brzom postupku osuđen na zatvor
Ovo je obična laž. Riječ je o huliganima koji su razbijali kafiće i gostionice, pa ih je uhitilo i osudilo. Nema nijedne presude za verbalni delikt protiv Tuđmana, a nema ga i zato jer kad je Tuđman došao na vlast ukinuo je verbalni delikt, i nakon toga si protiv njega mogao govoriti i protiv svakog drugog što god te volja, i tako sve do 6. 8. ove godine kad su uhitili onog starog jer je nešto rekao Milanoviću.

Quote:
ja znam par ljudi koji jesu, ali dobro ja lažem jer znam ljude koji jesu, a ti ne lažeš jer ne znaš nikoga jer vjerojatno nisi nikad ni rekao išta protiv nekoga osim na forumu
Znaš neke koji jesu? A znaš li što je skener? Ajde majke ti, kad znaš te ljude, daj tu presudu skeniraj pa stavi negdje na internet pa da vidimo mi tu presudu u kojoj je neko osuđen zato jer je vrijeđao Tuđmana. Daj dokaz kad već poznaš ljude, jer u protivnom ti ima pravo reći da samo laprdaš.
Panula is offline  
Old 25.08.2013., 15:12   #74
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
a znam ljude jer su mi neki od njih i prijatelji, ali ti samo vjeruj da je takav vođa države volio kritike na svoj račun...
Navedi konkretna imena i prezimena, lažovčino.
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
jedina ti je isprika da si tada bio dijete
Kladim se da imam više godina od tebe, krkane.
Tarapanaaa is offline  
Old 25.08.2013., 15:13   #75
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
a znam ljude jer su mi neki od njih i prijatelji, ali ti samo vjeruj da je takav vođa države volio kritike na svoj račun...

jedina ti je isprika da si tada bio dijete pa nisi ništa znao već su ti mišljenje usmjerili roditelji jer sve drugo bilo bi izvrtanje istine što je zaista glupo i tragično...
Ja nisam bio djete i znam da lažeš, a ako ne lažeš to češ lako rješiti tako što češ nam pokazati tu presudu pa da vidimo.
Panula is offline  
Old 25.08.2013., 15:13   #76
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ostaje nejasno po čemu ova mlada ustašofilka zaslužuje svoju temu, a moderator još začini sve to u stilu pravog alfa mužjaka koji zaključi da ju treba ženiti.

Možda zato što na svojoj FB stranici između ostalog ima i ovo...
Quote:
Danas je rođendan Anti Paveliću,čovjeku s vizijom,iznimnoj osobi koja je nakon 1000 godina osnovala Nezavisnu Hrvatsku Državu.Da nije Ante, nikad se ne bi probudila nacionalna svijest 1989. i nikad ne bi došlo do Hrvatske.Već bi mi bili posrbljeni cigani s jugoslovenskim pasošima.
Sadašnja Hrvatska je izrasla na temeljima Antine NDH a ne ko što danas kažu, "antifašističke borbe", kakve antifa borbe, kad su se oni borili za jugoslaviju,gdje nije bilo spomena niti se smjelo govorit o Hrvatskoj.

Sretan rođendan,Ante Pavelić (Bradina kod Konjica, 14. srpnja 1889. - Madrid, 28. prosinca 1959.)
A žašto ne bi ona imala temu ako ima tko pisati na njoj ?

Veliki je propust drčne nam vlade da se još nije sjetila vratiti verbalni delikt pa ta mlada ustašofilka napiše svakakve gluposti i ne završi na 15 godina robije.
Vjerujem da bila puno vjerodostojnija da ide na bal vampira na Bundek i s gerijatrijom laprda o balkanskim ljubavima.

Sve u svemu. Mladoj curi naklon do poda.
Svoje zablude će imati vremena ispraviti. Ali zato ima jaja za 10 muškaraca. I ljudsko poštenje.
Page is offline  
Old 25.08.2013., 15:14   #77
Quote:
sizif 7 kaže: Pogledaj post
Ma držala se ona zakona ili ne ja je podržavam. Da smo se mi držali zakona ne bi nikad oslobodili ovu zemlju.
O cemu ti?
Mi smo proglasili neovisnost na temelju zakona. To sto je druga strana nas na silu zeljela zadrzati je druga stvar, pa ti mjesas opce pojmove, omg
Ma slobodno ti podrzavaj, ja samo znam da bi ti nekoga da ti clavlima okine vrata tuzio do zadnje moguce lipe da ti vrati, svim pravnim sredstvima.
I sve je oke, samo ne volim licemjerstvo.
unknown99 is offline  
Old 25.08.2013., 15:20   #78
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
O cemu ti?
Mi smo proglasili neovisnost na temelju zakona. To sto je druga strana nas na silu zeljela zadrzati je druga stvar, pa ti mjesas opce pojmove, omg
Ma slobodno ti podrzavaj, ja samo znam da bi ti nekoga da ti clavlima okine vrata tuzio do zadnje moguce lipe da ti vrati, svim pravnim sredstvima.
I sve je oke, samo ne volim licemjerstvo.
Ja na stanu imam drvena vrata, pa od vlage i drugih utjecaja su se malo usukla i trebam kupiti druga vrata, i ovih dana sam gledao i nema vrata ispod bar 2000 kuna. Kako onda vrata na spomeniku kulture mogu vrijediti 1200 kuna?
Tu su druge stvari u pitanju, ta mala je srčana i hrabra, i čini mi se da bi je crveni htjeli malo uškopiti, malo je zastrašiti.
Panula is offline  
Old 25.08.2013., 15:22   #79
Njen otac je poginuo u ratu, mislim da je to uzrok ekstremizma kod nje.
Hans Gruber is offline  
Old 25.08.2013., 15:23   #80
Quote:
Panula kaže: Pogledaj post
Ovo je obična laž. Riječ je o huliganima koji su razbijali kafiće i gostionice, pa ih je uhitilo i osudilo. Nema nijedne presude za verbalni delikt protiv Tuđmana, a nema ga i zato jer kad je Tuđman došao na vlast ukinuo je verbalni delikt, i nakon toga si protiv njega mogao govoriti i protiv svakog drugog što god te volja, i tako sve do 6. 8. ove godine kad su uhitili onog starog jer je nešto rekao Milanoviću.



Znaš neke koji jesu? A znaš li što je skener? Ajde majke ti, kad znaš te ljude, daj tu presudu skeniraj pa stavi negdje na internet pa da vidimo mi tu presudu u kojoj je neko osuđen zato jer je vrijeđao Tuđmana. Daj dokaz kad već poznaš ljude, jer u protivnom ti ima pravo reći da samo laprdaš.
nop, ljudi su bili privođeni jer su vikali dinamo, dinamo i jer su na sebi imali dinamove dresove koji su bili trn u oku tuđmanu kao titu hrvatska šahovnica

i neću ja sad tebi tu davati imena svojih prijatelja, njihova privatnost je njihov život
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.