Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2013., 15:24   #81
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
O cemu ti?
Mi smo proglasili neovisnost na temelju zakona. To sto je druga strana nas na silu zeljela zadrzati je druga stvar, pa ti mjesas opce pojmove, omg
Ma slobodno ti podrzavaj, ja samo znam da bi ti nekoga da ti clavlima okine vrata tuzio do zadnje moguce lipe da ti vrati, svim pravnim sredstvima.
I sve je oke, samo ne volim licemjerstvo.
A čemu pak ti ?
Kada su se to mladi ljudi borili "pravnim sredstvima" ? Bore se onim čime imaju. Mladošću, ludošću, srcem.

Nisu svaka vrata - vrata. Neka su i na Banskim dvorima. I imaju simbolično značenje.
Ali naravno, sve ti to znaš, samo se malo praviš grbav.
Nisu problem vrata, ni papir, ni čavao pa ni pjesma. Problem je što se spominje Hrvatska. A ne balkanska ljubav.
Page is offline  
Old 25.08.2013., 15:27   #82
Quote:
Panula kaže: Pogledaj post
Ja na stanu imam drvena vrata, pa od vlage i drugih utjecaja su se malo usukla i trebam kupiti druga vrata, i ovih dana sam gledao i nema vrata ispod bar 2000 kuna. Kako onda vrata na spomeniku kulture mogu vrijediti 1200 kuna?
Tu su druge stvari u pitanju, ta mala je srčana i hrabra, i čini mi se da bi je crveni htjeli malo uškopiti, malo je zastrašiti.
1200kuna je zakonski propisana novcana kazna.
Obicna egzibionistica privlacenja pozornosti.
Ne nudi nista, osim jednih te istih fraza. Zbilja je se treba bojati
Ne znas tko je opasniji od tih egzibionista, mozda u tandemu sa onim malim iz hcsp-a otkrivenim homoseksualcem, i milim mu predsjednikom za kojeg je otkriveno da to domoljublje naplacuje kriminalom i nezakonitim bogacenjem.
Opaka ekipa
unknown99 is offline  
Old 25.08.2013., 15:27   #83
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Pa dobro koliko koštaju ta jebena vrata, umjesto jednog lap topa političarima kupiti ćemo nova vrata za strahovladu
Pa kad si tako pun razumijevanja, što joj ne coltneš za tu kaznu od 1 200 kunića. Jedino nemoj očekivati zahvalnost jer joj u tom slučaju narušavaš performans
ball is offline  
Old 25.08.2013., 15:29   #84
Quote:
Page kaže: Pogledaj post
A čemu pak ti ?
Kada su se to mladi ljudi borili "pravnim sredstvima" ? Bore se onim čime imaju. Mladošću, ludošću, srcem.

Nisu svaka vrata - vrata. Neka su i na Banskim dvorima. I imaju simbolično značenje.
Ali naravno, sve ti to znaš, samo se malo praviš grbav.
Nisu problem vrata, ni papir, ni čavao pa ni pjesma. Problem je što se spominje Hrvatska. A ne balkanska ljubav.
Nema tu nikakvog problema. Obicne gluparije ni vrijedne komentara.
unknown99 is offline  
Old 25.08.2013., 15:33   #85
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
Nema tu nikakvog problema. Obicne gluparije ni vrijedne komentara.
Pa zašto onda pišeš komentare na ovoj temi ?
Page is offline  
Old 25.08.2013., 15:35   #86
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
nop, ljudi su bili privođeni jer su vikali dinamo, dinamo i jer su na sebi imali dinamove dresove koji su bili trn u oku tuđmanu kao titu hrvatska šahovnica

i neću ja sad tebi tu davati imena svojih prijatelja, njihova privatnost je njihov život
Pa zamrači ime i prezime jebo ga ti, daj samo presudu iz koje se vidi da je neko osuđen jer je nešto vikao protiv Tuđmana.
Daj nam samo da se vidi da je to dokument od suda, i da se vidi da je to zbog toga, a preko imena i prezimena stavi crnu traku da se ne vidi.
A ti to nečeš napraviti jer to ne postoji a ti lažeš. Jer da staviš onda bi se vidilo da su osuđeni jer su razbijali one bircuze kad se ide pram južnoj tribini, a ne zato što su vikali protiv Tuđmana.
Panula is offline  
Old 25.08.2013., 15:37   #87
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
1200kuna je zakonski propisana novcana kazna.
Obicna egzibionistica privlacenja pozornosti.
Ne nudi nista, osim jednih te istih fraza. Zbilja je se treba bojati
Ne znas tko je opasniji od tih egzibionista, mozda u tandemu sa onim malim iz hcsp-a otkrivenim homoseksualcem, i milim mu predsjednikom za kojeg je otkriveno da to domoljublje naplacuje kriminalom i nezakonitim bogacenjem.
Opaka ekipa
Nema tu nikakvog problema. Obicne gluparije ni vrijedne komentara.
Panula is offline  
Old 25.08.2013., 15:42   #88
Quote:
Panula kaže: Pogledaj post
Pa zamrači ime i prezime jebo ga ti, daj samo presudu iz koje se vidi da je neko osuđen jer je nešto vikao protiv Tuđmana.
Daj nam samo da se vidi da je to dokument od suda, i da se vidi da je to zbog toga, a preko imena i prezimena stavi crnu traku da se ne vidi.
A ti to nečeš napraviti jer to ne postoji a ti lažeš. Jer da staviš onda bi se vidilo da su osuđeni jer su razbijali one bircuze kad se ide pram južnoj tribini, a ne zato što su vikali protiv Tuđmana.
čuj ovoga svi znamo kako je policija i sudstvo radilo 90-ih, ne znam kako ti nisi upoznat s time...

pa i dan danas se ljude trpa u zatvor zbog ničega, a kamoli tek tada...

čovjek viče dinamo, dinamo i završi u postaji i dobije lažnu optužnicu da je vrijeđao policajca i onda u presudi stoji da je osuđen za vrijeđanje policajaca, a čovjek bio pored mene i vikao dinamo dinamo

ali teško da ti to možeš shvatiti jer ne vjerujem da si u to vrijeme previše boravio na mjestima ko i ja
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 25.08.2013., 15:42   #89
Quote:
Tarapanaaa kaže: Pogledaj post
Navedi konkretna imena i prezimena, lažovčino.

Kladim se da imam više godina od tebe, krkane.
reihl kir, paradžik, kraljević, dalmatinska akcija..... jedna presuda a puno mrtvih glava
dk1 is offline  
Old 25.08.2013., 15:51   #90
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
ljudi su zbog dinamovih šalova redovito privođeni i bili u pritvorima, a naravno da svatko tko je rekao nešto protiv njega bio je odmah uhićen i po brzom postupku osuđen na zatvor
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
reihl kir, paradžik, kraljević, dalmatinska akcija..... jedna presuda a puno mrtvih glava
Page is offline  
Old 25.08.2013., 15:57   #91
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
čuj ovoga svi znamo kako je policija i sudstvo radilo 90-ih, ne znam kako ti nisi upoznat s time...

pa i dan danas se ljude trpa u zatvor zbog ničega, a kamoli tek tada...

čovjek viče dinamo, dinamo i završi u postaji i dobije lažnu optužnicu da je vrijeđao policajca i onda u presudi stoji da je osuđen za vrijeđanje policajaca, a čovjek bio pored mene i vikao dinamo dinamo

ali teško da ti to možeš shvatiti jer ne vjerujem da si u to vrijeme previše boravio na mjestima ko i ja
Znači nemaš dokaza i lažeš. Hvala, završili smo.
Panula is offline  
Old 25.08.2013., 15:58   #92
Quote:
Panula kaže: Pogledaj post
Znači nemaš dokaza i lažeš. Hvala, završili smo.
a jesi bistar, znači da sam idem kod prijatelja i kažem mu da mi da svoje presude (koje je vjerojatno i bacio već odavno jer je prošlo 15 godina od toga) da ih skeniram i pokažem anonimcima na forumu?

stvarno ste duhoviti
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 25.08.2013., 16:02   #93
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
reihl kir, paradžik, kraljević, dalmatinska akcija..... jedna presuda a puno mrtvih glava
Dokaz?

A što rade teški desničari Paradžik i Kraljević u istom košu s ovim teškim ljevičarima?
Kir je koliko se zna ubijen jer je netko na motorolu dojavio nekom na punktu da idu četnici koji su mu silovali mater i ubili oca. I ja bi pucao na njegovom mjestu. A pitanje je ko je imao vezu na obje strane, Tuđman sigurno nije alo mogao bi biti Boljkovac.
Paradžik je ubijen po skoro istom scenariju, znači opet Boljkovac.
Kraljević je državljanin druge države, ubijen na teritoriju druge države od strane državljana druge države i to s Hrvatskom nema veze.
Dalmatinska akcija? To su oni šta su dobivali 0,03% na izborima pa su proglasili da su ugroženi.

A di je presuda?
Panula is offline  
Old 25.08.2013., 16:05   #94
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
a jesi bistar, znači da sam idem kod prijatelja i kažem mu da mi da svoje presude (koje je vjerojatno i bacio već odavno jer je prošlo 15 godina od toga) da ih skeniram i pokažem anonimcima na forumu?

stvarno ste duhoviti
Ne nego da ne lažeš tvrdeći kako iznosiš nešto što je istina a za što nemaš dokaz.
Tako možeš samo lupati glavom o zid, a dokaza nemaš jer lažeš.
I kakve su to žrtve strašnog Tuđmanovog režima koje nisu uspjele zadržati dokaz da ih je Tuđmanov režim osuđivao samo zato jer su nešto rekli.
A ti jako dobro znaš da su razbijali bircuze koji se nalaze na putu za južnu tribinu i da su za to osuđeni, a ja to znam jer sam to vidio svojim očima, za razliku od tebe koji si očito premlad pa tamo nisi bio i to ne znaš.
Panula is offline  
Old 25.08.2013., 16:10   #95
Čurkovićka uživa uživa u pet minuta slave i besplatno reklamira Crnu legiju....
Njezina stvar
Lorenzow is offline  
Old 25.08.2013., 16:19   #96
Quote:
Panula kaže: Pogledaj post
Ne nego da ne lažeš tvrdeći kako iznosiš nešto što je istina a za što nemaš dokaz.
Tako možeš samo lupati glavom o zid, a dokaza nemaš jer lažeš.
I kakve su to žrtve strašnog Tuđmanovog režima koje nisu uspjele zadržati dokaz da ih je Tuđmanov režim osuđivao samo zato jer su nešto rekli.
A ti jako dobro znaš da su razbijali bircuze koji se nalaze na putu za južnu tribinu i da su za to osuđeni, a ja to znam jer sam to vidio svojim očima, za razliku od tebe koji si očito premlad pa tamo nisi bio i to ne znaš.
isuse, pa dokle ćeš se koprcati u izmišljanju događaja

ja sam bio pored ljudi dok su ih na tribini privodili jer su vikali dinamo, dinamo i dobili prijave za vrijeđanje policijskih službenika, iako naravno nisu nikoga vrijeđali, a ti koji nisi bio tamo niti imaš pojma o tom događaju tu izmišljaš o nekom uništavanju imovine i ne znam što sve već ne...

kako te nije sram i stid iz svoje sobice izmišljati događaje dok su neki ljudi samo zato što su vikali dinamo bili po pritvorima i zatvorima?
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 25.08.2013., 16:35   #97
Quote:
Panula kaže: Pogledaj post

Kir je koliko se zna ubijen jer je netko na motorolu dojavio nekom na punktu da idu četnici koji su mu silovali mater i ubili oca. I ja bi pucao na njegovom mjestu.
a ubojica koji je ubio šefa policije je mirno sjeo u auto, otišao u zagreb, proveo tamo 2-3 dana, neometano prešao granicu i vratio se na zapad. uhvaćen 95. pomilovan 97. iako za to nije bilo osnova
Quote:
Panula kaže: Pogledaj post
Paradžik je ubijen po skoro istom scenariju, znači opet Boljkovac.
na jednom od punktova koje je gudelj tako elegantno prelazio. ubojice su osuđene, pa pomilovane, pa je osuđenim ubojicama dopušteno da se vrate u policiju
Quote:
Panula kaže: Pogledaj post
Kraljević je državljanin druge države, ubijen na teritoriju druge države od strane državljana druge države i to s Hrvatskom nema veze.

... osim što je kombi pun leševa bez problema prešao granicu i završio u rh

Quote:
Panula kaže: Pogledaj post
Dalmatinska akcija? To su oni šta su dobivali 0,03% na izborima pa su proglasili da su ugroženi.

A di je presuda?
to su oni koji su osuđeni pa oslobođeni da su sami sebi podmetnuli bombu.

zajedničko svima njima je bilo da su imali oštre jezike kad je tuđman bio u pitanje....
dk1 is offline  
Old 25.08.2013., 16:44   #98
Kaj se tiče dinamovih utakmica za vrijeme Tuđmana,ja sam bio na utakmicama.Da,oduzimani su šalovi i zastave sa Dinamovim imenom i znakovljem,da,bilo je problema zbog imena,ali nikada nikoga nisam vidio da je priveden zbog vikanja.Problem je bio,jer je Francek poslao policiju na nas i onda bi bili privođeni zbog tučnjave sa policijom.Bio sam na utakmicama,bio sam u sukobima,ali nisam nikada priveden.Ali,isto tako je činjenica da se u vijeme Tuđmana,Feral sprdao i sa Francekom i sa Šuškom i nitko nije stradao.Bila je velika sloboda izražavanja mišljenja.

Ova mala je napravila prekršaj,to je točno,ali ne kužim zašto joj se zamjera privlačenje pozornosti.Pa,zar nisu na taj način političari dolazili na vlast(u svim državama),privlačenjem pozornosti djelima ili riječima?Ja malu podržavam,nešto se poduzeti mora.Problem je kaj mi svi tu pametujemo,umjesto da i mi nekaj poduzmemo.

Kaj se tiče Tita,on je zločinac,komunizam je proglašen totalitarnim zločinačkim režimom.Ako se malo prouči ustaštvo,onda se ne bi pričale budalaštine o zločinačkom pokretu.Ako je NDH bila zločinačka,onda je i ova država zločinačka.
pravaš21st is offline  
Old 25.08.2013., 16:47   #99
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
a ubojica koji je ubio šefa policije je mirno sjeo u auto, otišao u zagreb, proveo tamo 2-3 dana, neometano prešao granicu i vratio se na zapad. uhvaćen 95. pomilovan 97. iako za to nije bilo osnova
Da, zato što je uvučen u klopku, po opisanom scenariju (Boljkovac).


Quote:
na jednom od punktova koje je gudelj tako elegantno prelazio. ubojice su osuđene, pa pomilovane, pa je osuđenim ubojicama dopušteno da se vrate u policiju
Da, zato što su uvučeni u klopku po istom scenariju (Boljkovac). Ni Tuđman ni Šušak nisu imali vezu s obje strane, a Boljkovac jest. Boljkovac je rekao da je Goran Hadžić bio mirotvorac, da mu je poklonio pištolj, ali to i ne treba dokazivati, jasno je da je Boljkovac imao vezu na obje strane. Motorola u Tenji s koje je javljeno da je Gudelju silovana majka i ubijen otac bila je u četničkim rukama. Samo je Boljkovac taj koji je s jedne strane imao vezu s četnicima, a s druge je mogao znati tko je na punktu.



Quote:
... osim što je kombi pun leševa bez problema prešao granicu i završio u rh
Priča koja nema nikakve veze s Hrvatskom, i koja ne dokazuje ništa. Imate li neki konkretan dokaz, ili ćete i dalje samo ponavljati papagajski te napamet naučene udbaške fore.


Quote:
to su oni koji su osuđeni pa oslobođeni da su sami sebi podmetnuli bombu.
Dakle, oslobođeni.
Quote:
zajedničko svima njima je bilo da su imali oštre jezike kad je tuđman bio u pitanje....
To bi valjda trebao biti dokaz? Pa mislim da osim dalmatinske akcije nitko nije imao oštar jezik kad je Tuđman u pitanju, a ako jest nije problem naći dokaz.
Panula is offline  
Old 25.08.2013., 16:48   #100
Quote:
pravaš21st kaže: Pogledaj post
Kaj se tiče dinamovih utakmica za vrijeme Tuđmana,ja sam bio na utakmicama.Da,oduzimani su šalovi i zastave sa Dinamovim imenom i znakovljem,da,bilo je problema zbog imena,ali nikada nikoga nisam vidio da je priveden zbog vikanja.Problem je bio,jer je Francek poslao policiju na nas i onda bi bili privođeni zbog tučnjave sa policijom.Bio sam na utakmicama,bio sam u sukobima,ali nisam nikada priveden.Ali,isto tako je činjenica da se u vijeme Tuđmana,Feral sprdao i sa Francekom i sa Šuškom i nitko nije stradao.Bila je velika sloboda izražavanja mišljenja.

Ova mala je napravila prekršaj,to je točno,ali ne kužim zašto joj se zamjera privlačenje pozornosti.Pa,zar nisu na taj način političari dolazili na vlast(u svim državama),privlačenjem pozornosti djelima ili riječima?Ja malu podržavam,nešto se poduzeti mora.Problem je kaj mi svi tu pametujemo,umjesto da i mi nekaj poduzmemo.

Kaj se tiče Tita,on je zločinac,komunizam je proglašen totalitarnim zločinačkim režimom.Ako se malo prouči ustaštvo,onda se ne bi pričale budalaštine o zločinačkom pokretu.Ako je NDH bila zločinačka,onda je i ova država zločinačka.
To da. U demokratskoj Americi ili Francuskoj da digneš ruku na policajca kazna bi bila masnija nego u Tuđmanovom režimu
Panula is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.