Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2013., 17:23   #1
još jedna desna stranka... Domoljubna stranka Croatorum

Osniva se prva čista hrvatska stranka (DSC): 'Komunistima i njihovim potomcima ulaz zabranjen'

"Domoljubna stranka Croatorum"(DSC) će svoje članove pomno odabirati pa tako nikakve šanse za učlanjenje neće imati niti oni domoljubi čiji su članovi obitelji imali bilo kakve veze s komunističkim sistemom, odnosno, koji su u komunizmu obnašali funkcije bilo kojeg tipa i koji su, kako navode, "ginuli i ginu za zvijezdu petokraku pod kojom je gažena Hrvatska".

Croatorum je svojstvo domoljubne hrvatske organizacije koja se suprostavlja svakoj sili koja nastoji pretvoriti Hrvatsku i hrvatski narod u jedan izmišljeni i nepostojeći narod, stoji na stranicama ove udruge.

Primarni cilj članova Croatoruma je zaštita svakog Hrvata i odbijanje svakog neprijateljskog napada na hrvatskog čovjeka. Croatorum je i stvarnost koja se protivi svakoj sili koja želi i nastoji Hrvate pokoriti i uništiti, pa je stoga logičan slijed bio osnivanje, kako kažu članovi, jedine uistinu čiste hrvatske stranke koja će se Hrvatskoj predstaviti pod imenom "Domoljubna stranka Croatorum" (DSC).

DSC - Prva prava čista hrvatska stranka

Ipak, članom stranke neće moći postati svaki onaj koji se osjeća velikim Hrvatom. Riječ je o stranci koja će svoje članove pomno odabirati i neće se libiti držanja prilično rigoroznih pravila kojim bi izbjegli neozbiljne, "leteće" članove u prolazu, već će kvalitetu svojih budućih pripadnika provjeravati i kroz obiteljsko stablo. Posebice će se to ticati Hrvata iz dijaspore, pa tako nikakve šanse za učlanjenje neće imati niti oni domoljubi čiji su članovi obitelji imali bilo kakve veze s komunističkim sistemom, odnosno, koji su u komunizmu obnašali funkcije bilo kojeg tipa i koji su, kako navode, "ginuli i ginu za zvijezdu petokraku pod kojom je gažena Hrvatska".

Jednako tako, pristup ovoj mladoj, čistoj stranci neće imati članovi HDZ-a, HNS-a, HSP-a ili bilo koje stranke koja je sudjelovala u privatizaciji, rasprodaji i uništavanju Hrvatske. DSC je prva stranka koja u Statutu ima lustraciju i koja u startu daje do znanja tko ne može biti njen član. Bavit će se isključivo zaštitom hrvatskih interesa jer, kako kažu, za sada u svojoj domovini ne vide ništa hrvatsko.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...zabranjen.html

izvolite komentirajte
Alfa157 is offline  
Old 03.10.2013., 17:45   #2
tko su osnivači?
ili je to još jedan pokušaj razjedinjenja ovog naroda? vraćam se nekih 20 godina unatrag kada sam bila na paraginom predizbornom skupu čiji je moto bio-hsp lista bez komunista. pa ispalo nešto sasvim šesnajsto.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Old 03.10.2013., 17:45   #3
debili
Daario Nahar1s is offline  
Old 03.10.2013., 17:48   #4
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
tko su osnivači?
e to ne znam, znam samo da izdavaju priopćenja koja najčešće dnevno.hr oobjavi i da imaju fejs stranicu
Alfa157 is offline  
Old 03.10.2013., 17:53   #5
pa kaj onda znaš? bitno da si otprl novu temu, obavjestil nas da je na hrvatskom političkom nebu proletjela još jedna stranka i to je sve. malko budi informativniji i opširniji te napiši koju rečenicu više jer je ovo neozbiljno. garant si to pročital negdje na fejsu.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Old 03.10.2013., 17:57   #6
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
pa kaj onda znaš? bitno da si otprl novu temu, obavjestil nas da je na hrvatskom političkom nebu proletjela još jedna stranka i to je sve. malko budi informativniji i opširniji te napiši koju rečenicu više jer je ovo neozbiljno. garant si to pročital negdje na fejsu.
pa stavio sam link
Alfa157 is offline  
Old 03.10.2013., 18:15   #7
Još jedna stranka osnovana od vlasti režima HDZ/SDP, da bi se održali na vlasti.:kava;
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Old 03.10.2013., 18:20   #8
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
pa stavio sam link
fakat neozbiljno. očekujem permaban za ovu temu
Daario Nahar1s is offline  
Old 03.10.2013., 18:21   #9
Pa ako nitko od nabrojanih ne može biti član te stranke, ona će brojiti samo svoje osnivače.Pretpostavljam da su osnivači katolici. I da znaju kršćanski, odnosno katolički nauk. I da vjeruju u Boga svemogućega, stvoritelja neba i zemlje....
Ovo što propagiraju o članstvu, s Božjim naukom blage veze nema.
Prije s Vražjim
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Old 03.10.2013., 18:50   #10
Bilo bi smiješno da nije žalosno:
Koji redikuli u ovoj stranci već na startu su pokazali koliko vole Hrvatsku.
Čak nisu smatrali ime Hrvata ili Hrvatske staviti u naziv stranke !!!Na hrvatskom jeziku.
Živjeli domoljubi latini....živio nam latinski jezik u Hrvatskoj.
Dakle uvodite dvojezičje u nazivu stranaka !!!
Tko vam je prišapnuo kako se to kaže na latinskom ???
i zašto latinski...?
Čak se i Crkva u Hrvata zove hrvatskim imenom a ne latinskim- a vi ste papskiji od pape ???
Samo ste smiješni i ništa drugo.:
__________________
bananko

Zadnje uređivanje Lorenzow : 03.10.2013. at 18:51. Reason: k
Lorenzow is offline  
Old 03.10.2013., 19:33   #11
Treba postaviti strože uvjete za registriranje stranaka. Ovo već postaje smiješno

150 stranaka na 4 milijuna stanovnika. Gdje to ima?
šišćevap is offline  
Old 03.10.2013., 19:36   #12
Gdje je onaj facepalm kad ga trebas?
A jesu mi pro hrvatski nastrojena stranka ni ime im nije na hrvatskom...
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Old 03.10.2013., 19:37   #13
Domoljubna stranka, a nema ni hrvatsko ime.
Gojko 2 is offline  
Old 03.10.2013., 20:36   #14
Komedijaši ,svaki pametnjaković osniva svoju sranku ,još kad budu izbori osnovat će se još barem dvadeset .

Kad sam ja služio vojsku uoči rata u Srbiji ,tamo je stvorena Velika roken-roll partija .
I sad trese izbornom scenom .Budući premijer je garant njihov .

Svaka izborna lista ,bilo stranačka ili nezavisna za sabor triba po meni bar 5000 potpisa ,pa budale mogu osnivati stranke do besvjesti .
kamenčina is offline  
Old 04.10.2013., 14:21   #15
Treba postrožiti zakon o političkim strankama. Svatko od nas može skupiti 100 ljudi. Najbolje da dignemo granicu na 10.000.

http://www.zakon.hr/z/549/Zakon-o-po...Dkim-strankama

Ne znam kome je u interesu da imamo 143 političke stranke.
DJTcro is offline  
Old 04.10.2013., 14:25   #16
Quote:
Gojko 2 kaže: Pogledaj post
Domoljubna stranka, a nema ni hrvatsko ime.
Zar politička stranka nužno mora imati Hrvatsku u imenu? U nekim zapadnoeuropskim državama ni desne stranke ne nose ime države.

Zadnje uređivanje DJTcro : 04.10.2013. at 14:44.
DJTcro is offline  
Old 04.10.2013., 14:35   #17
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
tko su osnivači?
ili je to još jedan pokušaj razjedinjenja ovog naroda? vraćam se nekih 20 godina unatrag kada sam bila na paraginom predizbornom skupu čiji je moto bio-hsp lista bez komunista. pa ispalo nešto sasvim šesnajsto.
Hrvatski domoljubi.

Na prvu ruku bi rekao da se sa osnivanjem još jedne stranke žele sprdati sa političkom scenom.

Ali bojim se da ta gospoda misle ozbiljno. Sigurno su to stariji ljudi namrgođenih lica, kojima je jedina želja vidjeti jugokomunjare kako vise na banderama.

Domoljubna stranka Croatorum...to ni luđaku ne bi palo na pamet.

Zadnje uređivanje DJTcro : 04.10.2013. at 15:05.
DJTcro is offline  
Old 04.10.2013., 14:39   #18
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Hrvatski domoljubi.

Na prvu ruku bi rekao da se sa osnivanjem još jedne stranke žele sprdati sa političkom scenom.

Domoljubna stranka Croatorum...to ni luđaku ne bi palo na pamet.
pa vidiš da je nekome opalo to na pamet poput cigle giter-5
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Old 04.10.2013., 15:29   #19
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Treba postrožiti zakon o političkim strankama. Svatko od nas može skupiti 100 ljudi. Najbolje da dignemo granicu na 10.000.

http://www.zakon.hr/z/549/Zakon-o-po...Dkim-strankama

Ne znam kome je u interesu da imamo 143 političke stranke.
stoji, ali što s postojećima već

inače zazor prema komunizmu je legitiman politički stav, mislim da bi se sve stranke trebale i prema fšistima i prema komunistima, iako ovo s potomcima je glupo ako sami nisu bili
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 04.10.2013., 16:05   #20
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
stoji, ali što s postojećima već

inače zazor prema komunizmu je legitiman politički stav, mislim da bi se sve stranke trebale i prema fšistima i prema komunistima, iako ovo s potomcima je glupo ako sami nisu bili
Preregistracija. Neka skupe 10.000 potpisa, ako žele opstati kao stranka.
DJTcro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.