Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2017., 22:23   #61
Impregnirala sam ih redovito. Fakat pazim i dobro se brinem za obuću, a svejedno mi se to dogodilo i jako sam se razočarala u njih.
sayu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:35   #62
Je li ovo normalno?
Kupio sam kod njih cipele za oko 400kn, Lasocki neke plave s unutra smeđim.
Međutim, već nakon prvog nošenja mi je kompletna čarapa posmeđila a na koži imam crvenilo te sam jedva isprao boju sa čarape i stopala.
Tj cipele užasno puštaju boju. Kupio sam i crne kožne prije toga kod njih pa mi ništa nije puštalo niti u jednoj drugoj trgovini da mi se dogodi slično.
Nosio još jednom da je to "možda prošlo", sada mi je već nakon 30min čarapa smeđa.
Ako s vlanžnim prstom prođem po toj površini bude sav smeđ.
I što je najgore, u Rijeci to "ne priznaju kao reklamaciju", sada sam u postupku žalbe i čekam 14 dana.
Tko zna koje kemikalije su mi završile na stopalu.

A nije da sam prvi put kod njih, ove godine sam potrošio više od 1500kn kod njih i ako mi za ovo ne vrate pare ili daju druge cipele više nikada neću ništa kupiti.
Čitao sam negdje "da se kao premažu ili šrpicaju lakom" što mi je iznimno glupo jer mi tek onda koža ne diše i kao da sam kupio duplo jeftiniji umjetni materijal.
Još sam pitao i poznanika u Tržišnoj inspekciji pa je rekao da čekam postupak reklamacije pa ako bude negativan da će ići u postupak inspekcijskog nazdora prodavaonice i poslovanja te preuzeti moj slučaj.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 21:10   #63
Quote:
ag007 kaže: Pogledaj post
Je li ovo normalno?
Kupio sam kod njih cipele za oko 400kn, Lasocki neke plave s unutra smeđim.
Međutim, već nakon prvog nošenja mi je kompletna čarapa posmeđila a na koži imam crvenilo te sam jedva isprao boju sa čarape i stopala.
Tj cipele užasno puštaju boju. Kupio sam i crne kožne prije toga kod njih pa mi ništa nije puštalo niti u jednoj drugoj trgovini da mi se dogodi slično.
Nosio još jednom da je to "možda prošlo", sada mi je već nakon 30min čarapa smeđa.
Ako s vlanžnim prstom prođem po toj površini bude sav smeđ.
I što je najgore, u Rijeci to "ne priznaju kao reklamaciju", sada sam u postupku žalbe i čekam 14 dana.
Tko zna koje kemikalije su mi završile na stopalu.

A nije da sam prvi put kod njih, ove godine sam potrošio više od 1500kn kod njih i ako mi za ovo ne vrate pare ili daju druge cipele više nikada neću ništa kupiti.
Čitao sam negdje "da se kao premažu ili šrpicaju lakom" što mi je iznimno glupo jer mi tek onda koža ne diše i kao da sam kupio duplo jeftiniji umjetni materijal.
Još sam pitao i poznanika u Tržišnoj inspekciji pa je rekao da čekam postupak reklamacije pa ako bude negativan da će ići u postupak inspekcijskog nazdora prodavaonice i poslovanja te preuzeti moj slučaj.
Nikako ne djeluje normalno i ne kužim kako to nisu priznali za reklamaciju. Ne odustaj.
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:33   #64
Nazvali su me, nikakva isprika, ništa. Samo da dođem po novac u poslovnicu.
Te sam kupio uz 35% popusta, (tada je bilo na sve 35%), naravno da mi nisu ponudili ništa u zamjenu, ikakav popust na iste takve druge boje (sada su po redovnoj cijeni).
Nimalo jednostavno, morao dolaziti dva puta a nisu mi blizu te naravno nikakva isprika, nisu ljubazni ni profesionalni.

Ovako su mi izgledale čarape i nakon pranja (nemoguće skinuti tu smeđu boju), te sam bacio 2 para čarapa (ovakve budu nakon 30min nošenja a koža crveni).
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 10:33   #65
Je li netko rezervirao cipele u CCC preko njihove stranice? Pise da ce poslati mail ili sms kad ti rezerviraju cipele, ali nisam nista dobila, a rezervirala sam jucer ujutro.
Malla222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 12:32   #66
Quote:
Malla222 kaže: Pogledaj post
Je li netko rezervirao cipele u CCC preko njihove stranice? Pise da ce poslati mail ili sms kad ti rezerviraju cipele, ali nisam nista dobila, a rezervirala sam jucer ujutro.
Ja sam rezervirala telefonski

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2022., 21:27   #67
Jel ima u tom CC-u kakvih kvalitetnih, kožnih cipela ili je sve tvrdo i bofl?

Ja tražim neke plave salonkice ili polusandale ili balerinke ali da imaju potpeticu, ne znam jel da se uopće trudim ići tamo?

Što se tiče puštanje boje cipela, budi sretan da su ti vratili lovu, kad sam ja pitala u Ilici u jednoj trgovini rekli su da puštanje boje ne primaju pod reklamacije! Ima sprej za sprejanje iznutra pa kao neka si ljudi to kupe!!!!
Carly74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2022., 14:52   #68
Pozdrav. Evo ja sam kupila stikle Lasocky. Super su.
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:43.