Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2013., 12:43   #41
Vidim puno je ovdje educiranih i pametnih koji skupljaju postiće lupkajući po tipkovnici i pretačući iz šupljeg u prazno. A što to Vi konkretno činite po pitanju boljitka u našoj državi? Usrani ste kao i politika koju komentirate
Matzko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 13:05   #42
Quote:
Sibor kaže: Pogledaj post
ROFL upravo se glasovi na izborima dobijaju obećanjima.Da sutra obećam krv,znoj i suze što misliš koliko bih glasova dobio.Stoga izjavio si glupost.
O pobogu, valjda ti je jasno da nisam mislio općenito na obećanja. Ali realno, na anketnom uzorku od 100 glasača:
  • 30 glasa za HDZ jer su oni stvorili Hrvatsku
  • 10 glasa za HDZ da ne dođu 'crveni' na vlast
  • 30 glasa za SDP
  • 10 glasa za HDZ da ne dođe HDZ na vlast
  • 10 glasa za laburiste, HDSSB i slično jer im je puna kapa HDZ-a i SDP-a
  • 1 potrga listić
  • 1 greškom zaokruži krivo

Malo sam fulao postotke ali ono, nitko ne glasa za "prava" obećanja, tko čita programe? Glasa se po "lojalnosti" ili "protiv" onih drugih. Ne sjećam se da je itko koga znam glasao zato što su X obećali Y, u pravilo je to ili lojalnost ili prijezir druge stranke.

Jer da se glasa za obećanja, onda bi Pirati dobili nešto više glasova, laburisti 0.

Moja poanta u prvom postu je bila da ljude ne interesiraju takva obećanja, oni su prije 20 godina odlučili za koga glasaju. Ili im je RK Crkva tako rekla.
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 13:14   #43
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Hamed Bangoura je prije par tjedana napisao pismo političarima.
Osobno sam mislio da će to proći samo sa tim pismom, međutim večeras je lansirana i stranica.
Sviđa mi se inicijativa i postao sam "pahulja". Jer sve što je napisao stoji i ova inicijativa je hvale vrijedna! [/I]
crna pahulja
hammed kad pogleda pahulju, ona se rastopi

ali mislim da je svaka građanska inicijativa dobrodošla. teško ostvarivo, ali barem pokazuje nezadovoljstvo. štujem
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 13:21   #44
Hamed je tek nakon što su mu svi poslovi propali skužio da nam politički sistem ne valja? A dok je pimpao manekenke je bilo sve ok.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 13:29   #45
ako nista jedna od pozitivnijh stvari u ovoj inicijativi je to što je sama inicijativa dokaz da nismo rasisti
__________________
Vraćam se odmah!

Godot
deda moroz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 13:36   #46
Quote:
deda moroz kaže: Pogledaj post
tema je na blisko politici gdje joj je i mjesto.
I daleko od realnosti.
gromukoprive is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 14:49   #47
Quote:
mimiban kaže: Pogledaj post
..
Quote:
mac09 kaže: Pogledaj post
..
Ova inicijativa je neozbiljna. Ekipa kao da je prepisala moj sig. To je razlog zas je ekipa sarkasticna tu. A ne nedostatak entuzijazma. Ak netko ima entuzijazma da pomogne drzavi i narodu, predlazem za pocetak potruditi se odgledati 8 minutni video do kraja i usporediti s Hrvatskom link
mirko77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 14:57   #48
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Hamed je tek nakon što su mu svi poslovi propali skužio da nam politički sistem ne valja? A dok je pimpao manekenke je bilo sve ok.
Kada god se pojavi neka nova inicijatva uvijek isti dođu pljuvat. Čudno kako takvih nema na temama o gospodarskim potezićima ove Vlade. Ustvari nema ih jer nema gospodarske politike.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 15:54   #49
"Pahulja"?

Ovo ime ne bi ni neka lezbijska udruga koristila
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 16:57   #50
Ne znam iz kojeg razloga mi se brišu postovi pa ću odsad za svaki napraviti screenshot i staviti na Žalbe ako mi ga pobrišu.


Kao što rekoh, ime "Pahulja" ne bi odabrala niti neka lezbijska udruga.

Ovdje se može očekivati 20-30 000 lajkova virtuelnih buntovnika a nakon GOH-a i Pahulje možemo očekivati opet nešto treće na čemu će Hamed skupljati lajkove.

Nije da sam protiv, samo komentiram
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 17:18   #51
Ne djeluje mi vjerodostojno, ozbiljno, obrazovano ni sposobno. Ima iskustvo u modi, većina ljudi ga zna kao voditelja emisije namijenjene tinejdžerima, a jedna od glavnih preokupacija mu je ostavljanje polupismenih komentara na facebooku... Ne djeluje mi kao nešto što nam treba, ikada.

Inicijativa je preradikalna i kao takva ne može uspjeti. Dodatan razlog zašto djeluje neozbiljno.
otia dant vitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 17:28   #52
Quote:
balkanski pastuh kaže: Pogledaj post


Tehničku Vladu u Hrvatskoj može postaviti isključivo revolucionarni puč sa iznimno jakom represijom prema pobunjenim gubitnicima nove tranzicije.

Hamed očito to nije imao u vidu.
Ovo je točno.Trebalo bi suspendirati demokraciju da prođe ovo što Hamed inicira...Osim toga TKO BI BIO ČLAN TE TEHNIČKE VLADE?
Inicijativa je hvale vrijedna,ali mislim da je pucanj u prazno i nije razrađena dovoljno...
U ovakvom sustavu radikalnije promjene su moguće ili revolucionarnim pučem ili kroz sustav formiranjem političke stranke i dugotrajnim oporbenim djelovanjem dok većina ne shvati da je ta neka x opcija najbolje rješenje za Hrvatsku...
Bolje mu je da osnuje političku stranku, nego da se ovako igra povjerenjem ljudi...
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 17:31   #53
Mene on podsjeća na Pernara. Isto netko ne pretjerano nadaren ni bistar tko fantazira da je došlo vrijeme da BAŠ ON spasi Hrvatsku!!
otia dant vitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 17:40   #54
Trebalo bi suspendirati demokraciju da prođe ovo što Hamed inicira...Osim toga TKO BI BIO ČLAN TE TEHNIČKE VLADE?
Inicijativa je hvale vrijedna,ali mislim da je pucanj u prazno i nije razrađena dovoljno...
U ovakvom sustavu radikalnije promjene su moguće ili revolucionarnim pučem ili kroz sustav formiranjem političke stranke i dugotrajnim oporbenim djelovanjem dok većina ne shvati da je ta neka x opcija najbolje rješenje za Hrvatsku...
Bolje mu je da osnuje političku stranku, nego da se ovako igra povjerenjem ljudi...
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 18:15   #55
Sad mi je baš sinulo,frajer ima brojač i sad ako na svaku pahulju naplati 1 kunu i skupi 400000 pahulja to ti je 400000 kuna u džep...A rulja naivnaaaa....
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 18:17   #56
Quote:
John Stooges kaže: Pogledaj post
Sad mi je baš sinulo,frajer ima brojač i sad ako na svaku pahulju naplati 1 kunu i skupi 400000 pahulja to ti je 400000 kuna u džep...A rulja naivnaaaa....
Možda tip ipak ima bolji nos za biznis nego što smo mislili.
otia dant vitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 18:32   #57
Cool

Ne mora zaraditi na ovim potpisima odmah ali kad se pogleda dalje u buducnost ima mail od 400k ljudi i moze na svojim stranicam utjecat na ljude i rec za koga da glasaju i za to pokupiti pare
strava1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 18:54   #58
Najlakse je govorit da je netko jak samo kad sjedi za kompom... za razliku od vas svih, jel.
SarahConnor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 19:29   #59
Ideja pozitivna, u smislu da se netko angazirao i zeli nesto promijeniti ili utjecati na ljude da se angaziraju. Mozda sam ja naivna,ali ne mislim da on tu gleda na svoj osobni probitak.
Iako, tu ce najbrojniji biti internet aktivisti.
Realizacija ce biti nikakva. Prvo, tko bi cinio tehnicku vladu? Gdje u Hrvatskoj postoje ljudi koji su politicki neobojeni,a da su strucni, sposobni i spremni dati se na raspolaganje? Suspenzija demokracije?? Dajte molim vas.
Drugo, nema sanse da to kod nas prodje. U zemlji gdje bilo kakav pokusaj bilo koga van politicke nomenklature rezultira neuspjehom, predvidjam da ce Hamed pozaliti sto se u ovo upustio. Pojest ce ga zivog.
determinacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 20:37   #60
Najlakše je kukati i pljuvati po svemu! Stvorite nešto kad ste tako pametni!

Meni je PAHULJA odlična ideja!!
Hamed ju ne svojata niti ga ne zanima politička karijera, sudeći prema onome što piše.
ex_time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.