Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2015., 16:01   #141
Quote:
jež kaže: Pogledaj post
Ne bi trebala jer jer 20$ manje od 160 kn (iznad tog iznosa plaća se carina).
Osim toga, selleri rijetko kad napišu stvarnu vrijednost tj. koliko je nešto plaćeno, stave manju baš zbog carina.
Ja se ne bi brinula.
kod nas je problem ako narucis vise istih stvari, pomisle one da je za prodaju i odmah ti naplacuju pdv


Quote:
little plavusha kaže: Pogledaj post
jaooo oprosti nisam znala da si iz BiH drugi put cure napisite od kuda ste, ja automatski mislim da ste iz HR
probaj naruciti preko nekoga od povijerenja, nekoga sto poznas ili nekoga za proviziju pa neka ti posalje kod tebe doma sigurno postarina ce ti doc manja od 60$
probaj da pises selleru i pitaj ga dal postoji drugi nacin shippinga osim verovatno brze poste
__________________
JeWelleria FB page
jewelleria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 18:00   #142
jel mi može netko preporučiti dobar link na ebayu za ekstenzije kose na klipsu (češljiće)-kovrčavu?

da li je netko naručivao? kakve su?
lola86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 19:57   #143
Quote:
lola86 kaže: Pogledaj post
jel mi može netko preporučiti dobar link na ebayu za ekstenzije kose na klipsu (češljiće)-kovrčavu?

da li je netko naručivao? kakve su?
odi na temu ekstenzije, cure svasta korisnog pisu, vidla sam da hvale ovog sellera

osobno nisam probala jer ne koristim ekstenzije, ali ove sinteticke od par dolara ti nikako ne bih preporucila, vidjela sam ih uzivo, izgledaju preumjetno, kao barbie kosa
lanazg88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 20:36   #144
cure, vidjela koja od vas ovu ljepotu na ebayu?
Sabbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 20:38   #145
shla,ovak stvari stoje danas..ušla sam preko ebaya na paypal i idemo dalje s problemima...malo bolje sam pogledala i vidjela da mi kartica nije verificirana,sutra idem u banku da vidim taj neki četveroznamenkasti kod,i popis transakcija...kartica mi je opet odbijena za kupovanje a na njoj bi trebalo biti nekih 6 dolara...
dobila sam toliko savjeta da me boli glava više od današnjeg dana...
naravno,kad odem na paypalu na opciju potvrđivanja kartice,piše ovo:
the card verification system used by paypal is currently unvailable. please try to add your card at a later time. we apologize for this inconvenience.
na emailu prijavljenom na ebay nisam dobila uopće opciju potvrđivanja kartice,i kupovala sam neko vrijeme s nepotvrđenom karticom jer kad sam radila ebay račun,kod paypala mi nisu nudili nikakvu potvrdu kartice što može i moja susjeda potvrditi koja je bila kraj mene....
jedni kažu,nek ti u banci očiste popis transakcija,jer ih vjerojatno ima puno,drugi opet spominju taj četveroznamenkasti kod koji ja nemam pojma kud upisati jer nisam nikad dobila tu opciju da ga upišem...
i kako uopće da verificiram karticu kad paypal izbacuje grešku?
nije mi jasno ni gdje su mi nestali novci s kartice a nisam mogla ništa kupiti,sve sam provjerila,da nisam nešto duplo kupila,nisam!
našla sam u mailovima samo potvrdu emaila koju sam napravila...
ono čega se najviše bojim je da će me tražiti drugu karticu da unesem a ja imam samo jednu karticu,ne radim i ne mogu ih imati sto financijski jer treba ih mjesečno održavati financijski da budu u funkciji!
da li se može jedan račun zatvoriti i napraviti drugi s istom karticom od prošlog računa! baš sam pehist!
AndjeoBezKrila is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 07:51   #146
Quote:
Ludolfina kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru, stvarno je detaljan.
__________________
smijeh je lijek
little plavusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 10:03   #147
AndjeoBezKrila nećeš tribat minjat karticu jer za to nema potrebe. Znaći ako nemaš net bank da vidiš taj četveroznamenkasti br onda moraš u banku nek ti daju ispis svih transakcija. Ne možeš kupovati više bez obzira koliko love imaš na rn (pa taman imala ko zna koliko) jer si ispucala bonus za potrošnju prije verifikacije.Davno je to bilo ali ako se dobro sićan moglo se kupovati do 100$ posli toga mora se verificirat da bi nesmetano mogla kupovati.Na mail nećeš dobiti da potvrdiš karticu već moraš na paypal naći di se ukucaje kod i nakon toga ćeš dobiti mail da je potvrđeno.
p.s. ako ti nešto nije jasno ili ne znaš kako dalje,slobodno me kontaktiraj u inbox
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 12:58   #148
Trebala bi ebay link za ovu ogrlicu, u što više boja, ne samo žutoj..znam da se stavljalo na staroj temi, al ne mogu naći

zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 13:35   #149
Quote:
zaskia kaže: Pogledaj post
Trebala bi ebay link za ovu ogrlicu, u što više boja, ne samo žutoj..znam da se stavljalo na staroj temi, al ne mogu naći

http://www.aliexpress.com/item/2014-...905086900.html
http://www.aliexpress.com/item/New-f...911136263.html

ja imam spremljene ove linkove sa Aliexpressa, ali nisam gledala, možda ima i jeftinije...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 19:02   #150
Quote:
lanazg88 kaže: Pogledaj post
odi na temu ekstenzije, cure svasta korisnog pisu, vidla sam da hvale ovog sellera

osobno nisam probala jer ne koristim ekstenzije, ali ove sinteticke od par dolara ti nikako ne bih preporucila, vidjela sam ih uzivo, izgledaju preumjetno, kao barbie kosa
ok, hvala ti..
lola86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 19:06   #151
ima netko sliku uživo od ove majice?

http://www.ebay.com/itm/Women-Summer...item3f3af2b3ff
lola86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 14:05   #152
Frupy
šta misliš o ovom šalu?

http://www.ebay.com/itm/New-Fashion-...3D161546754521


izbrisali nas....
no, još jedno pitanje, mislim logično mi je, ali da provjerim
ako naručim 2 komada, plaćam samo 1 shiping ili ne?
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 14:23   #153
ja ti mogu odgovoriti na pitanje shippinga: svaki dodatni šal je 1.20$... dakle, 1=3$, 2=4,20$
a i mene zanima zna li tko kakvi su
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 16:23   #154
cine mi se ok na fotkama, seller ima super feedback a i hrpetinu prodanih salova.
onda su valjda ok.

da, svaki dodatni item je 1,20.

za te novce ja bi uzela dva.

kao sto rekoh, ja ih imam u svim mogucim bojama , ali s ovog linka nijedan.

jos.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 17:28   #155
a s kojeg ti imaš?
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 17:32   #156
uff, ja sam ti valjda svakog uzela s nekog drugog linka, s tim da je to sve bilo prije 2-3 godine.

ali fkt mislim da s ovim sellerom ne bus fulala.

edit: evo iz svoje purchase history arhive sam izvukla samo ovog iz 2013., ranije arhive nemam.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 17:42   #157
gledala sam i ja te, ali nemaju boju koju ja hoću

ovu 08 padlidžan
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 17:44   #158
uzmi onda od ovog tvog.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 18:01   #159
je, al je skuplje
tj. ne znam čemu poštarina, cijena je inače odlična
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 19:37   #160
ja naručila, taj patlidžan i svjetlosivi
javim kad dođe na šta liči
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:32.