Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2016., 10:39   #1
Pomoć u vezi spajanja interneta i TV-a

Dakle planiram uzet neki od paketa koji uključuju osim interneta i telefona (koje sad imam) i televiziju(nebitno od koga). Problem je u tome što u sobi gdje mi je TV nemam priključak za telefon. Taj isti priključak za telefon je u drugoj sobi na drugom dijelu kuće(odakle vam sada i tipkam) te je tamo spojen internet i telefon.

Mene interesira da li postoji ikakav način(osim provlačenja nekoliko metara kabla preko cijele kuće) spajanja ili prijenosa signala iz routera koji bi ostao na sadašnjem mjestu,sa TV-om da mogu gledati npr. Max TV,B-net,Amis ili nekog trećeg,nebitno?

Hvala
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 21:24   #2
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Dakle planiram uzet neki od paketa koji uključuju osim interneta i telefona (koje sad imam) i televiziju(nebitno od koga). Problem je u tome što u sobi gdje mi je TV nemam priključak za telefon. Taj isti priključak za telefon je u drugoj sobi na drugom dijelu kuće(odakle vam sada i tipkam) te je tamo spojen internet i telefon.

Mene interesira da li postoji ikakav način(osim provlačenja nekoliko metara kabla preko cijele kuće) spajanja ili prijenosa signala iz routera koji bi ostao na sadašnjem mjestu,sa TV-om da mogu gledati npr. Max TV,B-net,Amis ili nekog trećeg,nebitno?

Hvala
Ugradnja strujno mreznih adaptera !
Zak27zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 22:15   #3
Dakle uzeo sam novi PC sa instaliranim windows 10 i želim ga spojiti sa LCD tv putem HDMI kabla kao drugi monitor.
Komp nikako ne prepoznaje tv(na xp je sve dobro radilo),kako riješiti problem?
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 00:03   #4
Probaj spojit hdmi i onda na pcu stisnut win tipku+P i odaberi extend
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:55   #5
Kako spojiti na internet telku koja nema smart TV? Da li postoji neki adapter ili nešto slično? Hvala
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:59   #6
Quote:
Sanja :o) kaže: Pogledaj post
Kako spojiti na internet telku koja nema smart TV? Da li postoji neki adapter ili nešto slično? Hvala
Ima android box

http://www.ebay.com/itm/V88-4K-Andro...oAAOSw4-hZr5ce
lutkar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:22.