Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2017., 16:48   #1
Bol u leđima od nove jakne ?

Pozdrav, Imam pogrbljenu kralježnicu i neki dan sam kupio jaknu koja lići na kaput. Problem je, kad ju nosim, u roku od par minua me počnu boliti leđa. S starom jaknom to nije slučaj. Nije baš netrpljivo, mogu dugo ostati u njoj, no zanima me što bi mogao biti uzrok.

Zna li netko od čega bi to moglo biti ? Jakna je moje veličine, nije prevelika, a ne djeluje ni da je mala, no "uži je kroj", moja teorija je ili da me kroj jakne potiće da se držim uspravnije nego što mi je ugodno i to uzrokuje bolove, što ne bi bilo tako loše, ili da je nešto do kroja ili težine jakne. Bolovi su u gornjim leđima i ispod ljeve lopatice. Prvi put sam doživio tako nešto s jaknom. Jel itko drugi imao takva iskustva ?
billyray is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 13:46   #2
Quote:
billyray kaže: Pogledaj post

Pozdrav, Imam pogrbljenu kralježnicu i neki dan sam kupio jaknu koja lići na kaput. Problem je, kad ju nosim, u roku od par minua me počnu boliti leđa. S starom jaknom to nije slučaj. Nije baš netrpljivo, mogu dugo ostati u njoj, no zanima me što bi mogao biti uzrok.

Zna li netko od čega bi to moglo biti ? Jakna je moje veličine, nije prevelika, a ne djeluje ni da je mala, no "uži je kroj", moja teorija je ili da me kroj jakne potiće da se držim uspravnije nego što mi je ugodno i to uzrokuje bolove, što ne bi bilo tako loše, ili da je nešto do kroja ili težine jakne. Bolovi su u gornjim leđima i ispod ljeve lopatice. Prvi put sam doživio tako nešto s jaknom. Jel itko drugi imao takva iskustva ?
Nisam znao da je to moguće , a čuj može biti ako je kaput dosta težak, ali isto te ne bi trebalo odma boliti .. nego nakon dužeg nošenja, meni
su sve jakne lagane .. a nosio sam i one kao rokerske, teže .. pa me isto nikad leđa nisu bolila radi toga .. jedino me stopala i zglobovi bole
ako nosim tenisice sa pretankim đonom ... ali ovo za jaknu nisam nikad čuo , pa nemoj je nositi neko vrijeme, ili ako si baš siguran da ti
ne odgovara, vrati je ili zamijeni .. , uglavnom nikad u životu mi odjeća nije uzrokovala bol, jedino obuća i to dosta puta, dok nisam skužio
što mi odgovara .. , uzmi neku laganiju sportsku i nećeš imati takve probleme ..
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:01.