Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2006., 20:13   #21
Quote:
(:P) kaže:
gotovo profi crteži
ti si lud k'o šiba. daj, umij se hladnom vodom.
Roki Zelenbaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 20:19   #22
lud ne mogu biti, već luda
a zašto?
nije mi bilo bas profi zbog don quijota. ka da je već viđeno pa po tom uzoru, neću reći precrtano, nego po sjećanju nacrtano
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 20:23   #23
a sad si još i glupa.
Roki Zelenbaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 20:32   #24
a glup si sam.
jer nemos nesto zakljuciti objektivno gledajuči
koga briga ako ti je ovo ludilo dobro...
drzi to za sebe
nije ovo tema za svadanje oko toga kakav je kome tudi rad
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 20:41   #25
objektivno zaključujem da crtež nije (niti skoro) profi i objektivno ne mogu zaključiti iz viđenoga da se autor dugo bavi stripom. i objektivno mogu reći da je priloženo (od crteža do kadriranja i slovne grafike... o originalnosti scenarija u oba stripića neću trošiti riječi) na nivou koji ne zadovoljava kriterije nekoga tko je iz 2.c (a misli da se može time baviti), osim ako se ne radi o osnovnoj školi (u tom slučaju je mali genije ).

ako to nisi vidjela barem slično kao ja, onda nisi u poznavanju stripa došla dalje od tom & jerryja ili samo trebaš lekaru da se lečiš.
Roki Zelenbaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 20:53   #26
ovo sto se tice crteza za mene je jako dobro, ne odlicno ali dobro. da istina da ne pratim bas toliko strip. vjerovatno ti pod orginalnošću sad podrazumjeas neke totalno stilizirane stripove.
nemoras mu sad reci pokopaj se nevalja ti to nista. daj coviku malo poticaja. mozda je stvarno mlad, a ako je sto ce onda tek posli napraviti.
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 21:02   #27
opet sereš. potkopavam jedino tebe i tvoju kompetenciju. i ne pričaj mi što ja mislim pod originalnošću.

a mali je rekao da želi kritiku, pa mu je i dajem, za razliku od tebe koja mu bez ikakve potrebe ideš niz dlaku čime mu uopće ne pomažeš.
Roki Zelenbaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 21:08   #28
nisi njemu dao kritiku nego meni. moga si odma dati svoje misljenje njemu a ne doci do ovakvih zakljucka kroz ovaj "razgovor"
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 21:11   #29
Quote:
Roki Zelenbaba kaže:
objektivno zaključujem da crtež nije (niti skoro) profi i objektivno ne mogu zaključiti iz viđenoga da se autor dugo bavi stripom. i objektivno mogu reći da je priloženo (od crteža do kadriranja i slovne grafike... o originalnosti scenarija u oba stripića neću trošiti riječi) na nivou koji ne zadovoljava kriterije nekoga tko je iz 2.c (a misli da se može time baviti), osim ako se ne radi o osnovnoj školi (u tom slučaju je mali genije ).
Aj daj nekaj svoje...
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 21:12   #30
Quote:
Roki Zelenbaba kaže:
opet sereš. potkopavam jedino tebe i tvoju kompetenciju. i ne pričaj mi što ja mislim pod originalnošću.

a mali je rekao da želi kritiku, pa mu je i dajem, za razliku od tebe koja mu bez ikakve potrebe ideš niz dlaku čime mu uopće ne pomažeš.
Čime bi mu išla niz dlaku? Njoj se sviđa a tebi ne. I dobro.
I meni je ok kako dečko radi iako mu je strip daleko od savršenstva. To je jasno, pa nije Esad Ribić.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 21:28   #31
Quote:
(:P) kaže:
nisi njemu dao kritiku nego meni. moga si odma dati svoje misljenje njemu a ne doci do ovakvih zakljucka kroz ovaj "razgovor"
točno. dao sam ju tebi, na što si me uputila da nek probam biti objektivan, pa sam na datom primjeru to i demonstrirao. a taj "razgovor" si iznudila ti. da si malo razmislila zašto sam ti napisao prva dva posta, vjerojatno se ne bi uplela u ovaj "razgovor" sa mnom.
Roki Zelenbaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 21:29   #32
Quote:
Tinchi kaže:
Aj daj nekaj svoje...
aj daj ti
Roki Zelenbaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 21:33   #33
Quote:
Tinchi kaže:
To je jasno, pa nije Esad Ribić.
grešnice! tu ti ide druga božja zapovjed. i deset puta bičem po guzici.
Roki Zelenbaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 21:39   #34
Quote:
Roki Zelenbaba kaže:
točno. dao sam ju tebi, na što si me uputila da nek probam biti objektivan, pa sam na datom primjeru to i demonstrirao. a taj "razgovor" si iznudila ti. da si malo razmislila zašto sam ti napisao prva dva posta, vjerojatno se ne bi uplela u ovaj "razgovor" sa mnom.

ovaj razgovor si ti zakuhao
s prva 2 posta mi bas nije bilo jasno sto si tija reci pa si tu moga odma navesti i razlog moje ludosti i gluposti.
moga si odma dati svoje objektivno misljenje, njemu.
ali dobroo...
necemo sad valjda oko ovoga raditi jos veca sranja
i doista kad su mu ti radovi tako jadni posalji ti neki svoj...
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 21:44   #35
da, a moj tata je jači od tvog tate.

Roki Zelenbaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 21:57   #36
moj je tata još jači
Domestikus Krank is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 22:05   #37
Quote:
(:P) kaže:
evo...
da se nadovezem na ruke iz >trazimo crtace<
a vi dalje nastavite odi

grooooozzznooooo
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 22:09   #38
hvala
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 22:13   #39
Quote:
Roki Zelenbaba kaže:
ne zadovoljava kriterije nekoga tko je iz 2.c (a misli da se može time baviti)
ko je reko da mislim da se time mogu baviti
btw više nisam 2. c
__________________
What was yesterday tomorow, today is today...
Domestikus Krank is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 22:58   #40
Quote:
(:P) kaže:
DAKLE,
idem od pocetka. sjene su apsolutno potpuno promasene i neuskladene.
Primjer, sjena kod palca je tako nepotrebno ubacena u odnosu na ostale dijelove, osim ako je "pjesnik" hito ostaviti dojam da na palcu ima neku rupu..?
Zatim, ovaj nokat crno iscrtan i linije opcenito, nisu takve osim ako su to ruke automehanicara koji nije skinuo ulje bas slucajno na linijama koje okruzuju..
prstenjakov zglob je prenisko i , MOLIM TE KO BOGA, sta je ovo na srednjem prstu??? jel to pokusaj neke sjene? Jesus.. isto vrijedi i za prstenjak..
Mozda nije, mozda je i to neoprano ulje..
Sve u svemu, mogo bi proc u nekom selu u Zagorju (bez uvrede Zagorci..)
crtanje je definitivno bolje od prosjecnog skolarca u 7.razredu,ali dalje od toga nebi isla..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.