Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2009., 20:57   #261
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Super, drago mi je.

Ja sam mnoge navukla na Merz, ali nikome, kao ni meni, nije pomogao ni u čemu, osim što su nokti bili čvršći. Čim sam prestala piti tablete, sve se je vratilo na staro.

A eto,to valjda ovisi od organizma do organizma...Ja sam ga prestala piti jer sam čula da je potrebno napraviti pauzu,da ih nije dobro piti stalno.
Al nemojte sada drvlje i kamenje na mene sasuti,nisam to ja rekla,meni su.
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 23:05   #262
ja razmišljam o tome da uzmem od twinlaba neke vitamine za kosu, mislim da su hair factors(?). ugl, prilično su skupi pa ako netko ima kakvog iskustva s njima neka udjeli koju mudrost. hvala!
inspirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 11:46   #263
Uravnotežena prehrana će vas opskrbiti sa doboljnim količinama vitamina i minerala pa neće biti problema sa kosom.

Što se tiče vitamina B12, treba jesti crvenog mesa - namirnicu sa poprilično vitamina iz B skupine kao i fosfora, željeza i cinka. I mlijeko.
Za vitamin D - malo na sunce Ili Plivin D3 u kapima.
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.

Zadnje uređivanje morbidangel : 19.03.2009. at 11:52.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 17:28   #264
NinaLady, jes da je Plibex jeftiniji, al u Merzu ima jos i vitamina A, B, C, folne kiseline, zeljeza i cinka.
A nekom mozda i toga fali.
Mislim da je meni usfalilo zeljeza, al nemam neki dokaz za to
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 17:33   #265
Zeljezo je bar lako provjeriti na teret HZZO-a.

Skinite si ovaj besplatni open source program za pracenje unosa nutrijenata, potrpajte sve sto ste danas pojele i vidite cega vam fali, a s cime pretjerujete:
http://spaz.ca/cronometer/

Samo pazite, neke preporuke su stvarno pretjerane, kao da smo svi na dijeti za debljanje. Za vitamine i minerale su ok.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 17:34   #266
BTW, zeljezo nije dobro dodatno unositi ako vam ga ne fali.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 17:36   #267
A jel vidio netko kod nas za kupit bas Merz za kosu?
Ovaj: Merz spezial Haar

Jer ja sam pila ove Merz spezial
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 17:40   #268
Patientia, je - osim kronicne bezvremenice.
Cak cu prije dat novce privatno samo da ne moram: svojoj dr po uputnicu (cekaj!), vadit (cekaj!), podic nalaze...
A mislim da mi fali jer crveno meso jedem 1x mjesecno...
Program cu pogledat, hvala
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 17:56   #269
Ja uopce ne jedem meso, pa mi je zeljezo normalno. Jednom mi je cak bilo vise od gornje granice, ali zadnjih 5 godina je normalno.

Nedavno sam radila test na B12 u Breyer laboratoriju (bio je normalan, ne jedem zivotinjske proizvode, ali dobivam ga iz suplemenata i obogacenih namirnica tipa sojinog mlijeka i pudingica, zitarica za dorucak, Cokolesnika, bonbona i sokova), dosla sam odmah na red, bila gotova za 5 minuta, za manje od 3 sata mailom su mi poslali nalaz.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 15:41   #270
e curke,ja sam danas kupovala Merz,jedno pakiranje košta 85 kn,a ima i opcija kupiti 3 za 211 kn...pa se može i uštediti.
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 16:54   #271
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ja uopce ne jedem meso, pa mi je zeljezo normalno. Jednom mi je cak bilo vise od gornje granice, ali zadnjih 5 godina je normalno.

Nedavno sam radila test na B12 u Breyer laboratoriju (bio je normalan, ne jedem zivotinjske proizvode, ali dobivam ga iz suplemenata i obogacenih namirnica tipa sojinog mlijeka i pudingica, zitarica za dorucak, Cokolesnika, bonbona i sokova), dosla sam odmah na red, bila gotova za 5 minuta, za manje od 3 sata mailom su mi poslali nalaz.
A čemu služi taj B12? Je li to onaj "ljepotni" vitamin, važan za lijepu kosu i kožu?
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 18:25   #272
Za zivce i krv. Mislim da se E zove ljepotni...
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 13:04   #273
evo ja 3-4 tjedna uzimam Twinlabove Hair Factors, ne znam što bi još rekla o efektu ALI OTVARAJU APETIT ZA POLUDIT!!!
cijelo vrijeme mozgam otkud mi ta vučja glad - svaki dan i u bilo koje doba dana - i tek jučer sam uspjela pohvatat..
__________________
idem malo vidjet šta ima na forumu
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 13:32   #274
Nažalost sve te tablete otvaraju apetit... al na sreću na mene ne djeluje
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 15:26   #275
Ni na mene bogme.
Kaj se željeza tiče, dok sam jela meso (prije jedno 8-10 godina) bila sam anemična, a sad kad sam vegetarijanka je normalno. Ne uzimam nikakve dodtake prehrani sa željezom, tak da nije u crveno mesu sve.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 16:41   #276
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Ni na mene bogme.
Kaj se željeza tiče, dok sam jela meso (prije jedno 8-10 godina) bila sam anemična, a sad kad sam vegetarijanka je normalno. Ne uzimam nikakve dodtake prehrani sa željezom, tak da nije u crveno mesu sve.
Bome i nije, kolko sam ja upućena u piletini ima vitamina B ili biotina, tak nečeg
Mislim da će se meni meslo lagano zgaditi, svako malo kad idem na plac nemogu niš kupovati u mesnicama, baš mi je odvratno vidjeti ono meso...
Sam čekam da ne naletim na kuniće, zadnji put sam se rasplakala kad sam to vidjela užas
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 23:57   #277
Nedavno sam kupila Aktival tablete; formula za kosu kožu i nokte. Pije se jedna tableta dnevno, pakovanje je od 60 tableta. Platila sam ih oko 150 kuna.
Je li itko od vas probao?
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 16:15   #278
kal

Vidim da se puno pisalo o kal tabletama,molim vas koji ste pisali da ste ih poceli piti da mi kazete kakv je ućinak? i dali se to sve može odnositi i za muško vlasište?
Exodus Ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 02:25   #279
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
Nedavno sam kupila Aktival tablete; formula za kosu kožu i nokte. Pije se jedna tableta dnevno, pakovanje je od 60 tableta. Platila sam ih oko 150 kuna.
Je li itko od vas probao?
evo samo da prijavim da mi je glava puna mlade kose. ne znam je li do tih tableta.
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 13:15   #280
ma najbolja kombinacija vam je piti zajedno biotin (vitamin H, ima ga prirodno u kosi, koži i noktima ali premalo), pivski kvasac (najbolje onaj suhi u prahu, al može i kapsule sam dulje traje) i B-complex ili Plibex tabletice (ista stvar)ovo drugo je čisto bacanje novaca kroz duži period...
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:49.