Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2008., 21:35   #101
ja sam danas kupila Inneov tblte. netko je rekao da ih ima 36 komada u pakovanju što je dovoljno za 18 dana. to nije točno. ima ih 60 komada, što je dovoljno za 30 dana, a hoće li biti učinkovite, nemam pojma.

javim za neko vrijeme.
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 23:50   #102
Quote:
korana kaže: Pogledaj post
ja sam danas kupila Inneov tblte. netko je rekao da ih ima 36 komada u pakovanju što je dovoljno za 18 dana. to nije točno. ima ih 60 komada, što je dovoljno za 30 dana, a hoće li biti učinkovite, nemam pojma.

javim za neko vrijeme.
koliko si ih platila?
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 01:44   #103
Quote:
misomorka kaže: Pogledaj post
Budi ljubazna pa nam reci i koliko je tableta u pakiranju...odnosno koliko dugo jedno pakiranje traje. Hvala!
U pakiranju je 60 tableta i traje mjesec dana-piju se dvije dnevno!
aish is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 06:31   #104
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
koliko si ih platila?
178 kn
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 10:22   #105
Ahoj djevojke!S obzirom da mi zadnjih godinu dana kosa izgleda grozno i da je pola nema odlučih se uzimat neke tablete za kosu,pa bih zamolila sve cure koje su pile,piju il su čule neš dobrog o ovim tabletama da mi kažu koje bi izabrale.

-KAL hair force
-Merz
-Inneov
-Twinlab
-Phyto
-ili neke koje nisam navela....

Radije ću pitat vas koje ih pijete nego da mi u ljekarni ženska preporuči neke najskuplje,a nema pojma kak djeluju....
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 17:34   #106
Curke bok, vidim da mnoge zanima koje vitamine je najbolje za kupiti i naravno da je pametno prije toga se informirati. Ja sam imala poprilicnih problema sa ispadanjem kose i koje-kakvim problemima pa sam puno toga naucila na vlastitom iskustvu. Pila sam Merzz, Nutrival, Phyto, biotin od Dietpharma i kad sam na kraju shvatila koji mi konkretno vitamini i minerali mogu pomoci i gdje je njihov udio najzastupljeniji od tada pijem vec 2 kutiju Kal-a hair force. Ukoliko je prehrana raznovrsna i ako osoba nema konkretnijih problema sa zdravljem i kosom onda je dovoljno piti Merzz, Nutrival i sl. A buduci da je meni trebalo nesto sto ce mi pojacati obnovu kose kupila sam Kal jer sadrze najvise biotina (i ostalih skupina b vitamina), cinka i zeljeza koji su neophodni za zdravu kosu. U ljekarni sam se informirala i o inneov tabletama, ali na njima nigdje nije napisan udio vitamina, koliko se sjecam bile su navedene samo neke biljke, ispravite me ako grijesim, a takodjer sam se informirala i o tabletama forcapil i nisu me se dojmile. Eto, nadam se da sam nekome pomogla, a isto tako me zanimaju i vasa iskustva
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 17:38   #107
Koliko koštaju te tablete Kal - hair force?
ja pijem fitoval kapsule, ali nema učinka.. čini mi se samo da više jedem od njih!!
teoreticharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 20:54   #108
Quote:
teoreticharka kaže: Pogledaj post
Koliko koštaju te tablete Kal - hair force?
Oko 170 kn.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 22:42   #109
Quote:
just max kaže: Pogledaj post
Curke bok, vidim da mnoge zanima koje vitamine je najbolje za kupiti i naravno da je pametno prije toga se informirati. Ja sam imala poprilicnih problema sa ispadanjem kose i koje-kakvim problemima pa sam puno toga naucila na vlastitom iskustvu. Pila sam Merzz, Nutrival, Phyto, biotin od Dietpharma i kad sam na kraju shvatila koji mi konkretno vitamini i minerali mogu pomoci i gdje je njihov udio najzastupljeniji od tada pijem vec 2 kutiju Kal-a hair force. Ukoliko je prehrana raznovrsna i ako osoba nema konkretnijih problema sa zdravljem i kosom onda je dovoljno piti Merzz, Nutrival i sl. A buduci da je meni trebalo nesto sto ce mi pojacati obnovu kose kupila sam Kal jer sadrze najvise biotina (i ostalih skupina b vitamina), cinka i zeljeza koji su neophodni za zdravu kosu. U ljekarni sam se informirala i o inneov tabletama, ali na njima nigdje nije napisan udio vitamina, koliko se sjecam bile su navedene samo neke biljke, ispravite me ako grijesim, a takodjer sam se informirala i o tabletama forcapil i nisu me se dojmile. Eto, nadam se da sam nekome pomogla, a isto tako me zanimaju i vasa iskustva

I kakva ti je kosa sad od tih KAL?Gušća,raste nova kosa,više volumena,sjajnija,ne opada????
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 15:35   #110
ja pijem natural welth i kad god je popijem povraca mi se
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 20:18   #111
ej.. evo vec neko vrijeme pratim forume i teme koje se ticu opadanja kose.. meni kosa ispada vec otprilike 2 godine i sad se stvarno primijeti drastična razlika u gustoci i kvaliteti kose.. probala sam vec puno šampona, ampula, losiona... i sad bi htjela probat djelovat "iznutra" sa nekim tabletama... više mi stvarno nije bitna ni cijena tableta (poput tih inneov) zato ak netko ima iskustva s tim tabletama inneov ili tim KAL-ovim nek please javi.. jer vec sam fkt očajna..
loara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 00:50   #112
Teoreticharka sve te tablete sadrze dosta b-vitamina, on otvara apetit i zato se debljas, ne od samih tableta... Meni to nije problem jer od uvijek sam malo jela pa ni sada ne primjetim razliku, sve je to od osobe do osobe (meni bi dobro dosla koja kila). A Afraid, buduci da je meni od treceg mj.do sada opalo pola kose, ne mogu u 2 kutije vitamina ocekivati guscu kosu jer treba vremena da izraste, ali ima dosta mlade kose,jako brzo mi raste, ne opada (ne znam da li od samih vitamina ili se stanje samo od sebe smirilo), a volumen je individualan od glave do glave tj.kose,jer kad mi je kosa bila zdrava imala sam je toliko da mi nista nije trebalo za volumen, ni uvijaci, ni susenje "naglavacke", ni lakovi, dok nekome tko ima tanku kosu to treba, tako da vitamini ne utjecu na to. I btw od sisanja krajem 8-og mj. do sada mi je narasla 5-6 cm
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 12:41   #113
Afraid, mislim da je to sve totalno individualno... Evo ja pijem već dosta dugo Merz tablete i ništa... Isto tako ko i tebi fali mi pola kose, upravo namjeravam kupitit neke druge jer od ovih očito ništa... Pa ćemo vidjeti.
Probaj s jednima od ovih koje si navela pa vidi kako djeluju na tvoje vlasište.
Me Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 13:33   #114
Pozdrav svima!
Evo i ja da se priključim ovoj temi

Danas sam kupila KAL-ove kapsule hair force i čitam upute na hrvatskom i piše da se uzima jedna dnevno, a na engleskoj deklaraciji piše 3 dnevno, pa bih zamolila nekoga tko ima iskustva da kaže koliko se uzima na dan
crvena kopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 14:06   #115
dal neko zna kolko dojdu natural wealth vitamini za kosu i pivski kvasac?
hvala
a.i.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 14:58   #116
Quote:
crvena kopriva kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Evo i ja da se priključim ovoj temi

Danas sam kupila KAL-ove kapsule hair force i čitam upute na hrvatskom i piše da se uzima jedna dnevno, a na engleskoj deklaraciji piše 3 dnevno, pa bih zamolila nekoga tko ima iskustva da kaže koliko se uzima na dan
U Americi je prehrana manje bogata vitam. i miner. pa se za njih tamo preporuca uzimanje 3 kapsule dnevno. Dok pod pretpostavkom da kod nas ima vise hrane koja je prirodnog uzgoja i sl.pa ima vise hranjivih i zdravih sastojaka, onda se preporuca jedna kapsula. Ja svaki drugi dan popijem 2 kapsule,tj.ujutro i navecer, a ostalo po nasem uputstvu.
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 16:33   #117
Quote:
just max kaže: Pogledaj post
U Americi je prehrana manje bogata vitam. i miner. pa se za njih tamo preporuca uzimanje 3 kapsule dnevno. Dok pod pretpostavkom da kod nas ima vise hrane koja je prirodnog uzgoja i sl.pa ima vise hranjivih i zdravih sastojaka, onda se preporuca jedna kapsula. Ja svaki drugi dan popijem 2 kapsule,tj.ujutro i navecer, a ostalo po nasem uputstvu.
just max hvala ti na odg

de mi reci još jel bi bilo sve ok da uzimam i 2 na dan?
crvena kopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 17:50   #118
Quote:
crvena kopriva kaže: Pogledaj post
just max hvala ti na odg

de mi reci još jel bi bilo sve ok da uzimam i 2 na dan?
Mislim da ti ne moze stetiti, ali za prvih par dana probaj 1 na dan pa ces sama vidjeti. Meni je recimo od Natural Wealth vitamina bila mucnina pa sam jedva jednu pila, pa najbolje da ne pretjeras na pocetku.
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 22:36   #119
I meni je muka od Natural Wealtha
Trenutno pijem Merz i od njega mi nokti rastu kao ludi.
I dlake na nogama
I da, kosa mi nesto brze raste. Imam mlade kose.

Mogla bih Kal kupiti sljedece. Cisto radi eksperimenta.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 15:23   #120
Evo preksinoć sam popila prvu KAL kapsulicu,pa ćemo vidjet dalje.....
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.