Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2007., 13:12   #61
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
hm da... al ne idemo sami,no sva sreća sami smo u sobi tako da... bit će vremena za pravljenje bebe

a tebi držim veeeelike fige da si trudna
hvala na lijepim željama, a što se tiče mora ni mi nismo išli sami i isto smo imali svoju sobu, ali nismo se s time previše opterećivali jer smo bili zauzeti "ljepotom mora"
želim ti svu sreću ovog svijeta da se vratite doma mnogobrojniji!!!
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 13:14   #62
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
Ajme zelim ti srecu da bude + i da bude sve kako treba, pa da nama drugima das nadu kako sve ipak moze ispasti dobro na kraju
hvala ti puno, ali nade uvijek ima
bitno je samo znati što želiš, a put se do tamo uvijek nekako prokopa!
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 13:18   #63
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
hvala na lijepim željama, a što se tiče mora ni mi nismo išli sami i isto smo imali svoju sobu, ali nismo se s time previše opterećivali jer smo bili zauzeti "ljepotom mora"
želim ti svu sreću ovog svijeta da se vratite doma mnogobrojniji!!!
nadam se da ćemo se vratiti u velikom broju ...
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 13:55   #64
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
Cure,trebam savjet, jer sam u totalnoj nedoumici kada opet nakon spontanog pokušati ostati trudna?
Neki kažu - može odmah,pa nakon 3 mj., pa za 6 mj. ...bla,bla bla..., a meni se nije dalo čekati pa smo pokušali nakon 2 ciklusa (tj.2,5 mj.), pa mi sad svira kroz glavu jel uopće moguća trudnoća nakon tako malo vremena.
Ciklusi mi variraju od 28-38 dana, a zadnju mengu sam imala 16.06., pa me sad interesira jel to moguće, jer osjećam neke bolove u nogama,pa malo u trtici,itd.
Sve u svemu malo sam si čudna, a tek trebam najranije dobiti za 12 dana,pa bi trebala malu pomoć od vas iskusnijiih!!!
evo ti mala pomoc iz prve ruke, ovako:

ja sam imala isto spontani... cistili su me... to je bilo tocno 06.06.2006
u bolnici mi govorili u svakom slucaju cekat 6mj do 1god dana
na pregledu kod mog gin on meni veli cekat 2mj i to je to...

imala jednu menzu poslje spontanog

svasta sam citala, ljudi mi govorili, a ja sama za sebe odlucila nek bude kak bude...

stime da sam ostala trudna krajem 7mj... (bili na godisnjem, opustila sam se...)



PUSTI BRIGU NA VESELJE

i danas imam zdravu malu curicu

mene je strah pratila kroz cijelu trudnocu, sta ono sta ovo ali to je normalna psiha...
__________________
*CLARA&EMMA*
milky78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 14:21   #65
Quote:
milky78 kaže: Pogledaj post
evo ti mala pomoc iz prve ruke, ovako:

ja sam imala isto spontani... cistili su me... to je bilo tocno 06.06.2006
u bolnici mi govorili u svakom slucaju cekat 6mj do 1god dana
na pregledu kod mog gin on meni veli cekat 2mj i to je to...

imala jednu menzu poslje spontanog

svasta sam citala, ljudi mi govorili, a ja sama za sebe odlucila nek bude kak bude...

stime da sam ostala trudna krajem 7mj... (bili na godisnjem, opustila sam se...)



PUSTI BRIGU NA VESELJE

i danas imam zdravu malu curicu

mene je strah pratila kroz cijelu trudnocu, sta ono sta ovo ali to je normalna psiha...

Obozavam ove pozitivne primjere... Super,super,super... To je to sta mi sad treba...
Bas mi je drago zbog tebe
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 15:01   #66
da, sto bodova ovakvim lijepim primjerima i veliko hvaaaaala
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 17:12   #67
pikacu, spojila sam s ivinom temom, identicna

sretno svima
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 20:16   #68
OK DRAGA!
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 20:20   #69
Quote:
milky78 kaže: Pogledaj post
evo ti mala pomoc iz prve ruke, ovako:

ja sam imala isto spontani... cistili su me... to je bilo tocno 06.06.2006
u bolnici mi govorili u svakom slucaju cekat 6mj do 1god dana
na pregledu kod mog gin on meni veli cekat 2mj i to je to...

imala jednu menzu poslje spontanog

svasta sam citala, ljudi mi govorili, a ja sama za sebe odlucila nek bude kak bude...

stime da sam ostala trudna krajem 7mj... (bili na godisnjem, opustila sam se...)



PUSTI BRIGU NA VESELJE

i danas imam zdravu malu curicu

mene je strah pratila kroz cijelu trudnocu, sta ono sta ovo ali to je normalna psiha...
joj,ovo me je sad ponijelo do te mjere da bi išla sad odmah kupiti testić, ali nebi još imalo efekta!
čestitam ti na hrabrosti,ali prije svega na uspjehu!
mene su isto priče totalno zbunile, ali ja sam na moru pukla i rekla sama sebi šta bude, bude
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 20:29   #70
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
joj,ovo me je sad ponijelo do te mjere da bi išla sad odmah kupiti testić, ali nebi još imalo efekta!
čestitam ti na hrabrosti,ali prije svega na uspjehu!
mene su isto priče totalno zbunile, ali ja sam na moru pukla i rekla sama sebi šta bude, bude
Kupi sutra-neki skupi.Pa da slavimo.
Ili izvadi krv.Tu nema greške.Opet-slavimo.
smucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 21:46   #71
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
mene su isto priče totalno zbunile, ali ja sam na moru pukla i rekla sama sebi šta bude, bude


saljem puno ~~~~~~ da bude ++++

__________________
*CLARA&EMMA*
milky78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 23:16   #72
ma tek trebam dobiti za min. 11 dana, tako da mislim da je još uvijek prerano da to testić skuži,jedino ak ima neki turbo
kad se u krvi može skužiti najranije?
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 23:19   #73
pikacu ja sam test napravila na dan menge... a ako odes na pliva zdravlje ... tamo je onaj kalendar ovulacije i ako gaapravis onda ti po datumu piše kad možeš napraviti

http://mladost.plivazdravlje.hr/?sec..._menu=kalendar
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 00:08   #74
pikachu i svima koji si žele bebicu držim fige da što prije uspijete!
mišica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 08:34   #75
Quote:
Sanja29 kaže: Pogledaj post
pikacu ja sam test napravila na dan menge... a ako odes na pliva zdravlje ... tamo je onaj kalendar ovulacije i ako gaapravis onda ti po datumu piše kad možeš napraviti

http://mladost.plivazdravlje.hr/?sec..._menu=kalendar
hvala ti puno,samo što je kod mene problem što vještica nikada ne dolazi po nekom rasporedu, tako da u biti ni ne znam koliki mi je ciklus - nekad 28, pa 38,...
morat ću čekati i malo se strpiti!!!
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 08:35   #76
Quote:
mišica kaže: Pogledaj post
pikachu i svima koji si žele bebicu držim fige da što prije uspijete!
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 21:55   #77
E cao swima.... Owa tema mi je bas interesantna jer imam puno pitanja za vas... Naime, ja sam imala kiretazu 29.03.2007. godine, sledeći menzis sam dobila 27.04.2007.godine i narednog mjeseca je izostalo... uradila sam test i bio je pozitivan... znaci ostala sam u drugom stanju nakon nepuna 2 mjeseca. Da li je neko od vas imao slicno iskustvo
MAMA MAJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 07:19   #78
ajme blago tebi, ja nakon 4 mj od sp tek pocinjem pokusavati opet...cestitam i zelim ti sretnu i zdravu bebicu...jedna moja kolegica s posla je takodjer zatrudnila 2 mj. nakon spontanog i rezultat sad ide na balet .

i da, dobrodosla na forum, javi se na trudnice zbor za druzenje!
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 08:22   #79
evo mene opet na istoj temi ... i opet u nedoumici... naime menga mi je upravo završila, a ja si toooliko želim bebicu.. međutim 10.8. idemo na jednu svadbu, i ja se užasno bojim da ako sad ostanem trudna sve će to još biti "friško" i bojim se da od plesanja opet ne počnem krvarit ko prošli mj ...

a ja bi taaaaak htjela biti trudna

najrađe bih se sad odmah bacila s MM na posao, fućkaš tu svadbu ... al opet neće mi se presjedit tamo cijelu noć...

kaj savjetujete cure? znam da je silly pitanje... al već sam luda
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 08:39   #80
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
evo mene opet na istoj temi ... i opet u nedoumici... naime menga mi je upravo završila, a ja si toooliko želim bebicu.. međutim 10.8. idemo na jednu svadbu, i ja se užasno bojim da ako sad ostanem trudna sve će to još biti "friško" i bojim se da od plesanja opet ne počnem krvarit ko prošli mj ...

a ja bi taaaaak htjela biti trudna

najrađe bih se sad odmah bacila s MM na posao, fućkaš tu svadbu ... al opet neće mi se presjedit tamo cijelu noć...

kaj savjetujete cure? znam da je silly pitanje... al već sam luda
Znaš kaj Iva, samo se ti prepusti. Vjerujem da ćeš ovog puta ostati trudna bez problema, tako da ćeš i na svadbi moći plesati. A i znaš što smo ovdje puno pisali: bez straha, s puno pozitivnih misli i bez kalkuliranja. A onda beba dođe sama (mislim uz malu asistenciju veselih roditelja ).
Znam da ti je nakon svega malo bed, ali i ja krajem sedmog trebam ići na more, pa sam si mislila što ako se sada primi, a nešto ne bude u redu, pa ne možemo na more (a ja ti za to živim cijelu godinu, vuku me moji dalmatinski geni dolje), pa onda što ako mi je ginekolog na godišnjem i još sto glupavih misli. A onda sam si rekla: mi želimo tu bebu i neću više kalkulirati s nikakvim datumima i prognozama i izračunima. Kada se bebo primi bit ćemo najsretnija familija na svijetu i gotovo.
samo hrabro po svoju malu štrucu!
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.