Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2008., 19:49   #61
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Shiseido trenutno koristim, dobar je, nije spektakularan, ali bolji od krema za 100kn. Pa jesi vidjela koliko vichy košta u njemačkoj?!
pa sto je neka krema zbog cijene "zadnji shit"?
ne bih htjela da ispadne da sam ja veliki zagovarac vichy, ali zasita ne mislim da je njihova kozmetika tako losa da bi je proglasili zadnjim shitom
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 20:09   #62
Quote:
vichyevka kaže: Pogledaj post
pa sto je neka krema zbog cijene "zadnji shit"?
ne bih htjela da ispadne da sam ja veliki zagovarac vichy, ali zasita ne mislim da je njihova kozmetika tako losa da bi je proglasili zadnjim shitom
Zadnji ne, ali predzadnji da, al' tko voli nek' izvoli, jel?!
Probala ga na svojoj koži i uvjerila se u to, od normaderma do hidratantnih krema i ne daj bože više. Za tu cijenu ima mnogo boljih brandova, od la roche p., bioderme, hauscke, avena, uriaga itd. I onda još vidjela europske cijene i šokirala se, ni blizu našima.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 20:16   #63
Ako tebi paše, super, svaka kozmetika ima svog pobornika i kupca, nisam namjeravala nikoga uvrijediti. Meni i dosta ljudi nikako ne paše, izazvao mi je strašne nuspojave. Žao mi je kaj je precijenjen, a u rangu je sa niveom, zapravo čak su i njezini proizvodi daleko senzibilniji.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:57   #64
Ponosna, cijene u Koreji su dosta nize nego kod nas jer smo malo blize Japanu. Inace shiseidov veil dodje oko 20 eura.Ako slucajno zelis nesto isprobati od njih javi pa ti mogu nabaviti testere i poslati jer kako sam cula sa testerima je problem kod nas.
agnus girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 10:36   #65
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Mene stalno glede kozmetike muči jedna dilema potaknuta Vichyem. Naime, on je kod nas dosta skup, a u europi zadnji šrot. Nadam se da to nije slučaj i sa shiseidom i drugim ekskluzivnim brandovima kod nas. Zanima me u kojem je rangu shiseido tamo?! Valjda ne u rangu nivee
Gdje je Vichy zadnji srot? Svugdje u svijetu cijene njegovih proizvoda su slicne kao i u Hrvatskoj. Shiseido je svugdje skup,odnosno linija koja se prodaje u Evropi i SAD. Azija je druga prica,ali jeftinje linije Shiseida nisu jednako kvalitetne kao ta koja se prodaje drugdje u svjetu.
__________________
"What's the use of watching?A watched pot never boils".
Elizabeth Gaskell
Telma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 22:30   #66
Quote:
agnus girl kaže: Pogledaj post
Ponosna, cijene u Koreji su dosta nize nego kod nas jer smo malo blize Japanu. Inace shiseidov veil dodje oko 20 eura.Ako slucajno zelis nesto isprobati od njih javi pa ti mogu nabaviti testere i poslati jer kako sam cula sa testerima je problem kod nas.
meni ne bi mogla poslat jedan tester smoothing veil? (samo jedan). Skup mi je, a htjela bih ga probat i vidjet jel zbilja vrijedi 280 kuna !!!
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 23:35   #67
mislim da kvaliteta shiseida nije uopce upitna ali su jako upitne cijene tih proizvoda kod nas jer mi nema nikakve logike da jedna krema kod nas kosta 500 do 600kn a s e-baya se naruci za upola manje novca.mene su te razlike u cijena doslovce izludile da sam vec pocela sumnjati u vlastiti razum i dovoditi u pitanje stvarnu vrijednost te kozmetike,tu mislim i na ostale brendove a pogotovo je jos velika razlika u cijenama za americke brendove.neki dan sam gledala na netu preparate za njegu kose od shiseida i smijesno mi je da pojedini kostaju nekih 50kn za masku za kosu ili sampon ili recimo njihovi papirici za lice od 90 kom dodju 30kn a kod nas 180kn,mislim ko je tu lud,a takvih primjera mogu navoditi do sutra.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 02:39   #68
Mora biti razlike u cijeni između europskih i američkih brandova. Amerikanci nemaju PDV i sve im je jeftinije, a i dolar je slabiji u odnosu na euro i funtu, pa su stoga niže cijene sasvim logične. To nema nikakve veze s kvalitetom proizvoda.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 03:03   #69
ma mene zanima zašto je npr.shiseido u Americi(npr.kreme za oči),duplo jeftiniji nego tu
ovdje je krema koja me zanima skoro 600 kn,a tamo 300.
isto tako neka pjena za umivanje pureness ovdje 200 kn,a tamo 100.

ili npr.clinique ruževi su tamo 75 kn(svi),a ovdje skoro 200(2,5 puta skuplje)
ili clinique maskare tamo 75 kn , a ovdje svi znamo koliko su
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 11:45   #70
Quote:
agnus girl kaže: Pogledaj post
Cure jel' mi mozete reci da li je istina da vise nema kupiti kod nas shiseidov veil jer sam trenutno u Koreji pa bi ga u tom slucaju kupila ovdje.
Svakako kupi, možeš i malo više pa prodavat na online prodaja/zamjena...
ja sam obišla većinu Irisa, Martimexa, jedan Limoni i Muller i jedinu Sephoru u Zagrebu, nigdje nema.....
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 13:05   #71
da, da, agnus girl, kupi ih više pa prodaji na online prodaji
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 17:00   #72
Shiseido ima dobre kremice, i općenito preparativnu kozmetiku, istina je da mi se i dekorativna sviđa, ali nikad ne bih preplatila nešto, npr, sjajila za usne uopće ne zaostaju za Lancomovim ili Diorovim.
Imala sam neki Shiseidov serum protiv bora, bio je fantastičan.
nina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 17:53   #73
Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
da, da, agnus girl, kupi ih više pa prodaji na online prodaji
pametno, pametno . Ja bi očajno smoothing veil...
baš mi žao što ga nema na jagodi. Morat ću ovih dana vidjet jel ga ima u Irisu i Martimexu!
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 19:14   #74
ne znam tko je to rekao, ali shiseido u hr baš i nije 600kn, ja pureneses kremu plaćam 294kn i s obzirom koliko je dobra to je nikaj.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 19:18   #75
Quote:
agnus girl kaže: Pogledaj post
Ponosna, cijene u Koreji su dosta nize nego kod nas jer smo malo blize Japanu. Inace shiseidov veil dodje oko 20 eura.Ako slucajno zelis nesto isprobati od njih javi pa ti mogu nabaviti testere i poslati jer kako sam cula sa testerima je problem kod nas.
to bi bilo odlično! ja se fakat za testere tu namučim, štoviše morala sam odmah kupiti kremu i nadati se da je dobra. ne znam zakaj je tako, a zastupnici se kunu da dovoze "tone" testera. hm, zato prodavačice u parfumerijama imaju tako njegovanu kožu?! kaj vi možete tamo lako dobiti testere bez kupnje extra proizvoda?
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 19:21   #76
btw.kakvi su im puderi? hidratantni? samo da nisu mat.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 00:43   #77
Meni su shiseidovi puderi odlični. Jedno ne mogu naći dovoljno svijetlu nijansu tekućeg. Inače su prva liga.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 01:24   #78
Luciferia i Ponosna posaljite mi adrese na pm i posaljem vam testerice. Ovdje ih mozes dobiti a ne moras nista kupiti.Ako vam treba neki drugi brend samo napisite sto vas konkretno zanima i nabavim vam to.
agnus girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 13:36   #79
Quote:
agnus girl kaže: Pogledaj post
Luciferia i Ponosna posaljite mi adrese na pm i posaljem vam testerice. Ovdje ih mozes dobiti a ne moras nista kupiti.Ako vam treba neki drugi brend samo napisite sto vas konkretno zanima i nabavim vam to.
puno hvala, dužna sam ti . Nabavi koliko možeš tih testerića hehe bahatim se . Ma šalim se, samo ti pošalji makar jedan da ja provjerim jel taj smoothing veil zbilja toliko savršen =)
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 17:12   #80
Aj, divna si, thanks!
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.