Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2009., 17:57   #2001
Da prokomentiram ziri i voditeljicu. Ziri - zasad sramota. Uglavnom nekakvi ljigavi komentari tipa najezila(o) sam se, vidim buducu zvijezdu, plakala sam se...vrlo malo konkretnog o njihovom pjevanju. Posao im se zasad svodi na ljigavljenje, glumljene emocija i umjetno rastapanje, afektiranje prigodom objasnjavanja umjesto da u objasnjavanju nema afektiranja nego argumenata itd.

Antonija - bila bi dobra da previse ne glumata i ne ljigavi se. Joj tesko disem, publika veceras ste najbolji po sto puta,...ma odi u k. I daj nek joj netko objasni da ima ODVRATNE KVRGAVE DEBELE U IKS NOGE i nek nosi hlace ili dugacke haljine!!!!
Za mnom! is offline  
Old 18.04.2009., 17:57   #2002
Quote:
Hermina kaže: Pogledaj post
meni je neugodno, ali ja uopće ne znam tko su Jelena Radan i Fox

dobro, za Jelenu sam još i čula onako usput, ali stvarno ne znam ni jednu pjesmu..
Jelena pjeva neki folk koliko je znam
zabranjena is offline  
Old 18.04.2009., 17:58   #2003
eee hoćemo neku cajkaču na HTZ....
__________________
ljudi koristite caps losk lol
kokolo:-) is offline  
Old 18.04.2009., 18:00   #2004
Quote:
Hermina kaže: Pogledaj post
meni je neugodno, ali ja uopće ne znam tko su Jelena Radan i Fox

dobro, za Jelenu sam još i čula onako usput, ali stvarno ne znam ni jednu pjesmu..
Koliko mi je poznato, Fox je vlasnik Dallas recordsa (ili neke druge izd. kuće), dakle kao vlasnik, ziher je veliki stručnjak.. A Jelicu dosta ljudi ne zna jer joj pjesme ne piše Tonči Huljić ili Zrinko Tutić i tako to.A u prilog joj ne ide ni to što pjeva Fado, za što mnogi ni ne znaju što je.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 18.04.2009., 18:02   #2005
trebali su pustiti onu Žiri NE VA LJA NI ŠTA i onu šta je pravila most, a ne Anđelu i Carlu e onda bi imali pravi freak show
zabranjena is offline  
Old 18.04.2009., 18:02   #2006
Quote:
Za mnom! kaže: Pogledaj post
Da prokomentiram ziri i voditeljicu. Ziri - zasad sramota. Uglavnom nekakvi ljigavi komentari tipa najezila(o) sam se, vidim buducu zvijezdu, plakala sam se...vrlo malo konkretnog o njihovom pjevanju. Posao im se zasad svodi na ljigavljenje, glumljene emocija i umjetno rastapanje, afektiranje prigodom objasnjavanja umjesto da u objasnjavanju nema afektiranja nego argumenata itd.!
da, bili su malo pre-afirmativni i za moj ukus...

Quote:
Za mnom! kaže: Pogledaj post
Antonija - bila bi dobra da previse ne glumata i ne ljigavi se. Joj tesko disem, publika veceras ste najbolji po sto puta,...ma odi u k. I daj nek joj netko objasni da ima ODVRATNE KVRGAVE DEBELE U IKS NOGE i nek nosi hlace ili dugacke haljine!!!!
odlično joj stoji odjeća koju nosi i odlično se snalazi pred kamerama. no tebi je vjerojatno antipatična pa joj zamjeraš i kakve noge ima...ah da, nije anoreksija tipa nikolina pišek. jer svi moramo skrivat pod dugim hlačama i suknjama svoje prave nesavršene noge da ne bi nabasali na ružan komentar osobe poput tebe
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Old 18.04.2009., 18:04   #2007
E pa kad se nema šta drugo napisati, onda se blate nečije noge.To je jedna jako važna karakteristika.Ja odma znam da osoba ne valja ništa, ne-va-lja-ni-šta, ako ima ružne noge.

__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 18.04.2009., 18:05   #2008
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
A u prilog joj ne ide ni to što pjeva Fado, za što mnogi ni ne znaju što je.
zato imamo youtube i google pa ćemo saznati
Hermina is offline  
Old 18.04.2009., 18:06   #2009
Quote:
Hermina kaže: Pogledaj post
zato imamo youtube i google pa ćemo saznati
Dec d spirit!

__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 18.04.2009., 18:09   #2010
Di je PDF???

Trebali ste ga napraviti već sinoć
Toni I. is offline  
Old 18.04.2009., 18:09   #2011
Antoniju nikako nisam voljela na početku, živcirao me njezin presubjektivni pristup, način govora, šale, stalno sjećanje na sudjelovanje u BB, spominjanje rodne grude, naglasak, lice, noge.. ma sve, nije mi sjela, jednostavno mi se ne sviđa.

ali što je da je, ona se snašla odlično, opuštena je i dobro vodi emisiju s obzirom na kratko iskustvo. ako usporedim s ljupkim voditeljicamam Farme, Antonija je zbilja dobra, prirodno talentirana za to i to joj se mora priznat.

i dosta je inteligentna cura.
Hermina is offline  
Old 18.04.2009., 18:12   #2012
Quote:
Toni I. kaže: Pogledaj post
Di je PDF???

Trebali ste ga napraviti već sinoć
zašto to svi spominju? što je pdf?
zašto ga ti ne napraviš?

đizs... ispast će da baš o ničem pojma nemam
Hermina is offline  
Old 18.04.2009., 18:14   #2013
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
da, bili su malo pre-afirmativni i za moj ukus...

odlično joj stoji odjeća koju nosi i odlično se snalazi pred kamerama. no tebi je vjerojatno antipatična pa joj zamjeraš i kakve noge ima...ah da, nije anoreksija tipa nikolina pišek. jer svi moramo skrivat pod dugim hlačama i suknjama svoje prave nesavršene noge da ne bi nabasali na ružan komentar osobe poput tebe
Uopce mi nije antipaticna. Napisao sam da bi bila odlicna voditeljica da prestane glumatati kako je preplavljena emocijama zbog njihovog pjevanja. Ma daj...
Zenska nije ljepotica, ali nije ni ruzna. Ali jebote, citam po netu i novinama da o njoj govore da ima savrsene noge i valjda joj trpaju ovakve haljine. Nek si onda bar obuce najlonke koje nisu potpuno iste boje kao koza pa ce nekako i izgledati. Ovako izgleda kao da ima upacane svinjske nogice.

Nikolina Pisek je meni toliko odvratna da ti ja svoje gadenje prema njoj ne mogu opisati. Nikad mi nije bilo i nikad mi nece biti jasno zbog cega je ona postala popularna. Ruzna, umjetna, lose gradena, tipicna cajkusa. Mislim da je postala popularna zahvaljujuci balkanskom mentalitetu Hrvata.

Osoba poput mene uopce nema nista protiv nesavrsenih. I draze mi je gledati Antoniju nego Pisekicu. Meni su njezine noge jednostavno negledljive, sto ne znaci da bih isto rekao za neku drugu s nesavrsenim nogama. Smeta me isfuravanje onih koji je forsiraju da ima savrsene noge i gotovo anticku ljepotu kad to nije istina, umjesto da ju guraju zabavnovoditeljskim kvalitetama koje treba izbrusiti.
Za mnom! is offline  
Old 18.04.2009., 18:14   #2014
Quote:
Hermina kaže: Pogledaj post
Antoniju nikako nisam voljela na početku, živcirao me njezin presubjektivni pristup, način govora, šale, stalno sjećanje na sudjelovanje u BB, spominjanje rodne grude, naglasak, lice, noge.. ma sve, nije mi sjela, jednostavno mi se ne sviđa.

ali što je da je, ona se snašla odlično, opuštena je i dobro vodi emisiju s obzirom na kratko iskustvo. ako usporedim s ljupkim voditeljicamam Farme, Antonija je zbilja dobra, prirodno talentirana za to i to joj se mora priznat.

i dosta je inteligentna cura.
nije mi simpatična i fali joj profesionalnosti ali da ima potencijala ima, za razliku od Mije koja je, nažalost, antitalent
zabranjena is offline  
Old 18.04.2009., 18:15   #2015
Quote:
kokolo:-) kaže: Pogledaj post
Mislim da bi trebalo dobru cajku opalit na HTZ, dosta je više stranih, kad može pink, može i seka....Hoćemo cajku!!!!!
sad mi je sve jasno...
mala s mora is offline  
Old 18.04.2009., 18:16   #2016
Quote:
mala s mora kaže: Pogledaj post
sad mi je sve jasno...
Izgubili smo malo groove za sarkazam?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 18.04.2009., 18:17   #2017
Quote:
zabranjena kaže: Pogledaj post
nije mi simpatična i fali joj profesionalnosti ali da ima potencijala ima, za razliku od Mije koja je, nažalost, antitalent
Ali moram dodati da je Mia super talentirana naspram sirote Pišekice koja se stalno i iznova sramoti jadnim pokušajima vođenja emisija..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 18.04.2009., 18:18   #2018
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Ali moram dodati da je Mia super talentirana naspram sirote Pišekice koja se stalno i iznova sramoti jadnim pokušajima vođenja emisija..
meni je pišek uredu
zabranjena is offline  
Old 18.04.2009., 18:19   #2019
Quote:
zabranjena kaže: Pogledaj post
meni je pišek uredu
Ajme..očaj živi.

Ali dobro..ionako smo oftopik.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 18.04.2009., 18:20   #2020
Quote:
kokolo:-) kaže: Pogledaj post
eee hoćemo neku cajkaču na HTZ....
evo dobrog prijedloga,da to bude tema jednog showa petkom šala,naravno

dosta više o pišek i o nogama
rockyblack is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.