Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2007., 13:19   #1
Američki buldog

Odlučila sam se da ću kupiti psa i najbolji mi se čini američki buldog. Pročitala sam nešto o njihovim osobinama, no željela bih saznati više (pogotovo od ljudi koji imaju tu vrstu) kako se hrane, osobine, mane, vrline.
Da naglasim, nikada nisam imala psa, no ako bih kupila američkog buldoga, definitivno bih ga vodila na dresuru.
Još me zanima koliko otprilike košta američki bulodog?
dream_child is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 14:26   #2
Samo ti citaj!
__________________
LIVE AND LET DIE
Apsurdno je dijeliti ljude na dobre i zle. Oni su ili zanimljivi ili dosadni.
joe_luc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 14:50   #3
oko 500 eura, baš sam nekidan gledala po oglasniku cijene raznih peseka s frendicom pošto ona isto kupuje pa sam vidjela da su uglavnom takve cijene. sad zavisi oćeš ti kupovati tako preko oglasnika ili kod uzgajivača? ili bez rodovnice?
angie stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 16:41   #4
da si prije koji tjedan napisala ovaj post, mogo bi ti nabaviti stene.. jbg..
a sta se tice americkog bulldoga ko pasmine, predobri su!!!!
bas mi je drago sta se ta vrsta siri(jer nije priznata kao pasmina i dosta ljudi nezna za tu vrstu..) ja sam imao priliku upoznat 2 A.B. muzjaka i zenku, i sve sta ti mogu reci o toj pasmini da su zakon!!! pogledaj na forumu www.ljubimci-forum.com/index.php?board=77.0 imas i njihove slikice, pa mozes kontaktirati njihvove vlasnike za strucne savijete..
p.s stavi slikice kad ga budes uzela..
OZ_amstaff is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 12:47   #5
Htjela bi kupiti psa preko uzgajivača, no svejedno mi je i preko oglasa, svejedno samo sa rodovnicom
dream_child is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 12:50   #6
@OZ_amstaff
Puno ti hvala na ovoj stranici!!! Tražila sam po internetu više o ovoj pasmini no nije baš da puno toga ima ,a članci o američkom buldogu su većinom isti.
Još jednom hvala!
dream_child is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 15:02   #7
Bok svima,novi sam ovdje.Imam muzjaka i zenku am.bulldoga i drago mi je da se sve vise pasmina pocela siriti i da ima sve vise zainteresiranih za njih.Ako netko ima kakvo pitanje vezano za njih slobodno.....
Danijel 6866 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 15:25   #8
mi imamo francuza..i razmisljamo o kupnji americkog buldoga..al jako malo nalazim o njihovom karakteru..ima jedan clanak koji se vrti na 40 stranica..moze kakvo osobno iskustvo?
jaja_njet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 23:52   #9
Američki buldog!!

E, udomili smo američkog buldoga starog 5 godina.
Prošlost mu nije bas bajna no i dalje je ostao dobar i pametan pas, pomalo svojeglav
Kod nas je tek dan i pol ali ako itko ima ili je imao sličan slučaj s istom pasminom, javitse
__________________
A good way to get out of a conversation is
to take one of your socks and hand it to the person talking.
thoughts is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:08.