Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2009., 13:16   #1
Servis za Einhell bušilicu

Pozdrav,

Imam Einhellovu bušilicu BSM 850 E kod koje se pokvario prekidač za gašenje, tako da se bušilica ne može ugasiti.Bušilica se koristila dosta rijetko u kući.
Da li je netko imao slična iskustva, odnosno kako je popravljen kvar?
Da li postoji njihov servis u ZG ili okolici? Kakva su bila iskustva (kvaliteta popravka, cijena)

Hvala.
limee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 13:22   #2
glavni servis ti je u Krapini odnosno u Lepajcima to je neko kao predgrađe krapine odmah kak se skineš s naplatnih kućica.evo broja telefona
049/342 444
zmiklauz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 22:01   #3
dijelove mozes i telefonom narucit pa ti ih posalju na kucnu adresu pouzecem.
neznam dali moze bit isto kod busilice,ali ja sam na slajferici taj prekidac rastavljao tri puta komplet,zavuce se prasina nekako unutra i blokira kontakte,vidi, izgleda kompaktan ali da se ga rastavit pa vidi sta je s kontaktima
__________________
ja
adrian1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 21:49   #4
Ja imam udarnu bušilicu isto Einhelovu i otišao je mali klip za rad čekića.Bio sam otišao na njihovu stranicu (njemačku) i našao dio koji mi je trebao(po izgledu sam našao dio a onda i serijski broj upisao) te javio telefonom u Lepecajce.Oni naručuju dijelove iz D pa kaže da se treba dugo čekati.E da tamo u tom katalogu imaš i cijenu dijela pa se možeš ravnati,samo nadodaš poštarinu iz Lepecajaca.
__________________
ne vjerovali ili da
bubyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 08:57   #5
Quote:
bubyx kaže: Pogledaj post
Ja imam udarnu bušilicu isto Einhelovu i otišao je mali klip za rad čekića.Bio sam otišao na njihovu stranicu (njemačku) i našao dio koji mi je trebao(po izgledu sam našao dio a onda i serijski broj upisao) te javio telefonom u Lepecajce.Oni naručuju dijelove iz D pa kaže da se treba dugo čekati.E da tamo u tom katalogu imaš i cijenu dijela pa se možeš ravnati,samo nadodaš poštarinu iz Lepecajaca.
Meni je štemerica prestala lupati. Uzeo sam šaku masti i nagurao ju u cilindar. Od tada radi ko beba. Izgleda da su napravljene sa malo većim tolerancijama i dihtaju na mast, a ako se pregriju mast izcuri.
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 19:51   #6
kupis drugu,einhell je hobi(potrosni) alat
zimbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 23:52   #7
Kad mi se isto desilo na EINHEL bušilici skužio sam na kraju da me prekidač košta skoro koliko i bušilica i odustao i kupio drugu. Na kraju je toj krepao motor (miješao ljepilo za pločice s njom) pa sad iz nje prekidač prebacio u ovu prvu i evo radi već godinu dana.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.