Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2017., 12:17   #361
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
moje tete u kozmu su bile super! za razliku od mullerovih : paramnosomnebo: bez pokrica
Vjerovatno prođu Muellerovu obuku kako biti nepristupačan trgovac.
U ovaj Mueller kod mene, ostale su iste prodavačice, bome sad je to hladno i ozbiljno osoblje.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 09:42   #362
slijedeći tjedan sam u ZG, pa vas molim da mi napišite

Ima li još i i u kojoj poslovnici - Phisicians Formula ? Jurišićeva?
Please help da bezveze ne hodam toliko po suncu a ionako osim centra ne znam puno grad 😯

Poslano sa mog SM-T560 koristeći Tapatalk
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 11:29   #363
Mislim da je taj u Jurisicevoj vec imao popuste i da je zatvoren, ali neka ti neka druga cura kaze ako zna tocnije da se ne drzis moje pretpostavke. U glavi mi zvoni da sam propustila popuste tamo.



Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 11:57   #364
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
slijedeći tjedan sam u ZG, pa vas molim da mi napišite

Ima li još i i u kojoj poslovnici - Phisicians Formula ? Jurišićeva?
Please help da bezveze ne hodam toliko po suncu a ionako osim centra ne znam puno grad 😯

Poslano sa mog SM-T560 koristeći Tapatalk
Ja vidila u petak na Glavnom u pothodniku, ali je bila napola prazna polica... Možda još sutra i preksutra ostane nešto ali ne bih garantirala s obzirom koliko je sve brzo planulo zadnji put.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:51   #365
hvala vam na odgovorima

bilo je lijepo dok je trajalo
aaa ništa ... imamo iHerb ... iako je iHerbova poštarina
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 15:36   #366
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
slijedeći tjedan sam u ZG, pa vas molim da mi napišite

Ima li još i i u kojoj poslovnici - Phisicians Formula ? Jurišićeva?
Please help da bezveze ne hodam toliko po suncu a ionako osim centra ne znam puno grad 😯
ima u jurišićevoj PF, čini mi se da je čak na -30% te poslovnica još radi i nije zatvorena. jedino su ovaj tjedan radili do 15 ili 16 sati zbog godišnjih i svih ovih praznika. ne znam vrijedi li to radno vrijeme i sljedeći tjedan, nisam zapamtila, no poslovnica svakako radi.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 15:48   #367
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
kinder_lada- wut?za čije zdravlje?o mom brine moj doktor...
dakle ukratko-Kozmo organizira rasprodaju, mijenjaju cijene gotovo svaki dan(ovisno o tome kako se što proda), nisu u stanju sračunati cijenu 2 iste stvari, jer ujutro je jedna, popodne druga, za povrat novca čekaš doslovno 25 minuta,vrućina..
sorkač, ak je nešto grozno ja kažem-grozno je...
ah vidi, crče Kozmo, otkupio ga dm....a jooooj
Kozmo ima rasprodaju zbog zatvaranja .
Prvo par dana 30%, zatim 50%.
Moguce je i da su se mjenjale cijene, ali mi to nema smisla.
Ljudi raskupusaju proizvode na sve strane i onda ostali ne gledaju kaj pise na cijeni, koji je to artikl, vec gledaju samo cjenu.
Ukratko kupci postaju glupci kad su rasrodaje u pitanju.
Otvaraju sve proizvode bez obzira kaj nema testera jer misle ako je rasprodaja moze se i ostetit roba.
Kozmo se 2015. vratio pod agrokor i od tada je poceo tonut nazalost.
__________________
"Svi tvrde da postoji jedan svijet. Ja tvrdim da postoje dva. Jedan je moj, a drugi djelite kako želite " (Jim Morrison)
kinder_lada is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 22:42   #368
donekle se slazem..no tamo sam cesto kupovala i moram priznati da necu suzu pustit jer se raspao....grozno je poslovao,prodavacice su sirote ni za ovce cuvat,vrucina nesnosna tijekom citave godine...osobno nam nista protiv koncepta,ali bratemili ono je jezovito lose bilo....otkupljuje ga Mueller,ne DM,sorry...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 23:46   #369
zatvara se od ovog tjedna i kozmo u draškovićevoj. prošla sam danas u žurbi, no nije bilo gužve, možda tri osobe unutra. od 5.7. je 50%.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 07:48   #370
U osijeku jos nikakvog snizenja...pa stvarno ne znam zasto je ovaj jos uvijek ostao..tu i tamo neki popusti, nista znacajno, a ni ljudi bas nema
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 12:59   #371
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
zatvara se od ovog tjedna i kozmo u draškovićevoj. prošla sam danas u žurbi, no nije bilo gužve, možda tri osobe unutra. od 5.7. je 50%.
Zato jer je sniženje počelo od srijede a ne od ponedjeljka
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 14:56   #372
...čisto za info-Kozmo u Importanneu-prazan ko bačva....doduše popunjavaju robom iz skladišta ali uglavnom se radi o kozmetici UK beauty i Essence primjercima...catrice štanda nema, Revlon je ostao samo dio s ruževima, P.Formula je razgrabljen skroz, nešto malo Maybelline,L'Oreala, pelene, par nijansi boja za kosu, Dove fancy kolekcija koja je i na 50% preskupa (meni jel)...i amin...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 15:20   #373
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
...čisto za info-Kozmo u Importanneu-prazan ko bačva....doduše popunjavaju robom iz skladišta ali uglavnom se radi o kozmetici UK beauty i Essence primjercima...catrice štanda nema, Revlon je ostao samo dio s ruževima, P.Formula je razgrabljen skroz, nešto malo Maybelline,L'Oreala, pelene, par nijansi boja za kosu, Dove fancy kolekcija koja je i na 50% preskupa (meni jel)...i amin...
ne znam gdje si ti vidjela essence, njega nema (cijelog štanda) još od prvog dana kad je 30 % bilo... ima onaj Bell, možda si s njim zamijenila...
ali da, više manje je tako - ostalo je nešto organix i aussie regeneratorea, sanex i borotalco gelova za tuširanje (kojima su btw. nabili cijenu 18,99- ne sjećam se da je ikad bila tolika ), nešto parfema i kondoma
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:41   #374
Essence se nalazi odmah desno kad uđeš u nekakvoj kutiji ili čemu već.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 16:05   #375
Baš sam se pitala što će biti s Kozmom u Toweru i vidim da se 20.7. otvara Müller tamo,super


Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 15:06   #376
Kozmo u Importanneu je zatvoren, vidjela danas da je preuređenje već počelo.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:10   #377
Zna li netko od kada je 50% sniženje u osječkom Kozmu, jel od 19. ili je već počelo, ugrabila sam mami wellatonove plave boje za kosu po 7 kn s 10 kn na 30% sniženje, prošli put su sve ostale boje bile na policama s redovnim cijenama, nadam se da ću sad uspjet uhvati keune i loreal excellence
Sunlover is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:17   #378
19. ili 20. Ali ja nekako mislim da je 20...

Izgleda da je ipak 19. Ovdje piše da 30% traje do 18. http://www.kozmo.hr/novosti/prikazi-...o-drogerijama-
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 10:51   #379
Cure, jel ima gdje da se vec otvorio muller u bivsoj kozmo trgovini? Ako je, kakva je ponuda, imaju li dekorativu?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 12:24   #380
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Cure, jel ima gdje da se vec otvorio muller u bivsoj kozmo trgovini? Ako je, kakva je ponuda, imaju li dekorativu?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Po Zagrebu su se sve Kozmo poslovnice prenamjenile u Muller i imaju vecinom onu jeftiniju dekorativu. Znam da su cure tako pisale, ja jos ni u jedan nisam usla

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:04.