Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2016., 22:25   #5221
Meni je taj sa uljima ostavljao kosu nekako previse masnom i teskom, dok mi je ovaj sa kanom i maslinom duuugo dugo bio savrsen i br. 1 samponcek uz koji nisam trebala nikakav regenerator niti ista slicno (period kad se nisam farbala - potpuno prirodna kosa). Od njega je kosa glatka i meka, ali joj takoder da volumen i zivahnost. I taj jako potice rast kose, bar je meni.

A ako ti je bitna hidratacija, onda uzmi od aloe vere i hibiskusa. Taj je zbilja najbolji po tom pitanju, a takoder je bez silikona i SLS-a.
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 23:22   #5222
Hvala! Jedino kaj vidim da je to šampon za masnu kosu, a meni nije masna...
Budem sutra pogledala po DM-u da vidim kaj imaju na policama....
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 23:28   #5223
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Meni je taj sa uljima ostavljao kosu nekako previse masnom i teskom, dok mi je ovaj sa kanom i maslinom duuugo dugo bio savrsen i br. 1 samponcek uz koji nisam trebala nikakav regenerator niti ista slicno (period kad se nisam farbala - potpuno prirodna kosa). Od njega je kosa glatka i meka, ali joj takoder da volumen i zivahnost. I taj jako potice rast kose, bar je meni.

A ako ti je bitna hidratacija, onda uzmi od aloe vere i hibiskusa. Taj je zbilja najbolji po tom pitanju, a takoder je bez silikona i SLS-a.
Molim Vas, ako mogu zamoliti za minutu Vašeg vremena, da mi ispunite anonimnu anketu za potrebe diplomskog rada. Hvala unaprijed
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...ewform?c=0&w=1
believe7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 23:32   #5224
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
probala sam nekad davno aqua meersalge piling za lice i nije mi se svidio baš zbog tog intenzivnog isušivanja. isto je na drugom mjestu tako da potpisujem Loreen. zapravo problem je isti kao i kod većine drugih alverde proizvoda - alkohol visoko u sastavu. kako imam kožu koja je baš sklona dehidraciji, za mene definitivno nisu najbolja opcija proizvodi ovakog sasatava. isti problem imam i sa lavera proizvodima za lice. sve je to kao prirodno, ima neke eko certifikate, al meni osobno su draži proizvodi koji imaju neke sintetske konzervanse umjesto alkohola. po mom mišljenju, čak ni alverde proizvodi koji nose oznaku sensitiv nisu baš najbolji odabir za jako osjetljivu kožu iz istih razloga. možda prolaze za mješovitu osjetljivu koja ne reagira burno na sve živo, al za iznnimno osjetljivu sklonu dehidraciji koja se zacrveni u par sekundi, bilo zbog vanjskih utjecaja, bilo zbog isušujućih sastojaka, baš i nisu neka sreća.

kao najgore alverde proizvode pamtim dvofazni čistač šminke i neko mlijeko sa nevenom jer su nepodnošljivo prekli u području oko očiju ko da je riječ o nekoj kiselini. perfekter teint serum mi je zanimljiv baš zato jer nema alkohol visoko u sastavu i njemu bih čak i dala priliku. neki alverde proizvodi za tijelo su mi baš dobri (npr. gelovi za tuširanje i uljne mješavine ovako na prvu). ulje za lice s divljom ružom je isto solidno. al s proizvodima za lice se stvarno nisam proslavila, a imala sam davno tu neku fazu kad sam kupovala samo proizvode takvog profila - prirodne i/li organske, s certifikatom, netestirane na životinjama i sl.
Molim Vas, ako mogu zamoliti za minutu Vašeg vremena,da mi ispunite kratku anketu za diplomsko rad. Unaprijed hvala
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...ewform?c=0&w=1
believe7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 23:35   #5225
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Kakvi su vam šampon i regić od bademovog i arganovog ulja



i šampon s maslinom i kanom?



Tražim nešto novo za kosu, po mogućnosti bez SLS-a i silikona, jer je tanka i kovrčava pa ju regularni šamponi jako spljošte i ne formiraju se frčke.
Vidim da je ovaj s maslinom i kanom dosta hvaljen, iako se meni ova prva linija s uljima više sviđa jer mi je kosa niske poroznosti i želim se što više maknuti od proteina a dati joj što više hidratacije.
Molim Vas, ukoliko mogu zamoliti za minutu Vašeg vremena,da mi ispunite anonimnu anketu za diplomski rad.Hvala unaprijed
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...ewform?c=0&w=1
believe7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 17:19   #5226
Believe7, nema potrebe da pišeš tri ista posta, registriramo ga i ako je samo jedan.

Ispunila sam ti anketu.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 16:24   #5227
Kakve su i maskare i sjenila?
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 23:43   #5228
Quote:
zhabica kaže: Pogledaj post
Kakve su i maskare i sjenila?
Sjenila i nisam bas isprobala, ali mi je maskara dobra. Ne traje vjecnost, to ni ne ocekujem za 20 kuna, ali definitvno preporucam. Ako imas osjetljive oci kao ja to je spas za malo para. Zamisli to ovako, svakih mjesec i po dati 20 kuna i nije tako puno. I ono sta se meni jako svida jest to da mi ne lijepi trepavice. Ali, moram priznati da se preslikava nakon nekog vremena, daje mi onaj pacenicki izgled
Uglavnom, za razliku od mnogih meni ne slijepi trepavice, oci mi ne postanu crta od nekakve alergije i dovoljno je jeftina da svakako preporucam. Ako iz prve ne pogodis cetkicu dovoljno je jeftina da moze probati opet. Go for it!
__________________
Tko nije jeo, nije živio.
Tko nije griješio, nije živio.
Tko nije pio, nije jeo. Dakle, pij da bi živio, nemoj griješit.
MajiFlafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 16:28   #5229
Jako mi je dobar njihov balzam za usne u sticku, neven i onaj neki crveni sa malo shimmera
Fino mi njeguju usne, a meni ih rijetko sta njeguje, vecinom mi samo stoji masni sloj na povrsini, a usne i dalje zatezu od suhoce.
Uz olival grozdjanu (i kozmo koja je isti proizvodjac) i zg melem, jedina mazalica koja nesto radi
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 19:54   #5230
Quote:
zhabica kaže: Pogledaj post
Kakve su i maskare i sjenila?
Nisam probala maskare, ali sjenila su dosta dobra. Lijepo pigmentirana, ne truse se, ne nestanu s kapka u roku keks (a imam masne kapke).
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 20:05   #5231
Quote:
zhabica kaže: Pogledaj post
Kakve su i maskare i sjenila?
Maskare meni nis ne valjaju, al sjenila su skroz ok.

Glede maskara....prelabe su. Ne podignu i ne podebljaju trepavice kao neke prosjecne maskare. Slabo mi je to osobno. Al ako volis prirodniji look onda su u redu.
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 00:41   #5232
Nocna krema od divlje ruze mi je pri kraju, pa razmisljam da kupim onu od avokada. Netko probao? Mozda i obje pa da usporedi?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 10:36   #5233
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Maskare meni nis ne valjaju, al sjenila su skroz ok.

Glede maskara....prelabe su. Ne podignu i ne podebljaju trepavice kao neke prosjecne maskare. Slabo mi je to osobno. Al ako volis prirodniji look onda su u redu.
A da, meni maskare odgovaraju, trepavice su mi jako duge I treba mi nesto samo malo da ih "podigne". Kod nekih drugih mascara imam osjecaj da mi trepavice izgledaju kao da su umjetne, budu prenaglasene. Meni se desava da mi se zapetljaju gornje I donje trepavice u vanjskom kutu oka I alverde mascara mi fino podigne gornje trepavice I da im malo boje I vise mi od maskare ne treba.
Prijateljici je ocajna, ima alergiju na tu maskaru. Dosta individualno, ne znas dok ne probas

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Nocna krema od divlje ruze mi je pri kraju, pa razmisljam da kupim onu od avokada. Netko probao? Mozda i obje pa da usporedi?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Masna, tesko se ramazuje, prstima sam ju tapkala. Meni su njihove kreme ok opcenito, ali za mene ipak malo premasna, sjajila sam bas fino od nje koliko se sjecam nije imala neugodan miris. da je malo vise razmazljivija (pazi izraza) vjerovatno bi ju kupila opet, ovako me ne privlaci, dajem joj 3/5
Divlju ruzu nisam probala, ali sam probala neku sa q10 I to mi je bilo super. Probala sam od jabuke I ta mi je prelagana I imam neku od kamilice koja mi je sasvim solidna, ali ta sa q10 mi vise odgovara.
Nadam se da sam pomogla barem malo :klap:
__________________
Tko nije jeo, nije živio.
Tko nije griješio, nije živio.
Tko nije pio, nije jeo. Dakle, pij da bi živio, nemoj griješit.
MajiFlafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 10:46   #5234
Quote:
MajiFlafi kaže: Pogledaj post
Masna, tesko se ramazuje, prstima sam ju tapkala. da je malo vise razmazljivija (pazi izraza) vjerovatno bi ju kupila opet, ovako me ne privlaci, dajem joj 3/5

....ali sam probala neku sa q10 I to mi je bilo super.
Joj, bas ti hvala na ovome
Meni treba za vrat, koja bi po tebi za to bila bolja?


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 12:07   #5235
Ona koja ti pase za lice, ja koristim ulje za noc I razmazem to po vratu I dekolteu.Ne samo ulje i dnevnu njegu takoder nanosim na vrat i dekolte. Nikad nisam koristila posebne proizvode za vrat, a posebne za lice. Da sad sebi kupujem kupila bi tu sa q10 ili s kamilicom I hamamelisom (plavi cep). Dobro se razmazuju, tekstura je ok, nisu lagane I vodenaste I ne ostavljaju mi masni sjaj. Da li je to dobra stvar za noc ne znam, za dan mi odgovara. Probaj si na ruci kako ti pase, mislim da dm sad ima testere...
__________________
Tko nije jeo, nije živio.
Tko nije griješio, nije živio.
Tko nije pio, nije jeo. Dakle, pij da bi živio, nemoj griješit.
MajiFlafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 11:37   #5236
Ruževi novi (tri nijanse crvene) mi se čini dobri...kupit ću sigurno tamno crveni pa vidjeti. Njihove male putne šampone koristim kada negdje idem i super su mi. Nebih stalno prala sa njima, ali to jednom mjesečno čisto dobro...malčice isušuju kosu.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 10:58   #5237
Quote:
MajiFlafi kaže: Pogledaj post
Ona koja ti pase za lice, ja koristim ulje za noc I razmazem to po vratu I dekolteu.Ne samo ulje i dnevnu njegu takoder nanosim na vrat i dekolte. Nikad nisam koristila posebne proizvode za vrat, a posebne za lice. Da sad sebi kupujem kupila bi tu sa q10 ili s kamilicom I hamamelisom (plavi cep). Dobro se razmazuju, tekstura je ok, nisu lagane I vodenaste I ne ostavljaju mi masni sjaj. Da li je to dobra stvar za noc ne znam, za dan mi odgovara. Probaj si na ruci kako ti pase, mislim da dm sad ima testere...
Pogledat cu za testere, hvala ti jos jednom

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 14:01   #5238


Je li netko isprobao ovu novu Alverde kremu za lice za nadraženu kožu?

Sastav mi se čini ok jer nema alkohol na visokom mjestu kao što imaju ostale kreme.

Samo me zanima da li začepljuje pore jer sadrži bademovo ulje..
mercury3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 18:38   #5239
ja danas kupila kremu za sužavanje pora...baš me zanima vrijedi li to išta...probao itko?
hellagoodgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 19:25   #5240
Quote:
hellagoodgirl kaže: Pogledaj post
ja danas kupila kremu za sužavanje pora...baš me zanima vrijedi li to išta...probao itko?
koja je ta? i jel sužava pore?
choc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.