Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2017., 10:17   #3881
i ja cesto pogledam rougj u ljekarni i mislim se uzeti ili ne... doduse u ljekarni se prodaje svasta tako da ne mora biti ljekarnicke kvalitete
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 11:02   #3882
Ja sam uzela Rougj paket s kremom za lice, kremom za tijelo i maskarom.
Sve mi je bezveze, maskara mi ne drži trepavice uvijenima, lijepi ih i skroz je prosječna, krema za lice mi nije dovoljno hidratantna, a krema za tijelo je tak lagana kao da se nisam ni namazala.
Ako imate nezahtjevnu kožu i trepke možda bi bilo dovoljno, meni sa suhom kožom tijela, masnom i dehidriranom kožom lica i trepkama koje trebaju razdvajanje i da ih se drži uvijenima nakon uvijača uopće Rougj proizvodi ne odgovaraju.
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 16:53   #3883
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Ja sam uzela Rougj paket s kremom za lice, kremom za tijelo i maskarom.
Sve mi je bezveze, maskara mi ne drži trepavice uvijenima, lijepi ih i skroz je prosječna, krema za lice mi nije dovoljno hidratantna, a krema za tijelo je tak lagana kao da se nisam ni namazala.
Ako imate nezahtjevnu kožu i trepke možda bi bilo dovoljno, meni sa suhom kožom tijela, masnom i dehidriranom kožom lica i trepkama koje trebaju razdvajanje i da ih se drži uvijenima nakon uvijača uopće Rougj proizvodi ne odgovaraju.
početkom godine sam malo proučavala te proizvode i odustala od kupnje jer sam zaključila isto - sve je to preslabo za zahtjevniju kožu te nema neke aktivne sastojke, više one koji površinski hidratiziraju, zaglade i daju privid njege. opet nerealno je za 29 kuna očekivati sad neka čudesa samo zato što se prodaju u ljekarni, a zapravo se radi o proizvodima koji su rang balee
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 16:32   #3884
Sutra, četvrtak, 13.7., u Douglas parfumerijama 20% popusta na sav asortiman iznad 600 kn.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 16:47   #3885
To uvjetovanje je najgluplja akcija, bas antireklama.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 21:05   #3886


kakav mamac. sad ću doslovno prepisati sms poruku koju sam dobila (ni spomena ovog "iznad potrošenih 600 kn")

"četvrtak 13.07. popust 20% na sav asortiman... i Chanel i Dior... Douglas parfumerija Citi Centar Jankomir"
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 21:18   #3887
Zbog takvih njihovih pizdarija, dajem prednost martimaxu. Bar su posteni. Ili je, ili nije snizenje.

Ovj sms je cista prevara. Onak bas su jadni ispali.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 22:02   #3888
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post


kakav mamac. sad ću doslovno prepisati sms poruku koju sam dobila (ni spomena ovog "iznad potrošenih 600 kn")

"četvrtak 13.07. popust 20% na sav asortiman... i Chanel i Dior... Douglas parfumerija Citi Centar Jankomir"
Calandre, meni je stigao sms iz Douglas parfumerije u Kaptol centru. Piše mi doslovno tako kako sam napisala, popust 20% na sav asortiman za kupovinu iznad 600 kn.

Sad sam u nedoumici je li u svakoj parfumeriji drugačije.
Ali bi možda neki Chanelček parfem uzela, tako da mi je dobro da je i na Chanel. A, uostalom, to će onda i tako biti preko 600 kn.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 23:51   #3889
Ima li negdje Bioderma micelarna na akciji?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Paulllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 09:15   #3890
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
To uvjetovanje je najgluplja akcija, bas antireklama.
Tako je i meni sa dm-om. Nikad ne uspijevam skupiti 200 kn pa sam na kraju prestala kupovati u dm-u.
Anastasia15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 10:20   #3891
Quote:
Doreen Mana kaže: Pogledaj post
ROUGJ crna maskara za njegu trepavica obećaje ekstra volumen, obogaćena je dekspantenolom, hipoalergena je i bez parabena. Karakterizira je film prilagodljive teksture koji se vrlo jednostavno odvaja od četkice te čini trepavice dugima i gustima. Odlične je mazivosti, čista i intenzivna boja vaše oči čini zavodljivima, a aktivni sastojak dekspantenol njeguje trepavice. Odlične karakteristike ove maskare učiniti će je neizostavnim predmetom vaše torbice.
Isuse, koliko sam se ja naplakala s tom maskarom koja je kakti hipoalergena. Žao mi baciti je rješenje nova, koristila sam je samo dvaput (jer sam prvi put mislila da mi suze idu od: vjetra, mačke, topline, znoja, štajaznamkajsvene, a drugi put sam išla isprati čim su suze počele i to je to). Ono, oči ne prestaju curiti do skidanja maskare, nema šanse.

Ali ok, to je bilo meni, ne mora biti drugome, meni je bit će neka senzibilnost na sastojke, možda baš na ovaj aktivni sastojak.

No, učinak na volumen i ostali vizualni efekti (duge trepavice, guste) - a ono, ništa posebno. Lijepo razdvoji trepuše i za nekog tko voli prirodniji look, a nema problema sa sastojcima bila bi ok.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 12:12   #3892
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Isuse, koliko sam se ja naplakala s tom maskarom koja je kakti hipoalergena.
Sad me sve strah naceti ju
Stoji mi vec neko vrijeme u zalihama, nikako da dodje na red....a oci su mi sve osjetljivije, o vidu da ne govorim....
veslabijevidialnedajojsekodoftalmologa:

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 14:34   #3893
Ja sam ju na kraju kupila i koristim i baš mi je ok, nikakvih zamjerki i lijepo radi ono što treba .

Mislim da bi ovo moglo mnoge zanimati:
https://www.mojaljekarna.hr/njega-i-...dp-gratis.html - NUXE ULJE +EDP
..iako, nisam baš sigurna u povoljnost toga, ali svakako je povoljnije nego ulje + edp zasebno.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 15:29   #3894
Meni je ta Rougj maskara best buy već dve godine!
Nosim leće i imam osjetljive oči ali ova mi nikakve probleme ne stvara s tim da i inače imamo prirodno ok trepavice a ona mi ih lijepo razdvoji i oboji i da volumena
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 21:59   #3895
Opi lakovi su na akciji u Mulleru u Puli - sad su oko 89 kn.

Uzela sam jučer Max Factor 2000 maskaru, 30% je snižena.
__________________
Smijte se više!
Helmuta Newton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 00:06   #3896
Rijetko imaju snizenja, a kad ih imaju onda je to u najgore moguce vrijeme za moj budzet :/ *vratilasesmora*




Sent from my iPhone using Tapatalk
Clarice08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 06:55   #3897
Quote:
Clarice08 kaže: Pogledaj post
Rijetko imaju snizenja, a kad ih imaju onda je to u najgore moguce vrijeme za moj budzet :/ *vratilasesmora*




Sent from my iPhone using Tapatalk
Imaju i u drugo najgore vrijeme, nakon zimskih blagdana a prije place.
Zato im ja redovito propustam akcije

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 21:22   #3898
Zna li netko gdje bi boje na kosu mogle biti uskoro na akciji?
Konkretno me interesiraju u pjeni:
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:45   #3899
Baš te boje na slici sam do prije nekih 2godine koristila, ali onda su nestale iz prodaje

Tako da osim ako se u zadnjih par mjeseci nisu ponovno pojavile u Hrvatskoj ih nećeš moći kupiti

U biti jedini u Muelleru ih nisam nikad tražila, pa pogledaj tamo
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 18:10   #3900
da li se u Farmaciji popusti zbrajaju; kao npr. na kartici imam dovoljno bodova za 10% popusta na ukupnu kupnju i da li to vrijedi ako kupim nešto što im je trenutno na promociji od 20 ili 30%?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.