Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2006., 16:15   #61
Quote:
Ponosna kaže:
Onda soryte curke! Ja probala ljetos i nisam oduševljena, a niti moj dragi mirisom i ljepljivošću nakon. Jučer kupila alverde deo stick kad ga svi hvale,fakat je dobar.Balzam za usta smrdi,al bar nema parfema! Hausckinim dnevnim kremama razočarana,nisu za ove zimske uvjete.
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 18:53   #62
Balzam je odličan.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 20:48   #63
Quote:
Ponosna kaže:
Balzam je odličan.
pa ja ga promoviram naveliko i nasiroko po forumu jer sam se jko odusevila-a sasvim slucajno ga kupila(prelazim na animal friendly kozmetiku ,pa kad eliminiras sve nemas puno izbora)..i najbolji je od svih sto sam ikada imala...a probala sve-doslovno!od jeftinih poput fa,balea i sl.preko srednjih tipa rexone,dovea,nivee,pa do skupljih kristala i nekih skupih cuda(dala jednom 120 kn za neki dezic u ljekarni-bacen novac)....alverde je nesto nabolje sto sam probala,zaista
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 15:14   #64
i ja sam ga upravo kupila ponukana vašim preporukama! stavrno fino miriši i sastav je obečavajući. sam da još probam kak djeluje
dendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 15:47   #65
Quote:
dendarii kaže:
i ja sam ga upravo kupila ponukana vašim preporukama! stavrno fino miriši i sastav je obečavajući. sam da još probam kak djeluje
Alverde balzam za usta nema ama baš nikakvog mirisa,al je za 5.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 15:48   #66
I da,deo stick(neven)je banana.Nikaj ne drži.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 16:43   #67
alverde

Da li je koja od vas probala okoloočnu kremicu i kakva je?
U zadnje vrijeme mi je oko očiju užasno suha koža i ne znam više čime da mažem..
frannie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 17:12   #68
Quote:
Ponosna kaže:
I da,deo stick(neven)je banana.Nikaj ne drži.
meni je fantastican..cura gore je mislila na dezic koliko sam skuzila,a ne na labelo ...sad kad ispadnem krivac ako i njoj ne bude dobar
ne znam meni je fantastican...i pazduhek mi je tako mekan ..a cuj inace se dosta znojim,ali mi znoj nema nikakakv miris-mozda onome sa intenzivnijim mirisom bi bio preslab-njemu onda preporucam belea sport sa narandzastim cepom-e to stvarno drzi i mirisom i snagom
..samo ostavlja jako bijelo i ima one umjetnine u sebi
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 11:06   #69
pa radje bi se otrovala nego smrdila
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 11:38   #70
Quote:
lianne kaže:
meni je fantastican..cura gore je mislila na dezic koliko sam skuzila,a ne na labelo ...sad kad ispadnem krivac ako i njoj ne bude dobar
ne znam meni je fantastican...i pazduhek mi je tako mekan ..a cuj inace se dosta znojim,ali mi znoj nema nikakakv miris-mozda onome sa intenzivnijim mirisom bi bio preslab-njemu onda preporucam belea sport sa narandzastim cepom-e to stvarno drzi i mirisom i snagom
..samo ostavlja jako bijelo i ima one umjetnine u sebi
Ma ne znojim se ja gotovo nikaj, al taj stick se ne upije pol sata,to je banana.Bitno mi je da stick drži na taj način da mi se ljeti ne vidi niti fleka na robi.To je palilo jedino sa lady speed stickom 24/7.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 13:08   #71
Quote:
Ponosna kaže:
Ma ne znojim se ja gotovo nikaj, al taj stick se ne upije pol sata,to je banana.Bitno mi je da stick drži na taj način da mi se ljeti ne vidi niti fleka na robi.To je palilo jedino sa lady speed stickom 24/7.

Dove neće ostaviti bijele mrlje.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 14:50   #72
Quote:
Rock Star kaže:
Dove neće ostaviti bijele mrlje.
evo ja direkt s dovea na alverde i alverde mi je bolji...a njezan miris i meki pazdusi su zajamceni kod oboje
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 14:53   #73
Quote:
Ponosna kaže:
Ma ne znojim se ja gotovo nikaj, al taj stick se ne upije pol sata,to je banana.Bitno mi je da stick drži na taj način da mi se ljeti ne vidi niti fleka na robi.To je palilo jedino sa lady speed stickom 24/7.
stick?ja imam roll on...i jos sam trazila stik,jer ne volim roll on dezice,ali nisam nasla...
meni je ok-malo jesi vlazan,ali se cak dosta brzo(za razliku od vecine roll onova) upije...iako su mi draze stick varijante bas zbog tog glupog osjecaja mokrine ispod ruke...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 01:06   #74
a jel alverde stick ili roll on ili sprej? (mrzim sprej )
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 14:40   #75
Ma roll on, moja pogreška!
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 16:27   #76
jao fin je...ja savki dan gustaaam
cure koje vole nivea/dove tipa dezice...probajte-mislim da necete pozaliti
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 16:31   #77
Quote:
lianne kaže:
jao fin je...ja savki dan gustaaam
cure koje vole nivea/dove tipa dezice...probajte-mislim da necete pozaliti
nagovorila si me
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 16:43   #78
Quote:
Andjelcic kaže:
nagovorila si me
ne zelim ispasti kriva,ako ti nece pasati ....ali ja sam stvarno jako jako zadovoljna...
pa bas me zanima hoce li jos netko skuziti njegovu car
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 17:02   #79
meni je zapeo za oko skidac sminke s nevenom. vjerojatno ga kupujem kad potrosim avene.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 21:12   #80
kako izgleda taj alverde dezic i di stoji, da ga znam nac? thx
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.