Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2009., 12:11   #41
Labello
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Old 17.12.2009., 12:18   #42
Quote:
suhonja kaže: Pogledaj post
e ovako, nisam naveo par bitnih stvari...

spolno sam aktivan, ne saram okolo nego imam istu curu vec 3 god. ovo crvenilo se pojavi samo nekada, inace je samo suha koŽa
nema nikakvih peckanja, bolova ni ovako ni tjekom mokrenja. tako da sam to slucajno otkrio. od pretjerane masturbacije nije... to bi mi se puno prije desilo onda. jer nemam granica.

a neko je spomenuo prljave ruke.. to bi moglo biti. evo danas se nista ne vidi, samo je hrapavija koža... tocno na vrhu, i jako jako mali dio.

za neke od preporucenih krema trebaju recepti. koju kremu mogu kupiti u ljekarni bez recepta?
Da je u pitanju candida, peklo bi te pri mokrenju
Candida je jedna dosadna infekcija, koju žene barem jednom zarade u životu. Dovoljno je uzimati baby pilule kako bi se zaradila candida, a onda naravno ako se ne koristi kondom, i mužjak lako pokupi istu, no kod njih to puno lakše ode, nego kod žena koje se malo duže hrvaju sa time.

A sad, nekako je blesavo da se mažeš sa canestenom ili nekim deseto krivim preparatima napamet koji mogu napraviti više štete nego koristi.

Jel takav problem otići kod dermatologa da ti to pogleda?

Tko bi rekao da su muški toliko sramežljivi

Zadnje uređivanje perilica : 17.12.2009. at 12:20. Reason: .
perilica is offline  
Old 17.12.2009., 12:22   #43
nije problem sramezljivost nego lijenost

al bas gledam ovaj topic i zamiljnivo mi je kolko se ljudi mogu ponavljat bez da im dosadi. pogotovo ova najstarija fora na svijetu s otpadanjem. djeci do 20god bi trebali zabranit pristup ovoj sekciji jer pisu bezveze trudeci se biti smijesni na racun osobe koja ima problem. najlakse se ismijavat drugom jel... a dobro, odrast cete jednog dana
suhonja is offline  
Old 17.12.2009., 12:23   #44
Quote:
suhonja kaže: Pogledaj post
nije problem sramezljivost nego lijenost

al bas gledam ovaj topic i zamiljnivo mi je kolko se ljudi mogu ponavljat bez da im dosadi. pogotovo ova najstarija fora na svijetu s otpadanjem. djeci do 20god bi trebali zabranit pristup ovoj sekciji jer pisu bezveze trudeci se biti smijesni na racun osobe koja ima problem. najlakse se ismijavat drugom jel... a dobro, odrast cete jednog dana
ma pusti ti njih, levati su to.
__________________
LAKI: "Za sve je kriva medicina. Kad čujem da je neko dobio Nobelovu nagradu iz medicine, samo mi se smuči. Kako su krenuli, naći će lek i protiv prirodne smrti".
Seoska varalica is offline  
Old 17.12.2009., 12:26   #45
Quote:
suhonja kaže: Pogledaj post
nije problem sramezljivost nego lijenost
Vjerujem ti. Ozbiljno. Nećete se dići s kauča ni za otići po pivu(srećom, inače bi žene izgubile svoj smisao života), a kamoli za poći doktoru.
Hajde, ovo je ipak važna stvar, natjeraj se i put pod nožice do doktora.
okruglica is offline  
Old 17.12.2009., 12:28   #46
Quote:
suhonja kaže: Pogledaj post
nije problem sramezljivost nego lijenost

al bas gledam ovaj topic i zamiljnivo mi je kolko se ljudi mogu ponavljat bez da im dosadi. pogotovo ova najstarija fora na svijetu s otpadanjem. djeci do 20god bi trebali zabranit pristup ovoj sekciji jer pisu bezveze trudeci se biti smijesni na racun osobe koja ima problem. najlakse se ismijavat drugom jel... a dobro, odrast cete jednog dana
Nemoj biti lijen i lijepo otiđi kod dermatologa

malo će ti to pogledat i bok, za min si gotov
perilica is offline  
Old 17.12.2009., 12:31   #47
Quote:
suhonja kaže: Pogledaj post
nije problem sramezljivost nego lijenost

al bas gledam ovaj topic i zamiljnivo mi je kolko se ljudi mogu ponavljat bez da im dosadi. pogotovo ova najstarija fora na svijetu s otpadanjem. djeci do 20god bi trebali zabranit pristup ovoj sekciji jer pisu bezveze trudeci se biti smijesni na racun osobe koja ima problem. najlakse se ismijavat drugom jel... a dobro, odrast cete jednog dana
Mi trebamo odrast?
Tebi se guli kita, pokupio si nekakvu infekciju i umjesto da odvučeš dupe doktoru dođeš na forum pitat ekipu šta ti je
I sad smo mi nezreli
kiss me is online now  
Old 17.12.2009., 12:34   #48
Quote:
suhonja kaže: Pogledaj post
e
a neko je spomenuo prljave ruke.. to bi moglo biti.
...probaj jednim udarcem tri muhe, uzmes sapun, dobro naneses po rukama i prihvatis se kite


1...opr`o ruke...
2....oprao kitu
3...izdrk`o..

...a, ni osijecaj nije los...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 17.12.2009., 12:36   #49
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Vjerujem ti. Ozbiljno. Nećete se dići s kauča ni za otići po pivu(srećom, inače bi žene izgubile svoj smisao života)
evo, crno na bijelom. (ili svijetloplavom:-D)


__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 17.12.2009., 12:40   #50
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
evo, crno na bijelom. (ili svijetloplavom:-D)


Tebi bih ostavila limenku na taman tolikoj udaljenosti da ne možeš s kauča do nje kada ispružiš ruku. Nedostaje milimetar . Kad ja mogu sama u welness, možeš i ti sam po pivu
okruglica is offline  
Old 17.12.2009., 12:42   #51
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Mi trebamo odrast?
Tebi se guli kita, pokupio si nekakvu infekciju i umjesto da odvučeš dupe doktoru dođeš na forum pitat ekipu šta ti je
I sad smo mi nezreli
joj, upravo dokazujes sto pokusavam reci... kako si se samo prepoznala u mojim rijecima
zasto mislis da je krivo posavjetovat se s ljudima? to nije toliki problem da bi odma trcao doktoru, na jako malom djelu mi je grublja koza. nikakvo guljenje niti infekcija. samo sam trebao savjet za kremu i ako je netko imao slican problem da mi kaze. zar mislis da nisam znao da ce biti ovakvih kao ti koji ce se osjecati super sprdajuci se na racun drugoga i tako dizati vlastiti ego?
naravno da sam znao ali me ne zanimate previse, dobio sam odgovor koji sam trazio. sto se mene tice moze lock

hvala vam na savjetima
suhonja is offline  
Old 17.12.2009., 12:46   #52
Quote:
suhonja kaže: Pogledaj post
joj, upravo dokazujes sto pokusavam reci... kako si se samo prepoznala u mojim rijecima
zasto mislis da je krivo posavjetovat se s ljudima? to nije toliki problem da bi odma trcao doktoru, na jako malom djelu mi je grublja koza. nikakvo guljenje niti infekcija. samo sam trebao savjet za kremu i ako je netko imao slican problem da mi kaze. zar mislis da nisam znao da ce biti ovakvih kao ti koji ce se osjecati super sprdajuci se na racun drugoga i tako dizati vlastiti ego?
naravno da sam znao ali me ne zanimate previse, dobio sam odgovor koji sam trazio. sto se mene tice moze lock

hvala vam na savjetima
nema na čemu, bilo mi je zadovoljstvo.

i drugi put
__________________
LAKI: "Za sve je kriva medicina. Kad čujem da je neko dobio Nobelovu nagradu iz medicine, samo mi se smuči. Kako su krenuli, naći će lek i protiv prirodne smrti".
Seoska varalica is offline  
Old 17.12.2009., 12:46   #53
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Tebi bih ostavila limenku na taman tolikoj udaljenosti da ne možeš s kauča do nje kada ispružiš ruku. Nedostaje milimetar . Kad ja mogu sama u welness, možeš i ti sam po pivu
two can play that game
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 17.12.2009., 12:49   #54
Quote:
suhonja kaže: Pogledaj post
jzasto mislis da je krivo posavjetovat se s ljudima?
Nije krivo, samo u tom slučaju moraš biti spreman na malo podje... zezanja

Quote:
suhonja kaže: Pogledaj post
to nije toliki problem da bi odma trcao doktoru, na jako malom djelu mi je grublja koza.
Evo, ne znam, ako smatraš da je bezopasno, onda odi u ljekarnu i pitaj seksi tetu farmaceutkinju da preporuči kremicu. Dobit ćeš stručniji savjet, i neće te zezati. Barem ne dok ne odeš
Ali da se to mom dragom događao, trčao bi doktoru. Taj dio mi je previše bitan da bi se i najmanji problem rješavao laički
okruglica is offline  
Old 17.12.2009., 12:50   #55
Quote:
suhonja kaže: Pogledaj post
joj, upravo dokazujes sto pokusavam reci... kako si se samo prepoznala u mojim rijecima
zasto mislis da je krivo posavjetovat se s ljudima? to nije toliki problem da bi odma trcao doktoru, na jako malom djelu mi je grublja koza. nikakvo guljenje niti infekcija. samo sam trebao savjet za kremu i ako je netko imao slican problem da mi kaze. zar mislis da nisam znao da ce biti ovakvih kao ti koji ce se osjecati super sprdajuci se na racun drugoga i tako dizati vlastiti ego?
naravno da sam znao ali me ne zanimate previse, dobio sam odgovor koji sam trazio. sto se mene tice moze lock

hvala vam na savjetima
Koje si ti nezrelo i neodgovorno stvorenje!
Otkud ti znaš šta ti je? I kako bi mi trebali znati na temelju tvoje tri riječi šta ti je? Je l ti razmišljaš da postoji mogućnost, doduše jako mala, ali postoji da se svaka i najobičnija infekcija iskomplicira i sjebe plodnost.
Pa nemogu vjerovat kako su ljudi neodgovorni! Prestrašno!
Al lakše je lopticu prebacit na druge
Imaš ti pravo - nek tebi neki "stručnjak" da dijagnozu prek foruma i tako se ti i liječi
kiss me is online now  
Old 17.12.2009., 12:51   #56
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
svaka i najobičnija infekcija iskomplicira i sjebe plodnost.
koja i kako se dobiva?







__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 17.12.2009., 12:54   #57
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
koja i kako se dobiva?







Mali...bit će batina
kiss me is online now  
Old 17.12.2009., 12:56   #58
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Mali...bit će batina
I really love kids.(5-10 minutes) I just dont want one of my own.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 17.12.2009., 12:56   #59
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
two can play that game
Pa zar si tako zločest? Gdje ti je osjećaj za moral?
okruglica is offline  
Old 17.12.2009., 12:57   #60
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Pa zar si tako zločest? Gdje ti je osjećaj za moral?


nije u welnessu na godisnjem, to znam za sigurno
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger