Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2016., 12:04   #61
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post

ruževi-jednako tako
mono sjenila,krem sjenila,tuševi u teglici- ne bi išlo da ih bidne
Mislim da to ni inače nemaju.

Quote:
deedee_00 kaže: Pogledaj post
i moram se pridružit majici u kritici stalka PF u Kozma- šta im bi da stave testere pod plafon?! ja odustala kad san vidila da neću lako do njih
Srećom, taj plafon dio mi nije bio zanimljiv.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 15:18   #62
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
...i tako...još jedan brand koji nam je poslao 3958674 nepotrebnih bronzera, još toliko šlještećih hajlajtera, 5000 maskara sa istom četkicom i oko 20589674 olovaka...wtf?
upravo se vratila iz izvidnice i ostala razočarana ko nikad izborom!
nijanse onih par jadnih pudera-dvije, evala brate,hvala i za te 2!


od onog što sam dohvatila i proswatchala - BB Argan bronzer-puder što li već mi je fin (ostali imaju dosta shimmera) i srčeka-puder hajlajter je sve što fantazirate o njemu

zelena 'natural' tonirana krema ima alkoholni miris čim otvoriš tubu, sve CC-ice su tamne i narančaste, tako da dalje nisam imala volju isprobavati treba speleološki tečaj za ovaj stalak
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 10:05   #64
Ima li onih murmuru bronzera u zelenom pakiranju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 17:27   #65
Tinted Moisturizer imam najsvijetliji i to je bolesno narancasto, ali kako je sheer ispadne kao da sam uhvatila sunca, sto bi jos bilo ok za ljeto s obzirom na visok spf, da nije i brutalno masan (na moju suhu kozu) i sjaji se sjajem koji se ama bash nicime ne da obuzdati. ne preporucujem.

Vegas strip je dupe za kultni dikontinuirani Dior Amber highlighter (priznajem, razlog zbog kojeg sam ga nabavila) i zaista je vrh od proizvoda, prekrasan, dugotrajan sjaj!

i za kraj par recenica o ovom promasaju:


JAKO grubo mljeveni puder koji se meni na licu itekako vidio i na bilo kojoj iole hidratantnoj podlozi se grudao! mislim da je za koristenje u vrlo malim kolicinama i nikakvo nadogradovanje, sto onda zapravo pobija bilo kakvu funkciju spfa koji sadrzi. koliko mi se samo vidi na licu skuzila sam jednom kad sam ga odlucila upotrijebiti kao popodnevnu nadogradnju spfa na kremu koju sam stavila to jutro prije izlaska s prijateljima, da bi se pri kretanju iz kuce vidjela s brasnjavim licem na dnevnom svjetlu... i potrosila vise vremena na skidanje nego da sam ponovo nanosila kremu i to malo sminke sto koristim za druzenja s deckima (moj tomboy pokusaj da budem "jedna od deckiju" ). proslijedila sam ga nakon toga.
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 23:35   #66
ajd sad, više ni sama ne znam ... ako nije prevelika žrtva, čitam da su testeri u Jurišićevoj na plafonu ...

Htjela sam vas pitati, ima li neka dobrovoljka da mi pogleda puder Happy Booster, Glow & Mood Boosting Powder, Beige - taj sa srčekima mi je već jedno vrijeme na iHerb WL ...




Kakav mu je finish? Val nije brašnast kao onaj kojeg je opisala Suzi MiOko ...
nisam iz ZG, pa da si ili naručim ili prekrižim ili da čekam ljeto kad ćemo proći kroz ZG ... trilema, je li ???
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 07:23   #67
Litle Sophia, hvala na recenziji
Zvuci odlicno, stavila ga na wl.
Jedino se sad kolebam zbog ovog sto je Suzi MiOko napisala....
Ima jos netko da je probao taj u kamenu za matiranje?...

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 19:42   #68
ako vam to ista znaci, Mac Blot s kojim Little Sophia usporeduje ovaj valoviti puder od PF je isto grubo mljeven pa zato razumijem tu usporedbu, a ja imam suhu/normalnu kozu i ne odgovara mi bash nikako (nisam ga ni kupila radi matiranja nego radi visokog spfa, jer nemam problema sa sjajem i volim biti dewy), dok je prijateljici s masnom kozom bio dobar...
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 23:49   #69
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
ako vam to ista znaci, Mac Blot s kojim Little Sophia usporeduje ovaj valoviti puder od PF je isto grubo mljeven pa zato razumijem tu usporedbu, a ja imam suhu/normalnu kozu i ne odgovara mi bash nikako (nisam ga ni kupila radi matiranja nego radi visokog spfa, jer nemam problema sa sjajem i volim biti dewy), dok je prijateljici s masnom kozom bio dobar...
da, frendici sa suhom kozom moj blot isto ne pase. ja ovaj ne nanosim u debelom sloju, nisam iskreno jos nikad ni pokusavala jer ne volim taj efekt na licu, hocu samo da mi malo izmatira ono sto mi ostane sjajno od pudera.. ja ga nanosim konkretno rt Angled Powder kistom (bold metals) i evo jos od kupnje nisam posegnula za blotom i s ovim sam i dalje jako zadovoljna
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 19:43   #70
meni s normalnom kozom je blot super
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 22:47   #71
a frendici s masnom kozom je Blot bio ocajan pa ti budi pametan
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 22:58   #72
Da, cini se da ipak moramo sve isprobati

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 13:01   #73
samo sto je to skup sport s puno slijepih ulica na kraju kojih je razocarenje
(meni se cesto ni najhvaljeniji proizvodi ne pokazu kao slavodobitni pa sam moguce razocaranija od vecine)
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 16:55   #74
izvještaj s trešnjevke.....stalak čist, netaknut...testeri pa skoro neisprobani...isto nisam mogla do ovih na vrhu pa mi je teta lijepo objasnila da mogu sve uzeti van i isprobavati jer nisu fiksirani za one ladice ko testeri u kamenu....kupili su me ambalažom...bronzeri,ajme majko, ne znam kojeg bi...uz svaki proizvid se dobi četkica,ogledalce i sve je posebno zapakirano....nisam ništa kupila jer mi je previše nepoznat brend..mada će onaj bronzer sa arganom kad tad pasti...htjela bi neki tekući puder, ali ne znam kakvi su...zapela za ovaj ( navodno se radi oa Aarmani Maestro dupeu)... probao itko?nitko? i da, cijene su jedna velika stavka, kupovat ćemo promišljeno koliko god sve divno izgleda....
http://www.iherb.com/Physician-s-For...FVU_GwodBmIBdg
Aranel Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 17:47   #75
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
ajd sad, više ni sama ne znam ... ako nije prevelika žrtva, čitam da su testeri u Jurišićevoj na plafonu ...

Htjela sam vas pitati, ima li neka dobrovoljka da mi pogleda puder Happy Booster, Glow & Mood Boosting Powder, Beige - taj sa srčekima mi je već jedno vrijeme na iHerb WL ...




Kakav mu je finish? Val nije brašnast kao onaj kojeg je opisala Suzi MiOko ...
nisam iz ZG, pa da si ili naručim ili prekrižim ili da čekam ljeto kad ćemo proći kroz ZG ... trilema, je li ???
imam nijansu natural http://hr.iherb.com/Physician-s-Form...4-oz-7-g/39499

e sad, to nije puder za fiksiranje makeup-a, to je zapravo highlight. osim ako ti ne smeta da sjajis kao disko kugla , onda ga be z beda stavis na cijelo lice

a vidim i u komentarima za Beige, da je u stvari i on highlight
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 23:19   #76
Quote:
deedee_00 kaže: Pogledaj post
imam nijansu natural http://hr.iherb.com/Physician-s-Form...4-oz-7-g/39499

e sad, to nije puder za fiksiranje makeup-a, to je zapravo highlight. osim ako ti ne smeta da sjajis kao disko kugla , onda ga be z beda stavis na cijelo lice

a vidim i u komentarima za Beige, da je u stvari i on highlight
Hvala na odgovoru. HL volim ... ali ih imam. I ne trebam novi. (i ne stavljam na cijelo lice ...)

Ipak ga onda možda ostavim na čekanju, moožda ako ga vidim.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 19:09   #77
http://www.physiciansformula.com/en-...ers/07852.html

Ima ovog kod nas i jel netko probao? Ova bočica mi zapela za oko :klap: :klap: :klap:
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 21:37   #78
Quote:
Panther1989 kaže: Pogledaj post
http://www.physiciansformula.com/en-...ers/07852.html

Ima ovog kod nas i jel netko probao? Ova bočica mi zapela za oko :klap: :klap: :klap:
Nema
Aranel Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 14:29   #79
A dobro, čitala sam kritike sinoć i stvarno nisu baš najbolje za taj proizvod...većinom ga kupe zbog bočice svi
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 20:20   #80


Probala i ja ovaj puder u nijansi Translucent koji i nije baš tako nevidljiv, pogotovo jer sam ja jaako svijetla. Vidi se da je dosta tamniji od moje kože. Inače imam mješovitu kožu i pogotovo u ove vruće dane mi se jako zamasti koža od njega. Inače uvlači mi se u one ''smile lines''i dosta daje jak dewy finish, koji kada se zamastim ne izgleda nikako

Potrudit ću se potrošit ga kad uhvatim malo boje pa da mi barem nije 3 nijanse tamniji od vrata i dekoltea.

Ali zato ovo


Presavršen highlighter s kojim se mogu igrati do mile volje, bilo da želim roskaste tonove ili zlatne. Blješći savršeno, saavršeno
Čak i Jeffree Star prepuručuje ovaj highlighter

Zatim probah i zelenu maskaru, lijepo izvlači trepke, ali im ne daje volumen i za moj pojam je četkica mrvu prevelika, ali mislim da je to do osobnih preferencija
LunaMoth is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:21.