Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2010., 10:48   #41
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Možda ti je sin dovoljno zreo da zna da je mozak najjače oružje
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 11:20   #42
Moj poznanik je podvalio sinu kurabu, a da ovaj to ne zna, kad je postao sumnjičav glede njegovog sexualnog opredjeljenja, jer se ovaj, (a bio je već u godinama kad prosječni prištavi dečkić sa par dlačica kara ili barem ima kakve žemskinje oko sebe) uglavnom družio s dečkićima i nije imao nikakvih trofeja do tada.
Na očevo zadovoljstvo i olakšanje, sve je s dečkom bilo uredu

Pa možda primjeniti neku sličnu metodu, ako je baš tolika vuna. Mada, ja sam ovog uvjeravao da mu je sa sinom sve ok. Tako je vjerujem i sa problematičnim sinom sve ok. Jebga, druga je to generacija. Trib žurit doma okopat farmu i poslužit jelo na fejsiću. Onda jedan drugoga poukaju i lajkaju slije.
Posli toga se igraju igrice onlajn, jedan protiv drugoga. Pobjednik dobiva bežični miš. Na kraju dana se djeca esemesaju i ememesaju.

U naše vrime je bilo drugačije i tu leži problem.
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 11:54   #43
Quote:
palj kaže: Pogledaj post

U naše vrime je bilo drugačije i tu leži problem.
Možeš li ga konkretizirati?
Hvala.
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 12:00   #44
Mogu ja?

Quote:
Mi nismo imali Playstation, Nintendo, X-box, nikakve video igrice, nismo imali 99 kanala na televiziji (samo tri i to treći tek popodne), nismo imali video rekordere, surround sound, mobitele, kompjutere, internet, chat rooms... Mi smo imali prave prijatelje i izlazili smo van družiti se s njima.
Kain is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 12:02   #45
dečki ništa se ne brinite, još će taj sin imati prilike i u zatvoru završiti...
treba dati vremena.

ali ima nešto u tome da otac mora sina naučit stisnut šaku. hebi ga ne mora ga huškat na tuču, ali da mu pokaže kako zamahivati, gdje udarati i sl., to bi trebalo spadati pod odgoj.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 12:05   #46
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
Možeš li ga konkretizirati?
Hvala.
Ma malo sam se zanija i skrenija, pa se ovo "problem" zapravo odnosi na druge stvari, a ne na to što se mali ne tuče. To po meni nije problem.

Ja sam tija reći da je danas dosta dice šeprtljavo, trutavo, blido, galofak, boležljivo...a to mi se sve čini kao posljedica današnjeg načina života.

Eto, da ne idem dalje u off, na to sam mislija pod problemom.
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 12:06   #47
Quote:
Kain kaže: Pogledaj post
Mogu ja?
Da...lijepo rečeno...pravi prijatelji...druženje...

...ali ne mogu to povezati s uvodnim postom...

...i eto moja isprika što mi pozivanje na tučnjavu kako bi se okarakteriziralo pravo muško nije smiješno.

Ne nakon onih scena iz bolnice....gdje roditelji zabrinuto sjede uz svoju djecu i pitaju se zašto...i tko...
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 12:10   #48
Quote:
palj kaže: Pogledaj post
Ma malo sam se zanija i skrenija, pa se ovo "problem" zapravo odnosi na druge stvari, a ne na to što se mali ne tuče. To po meni nije problem.

Ja sam tija reći da je danas dosta dice šeprtljavo, trutavo, blido, galofak, boležljivo...a to mi se sve čini kao posljedica današnjeg načina života.

Eto, da ne idem dalje u off, na to sam mislija pod problemom.
Pa i ja sam mislila da si mislio...nekako ono drugo nisam mogla povezati s tobom, zato sam i tražila pojašnjenje...
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 12:23   #49
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
...i eto moja isprika što mi pozivanje na tučnjavu kako bi se okarakteriziralo pravo muško nije smiješno.
Ovisi. O tome da li si uvodni post shvatila ozbiljno ili samo kao preseravanje nekoga kome je dosadno.
Kain is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 12:25   #50
Eto, drago mi je da smo razjasnili "problem".
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 12:32   #51
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Prika, da ja tebi nešto kažem.

Dakle, i ja sam 8. razred i mi se mlataramo po cili dan, svaki dan neka nova igra, imamo jednog koji nas živcira pa ga nas 8-9 ispleskamo dobro. Danas smo igrali igru tko će koga više išarat kemijskom po cilom tijelu, pa je to borba, udri rukom nogom glavom kurtzom šaraj pobjeđuj, to je jedino na pameti, kakva škola. Onda se gušimo, bacamo na pod i sve živo, gađamo gumicama balunima kemijskama olovkama KREDAMA, cipamo se po nogama da padnemo i pljucama se gađamo. I to radimo cijelo vrijeme.

Jedino ako tvoj sin ima neki problem koji ti ne želi reći, možda je fizički manji (ne želin vriđat ili nešto), ali mislim da moraš porazgovarat sa njim.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 12:38   #52
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Možda se tuku izvan škole?
Možda se tuku na načine koje ti ne možeš ni zamisliti.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 13:30   #53
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Niakako,mali očito nije tvoj

Prepametan je,kuži se razlika između vas dvjice na prvi post

Žena je našla bolje gene,ti ga samo hraniš i uzdržavaš.

Mali se ne neće tuče,očito će bariti ženske okolo,na starog
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 13:49   #54
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
Ne nakon onih scena iz bolnice....gdje roditelji zabrinuto sjede uz svoju djecu i pitaju se zašto...i tko...
Tata, tata, tukli su me u školi..
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 13:53   #55
treba potaknuti borbeni duh. recimo upisat ga na neki borilački sport. to je prva liga.

ne bi valjalo da izraste u mimozu, čisto ovako na emotivnom planu. da plače u sobi kad ga netko zajebava u školi.
kako mudro kaže pjesma:

ako ne odreaguješ ni verbalno i fizički
može da ti se odrazi na nervnoj bazi
.

treba se moć fizički branit i nema tu priče.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 16:08   #56
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
treba potaknuti borbeni duh. recimo upisat ga na neki borilački sport. to je prva liga.

ne bi valjalo da izraste u mimozu, čisto ovako na emotivnom planu. da plače u sobi kad ga netko zajebava u školi.
kako mudro kaže pjesma:

ako ne odreaguješ ni verbalno i fizički
može da ti se odrazi na nervnoj bazi
.

treba se moć fizički branit i nema tu priče.
U potpunosti se slažem. Kad je u pitanju obrana, maltretiranje.
Ali tuča sama po sebi...ono da ispadneš frajer...da vršiš nasilje nad drugima...to mi je A mislim da je autor teme mislio baš na to.
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 16:34   #57
Quote:
fiksos kaže: Pogledaj post
Brate krivo si ti mene shvatio..drugo je ako si picka po karakteru, pa se ne mozes izborit za neke stvari u zivotu, a drugo je ako izbjegavas tuce i konflikte rijesavas ne tucom...
tak da brate ne brini se za mene, meni moja teorija drzi vodu..
mislim...mozda si ti samo ruzan..to nema veze sa karakterom , al ima s ovim dijelom o jebanju
ma nisan ja tebe brate krivo svatija uvjeravan te.Prelip san,ubildan,pametan,obrazovan i lipo mirisen.i nisan ni sramezljiv ni gej.jedino me straj potuc se i uvik pobignen.al jos nisan jeba.niti znan kako, di, sta i kako se to radi.kako zaboga ta picka izgleda.samo san cuja dosad da stoji vodoravno.i to je to.
eto vidis.teorija ti ne drzi vodu.mora da ti je sad neugodno.
mUrMillo hRnIć is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 16:42   #58
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Možda se tuku na načine koje ti ne možeš ni zamisliti.
Ali rekao je da sin ima playboy ispod kreveta....ja ga nemam
Boze kakvih ljudi ima.....dabog ga sin na mrtvo ime pretukao.....ili pobjedio u šahu (ovaj je toliko glup da istuce i matematicki zadatak koji ne zna rijesit)
Failer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 16:46   #59
pa sigurno se tuče onako u školi iz zezancije, zar stvarno želiš da ti sin dođe s krvavim nosom, poparanom majcom blabla?
propala budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 16:56   #60
Quote:
murmillo hrnic kaže: Pogledaj post
eto vidis.teorija ti ne drzi vodu.mora da ti je sad neugodno.
čak je i meni neugodno što san slučajno naiša , a kako li je tek njemu

nego , triba se tuć i to od malih nogu , to ječa dušu i tilo i određuje hijeararhiju u društvu, a bolje jebat neg bit jeben
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger