Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2016., 01:02   #121
Ja sam dečko od 29 god.

Tražim društvo za kino, kazalište, cugu, kavu, koncerte, zajebanciju, s područja Osijeka po mogućnosti.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 19:21   #122
Dal' se kome priča s usamljenim i shebanim dečkom?
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 15:06   #123
Nekoga za razgovor

Tražim neku žensku osobu cca 30 - cca 40 godina za razgovor. Ja imam cca 40 godina. Ako nekoga zanima moja dijagnoza neka pogleda moje postove.

Zašto žensku? Nekako mi je lakše pričati s ženama nego s muškarcima. Ne mogu to pametnije objasniti. Da ne bi bilo zabune - ja sam muško.

Što ne tražim: ne tražim curu, ljubavnicu i tome slično, ne tražim nekoga tko ne razumije stanja s ovih tema (psihologija).
Nikad se nećemo vidjeti uživo, sjesti na kavu ili čaj. Ako želiš ne moraš mi ni reći svoje pravo ime.

Što tražim: tražim osobu koja razumije situacije u kojima se nalazimo (psihički problemi). Nije bitno kakvih problema imaš, možda i nemaš psihičkih problema ali nećeš osuđivati one s tim problemima (slobodno se javi i ti), jer su to bolesti kao i svake druge samo se drukčije manifestiraju. Tražim nekoga kome se mogu izjadati.

Što nudim: razgovor o psihičkim problemima, možeš se slobodno izjadati o bilo čemu, nikad neću osuđivati i pametovati. Nudim razgovor o bilo čemu, ako mogu budem te probao i nekako utješiti. Uvijek ću te pažljivo saslušati i uvijek mi se možeš izjadati o svakodnevnim problemima.

Najgore mi je što nemam s kim popričati. S kim god sam probao svi odmah počinju pametovati da je to samo izmišljanje, a nemam mogućnosti ići na psihoterapiju.

Stvarno bih volio da se netko javi.
jedan-od is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 00:02   #124
Pozdrav svima!

Uslijed specifičnih radnih uvjeta koji su rezultirali djelomičnom odsječenošću od vanjskog svijeta i meni dragih ljudi, odlučih ovdje potražiti prijatelja za dopisivanje. Naime, boravim u inozemstvu i ne dolazim puno u doticaj s ljudima svoje dobi i sličnih svjetonazora, stoga bi dobrodošlo nešto da ubije dosadu

Dakle, ja sam đevojka od 25 godina, uživam u prirodi i samoći. Volim životinje, knjige, filozofiju i popularnu znanost. U slobodno vrijeme čitam, kuham, zasviram gitaru, slikam. Idealist, pacifist, ponekad zaigrana ko malo dijete. Iako ponekad pomislim da sam introvert, prevarim samu sebe kad vikendom strusim nekoliko rakija za redom i zaplešem kao da me netko prištekao na struju Što se tiče glazbe, apsolutno sve dolazi u obzir, pa čak i cajke u vidu zajebancije s ekipom, ali u privatnosti moje sobe trešti nešto žešći rock


Tko se pronašao u ovome nek se slobodno javi, dob i spol nisu bitni No zamolila bih da mi se javljaju isključivo osobe sličnih interesa jer su inače ovakvi oglasi u mom slučaju završavali vrlo ranim prekidom komunikacije zbog pomanjkanja zajedničkih tema.

Do tipkanja!
Čupiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 19:27   #125
Pozdrav ljudi...!

Evo da se i ja priključim...nisam baš aktivna bila na forumu, pa se iz postova ne može puno info dobit o meni...
Al evo...
žensko sam, imam 28 godina, studiranje pri kraju, volim muziku...najviše rock, pop ( Nirvana, Muse, Coldplay, Beatles....)volim i Beyonce, house...tako da...al najviše u zadnje vrijeme ovo prvo navedeno...volim životinje, gledat filmove, čitat knjige, kuhat, vozit bic, rekreirat se i tako....
Tražim osobu, po mogućnosti žensku ( imam dugogodišnjeg dečka ) za chat, možda kasnije i za kavu koja je pronašla neke sličnosti u meni....
Eto...pa se čujemo-tipkamo!!

Zadnje uređivanje audrey1234 : 16.01.2016. at 19:38.
audrey1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 20:08   #126
Musko, 22 god.. ima tko za dopisivanje?
Silenzio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 12:39   #127
Neke su godine došle prijatelji se rasuli svukuda po kugli zemaljskoj ,tako da mi fali osoba za razgovor ,diskutiranje o raznim temama, onaj neki drugi pogled na svijet,situacije , trenutne probleme itd. Toliko o tome sad samo da se još prestavim u kratkim crtama muško,37 godina,bavim se fotografijom za svoj gušt, čitam , šetam sa psom... toliko o tome.
Pa ako se nekome da dopisivati neka se slobodno javi biće mi zadovoljstvo...

LP
__________________
"Život nije trka,već putovanje u kojem treba uživati,na svakom koraku. "
marks30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 14:48   #128
bok
također ako je netko za tipkanje druženje šetanje s psima nek se javi dami skrene misli
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 12:16   #129
Osobu za druzenje razgovor.
Musku.
Ne znam ocito s zenama.
Sisak Zagreb.
Nekog tko.ce se i u reali naci.
Prva prilika osmog drugog..u zg..
Nekog bez predrasuda..
Kome ne smeta sto sam bolesns..nesavrsena..
Samo trebam toplu rjec..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 14:44   #130
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Osobu za druzenje razgovor.
Musku.
Ne znam ocito s zenama.
Sisak Zagreb.
Nekog tko.ce se i u reali naci.
Prva prilika osmog drugog..u zg..
Nekog bez predrasuda..
Kome ne smeta sto sam bolesns..nesavrsena..
Samo trebam toplu rjec..
pii mi u inbox
i nitko nije savršen
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 23:07   #131
Netko za dop? Pa sta bude... Cure navalite :P

Poslano sa mog C2005 koristeći Tapatalk
Gameman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 16:01   #132
Nudim se za biljar i pivo.

M,22,ZG.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 22:34   #133
Pozdrav, tražim neku curu iz Splita za druzenje. 23 su mi godine. Imam dečka ali mi fali žensko društvo jer ili žive daleko ili smo izrasli u osobe različitih interesa. Manje izlazim nego prije, pa ne upoznajem nikog, a kad idem na neke tečajeve, uvijek se zatvorim u sebe jer sam sramežljiva. Voljela bih da mi se javi neko ko voli indie, alt rock, grunge, elektronsku glazbu uljučujući trip hop, ko voli čitat knjige i gledat filmove. Za otić u kino ponekad, u prirodu, izložbe, ili kućna druženja. Nekog sanjara, ko voli satima pričat o dubokoumnim temama
tratinchica92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 21:27   #134
Tražim nekoga za društvo, za cugu, kino, šetnjice ili odlazak na neka događanja.

Nevolim izlaske, prije sam se znala prisiljavat na izlaske i trudila sam se da mi bude "ok" ali što sam starija imam manje sposobnosti da glumim, pa eto ako se neko našao u ovom što pišem nek se javi

U ranim tridesetima sam. Nevolim predrasude i pokvarene ljude, volim iskrenost i kad je neko svoj

bilo bi ok da se jave ljudi od 25 do 45, 50 godina.
jelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 12:05   #135
Cura sam u srednjim dvadesetima, trenutno sam u nekoj depri, ne vidim izlaza iz svoje situacije, pa ako ima netko tko bi me saslušao bez osuđivanja, tko bi imao strpljenja.. nudim isto to ako treba...
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 13:25   #136
Zelim se dopisivati s ljudima s socijalnom fobijom

Imam 30 zelio bih se dopisivati i razmjenjivati iskustva s osobama s istim problemom, volio bih vise se dopisivati s djevojkama jer se njih vise bojim . Jednostavno nemam s kim pricati o tome
juventuzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 10:25   #137
Imam 25 god, nezaposlen i dosadno mi je :P htio bi se sa nekim dopisivat!
panika123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 20:03   #138
Novi sam ovdje.

Volim pomagati ljudima, zato ako vam treba osoba da vas sasluša, da prodiskutirate teme ili jednostavno za dubokoumne razgovore bez cilja samo se javite.
Prokhorov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 23:23   #139
Zasto ne dodete na skup forumasa da se svi druzimo ? Poprilicno sam asocijalna osoba, al ovdje ima jako zanimljivih ljudi koje smatram da bi bio gust upoznat
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 20:47   #140
Netko za razgovor putem poruke,nisam nešto izbirljiv.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.