Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2004., 14:50   #1
Trogir

Imam želju ljetovanje provesti tamo!
Imate li preporuku za apartman, na što obratiti pažnju?
Da li je to dobar izbor!
Nisam nikad bila pa me zanima ....pomozite
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 16:52   #2
nemam valjan savjet jer sam tamo bio davno davno, ali nekako mi se čini prilično dosadno tamo. ali opet ovisi šta tražiš
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 00:09   #3
Ja bih se isto složila s ovim komentarom. Trogir baš i nije nešto. Bile smo ja i frendice prije 4 godine. Neznam. Nema nikakav noćni život (ak to već tražite), osim onaj disko F1 - bila jedanput na Coloniji - skroz bezveze. Bile smo na jednoj plaži - većinom su bili sve starci. Grad je lijep - Čiovo - Trogir - sve je super - samo nije baš


Ak već hoćeš biti u okolici Splita - preporučila bih ti druga mjesta prije Trogira.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 07:27   #4
piši koja, molim te, kupila sam Plavi oglasnik pa ću zvati, ali stvarno neznam na koja mjesta da obratim pažnju, a da je pogodno za djecu i da ima hlada jel mi smo četveročlana obitelj, nočni život nije toliko važan ...
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 09:18   #5
Ja bih ti preporučila relacija Podstrana - Omiš - Stanići. Tamo imaš prelijepe uvale, konobe, more je čisto ko suza, nije baš prenatrpano. (samo nebih baš preporučila Omiš grad - nego okolica - Duće, Jasenci)

Nije predaleko od Splita. Trogir je lijep, al sumnjam da ću ikad više tamo otić na ljetovanje.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 13:06   #6
Ako imaš djecu, onda bih ti ja preporučila ova mjesta oko Trogira, a i malo dalje od Splita. Znam da je dobro u Primoštenu, u Brodarici, u Kaštelima, na otoku Čiovu , na Šolti, također i Makarska, a ako ti gužva ide na živce najbolje ti je da otiđeš na otok. Trogir je prekrasan i lijep, ako si zainteresirana za obilazak toga grada, a ako imaš djecu, vjerujem da vam je u interesu da provedete godišnji odmor. Također, za djecu je dobar i otok Murter ( pošto ne znam da li ste bili) i najveći mir ćeš naći na otocima. To je moja topla preporuka. I sretno u traženju.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 08:23   #7
hvala svima na trudu, ali kak to obično biva odustali smo od Trogira jer sam shvatila od mnogobrojnih telefonskih razgovora s raznim iznajmljivačima apartmana da Trogir, odnosno otok Čiovo koje je povezano s mostom je popriločno strmo i apartmani su na uzvisini i plaže da su dosta kamene i da je velika gužva, pa dalje....treba paziti da ima parking jel su ulice jako zakrčene i uske, a dio Čiova koji gleda na Kaštela mi nikako nisu preporučili zbog industrije i kanala u koji se sve ispušta...uglavnom splašili me s Trogirom definitivno....nazadnje rezervirali u Privlaci kod Zadra apartman...bumo vidjeli kako je tamo...kažu blizina Zatona, Zadar...a Zadar volim jer je jednostavno meni lijep...
još jednom hvala svima
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 20:51   #8
Quote:
emili kaže:
raznim iznajmljivačima apartmana da Trogir, odnosno otok Čiovo koje je povezano s mostom je popriločno strmo i apartmani su na uzvisini i plaže da su dosta kamene i da je velika gužva, pa dalje....
jedan moj kolega rus je iso na ciovo i onda kad se vration nakon 3 tjedna provedena tamo je kleo sve po spisku i to bas zbog tog mosta jer kaze da je promet tamo stalno u standstill i treba ti 2 sata da dodjes do trogira i 2 nazad
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2005., 21:21   #9
trogir

Jel tko bio u Trogiru ,kakve su plaze,gdje odsjesti, znate neki apartman blizu plaze..?..
krisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 02:25   #10
Za mene je Trogir mali Dubrovnik, poseban mi je, bila sam nekoliko puta, a sada kada dobijem godišnji dolazim na sedam dana kod prijateljice u Solin, pa ću i do Trogira ponovo!
__________________
Ne psuj, ne zbori
Irja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 18:21   #11
U Trogiru nema dobre plaže, bolja plaža je kod hotela Medena - 3 km od Trogira.
__________________
IT konzalting
bankrot is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 18:32   #12
hvala, a znas mozda neki privatni smjestaj kod hotela medena
krisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 08:24   #13
Između Hotela Medena i Trogira je mjesto Seget Gornji ili Donji (nisam siguran, u Medeni sam bio prije 5 godina) i tamo ima apartmana, manjih privatnih hotela pa se raspitaj u turističkom uredu. A plaža Medene je povezana s tim mjestom.
__________________
IT konzalting
bankrot is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2005., 01:49   #14
Trogir je prekrasan mali gradic ali bolje ti je da mozda ides na Ciovo, to je poluotok vezan mostom na Trogir, ides u Okrug gornji tamo ces moci naci privatni smjestaj i plaze su kamenite ali jako ciste i ima puno ljudi.

Ja zivim sada u Melbourne-u i dolazim ovo ljeto i tamo cu provesti vecinu vremena ( I love it!).

Nadam se da ti ovo malo pomaze
zobernjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2005., 10:12   #15
slažem se.
odi na čiovo - ne moraš u okrug, možeš i put slatina.
kad prođeš slatine i asfaltni dio, dođeš do makadama - zemljanog put - tu su najsavršenije plaže lipo se lociraš na nekoj manjoj i niko ti ne smeta

a do trogira 4 min autom
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 11:43   #16
most je najmanji razlog da ne posjetite ovaj predivan grad...yes da se slazem s time da nije bas dobro provesti tamo odmor...mislim dobar je ze vecernje setnje a za plazi potrazi apartmani ili hoteli u okgrug gornji il donji...tamo je zaaaakon, raj bozji.
P.S. jel zna neko momak ko je radio preko lito u kaficu MARTININI, vozi renault clio...molim sve vas koji nesto znate da vratite
hvala
pozz iz makedonije
povredzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 11:49   #17
trogir je predivan grad, al samo za setnje..ako zelis dobre plaze slazem se za medena(tamo je ludoooo),a ako si za neke mirne i divne plaze onda okrug gornji je idealan za to. bila san ovo lito tamo i provela san se nezaboravno...
kad smo vec kod toga, ima neko ovdje sta je iz okgrug gornji i sto zna aco ko zivi tamo, vozi renault clio, radio je preko lito u kafe MARTININI u trogiru, ima 21 god...molim vas ako nes znate odma da vratite.....potrebna mi je ikakva inf o njemu
hvala unapred
pozz iz makedonije
povredzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 12:22   #18
Trogir

Quote:
emili kaže: Pogledaj post
Imam želju ljetovanje provesti tamo!
Imate li preporuku za apartman, na što obratiti pažnju?
Da li je to dobar izbor!
Nisam nikad bila pa me zanima ....pomozite


Pa meni je uglavnom sve dobro kad negdje dođem prvi put; i novo i interesantno tako da nisam baš mjerodavna a i ukusi se razlikuju.... najbolje prouciti sam sve o tom mjestu pa donjeti zakljucak.

Evo jedan koristan link:
http://www.dalmacijalink.hr/osx/hr/c245/Trogir/

pozzz
Luda Squo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 14:35   #19
simpa primorski gradić...lijep je stari dio grada,a ostalo niš posebno....
marmelada5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 23:33   #20
ja bi ga uvijek preporučila...kao i Čiovo...imam tamo rodbinu i ljetovala sam tamo 20 god. zadnjih par ne čisto jer sam se zaželjela promjene, al odem bar na 2-3 dana...
nije istina da nema lijepih plaža, na Čiovu ih ima mnogo...vidi se promjena u odnosu na prije 5-10 god.
a sam Trogir je predivan... istina da nema previše mjesta za izlaske, pa za mlade nije preporučljiv...iako, u dobrom društvu ionako je svugdje super
Leontina.. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.