Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2024., 15:02   #1
Vinted

Ima netko iskustva s ovom stranicom?
ibilic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 12:03   #2
I mene zanima
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 19:04   #3
Ne volim da se odmah kao prvi upis o iskustvu s njima krene kao s mojim iskustvom, ali…

Ja sam prije desetak dana otvorila profil i stavila jednu sitnicu na prodaju, onako za probu. U roku od pola sata imala sam već par desetaka pregleda i označen item u favoritsima drugih korisnika (svi iz Poljske).

Onda mi dođe notifikacija da je item označen kao prodan. Idem u aplikaciju i onda me dočeka obavijest na ekranu da je zbog rules violationa i sumnje da sam bot moj račun trajno izbrisan i blokiran. Jeeee super.

Pokušam odgovoriti na tu poruku i ništa - nemoguća komunikacija jer sam blokirana.
Jel trebam objašnjavat da nisam bot, da nisam sumnjiv tip i da nisam napravila nikakav rules violation.

Odem na net i pogledam im reviewe i ono, katastrofa iskustva - tipa od toga da su blokirali ljude kao mene prije izvršenja prodaje do toga da ih blokiraju usred slanja prodanog pa se slikaj kako do novaca koji idu preko platforme.

Meni je eto wtf iskustvo, možda drugima radi dobro.
Koncept kao takav mi se jako sviđa, ali brate mili izvedba ajme.
malasjuga is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 07:34   #4
Moja iskustva su za sada o.k., iako prije nisu bila. Pretprošle godine sam otvorila profil na njemačkom Vintedu, tri godine sam se najahala dok taj profil otvorim, stalno je nešto zezalo s registracijom(budući da sam iz hr kupnja je bila nemoguća, ne zbog sustava vinteda već njemaca koji ne žele otić u poštu i poslat nešto za hrvatsku, isto to mi se desilo i s talijanskim vi.). I kod talijanskog vi. ista stvar. s ljudima komuniciram, pošaljem kolika je poštarina, želim uplatiti, al eto oni ne znaju otić u poštu i poslat nešto za hr kao što šalju za It.Zatvorila tu priču, rekoh nema smisla. Razocarana sam bila kad sam vidjela u najavi Vinted samo s Poljskom(očekivala Italiju) zbog kupovine, al onda sam skužila da tamo mogu prodati neke stvari, što sam na kraju i uspijela. Opet je bilo problema s registracijom, totalno komplicirano i korisnička služba je loša, al nekako sam uspijela, od tada sve dobro, prodala tri artikla i kupila dva, artikli stigli unutar7-9 dana, jednostavno slanje i primanje,novci legli na račun, jedino me muči ova naknada za zaštitu kupaca :/.
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 12:45   #5
I ja sam se registrirala ali ne kužim što je sa poštarinom? Kako da šaljem izvan HR?
Tko to određuje, kao i cijenu poštarine? To mi nije jasno...
diymaker is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 13:50   #6
Quote:
diymaker kaže: Pogledaj post
I ja sam se registrirala ali ne kužim što je sa poštarinom? Kako da šaljem izvan HR?
Tko to određuje, kao i cijenu poštarine? To mi nije jasno...
Poštarinu plaća kupac, zaračunava se automatizmom. do kraja svibnja sve pošrarine prema Poljskoj i suprotno, kao i unutar Hrvatske su besplatne.
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.