Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2010., 23:46   #341
Mislim da je prirodnije da ti miriše na meso, makar i pečeno, nego na latice cvijeća, bez obzira na možebitnu vizualnu sličnost s istima.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 09:33   #342
Naravno da sam i ja pala pod utjecaj svih tih reklama da mi pica, pardon, ''intimno područje'' mora mirisati po cvjetnim livadama i kad skinem gaće moraju letiti leptirići, nosila sam dnevne uloške dan-noć, bez prekida.

Međutim, prije dva mjeseca sve sam pobacala u smeće i sad ne nosim ništa (nosim gaćice naravno ).

Koji osjećaj slobode
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 12:16   #343
Nerazumljivo mi je to da neke nose na plažu. Priznajem da ih ja često nosim, pa eto, svaki dan kada sam vani (naročito na faxu), iako sam čitajući temu postala svjesna koliko ih ne nosi i koliko su štetni. Ja ih nosim isključivo jer mi je prijatnije da imam nešto dolje što će mi upijati vlagu i sekret, nešto mekano i mirišljavo (a jbg, glupa ) ali eto, ponajviše zbog pojačanog sekreta koji imam češće, naročito u hladnijim mjesecima jer se ne toplim i brzo navučem upalu. Mada, radila sam te neke briseve da vidim imam li razloga za brigu, da li je neki problem tu, međutim, sve je u redu. I tako, s vremena na vrijeme ispirem kamilicom i stavljam čistu nevenovu kremu i naveče i kad sam doma - ne koristim dnevne uloške, pustim ju da malo diše. To su moji razlozi, uprkos svemu, nastavit ću nositi, što rjeđe mogu ali eto...
tobleronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 14:03   #344
aj aj,
ja ih nosim često, tj svaki dan, promjenim ih par put na dan...
volim da mi se gačke ne sprljaju nekim p...sokovima...
sad ste me zatekli, mislim da ću ih početi rjeđe nositi..
nekad ih nisam često nosila, al mislim da nekih cca god dana ih nosim svakodnevno, tako sam se bolje osječam, to je bilo zbog osječaja higijene, a ne da mi p miriše po cvijeću.
uf sad se premišljam da ih nosim samo ponekad i kad osjetim da nekaj dolje spusta sluz tj u vrijeme ovulaciej i pred mengu...
pastirica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 14:18   #345
eto,
išla sam bacit moj jednodnevni žak
pastirica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 14:47   #346
Quote:
tobleronica kaže: Pogledaj post
ponajviše zbog pojačanog sekreta koji imam češće,
Vjerojatno ga i imaš zbog njih.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 18:51   #347
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Vjerojatno ga i imaš zbog njih.
A ne znam, možda. Znam da sam ih počela stavljati kad sam počela imati pojačan. A sad, možda se nastavio radi njih. Vidjet ću kakvo je stanje bez.
tobleronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 23:30   #348
Bi li nosila najlonske gaćice?
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 11:13   #349
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Bi li nosila najlonske gaćice?
Hahahaha, hajde de, čitala sam dok ste pravili poređenje s tim. BOME, podosta sam pročitala ovu temu. (ne bih nosila )
Nasmija me na jutru (meni jutro )
tobleronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 13:01   #350
Quote:
tobleronica kaže: Pogledaj post
A ne znam, možda. Znam da sam ih počela stavljati kad sam počela imati pojačan. A sad, možda se nastavio radi njih. Vidjet ću kakvo je stanje bez.
tako isto i ja
pastirica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 16:50   #351
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Bi li nosila najlonske gaćice?
Misliš da ih već ne nose? Ili se zavaraju?
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 17:01   #352
Ne nosim ih. Mrzim ih nositi i za vrijeme menge, a u nošenju dnevnih uložaka stvarno ne vidim nikakvog smisla. I sigurno može imati više štete nego koristi.
jojachica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 23:27   #353
Moja frendica nosi dnevne uloške svaki dan jer je ful alergična na ambroziju, prašinu i te gluposti. E onda često kiše ( baš onako ko slon, 26 puta zaredom ) pa joj zna malo pobjeći u gaćice. Onda bolje da se malo popiški u uložak nego u gaćice. To mi je razumljivo. Svi ostali navedeni razlozi su mi hrpa govana
Carriey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 00:49   #354
Preporuči prijateljici Kegelove vježbe, jako joj ih preporuči.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 09:46   #355
Quote:
Carriey kaže: Pogledaj post
Moja frendica nosi dnevne uloške svaki dan jer je ful alergična na ambroziju, prašinu i te gluposti. E onda često kiše ( baš onako ko slon, 26 puta zaredom ) pa joj zna malo pobjeći u gaćice. Onda bolje da se malo popiški u uložak nego u gaćice. To mi je razumljivo. Svi ostali navedeni razlozi su mi hrpa govana
Mislim da ovo nije baš dobro, zaozbiljno, možda bi trebala posjetiti liječnika, ako ne može zadržati mokraću kod kihanja.

Ili ovo što Choco kaže, neka izvodi Kegelove vježbe da ojača mišiće.
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 14:29   #356
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Prehladit ćeš se zbog tri kapljice na gaćama?

Moj savjet je jednak kao i od chocolatecookie, toaletni papir
zaboravila sam napisat: + konstantni isjedak. a kaj se čudite, vidite da nisam jedina. neke ih ne nose, neke ne mogu bez njih! :P
catty is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 17:35   #357
Quote:
jojachica kaže: Pogledaj post
Ne nosim ih. Mrzim ih nositi i za vrijeme menge, a u nošenju dnevnih uložaka stvarno ne vidim nikakvog smisla. I sigurno može imati više štete nego koristi.
Ovo kao da sam ja pisala. A otkad sam prešla na tampone prije godinu dana (da, jebenih 10 god sam nosila uloške) osevapila sam se.... Inače ne nosim te glupe dnevne, volim gaćice jer u njima koža diše, a u ulošku se sve slijepi i oznoji, pa makar bio i dnevni. Živjeli tamponi.
zLo_kRme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 23:08   #358
Quote:
catty kaže: Pogledaj post
zaboravila sam napisat: + konstantni isjedak. a kaj se čudite, vidite da nisam jedina. neke ih ne nose, neke ne mogu bez njih! :P
Koja je razlika između iscjetka na gaćicama i iscjetka na ulošku?

Nosiš gaćice po tjedan dana ili? Ne vidim u čemu je problem?
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.