Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2012., 15:00   #1
Kurtlar vadisi

Ako vec postoji tema, neka administrator reaguje, ali ja je nisam mogla naci.
Naime, ovo je ime jedne jako popularne serije koja ide na OBN televiziji.
Mene zanima da li je neko prati, kako ce se zavrsiti, ima jos malo do kraja?
Serija je odlicna, vjerovatno ste vec culi za nju..Ja je licno nisam gledala.ali me zanima kraj.
bia333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 14:55   #2
hello,
neću ti biti od neke posebne pomoći pošto nisam gledala, već sam se samo informisala nakon što sam naišla na dobre kritike. Zasad se samo spremam da odvojim vreme za maraton.
Ne znam šta se prikazuje na OBN, Kutlar vadisi pusu je stigla do 149. epizode.
Kutlar vadisi ima nekoliko spinoffova, evo podataka s engleske wikipedije (ne da mi se prevoditi, no jasno je o čem se radi):
Valley of the Wolves (Turkish: Kurtlar Vadisi) (TV series: 2003-2005)
Valley of the Wolves: Iraq (Turkish: Kurtlar Vadisi: Irak) (Film: 2006)
Valley of the Wolves: Terror (Turkish: Kurtlar Vadisi: Terör) (TV series: 2007)
Valley of the Wolves: Ambush (Turkish: Kurtlar Vadisi: Pusu) (TV series: 2007-now)
Valley of the Wolves: Palestine (Turkish: Kurtlar Vadisi: Filistin) (Film: 2011)


Zadnje uređivanje Bhea : 04.03.2012. at 15:30.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 08:58   #3
O, hvala na odgovoru. Mene zanima koliko jos ima epizoda, da li neko slucajno zna?
Svi kazu da je serija zaista dobra, mada ja iskreno mislim da je vise muska. Ima mnogo rata, pucanja i akcije.
Voljela bih da znam kraj, pa da se odlucim na gledanje, jer ako je tragican-ne pocinjem. Jos jedan Ezel mi ne treba
bia333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 11:17   #4
OBN danas emituje u 20:45 Dolina vukova (16+) / Turska kriminalistička serija, 192/194.
Boldano znači da su na samom kraju (ako se pridržavaju programa koji navode, mnoge TV to ne rade).

Dolina vukova - Kurtlar vadisi - osnovna serija, ima 97 epizoda po 80 minuta.
Iz najave na siteu OBN da se razumeti da upravo nju prikazuju.
U septembru prošle godine je počelo emitovanje druge sezone.
Ako OBN polovi epizode, znači da prikazuju dve nedeljno.

U Turskoj se emituje spinoff Kutlar vadisi pusu koja je, kao što sam već napisala, stigla do 149. epizode.

Inače, mogao bi ti biti zanimljiv detalj, u filmu Kurtlar Vadisi: Irak (2006) igra Berguzar Korel. Film je snimila pre serije Binbir gece.

Zadnje uređivanje Bhea : 05.03.2012. at 11:34.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 09:48   #5
Opa, znaci da ima fakticki jos dvije epizode, to jeste cetiri ako pustaju kao RTL. I ja sam procitala da ,,Seherzada,, glumi u tom filmu.
Nema nigdje spojlera, jer je serija aktuelna i u Turskoj trenutno..tako da mi nista drugo ne preostaje vec da odgledam jos te dvije tj. cetiri epizode.
bia333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 13:15   #6
merhaba, za sve koji znaju njemački jezik, posjetite stranicu TAL DER WOLFE tu zaista ima svega i svačega o seriji. vidim da se serija postavlja na YT, kada ukucaš "dolina vukova" izlazi milijun kanala ...



- berg je glumila u "dolina vukova - irak" (2006.), OVDJE imate film na našem jeziku.

- "dolina vukova - gladio" (2009.) sa prijevodom pogledajte OVDJE.

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 01:10   #7
Wow, pa postoji tema o mojoj omiljenoj seriji! Toplo je preporučam svima kojima je interesantan svijet mafije, politike i tajnih organizacija. I nasilja svake vrste, odmah da vas upozorim. Nešto potpuno drugačije od svega dosad viđenog.

Ja Dolinu vukova gledam od samog početka, od prve epizode, na obn-u, znači oko godinu dana. Epizode se emitiraju od pon do čet i uvijek ide jedna cijela od 90 minuta, lijepo od obn-a da ne cjepkaju. Pošto imam snimalicu Iskon tv-a, ne ovisim o terminu koji je obično oko 22 h, nego pogledam naknadno. Ko želi, ima i na yt jedan kanal koji redovno skida epizode.

Dakle, serija je fenomenalna. Pogledajte barem prvih par epizoda, pa ćete i sami shvatiti o čemu govorim. S jedne strane nasilje, ubijanje, zločin (u ime i protiv države), s druge strane fini islamski fatalistički pogled na svijet kojeg u seriji predstavlja otac glavnog lika Alija (kasnije nakon fizičke preobrazbe Polata Alemdara). I sam Polat je borac za pravdu koji usput ubija, ali strogo pazeći koga, kako i zašto. Krucijalna razlika u odnosu na mafijaše i kriminalce vulgaris.
Polata glumi Nedzati Šašmaz, glumac natruščik koji je prije snimanja serije došao iz Amerike gdje je živio i radio nešto skroz deseto. (Inače za Nedzata se priča da je gej hm, ali psssst ). Nikad nije glumio niti jednu drugu ulogu osim Polata Alemdara. Zaštitni znak serije i sve u svemu..ok glumac, ima ono nešto za takvu vrstu uloge. (Na yt ima milijarde klipova na temu KV i glavnih glumaca, pa sam od tamo crpila info o njima kad bih upala u fazu interesa i za privatane glumaca i sl., ali ne prečesto). Scenaristi i režiseri su se mijenjali i to relativno često, najkonstantniji scenarist je Nedzatov brat (zaboravih mu ime) koji u prvoj epizodi glumi Alija tj Polata prije nego je promijenio lični opis. Treći brat je jedno vrijeme bio režiser, a ove sadašnje epizode na obn-u režirala je žena.

Dosad je bilo nekoliko sezona, Bhea je napisala kronološki kako su se zvale, svaka u nazivu ima Kurtlar vadisi, kasnije još i dodatak, trenutno na obn-u ide KV Pusu (Zasjeda), snimano prije 2 godine, ako se ne varam. Ugl. serija u Turskoj ide i dalje i ne zna se kad će završiti.

Snimljena su i tri filma Kurtlar vadisi, Mina je spomenula dva. Znam za dva da su bila zabranjena za prikazivanje u USA, Izraelu i većini evropskih država, jer pokazuju drugu stranu američke politike na Bliskom i Srednjem istoku (filmovi su stvarno dobri). Prvi je KV Irak o napadu USA vojske na (savezničku) tursku vojsku na sjeveru Iraka plus još svašta nešto o ponašanju Amera u ratu u Iraku, drugi KV Filistin (Palestina) o izraelskom napadu na onaj turski brod s humanitarnom pomoći plus još svašta nešto o izraelsko palestinskim odnosima u Izraelu, i treći ovaj KV Gladio u kojem ne glume glavni glumci iz prva dva filma /isti glumci glume glavne uloge i u seriji: Polat, Memati i Abdulhej/, nego Musa Uzunlar koji trenutno u KV Pusu na obn-u igra jednu od glavnih uloga - Iskendera Buyuka (aka Aleksandra Velikog, nadimak). Pošto sam gledala par epizoda Fatmagul, to je onaj prosijedi mršavi glumac koji glumi oca jednog od onih silovatelja.

Muzika, posebna priča. Muzika u seriji je neopisivo dobra i moćna, fenomenalna. Kompozitor LUPUS. Imam original soundtrack iz Istanbula, da se pohvalim.

Evo teme kojom počinje svaka epizoda:

http://www.youtube.com/watch?v=SLPPW6xd8js

::::::::

Za početak ovoliko. Super da sam našla ovo, napokon ću imati gdje daviti s Dolinom vukova. Bilo bi dobro da se javi još netko tko gleda.

E da, ako netko očekuje ljubavne jade i romantiku, toga nema, tj ima, ali u naznakama, vrlo malo i nije toliko bitno za priču. I pored toga što je serija kao ozbiljna i bavi se politikom itd, jako se uvuče pod kožu i stvarno se isplati gledati je. Svašta ćete naučiti i o Turskoj, siromašnim, običnim i moćnim Turcima, običajima, pisanim i nepisanim zakonima...ustvari ljudima općenito i funkcioniranju svijeta općenito (koliko se to može iz serije naučiti, al ajde...ugl bolje je od dnevne političke štampe definitivno ). Čok interesantno. A što nije nevažno, ima zaista dobrog humora, tko bude gledao shvatit će o čemu pričam. (Opet samo za ilustraciju...kad se Turčin udvara curi i zakaže joj randevu, onda joj kaže da će je čekati pred kućom, ali ako se ne pojavi dok mu se ne osuši pljuvačka na asfaltu ne mora ni dolaziti )


Pozdrav svim obožavateljima KV!!

__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 01:23   #8
E kad ne mogu odoljeti...moram pustiti moju najdražu pjesmu mog najdražeg lika iz serije (nakon Čakira koji je ubijen još u prvoj sezoni).

Dakle, Memati Baš i pjesma iz serije posvećena njemu koju pjeva on lično i personalno (tj glumac koji ga glumi, Gurkan Uygun).

Memati...





Sad mogu mirno zaspati. Ln.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 09:02   #9
Nisam stigla da gledam juce i prekjuce, molim te posto vidim da pratis kazi mi sta se desava sa Polatom i Ebru? Kakva je njihova prica, i sta je sada sa djetetom?
Meni draga osoba gleda ovu seriju i hocu da budem u toku. A iskreno zanima me ljubavni dio ove serije, iako je sveden na minimun, kakav je odnos Ebru i Polata?
bia333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:31   #10
Quote:
bia333 kaže: Pogledaj post
Nisam stigla da gledam juce i prekjuce, molim te posto vidim da pratis kazi mi sta se desava sa Polatom i Ebru? Kakva je njihova prica, i sta je sada sa djetetom?
Meni draga osoba gleda ovu seriju i hocu da budem u toku. A iskreno zanima me ljubavni dio ove serije, iako je sveden na minimun, kakav je odnos Ebru i Polata?
Pa što ne pitaš njega/nju šta se događa u seriji, nego nas?

Zezam se, samo ti pitaj šta ti padne na pamet, baš mi je drago da mogu nekog 'daviti' s ovom serijom, ako ne u reali (od mojih nitko ne gleda), onda barem u virtuali. U zaostatku sam nekoliko posljednjih epizoda (aktivirala se ponovo na forumu i ufuravam se u Suskunlar, svo slobodno vrijeme mi ode na to), moram nadoknaditi sad za vikend.

Polat (tj Ali) je imao veliku ljubav iz mladih dana, Elif, kasnije je tu bilo svega i svačega pošto je on morao skrivati pravi identitet itd….ugl kasnije, kad se stvari među njima srede i ljubav procvjeta ona strada u prometnoj nesreći i uslijed komplikacija umre (ne znam, iako su spojleri, ovde nitko nije gledao, pa ne znam koliko mogu otkrivati a da vam ev. gledanje bude interesantno?). Nakon Elif dugo ništa, pa samo naznake simpatije s jednom Ahu, koja je također stradala na jeziv način, i onda Ebru. Nju je Polatu 'namjestila' njegova majka, jer je pošto poto htjela da se on napokon oženi i ima djecu. Sad možeš zamisliti situaciju, veliki Polat Alemdar ide upoznavati curu koja radi ko teta u vrtiću i koju mu je našla mater, to je bio piš. Elem, njemu se Ebru na prvu svidjela, kliknulo je na prvu i klik je upoznavanjem samo još više rastao, iako je s njegove strane to bilo više kao simpatija, naklonost, poštovanje, nego neka strastvena ljubav. Prvi put kad joj je izjavio ljubav (već su bili u braku) rekao joj je nesvjesno Elif…njemu je Elif definitivno bila i ostala jedina prava ljubav, iako se u tome Ebru dobro snašla i nije previše ljubomorisala (tu ga je mislim pridobila definitivno i izborila se za svoje mjesto). Ugl. vjenčali su se. A ona u početku zaljubljena ko tinejdzerica…tek su joj kasnije postale jasne neke stvari, za koga se udala, kakve rizike nosi prezime Alemdar, kako ga nikad nema, kako će stalno morati strahovati hoće li se uopće vratiti itd. Polat je od početka bio maksimalno fer prema njoj i iz nekih sitnih stvari se može zaključiti da je na svoj način ipak voli (u seriji nema izljeva ljubavi, eksplicitne romantike i sl., sve zaključuješ posredno). Ebru je u međuvremenu evoluirala iz zaljubljene šiparice u realnu ženu koja čvrsto stoji na nogama i koja bi za svog muža uradila sve i ništa joj po tom pitanju nije teško. Ona baš voli Polata, ali onako nenametljivo i tiho, odana mu je do kosti, prava Penelopa. I sve bi bilo ok, da se ne pojavljuje njen otac, profesor i politički novinar koji radi za nekakvu organizaciju protiv koje se Polat bori i da ne pogine u okršaju s Polatovim ljudima. To Ebru izbezumi tj dovede je u situaciju da mora birati kome vjerovati, iako je ljubav prema Polatu i dalje neupitna. A čini mi se da se i njegovi osjećaji prema njoj (u početku opterećeni uspomenom na Elif) pretvaraju u pravu ljubav. Dotle sam došla. Ne znam za dijete, nije valjda rodila u međuvremenu? Znam da je jedno vrijeme čuvala Mematijeva sinčića Alija, možda misliš na to dijete? I znam da je mali Ali isto ubijen, scene sahrane su nešto najpotresnije što sam vidjela u ovoj seriji, a nagledala sam se svega i svačega.

Ima u seriji još sporednih ljubavnih priča, ali najveća je Polat-Elif i Polat-Ebru. Elif mi je bila simpa, ali pomalo iritantna kao osoba, nervčik, a Ebru je sjajna, ona mi se baš sviđa.

Polat i Elif (Ozgu Namal)



Ebru (Hatice Sendil), Polat i mama , scena upoznavanja.

__________________
Empire, propaganda, apocalypse

Zadnje uređivanje Adadjo : 07.03.2012. at 12:37.
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 15:05   #11
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Dakle, serija je fenomenalna. Pogledajte barem prvih par epizoda, pa ćete i sami shvatiti o čemu govorim. S jedne strane nasilje, ubijanje, zločin (u ime i protiv države), s druge strane fini islamski fatalistički pogled na svijet kojeg u seriji predstavlja otac glavnog lika Alija (kasnije nakon fizičke preobrazbe Polata Alemdara). I sam Polat je borac za pravdu koji usput ubija, ali strogo pazeći koga, kako i zašto. Krucijalna razlika u odnosu na mafijaše i kriminalce vulgaris.
Polata glumi Nedzati Šašmaz, glumac natruščik koji je prije snimanja serije došao iz Amerike gdje je živio i radio nešto skroz deseto. (Inače za Nedzata se priča da je gej hm, ali psssst ). Nikad nije glumio niti jednu drugu ulogu osim Polata Alemdara.
::::::::
Sad čitam ovo svoje ponovo , pa da se krivo ne shvati 1. bold: dakle, glavni lik se u početku (samo 1. epizoda) zove Ali Džandan. Ali radi u turskoj tajnoj službi (MIT, u seriji KGT) i mora promijeniti identitet kako bi se infiltrirao u tursku mafiju i za državu prikupljao informacije koje bi pomogle u uništavanju Mafije i pomagača im iz redova turske poslovne i političke elite. (Kako onda, tako dan danas on još proganja taj neiskorjenjivi ljudski soj. ) Dakle, Ali za javnost, svoju familiju, curu i prijatelje pogiba (izgori) u prometnoj nesreći i dok oni plaču na sahrani, njega operiraju i mijenjaju mu fizički izgled. Tako nastaje Polat Alemdar.



Polat strašni. Jako se inzistira na tom imidzu pravednog, neustrašivog junaka koji se bori za dobrobit i sigurnu budućnost turskog naroda i države, inače serija ne bi trajala duže od pola sezone, šta su sve razotkrili. Čitala sam negdje da su turske ulice bile doslovno prazne kad je serija počela s emitiranjem, najveća gledanost u povijesti turskogtv-a.



Ali - Radzi Šašmaz (rođeni brat Nedzata Šašmaza koji glumi Polata, a Radzi je i scenarist/koscenarist serije kroz prve 4 sezone. Treći brat je bio jedno vrijeme režiser serije...family biznis)


2. bold - lapsus.
::::::::

Još jedna slika Elif (Ozgu Namal)



I još malo muzike iz serije...

http://www.youtube.com/watch?v=d506j...eature=related
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 15:53   #12
E, ovako. Momak mi prati seriju a ja se pokusavam ufurati. Nisam htjela da ga ispitujem jer gledam bukvalno zbog njega i ne gledam redovno itd..
Vidim nisi ni ti dugo gledala cim ne znas da je Ebru ostala trudna i rodila curicu, koliko sam shvatila neki lik je ucjenio doktoricu mozda Iskender, da ukradu dijete, kako bi slomio Polata. Medjutim, on to sve provali i vrati djete.
E, sad opet ne znam sta se desavalo ali sinoc vidim da valjda opet je nestalo da li i djete i ona. Nisam sigurna stvarno. Mozda cu veceras gledati.
A da li Ebru zna ko je on ustvari? I oni likovi oko njega
bia333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 16:16   #13
O pa Polat je dobio kćerkicu znači. Super. Nisam gledala zadnjih 15ak dana, jedino sam onu epizodu u kojoj ubijaju Mematijeva sina odgledala na turskom unaprijed, na yt.
Iskender je opak lik i od njega se može svašta očekivati, iako ima i opakijih od njega. U posljednje vrijeme je Polat s Iskenderom bio u primirju, tako da sumnjam da je on oteo bebu, prije će biti da je to uradio onaj Izraelac kipar koji se pojavio i najavio kao glavni negativac. Moram to odgledati.

Ebru i svi oko Polata znaju ko je on, on se već odavno više ne skriva. Na kraju se ispostavilo da mu pravo ime nije niti Ali Dzandan (i da mu otac i majka koji su ga odgojili nisu biološki roditelji), nego Efe Karahanli... Komplicirana priča , nemam sad vremena za detalje. Večeras. Ima u seriji tih pretjerivanja, ali ne smeta, dio šarma.

p.s. Ako si mislila na to da li znaju čime se bavi, znaju. Ustvari uži krug zna da radi za državu, širi krug i javnost misle da je biznismen.

p.p.s. Reci dečku da se registrira na forum.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 19:31   #14
Na yt brišu epizode nemilice, nema kompletne serije ni na turskom, kamoli na našem jeziku.

Ali zato na ovom linku http://www.exyutv.com/category/tursk...vukova/page/20 imate sve dosad emitirane epizode na obn-u, znači 99 epizoda Doline vukova i 95 epizoda Doline vukova Zasjeda (Pusu), sve skupa 194 epizode. Ovde i ja sad gledam one epizode koje nisam odgledala na obn-u, stala sam na 178. ep. (ja mislila da je manje ).

Znači, ko ima volje krenuti od početka, ovde ima sve.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 19:41   #15
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Na yt brišu epizode nemilice, nema kompletne serije ni na turskom, kamoli na našem jeziku....
Adadjo, canım, hvala !

To je glavni razlog zašto sam i dalje u fazi priprema za maraton.
Ako te nešto bude podstaklo da postaš ovde - imaćeš jednu čitačicu iz senke
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 23:22   #16
Sad prikazaše nešto na OBN što je trajalo cca 30 minuta? Nisam pratila seriju uopšte, ali kako se završilo pretpostavljam da je kraj, meni besmislen pošto nisam u toku

Ako nekom treba mogu ga poslati na PP.
LeptirićŠarenić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 06:50   #17
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Adadjo, canım, hvala !

To je glavni razlog zašto sam i dalje u fazi priprema za maraton.
Ako te nešto bude podstaklo da postaš ovde - imaćeš jednu čitačicu iz senke
Kreni s gledanjem, pa ćemo razgovarati, da postoji dijalog, ne samo monolog.

Quote:
LeptirićŠarenić kaže: Pogledaj post
Sad prikazaše nešto na OBN što je trajalo cca 30 minuta? Nisam pratila seriju uopšte, ali kako se završilo pretpostavljam da je kraj, meni besmislen pošto nisam u toku

Ako nekom treba mogu ga poslati na PP.
Na yt johovaca2 skida Dolinu vukova Zasjeda od 85. ep (do tada je netko drugi redovito skidao, ali su mu blokirali klipove) i do 89te su sve trajale cca 90 min, znači cijele. Obn nikad nije cjepkao epizode. Vidim sad da od 89te do 94te traju po 40ak minuta (?) ne znam je li tako i u originalu ili su ipak obn-ovci dijelili na dva dijela. Obično na kraju sezone (ovo što sad prenose je KV Pusu iz 2007.-2008. mislim da nije i 2009.) završavaju Polatovim ubojstvom za koje se na početku sljedeće sezone ispostavi da je bilo lažno, ili je bio ranjen i sl. Ugl. serija se u Turskoj nastavila i nastavlja i dalje, šteta što nisu obn-ovci otkupili još. Nadam se da hoće. Inače, što se tiče ovih naših prostora tj Regiona () serija je daleko najpopularnija i najgledanija u Makedoniji (Makedonci imaju najviše klipova na yt sa solidnim brojem pregleda), pa u Bosni. Srbija i Hrvatska nisu prikazivale. U svakom slučaju hvala obn-u.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 09:21   #18
Jaoooo odgledala sam zadnju sinoc, grozno se zavrsilo!!!!
Mrzim turske serije aaaaa.....
bia333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 22:23   #19
Malo slika.

Tri glavna glumca Kurtlar Vadisi Pusu:

Polat Alemdar (Necati Sasmaz) i njegove dvije desne ruke Memati Baš (Gurkan Uygun) i Kurd Abdulhej Čoban (Kenan Čoban)



...........
Memati (koji Polata ne zove imenom nego Usta - Majstore, Šefe, Gazda)





I Mematijeva desna ruka Kazim (glumi ga Kazim Carman, inače turski profi kick box šampion), nadimak Evropljanin, specijaliziran za replike o evropskim standardima super lik.



*******

I još jedna stvar sa soundtracka----

http://www.youtube.com/watch?v=SasU50_LhYY

..........
__________________
Empire, propaganda, apocalypse

Zadnje uređivanje Adadjo : 08.03.2012. at 22:35.
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 19:54   #20
Thumbs up

mislio sam da jedini u RH pratim navedenu seriju, ali vidim da nas ima još

moram reći da seriju gledam od početka, odlična je
jedina serija koju sam sa guštom pogledao, inače i jedina koju sam gledao

u srijedu je bila zadnja serija ili? mislim kad je Iskender obješen na drvetu, a Elif krštena..., koliko vidim da se spominje da ima 97 epizoda, dok na početku navedene piše 93 (a na naslovnoj za 93 piše 97)
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=t4qdRHTShRo
to je zadnja ili ima još?

e da, u nedelju vam je film: Kurtlar Vadisi - Irak
http://www.obn.ba/index.php?option=c...gram&Itemid=56

lp
kaskader37 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.