Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2007., 01:47   #1001
Istina, ljudi malo blesavo i dalje idu na zastitu na radu zato jer je studij super lagan (zbilja jedan od najlaksih) a prije 7-8 ili koliko vec godina kad je otvoren postojala je i bitno veca mogucnost zaposljavanja i trebalo je strucnjaka za to mjesto, ali sad je to proslo - mjesta su uglavnom popunjena i iako nije nemoguce, zaposlit se jako jako tesko.

a strojarstvo ti je jasna situacija - morat ces pritisnut malo jace, ali kad ga zavrsis imas posao bez problema
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 10:04   #1002
Slijedi nam kul vikend:

Petak, 13.7.


10 sati - Međunarodni festival folklora ispred Zorin doma

11 sati - Međunarodni festival folklora kod kazališta

17 sati - Međunarodni festival folklora u parku kod Pappa's bara


22 sata: rock koncert Vatra i Ramirez u Šancu (uz veliki rođendanski vatromet)




Subota, 14.7.


Baseball, final four hrvatskog kupa:

11 sati: Kelteks (Karlovac) - Vindija (Varaždin)
15 sati: Grabrik (Karlovac) - Zagreb


15 sati: Plivački maraton na Kupi


18 sati: Karlovac - Hrvatski Dragovoljac (stadion na Korani)


20,30 sati: Cjelovečernji koncert Međunarodni festival folklora u Šancu (grupe iz Meksika, Slovačke, Ukrajine, Slovenije, Grčke, Mađarske i Hrvatske)




Nedjelja, 15.7.


17 sati - Finale baseball kupa


21 sat - Koncert Big Banda HRT ispred Zorin doma (gosti Ivana Husar, plesna skupina Step, Debeli Hadezeovac)
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 15:24   #1003
Debeli HDZovac sad već tradicionalno ...

Ivana

I meni je danas rođendan! I svira mi band pod prozorom i poslije imam vatromet Svi ste pozvani!
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !

Zadnje uređivanje Nipple Twister : 13.07.2007. at 16:50.
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 17:21   #1004
Sretan ti rođendan.

A svima ostalima sretan gradov 428. rođendan.

Prešao nam topic 1000 postova. Nisam se tome nadao.

Kakav je ovo plivački maraton na Kupi? Tko pliva, jesu li to profesionalci ili i ja mogu ići plivati? Gdje je to točno na Kupi?
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 17:28   #1005
sretan rodjendan Twisteru!

i gradu, podrazumijeva se



slash - pa kak za to ne znas, vec jedno desetak godina traje, ti si ipak s Kupe mogu svi plivat, ima i nesto ozbiljnijih plivaca, ali uvijek bude i obicnih gradjana. mislim da su prijave od 12.30 kod Kvake, oko 14 krecu camci za Hrnetic i pliva se od mosta u Hrneticu do Kvake.

e da, mozes plivat i s perajama jer su uvijek dvije konkurencije - nastupa puno ronilaca pa zato imaju konkurenciju za peraje.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 00:48   #1006
Hvala drugari

Baš se vratih sa koncerta. Vatra mi je bolja od Ramireza. Bio je i lijep vatromet. Ma uvijek me lijepo iznenade za rođendan ! Po meni opet dosta malo publike, al u to više neću ulazit... Sutra kad bude folklor nećeš moći prići šancu
Veselim se The Debelom i Ivani. Ona mi je stvarno pevaljka i pol I debeli dobro pjeva , al nije oku ugodan pa nije kompletan dojam
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 01:52   #1007
Meni je Ramirez bolji doma na liniji, ali mi je na koncertu isto bila bolja Vatra - zivahniji su. A vatromet je bio zbilja lijep.

Publika - ovisi, kak se uzme. Ja opet mislim da je tu veci problem sto je Sanac ogroman (oni su naprimjer radili hrvatsku turneju po klubovima - u Karlovcu su svirali u Riveru, u slicnom klubu su bili u Rijeci /bio prije pa znam velicinu/, to su prostori za maksimalno 500 ljudi - Sanac je za koncert takvih bendova pregolem). Uzevsi u obzir prilicno kasan pocetak koncerta, mislim da je bilo okej - uglavnom, u bendu su jako zadovoljni (Vatri, za Ramireze ne znam ). I necemo se raspravljat, slazem se, al fakat je hrpa ljudi prokomentirala kako je bas super posjeta i kako je skroz dosta ljudi

Folklor - pa dobro, medjunarodni festival folklora je dogadjaj za najsire mase, za razliku od rock koncerta to zanima i starce i ljude srednjih godina i mlade i klince...ja ne volim bas nas domaci folklor (postujem ali ne lezi mi) ali skroz druga stvar je gledat Meksikance, Afrikance...jedino su mi oni Ukrajinci skroz jako losi.

Ivana je odlicna pjevacica, a debeli dobro pjeva, a ne zanima me ni kako izgleda, veci problem je sto mi nije mozgu ugodan
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 14:55   #1008
Quote:
uglavnom, u bendu su jako zadovoljni (Vatri, za Ramireze ne znam ). I necemo se raspravljat, slazem se, al fakat je hrpa ljudi prokomentirala kako je bas super posjeta i kako je skroz dosta ljudi
Super, ja sam već gore napisao da mi zapravo nije važno, ali mi je onak nekako neugodno zbog tih bendova koji dolaze da neće bit zadovoljni sa posjetom pa onda možda neće htjet više doći, a nama takvih stvari treeeebbbbaaaa... Ako su oni zadovoljni ja sam sigurno još zadovoljniji. Bio sam sa kćerkom od 8 god. i nećakom od 12 skoro do kraja - znam da nije ambijent za dijete al nekako si mislim da je bolje da se zainteresira za takvu mjuzu nego za Škoru ili nedajbože kakvu cajku

I ne mrzim ja folklor, dapače i ja ću bit večeras (ili sutra ) tamo sigurno i znam da će mi se dopast sve osim domaćih (jebiga ) -pogotovo ovi malo egzotičniji.

Sve u svemu, dobro nam je ovih dana u Karlovcu i daj Bože da tako bude svake godine !
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 16:03   #1009
ma kuzimo se - u biti kod posjete je problem perspektive. dosta smo to iscrpili, ali da dodam kako je to najbitnije - kad smo pricali o rukometu ja nikad nisam rekao niti mislio da je super i divno da Karlovac doma gleda 400 ljudi, ali je stvar u tome da je to dobra posjeta za hrvatske prilike u kojima je u Osijeku i Rijeci 200.

a kod muzike je dodatni problem sto Karlovac ima ili prevelike ili premale prostore, a to je zbilja tako. Vatra i Ramirez su bendovi za recimo 800 do 1000 ljudi. Sanac je pregolem, o dvorani da ne govorimo, sve ostalo je premalo. i to je zbilja problem za hrpu dogadjaja.


a za klinke - pa kaj te briga, sta ne bi isla djeca ajd da su bili neki totalni divljaci, ali ovo je skroz okej i za klince

folklor je veceras u 20,30 - sutra je Debeli
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 22:56   #1010
Ovo zadnje je bilo razočaravajuće... Ivana, Luka ; Debeli i Lamija su otpjevali sve skupa 4-5 dosadnih pjesama, totalno depresivna (iako moram priznat zanimljiva) provonagrađena (negdje) koreografija plesne grupe, Nives Kosić i neke manekenke... Bzvz Čak i onaj jazz koji inače ne volim i ne slušam mi je bio turbo injection 16V zabava prema ovome.
Ovo je debelom već drugi put da se pojavio, otpjevao 3 pjesmuljka i ode. Nadam se da mu nisu platili za ovo
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 23:05   #1011
Dajte mi recite tko je to sve pjevao danas u Karlovcu? Totalno sam neupoznat. Imenima i prezimenima mi recite. Je li Ivana Kindl ta Ivana? Žak Houdek je vjerojatno debeli. Sad se i Luka i Lamija spominju. Koji Luka. Uglavnom, sjajan vikend, ali naravno da ja nisam nigdje stigao.

Kako je Karlovac protiv Dragovoljca prošao, jel znade tko?

I još nešto, danas mi stara cijelo vrijeme kvoca o tome kako je voditelj/ica sinoć na folkloru rekla kako je bilo gosti sa 4 kontinenta. Valjda se zajebao/la, ali danas cijeli dan moram slušati o tome, tako da bih vas pitao da li znate koji je to četvrti kontinent?
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 10:25   #1012
i bas si ja jucer mislim...lijepa vecer, sve krcato, totalno ugodna atmosfera...sto li ce sada Nipple naci za gundjanje? ali nije me razocarao

pa mislim, to nije ni najavljeno kao koncert Zaka ili Ivane, nego glazbena vecer s razlicitim programom - potrajalo je blizu dva sata, ne kuzim sto bi ti?
mada se potpuno slazem da je ona koreografija bila neprikladna - vrhunska je, osvojili su nagrade na medjunarodnim natjecanjima, samo se jednostavno nimalo nije uklapalo.

slash - Ivana je Ivana Husar (Divasice), Debeli je Zak, a Luka i Lamija su njihovi partneri iz onog nekog showa na HTV-u ("Pjevajmo sa zvijezdama" ili tako nekako).

jesi plivao?

Karlovac je dobio Dragovoljca 3:2.


a folklor, ne tri kontinenta su bila (Meksiko...Svaziland....i nekoliko europskih zemalja) - mozda je zajeb to sto su zbilja trebala biti cetiri, ali Indija nije dosla, no svejedno glupa pogreska.
a mozda je voditeljica to spomenula u drugom kontekstu - jer na otvaranju je rekla da su do sada na svim festivalima zajedno nastupili gosti s cetiri kontinenta (bila je Mongolija jednom, dakle ova tri plus Azija), pa je mozda i sad nesto tako rekla a tvoja stara krivo skuzila.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 22:29   #1013
To sam i ja isto (picajzla) primjetio...
Ne, nije bio krivi kontekst, jednostavno se zajebala. Netko joj je najave napisao prije početka smotre kad su stvarno trebala bit 4 kontinenta, pa je zaboravila ispravit podatak na šalabahteru.

Baš serem stvarno ko kakva baba Ma dobro možda ja ipak malo previše očekujem (možda ) al ne bi ih Bog kaznio da su otpjevali još koju kad su već došli. Koreografiju smo potpuno isto doživjeli- odlična al neprikladna.
Ma dobro je bilo sve skupa i nadam se da nismo sad gotovi, dugo je još ljeto...
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 22:58   #1014
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
jesi plivao?
Nisam plivao, jedino šta sam čuo o tome je ovo od tebe. Makar bi mi dobro došlo malo tjelovježbe... Kažeš od Hrnetića do Kvake? To je onda baš dosta plivanja bilo.

Nisam baš ja s Kupe, ne sjećam se kad sam se zadnji put na njoj kupao. Tu kod mene baš i nije za kupanje zbog ispuštanja mnogih ne tako lijepih stvari u Kupu kod Banijskog mosta. Nema lijepšeg od sjedanja u čamac tu na Gazi i onda vožnja na potezu drveni most - ušće po Korani. Osim toga eventualno nekad na Foginovo, a ostale rijeke baš slabo...

Karlovac pobijedio Dragovoljca? Da li to govori o slabosti Dragovoljca ili jačini Karlovca?

Jel se priča gdje kaj o Danima pive?

Zahvaljujem vam na iscrpnim odgovorima.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 00:08   #1015
Nipple - ma zapravo je istina negdje u sredini. ovak je bilo i najavljeno, ali zapravo se slazem da bi bilo bolje da je bio samo glazbeni program bez tih koreografija, modnih revija, itd...

slash - pa par dana prije su izgubili od Medjimurja 1:2. s tim da je prva momcad dobila svoje poluvrijeme 1:0 - nakon tjedan dana priprema, a Medjimurje prvoligas kojem za tjedan dana pocinje sezona! izgleda odlicno, no vidjet cemo kad pocne sezona.


Dani Piva - Nipple, jebiga, mislim da sad imamo zujanje do tad a sto se Dana Piva tice ono sto mene najvise veseli je da ce bit dosta urbanog programa po gradu cijelo vrijeme, ako bude srece i par jakih koncerata u Sancu (suska se o Pusenju, pa Edo Maajka...) ali i bez toga ce bit zgodnih sitnih stvari po gradu (breakeri, ulicni animatori, artisti, zongleri, bubnjari...)
Program tamo jos jako nesluzben ali totalni mis-mas (Gibonni, Thompson, Toni Cetinski, Slavonske Lole, Crvena jabuka.......)
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 00:11   #1016
e i bit ce neki karipski otok u gradu, mozda u Sancu, a mozda tamo pored Dana Piva na obali Korane - al neka zbilja fora spika, inozemna, mislim da zena koja to organizira i je s Kariba i onda idu tak po Europi i promoviraju se i naprave prostor kao pravi karipski otocic s pijeskom, palmicama, plesacicama, koktelima....
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 21:43   #1017
Kul
Mene sve to veseli - pogotovo ove sitne stvari po gradu (brejkeri i žongleri) da imam kamo djecu odvest.
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 11:35   #1018
ej, ljudi, lijepi pozdrav svima...evo da se i ja priključim ovom topicu, fale mi ona tipkanja po mojklc-u.

klcclk već vjerojatno zna tko sam , a i ja sam njega skužila po prvom postu koji je napisao, jer voli čovjek puno pisat i filozofirat! šalim se!

nadam se da ćemo imati tema za razgovor tj. tipkanje, ak ne, smislit ćemo neš

pozdrav!
ex-lazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 12:14   #1019
Bokič Lazy
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 12:46   #1020
bokić, bokić!
ex-lazy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.