Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2023., 00:04   #941
Quote:
Il gatto nero kaže: Pogledaj post
koji je bio taj minimalni cilj?
13. mjesto.


https://www.forum.hr/showpost.php?p=...postcount=6606
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2023., 00:14   #942
sad cemo u B diviziju, i neka se niko ne zavara...ako si jednom tamo, onda ti treba ekstra napor da se vracas, jer napreduju i Portugal i Svedska, medu ostalima....a gledavsi kemiju ovih momaka, dvojim da im se da igrati po ljeti...U18 cura je pokazala kako se odraduje projekt povratak, a sve pocinje od lude kemije i od dobrog poznavanja suigraca, dakle sve nasuprot muskoj U20
Il gatto nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2023., 00:17   #943
dobro ja sam mislio da si se nadovezao na neki minimalni cilj izjavljen prije EP-a, jer sa ovim rosterom bi se neko morao osjetit uvredenim ako si im to mjesto dao kao cilj prije mjesec dana...nakon poraza protiv GER i ESP je bilo jasno da je 13.mjesto minimalni cilj
Il gatto nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2023., 09:58   #944
Quote:
Il gatto nero kaže: Pogledaj post
dobro ja sam mislio da si se nadovezao na neki minimalni cilj izjavljen prije EP-a, jer sa ovim rosterom bi se neko morao osjetit uvredenim ako si im to mjesto dao kao cilj prije mjesec dana...nakon poraza protiv GER i ESP je bilo jasno da je 13.mjesto minimalni cilj
Da, tak su uvrijeđeni s minimalnim ciljem da ni njega nisu uspjeli ostvariti.
ronac zg is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2023., 10:06   #945
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Da, tak su uvrijeđeni s minimalnim ciljem da ni njega nisu uspjeli ostvariti.
Čitam i ja mudrolije ovog novog korisnika Il gatto nero. Kao, pokušava nešto reći, a na kraju ispadnu samo šuplje fraze.

Pazi samo ovaj post:
Quote:
Il gatto nero kaže: Pogledaj post
sad cemo u B diviziju, i neka se niko ne zavara...ako si jednom tamo, onda ti treba ekstra napor da se vracas, jer napreduju i Portugal i Svedska, medu ostalima....a gledavsi kemiju ovih momaka, dvojim da im se da igrati po ljeti...U18 cura je pokazala kako se odraduje projekt povratak, a sve pocinje od lude kemije i od dobrog poznavanja suigraca, dakle sve nasuprot muskoj U20
- teže je biti među prva 3 u diviziji B, nego među prvih 13 u diviziji A, treba ekstra napor
- Portugal i Švedska napreduju
- dečki su odlični, ali ne igra im se po ljeti
- nema kemije
- cure imaju odličnu kemiju
- treba se ugledati na cure
- sve počinje od dobrog poznavanja suigrača i lude kemije

Vrhunska analiza.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2023., 17:30   #946
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Čitam i ja mudrolije ovog novog korisnika Il gatto nero. Kao, pokušava nešto reći, a na kraju ispadnu samo šuplje fraze.

Pazi samo ovaj post:

- teže je biti među prva 3 u diviziji B, nego među prvih 13 u diviziji A, treba ekstra napor
- Portugal i Švedska napreduju
- dečki su odlični, ali ne igra im se po ljeti
- nema kemije
- cure imaju odličnu kemiju
- treba se ugledati na cure
- sve počinje od dobrog poznavanja suigrača i lude kemije

Vrhunska analiza.
svaka cast, trudio si se da sve procitas sta sam napisao...a i skoro ti je uspjelo da i sve razumijes....jer nigdje nisam napisao da je teze bit izmedu top 3 u B nego izmedu top 13 A divizije; a da su "decki odlicni" ...to si ti u tvojoj masti zamisljao i dodao ,ja to nigdje nisam pisao, dapace, moja kritika usmjerena jednom igracu je bio samo dio toga
Il gatto nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2023., 09:32   #947
Nisam imao živaca gledati utakmicu protiv CG pa sam uglavnom pratio rezultat.
Na 71-77 sam mislio da je gotovo, poslije sam skužio da smo izjednačili na 78-78 i dobili tricu. Nekako sam se nadao da ćemo ih dobiti 5-6 razlike, nije im igrao Žugić. Mislim da su Crnogorci bili psihički jači i manje opterećeni.

Ono što mene bode u oči su slobodna bacanja, predzadnji smo po postotku ubačaja, samo 61%. Protiv CG smo promašili 9 bacanja. Duje Brala naš prvi strijelac i skakač u napadu, a bacanja mu loša. "Francuz" Stellan se trudi, ali ne vidim nekakvu kvalitetu.

Ne znam zašto Luka Krajnović nije bio dio ove selekcije, igrao je za seniore protiv Kine u prvoj utakmici, ovdje je bio potrebniji. Vjerujem da bi s njim ostali u A diviziji. Falili su i Sikirić i Pleadin, ozljede. Ne znam kakva je situacija s Jelavićem, zašto njega nije bilo.
pearljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2023., 17:36   #948
Počeo je U18 Eurobasket, a reprezentacija u ovom uzrastu nastavlja tamo gdje je U20 stala. Njemačka-Hrvatska 81:53. Ukupna razlika i broj zabijenih koševa dovoljno govori, Nijemci su već u 2. četvrtini otišli na +20, poslije toga više nije bilo ozbiljne košarke.

https://www.hks-cbf.hr/reprezentacij...kog-prvenstva/

Slobodno možemo reći da je ovdje i minimalni i maksimalni cilj - 13. mjesto.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2023., 20:14   #949
Ima li HKS bilo kakav plan da nam košarkane dođena razinu ne znam hokeja na travi? Bez uvredeljudima koji prate taj sport
Sampras is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2023., 20:32   #950
Danas je U18 reprezentacija igrala protiv Turske i izgubila 69:81. Bolja utakmica nego jučer protiv Nijemaca, tri četvrtine smo držali egal. Ali onda se dogodilo ono što se stalno događa reprezentaciji, bilo da je riječ o seniorima ili mlađim uzrastima. Kada se utakmica lomi, pokaže se da nemamo dovoljno kvalitete, i utakmica ode na stranu protivnika.

Sutra igramo 3. kolo protiv Poljske, možda nam je to protivnik po mjeri.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2023., 14:59   #951
Dobro je, ima lošijih od nas. Danas nisam mogao gledati, ali malo sam pratio boxscore. Hrvatska-Poljska 73:56
Odvojili smo se u 3. četvrtini i rutinski priveli utakmicu kraju. U 1/8 finala idu sve ekipe, vjerojatno ćemo igrati protiv Litve ili Izraela.

https://www.fiba.basketball/europe/u...d#tab=boxscore
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2023., 20:25   #952
1/8 finala: Izrael-Hrvatska 84:66

Držali smo se negdje do 28. minute, do tada je bilo +3 za Izrael. Onda su u zadnje dvije minute 3. četvrtine izraelci napravili 8-0 i otišli na 11 razlike. Tu je utakmica bila riješena.

Izraelci u zadnje vrijeme imaju jako dobre rezultate u mlađim kategorijama. Forsiraju brzu igru s puno trica. Prate trendove u košarci, odgovara im ova promjena prema small ball košarci gdje bekovi diktiraju igru, prije su se uvijek mučili jer nisu imali prave visoke igrače, a u današnjoj košarci oni nisu nužno potrebni. I danas su glavnu riječ vodili bekovi Mayer i Doron, posebno treba zapamtiti ovog 16-godišnjeg Mayera.

Mi takve bekove nemamo, pa se onda teško snalazimo u modernoj košarci.
U razigravanju za pozicije igramo protiv Danske. To je dobar ždrijeb, s pobjedom smo osigurali ostanak u diviziji A.

Generalno, naši su odigrali OK, u skladu sa svojim mogućnostima. Što zvuči prilično deprimirajuće, u utakmici koju smo izgubili 18 razlike. Kemija unutar ekipe mi izgleda sasvim OK, tu ne treba tražiti problem.

https://www.hks-cbf.hr/reprezentacij...-do-16-mjesta/

Ako netko iz HKS-a ovo čita, nije Oscar Mayer nego Omer Mayer. Valjda je nekome u podsvjesti Oscar Schmidt.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2023., 00:04   #953
Hrvatska-Danska 90:66

https://www.hks-cbf.hr/reprezentacij...-u-diviziji-a/

Uvjerljiva pobjeda za ostanak u diviziji A. To je dobra vijest. Nakon prva dva poraza u grupi, već sam se uplašio da će nam sve 3 mlade selekciji ispasti u B diviziju. To se ipak nije dogodilo.
Loša vijest je što nisam vidio puno kvalitete ni u U20 ni u U18 reprezentaciji. To su sve igrači čiji je maksimum ABA liga. Govorim o onim boljima, lošije neću ni spominjati.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2023., 10:11   #954
Nakon što je prošle godine U16 reprezentacija ispala u diviziju B, ove godine je izborila povratak nazad u diviziju A. Dečki su naredali 7 sigurnih pobjeda, danas se igra finale protiv Bugarske.

https://www.hks-cbf.hr/reprezentacij...-u-a-diviziju/

https://en.wikipedia.org/wiki/2023_F...hip_Division_B
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.