Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori parlamentarni 2015.

Izbori parlamentarni 2015. HDZ-Most, SDP

Pogledaj rezultate ankete: Tko je glavni krivac za prekid sjednice?
HDZ 32 41.56%
MOST 22 28.57%
SDP 23 29.87%
Glasovatelji: 77. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2015., 16:34   #1281
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Događaji se jako brzo odvijaju a obrati su brojni. Neće dugo proći i istina će se pokazati sama od sebe.
Kako se stvari odvijaju, Most je postao HDZ-ova koalicijska kujica (nazovi to kako hoćeš, ljepšim riječima).
Vidjet ćemo, zar ne?
MOST je naglasio reforme koje želi progurati, ako ne uspije, onda je kujica, da.
Ako uspije, kaj je onda ?
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Postao sam par njihovih poruka sa njihove stranice, nijedna nije starija od pet mjeseci, pa ćemo ubrzo vidjeti što je od toga bio dio operacije a što je stvarno tko mislio i planirao.
Edit: Most je najavljivao da će Sabor postati centralno mjesto političkog života i da će Sabor upravljati Vladom. Pa sad, odbili su mjesto predsjednika Sabora i postavili su Reinera.
Zašto se nitko ovdje ne pita - Što je sljedeći Reinerov potez? (na stranu ona beznačajna bedastoća o promjeni imena Sabora)
I sabor bi trebao postati središnje mjesto, zar ne?
Za Reinera ne znam, zašto pitaš?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 29.12.2015., 16:36   #1282
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Nije ih Milanović tonski snimao, nego su njihov ulazak u Banske dvore snimile nadzorne kamere.
Mislim, rekao je to dosta razgovjetno.
OK, ali malo mi je onda čudna Božina izjava s obzirom na taj kontekst..
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 29.12.2015., 16:37   #1283
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Yup.
Još jednom, SDPu je falio samo jedan...
Tako blizu, a tako daleko

Meni je, po svemu, Petrov puno iskreniji nego Zoki.
Zašto misliš da to nije tako?

Trebao je pričati i s ostatkom MOSTa, zar ne?

Neki link na tu izjavu?
Ovo sam previdio, ne uspoređujem Petrova sa Zokijem, nego Petrova s Petrovim.

Petrov iz 7-8 mjeseca, Petrov iz 9. mjeseca, Petrov prije 8.11. Petrov poslije 8.11. Petrov pregovara s ovim, Petrov pregovara s onim.

Petrov se pokazao apsolutno nevjerodostojnim. U koje od njegovih obećanja vjerovati?
komutator is online now  
Old 29.12.2015., 16:39   #1284
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Vidjet ćemo, zar ne?
MOST je naglasio reforme koje želi progurati, ako ne uspije, onda je kujica, da.
Ako uspije, kaj je onda ?

I sabor bi trebao postati središnje mjesto, zar ne?
Za Reinera ne znam, zašto pitaš?
To je bilo retoričko pitanje, Most je (kako je Božo obećavao) želio pojačati ulogu Sabora, ali nikoga ne boli kuki za to što Reiner ima za reći.
komutator is online now  
Old 29.12.2015., 16:42   #1285
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Meni je zanimljivo zašto ih je Milanović uopće snimao i jesu li to oni znali, (u što sumnjam), jer u tom slučaju je to neovlašteno snimanje i prisluškivanje.

Tko zna, možda Zoran blebne još štogod kad se razjari.
Nemre bit neovlašteno snimanje i prisluškivanje i to baš nikak ako je u uredu premijera...
Tam sigurno postoje nadzorne kamere, jednako kao i upozorenje da su tamo te da se snima...
To ti manje više postoji u svim javnim objektima pa čak i onima tipa Konzum/Metro...
a iskreno iznenadilo bi me i to jako da iste ne postoje i u objektu u kojem se nalazi ured premijera...

Sad dal za zbilja postoje u samom uredu i snima li se zvuk i video ili samo video to je drugo pitanje,
no s kamerama su sigurno pokriveni ulazi, prozori i.t.d. dakle prilaz samim prostorijama...i ne nisu skrivene kamere nego ih vidiš iz aviona

Inače pravo pitanje je tko iz Mosta je to išao tamo,
te dali je zbilja moguće da ti ljudi nisu pročitali upozorenje, nisu vidli kamere te im nije palo na pamet da postoji nadzorna snimka...
Specijalno još bode u oko to da su došli po mraku tj. kasno navečer kak veli Milanović...
http://www.24sata.hr/politika/milano...-snimke-453889
Quote:
te da se s njima susreo u svom uredu kasno noću. Milanović je rekao da o tome može bez kompleksa govoriti jer su sve snimale kamere.
a jasno je da ih je onda izuzetno lako nać na nadzornim snimkama, jer je logično da tamo noću nema nikog ili vrlo malo ljudi...
Recimo zaštitaru bi garant bilo čudno koji to klinac dolazi u banske dvore po mraku...

Samim tim jako čudi da su to išli radit sa idejom da se to neće saznat...
jer ak imaju gram mozga onda im je moralo bit jasno da će Milanović, a potencijalno i ekipa koja tamo radi imat snimku njihovog sastanka...

A nebi me čudilo da se Karamarko dokopao tih snimki i lukavo promijenio datum ili ga maknuo na istima te ih pokazao Petrovu...i rekao "gledaj što ti i dalje radi iza leđa"
No čak i ak je to u pitanju opet si je Milanović sam kriv za to
Jer se bogme nije pokazao kao osoba od povjerenja i ni najmanje ne čudi da bi Petrov popizdio na to i zagrizao udicu...
A i ekipa koja je bila tam čak i da je istina da su oni zvali Milanovića, opet ziher Boži nebi rekla "mi smo zvali Milanovića"
nego bi prije krenuli s muljanjem tipa "On je nas zvao, prjetio nam Božo nismo mi krivi "

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 29.12.2015. at 17:08.
The Best F1 Driver is offline  
Old 29.12.2015., 16:49   #1286
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Ovo sam previdio, ne uspoređujem Petrova sa Zokijem, nego Petrova s Petrovim.

Petrov iz 7-8 mjeseca, Petrov iz 9. mjeseca, Petrov prije 8.11. Petrov poslije 8.11. Petrov pregovara s ovim, Petrov pregovara s onim.

Petrov se pokazao apsolutno nevjerodostojnim. U koje od njegovih obećanja vjerovati?
Kao i svaki početnik, radio je greške, bez sumnje... ali ipak nije nasjeo na Milanovićevo zaplotnjaštvo (istina, u jednom trenutku je djelovao kao naivac koji je povjerovao prekonoćnoj čudesnoj Milanovićevoj preobrazbi), sačuvao je Most koliko-toliko cjelovitim, Milanović ih nije uspio do kraja raskomadati...

Prije izbora je izgledalo da premijer može postati samo Milanović ili Karamarko, a Petrov je uspio postići da to ne bude ni jedan ni drugi...

Nitko nikad do do sad nije uspio nešto tako nasuprot HDZSDP-a, izbaciti im iz igre za premijersku poziciju glavne igrače...
- Sizif - is offline  
Old 29.12.2015., 16:49   #1287
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Nemre bit neovlašteno snimanje i prisluškivanje i to baš nikak ako je u uredu premijera...
Tam sigurno postoje nadzorne kamere, jednako kao i upozorenje da su tamo te da se snima...
To ti manje više postoji u svim javnim objektima pa čak i onima tipa Konzum/Metro...
a iskreno iznenadilo bi me i to jako da iste ne postoje i u objektu u kojem se nalazi ured premijera...

Sad dal za zbilja postoje u samom uredu i snima li se zvuk i video ili samo video to je drugo pitanje,
no s kamerama su sigurno pokriveni ulazi, prozori i.t.d. dakle prilaz samim prostorijama...
I znači priča ide tako da su neki MOST-ovci toliko riskirali i tajno se sastajali s Milanovićem, pazi sad, ni manje ni više nego u Banskim dvorima? Ja tu ništa ne razumijem...
Brick Top is offline  
Old 29.12.2015., 16:49   #1288
...

I, tko je čija koalicijska kujica?

Akademik Reiner, predsjednik Sabora, objavio pa obrisao sliku koja govori više od tisuću riječi.
komutator is online now  
Old 29.12.2015., 16:52   #1289
Quote:
Page kaže: Pogledaj post
Sada je kasno za kažnjavanje. Do druge prilike.
Iako je veliko pitanje, obzirom na Milanovićev dignitet, što se uopće snimalo i postoji li nešto realno iza njegovih riječi
Kasno je? Ima neka zastara u Statutu Mosta ili onoj javnoblježničkoj izjavi

Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
OK, ali malo mi je onda čudna Božina izjava s obzirom na taj kontekst..
Božo laže ko pas.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Old 29.12.2015., 16:54   #1290
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Kasno je? Ima neka zastara u Statutu Mosta ili onoj javnoblježničkoj izjavi



Božo laže ko pas.

Ma nećemo o prošlosti, okrenimo se budućnosti, reformama, zajedništvu.

Quote:
MOST nezavisnih lista nanoseći poraze na lokalnim razinama i nametanjem novih standarda političkog djelovanja pokušavao natjerati dvije velike stranke da širom otvore svoja vrata i prozore kako bi u političku ropotarnicu povijesti zauvijek otišle “velike vođe”, parcijalni privatni interesi, nepotizam i korupcija.
komutator is online now  
Old 29.12.2015., 17:07   #1291
Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post
Ovo postizborno plakanje i siktanje puno mržnje, čini razliku između patetičnih luzera i ljudi koji su tek izgubili izbore, ali sportski podnijeli poraz (Leko, Picula...)
ovdje si garant mislio na sebe na zadnji n stranicaa

trader7 is offline  
Old 29.12.2015., 17:11   #1292
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Ovo sam previdio, ne uspoređujem Petrova sa Zokijem, nego Petrova s Petrovim.
Petrov iz 7-8 mjeseca, Petrov iz 9. mjeseca, Petrov prije 8.11. Petrov poslije 8.11. Petrov pregovara s ovim, Petrov pregovara s onim.
Petrov se pokazao apsolutno nevjerodostojnim. U koje od njegovih obećanja vjerovati?
Ja ne vidim neke promjene.
Čovjek se cijelo vrijeme zalaže za reforme, zar ne ?
Kako će ih provesti bez vlasti?
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
To je bilo retoričko pitanje, Most je (kako je Božo obećavao) želio pojačati ulogu Sabora, ali nikoga ne boli kuki za to što Reiner ima za reći.
Da je tu Zoki on bi odgovori, na latinskom naravno;
Prvi mačići se u vodu bacaju,
alea iacta est
ili veni, vidi, non vici

Sabor je tek konstituiran, po čemu očekuješ instant rezultat?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 29.12.2015., 17:13   #1293
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ja ne vidim neke promjene.
Čovjek se cijelo vrijeme zalaže za reforme, zar ne ?
Kako će ih provesti bez vlasti?

Da je tu Zoki on bi odgovori, na latinskom naravno;
Prvi mačići se u vodu bacaju,
alea iacta est
ili veni, vidi, non vici

Sabor je tek konstituiran, po čemu očekuješ instant rezultat?
Cijelo vrijeme se zalaže za reforme, za reforme mu treba vlast, dobije vlast u ruke (premijer) ali ne, odluči biti "junior partner, iliti kolokvijalno "koalicijska kujica". I tebi je to ok, vjerodostojno?
komutator is online now  
Old 29.12.2015., 17:21   #1294
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Da, ali ne na onaj način na koji je Petrov o tome govorio i što mu je poslužilo kao kvazi razlog za prekid pregovora sa SDPom.

Prvo je rekao da je saznao za vrbovanje koje se događalo unutar posljednjih 48h. To mu je bio razlog za prekid.

Onda je sad rekao da nije znao za sastanke s Mostovcima koji su se odvijali barem tjedan dana ranije, ali da mu je drago da je Milanović priznao i da je to bio razlog za prekid.

Svatko objektivan vidi da Petrov muljari.
Bozo Lazo Petrov laze, tu nema trunke dileme,

jedino, da li skoz svjesno laze,

da li je glup prilicno pa su mu malo smjestili, malo se pogubio

ili je ucjenjen od Grmoja, tj, Karamarka, nekim igrokazom , nekim
materijalom,

to su nijanse, ali on laze, to se vidi iz aviona,
i takvu laz, medijsku, tesko ce moci politicki uopce prezivjeti

trader7 is offline  
Old 29.12.2015., 17:21   #1295
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Cijelo vrijeme se zalaže za reforme, za reforme mu treba vlast, dobije vlast u ruke (premijer) ali ne, odluči biti "junior partner, iliti kolokvijalno "koalicijska kujica". I tebi je to ok, vjerodostojno?
Čekaj, kakav bi bio premijer sa Zokijem koji mu je maknuo 1/4 zastupnika, a cijelo vrijeme gledao da makne ih još?
To je nova varijanta ruskog ruleta, u kojoj ne znaš koliko metaka ima u pištolju, ali puca se samo u tvoju glavu....
Uostalom, zašto misliš da bi Petrov htio biti novi Budiša?

Nakon toga je imao sljedeći izbor;
a) mogao je izaći na nove izbore, što po meni ne bi bila loša opcija, ne bi gledali luzere a la Prgomet, Petrina i Čačić sljedeće 4 godine, međutim to je bila kocka.
Pa pogledaj što su mu mediji radili u tih mjesec i pol.
Od "bijesnog psa" Bage pa na dalje.
Kad je išao SDPu onda je dobivao medijsku aureolu, a kad je išao kontra, onda je postajao Hitler.

b) mogao je ić ziheraški, pokupiti kaj se pokupiti da i nastojati progurati bar minimum reformi.

Što bi ti odlučio ?
Bi li bio premijer u vladi koju na vlasti drži Karamarko, a koji ti je mjesec i pol krao zastupnike (namjerno obrćem uloge, jer mi se činiš kao glasač ljevice), ili bi sa Zokijem potpisao ugovor, ali da prođu "tvoje" reforme?
Čija kujica bi bio, sa osvojenih tri put manje glasova i od crvenih i od plavih ?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 29.12.2015., 17:27   #1296
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Čekaj, kakav bi bio premijer sa Zokijem koji mu je maknuo 1/4 zastupnika, a cijelo vrijeme gledao da makne ih još?
To je nova varijanta ruskog ruleta, u kojoj ne znaš koliko metaka ima u pištolju, ali puca se samo u tvoju glavu....
Uostalom, zašto misliš da bi Petrov htio biti novi Budiša?

Nakon toga je imao sljedeći izbor;
a) mogao je izaći na nove izbore, što po meni ne bi bila loša opcija, ne bi gledali luzere a la Prgomet, Petrina i Čačić sljedeće 4 godine, međutim to je bila kocka.
Pa pogledaj što su mu mediji radili u tih mjesec i pol.
Od "bijesnog psa" Bage pa na dalje.
Kad je išao SDPu onda je dobivao medijsku aureolu, a kad je išao kontra, onda je postajao Hitler.

b) mogao je ić ziheraški, pokupiti kaj se pokupiti da i nastojati progurati bar minimum reformi.

Što bi ti odlučio ?
Bi li bio premijer u vladi koju na vlasti drži Karamarko, a koji ti je mjesec i pol krao zastupnike (namjerno obrćem uloge, jer mi se činiš kao glasač ljevice), ili bi sa Zokijem potpisao ugovor, ali da prođu "tvoje" reforme?
Čija kujica bi bio, sa osvojenih tri put manje glasova i od crvenih i od plavih ?
Niti Petrina niti Prgomet nisu pristupili Milanoviću. Drugo, ako mu je krao zastupnike, zašto je uopće pregovarao s njim?

Zasmetalo mu je tek kad je bio kod Kolinde, jer je dobio ponudu koju nije smio odbiti.

Jadničak se još oporavlja od šoka :-D

I moram priznati, uloga kolaicijske "kujice" mu dobro pristaje, nekako mi nije lik koji dominira politikom :-D
komutator is online now  
Old 29.12.2015., 17:31   #1297
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post

b) mogao je ić ziheraški, pokupiti kaj se pokupiti da i nastojati progurati bar minimum reformi.

Što bi ti odlučio ?
Bi li bio premijer u vladi koju na vlasti drži Karamarko, a koji ti je mjesec i pol krao zastupnike (namjerno obrćem uloge, jer mi se činiš kao glasač ljevice), ili bi sa Zokijem potpisao ugovor, ali da prođu "tvoje" reforme?
Čija kujica bi bio, sa osvojenih tri put manje glasova i od crvenih i od plavih ?
Ma s Milanovićem nje ni teoretski mogao bit premijer, to je iluzija...
Logično je da je tih 7 ministarstava ponuđeno Mostu samo iz jednog razloga, tih 7 zastupnika Mosta je trebalo glasat za Milanovića kao premijera u saboru i za Leku kao predsjednika sabora...

U startu bi odnesli potpise Kolindi i eto gle Petrov je mandatar HRASTE...
Nakon toga Leko predsjednik sabora, nakon toga Prgomet predlaže svog kandidata za premijera (Milanovića) u saboru i gle čuda Petrov dobiva 8 glasova, a Milanović većinu

Sasvim proziran scenarij...

I bio bi isti vrag da je pristao ić sa HDZ-om u takvu kombinaciju u kojoj je on mandatar...
Ovak ipak mislim da se HDZ ipak nebu išel toliko blamirat da ide rušit svojeg kandidata
The Best F1 Driver is offline  
Old 29.12.2015., 17:31   #1298
Quote:
trader7 kaže: Pogledaj post
ovdje si garant mislio na sebe na zadnji n stranicaa

To ti je glup ad hominem... jer ja nisam taj koji podržava agresivne Milanovićeve ispade, nego upravo takve agresivne il luzerske ispade kritiziram, a ukazujem na civilizirane primjere kao Leko, Picula...
- Sizif - is offline  
Old 29.12.2015., 17:51   #1299
Sabor je konstituiran. Ključ na temu.
DJTcro is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.