Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2008., 17:56   #81
Ja ne odgađam za vrijeme seksa, svršim kad mi dođe, nekoliko sekundi mi je dovoljno za "oporavak" i nastavljamo dalje. Eventualno kad masturbiram, onda si znam odgađati. Slatke muke.
Ice Tea™ is offline  
Old 17.07.2008., 23:25   #82
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
...mislit ćete još jedna od tema gdje treba mislit na pregažene mačiće, krezube babe i leševe kako bi mužjaci odgodili špricanje da zadovolje ženu kak spada.

Ali šipak...

Radi se o odgađanju orgazma u žena. Žene moje, činite li to i zašto?



Kad napišete koju ću napisat i zašto sam otvorio temu.
sto je to orgazam? jel su to oni tzv leptirici u trbuhu?
Or7 is offline  
Old 18.07.2008., 16:58   #83
hmm, može pitanjce... lik mi je pao u nesvijest kad smo se draškali tj. ja njega lickala i igrala se malo s njim i njegovim ponosom, dakle nismo se ni poseksali. I sad jel se to ikome dogodilo? Jer inače, već dvaputa mu se to dogodilo, a znam da malo pretjeram, tj. vjerojatno previše odgađam vrhunac.. jel to to, a? sta kažete, da malo smanjim napetosti, jer ono kad padne u nesvjest not nice?
Licnemtiga is offline  
Old 19.07.2008., 00:38   #84
to s produžavanjem .. mi nekako mislimo da će onda bit intenzivnije, al pari mi se da nije nužno tako

ne možeš predvidit intenzitet

mislim da je ključ u - opuštenosti
koliko triba, triba

meni je zaeb jer mi je bitnije ugodit partneru, a i vlastito svršavanje kontam pod to, ako i on gleda tako jel
pa ponekad u glavi požurujem al nije to dobro
bolje i ne svršit nego tako nekako oću-neću
malizia is offline  
Old 19.07.2008., 00:39   #85
Quote:
malizia kaže: Pogledaj post
to s produžavanjem .. mi nekako mislimo da će onda bit intenzivnije, al pari mi se da nije nužno tako

ne možeš predvidit intenzitet

mislim da je ključ u - opuštenosti
koliko triba, triba

meni je zaeb jer mi je bitnije ugodit partneru, a i vlastito svršavanje kontam pod to, ako i on gleda tako jel
pa ponekad u glavi požurujem al nije to dobro
bolje i ne svršit nego tako nekako oću-neću
totalno
jel cim ti pocnesh razmisljat o tom nekak se sve poremeti, meni bar

kolko puta sam se zajebala, cim pomislim kad cu il ocu li il sad cu, uff
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Old 22.07.2008., 15:13   #86
Daklem...khm..da vratim temu iz mrtvih.

Pričasmo o odgađanju ženskog orgazma te i sam napravih mali eksperiment. Neki dan naime vodismo ljubav i pošto smo imali brdo vremena krenuli smo stvarno polako. Duuuuuugo lizanje, ma što lizanje, grcanje u pici i dovođenje do samog ruba nekoliko puta. Klit ko špekula tvrd i nabrekao.

Pa pušenje koje ionak u cijeloj priči nije bitno i krenemo na real thing. Penetracija sporim pokretima, apsolutna koncentracija na sve ostalo osim samog penetriranja, ljubljenje, diranje, čupkanje i ugrizi. Poza je misionarska. Ritam je i dalje polagan i ritmičan s time da sam usporavao čim je počela užurbano disati i glasnije stenjati.

Sad ona preuzima inicijativu i zajaši me. Inzistiram da ne žuri jer sam i sam već bridio na rubu. Lagani pokreti gore, dolje, pa kruženje zdjelicom...ja je držim za bokove (malo se počastim i guzovima) i diktiram tempo iako je ona dominanta.

Vrag je već i u misionarskoj pozi odnio šalu, a ona se već dulje vrijeme "provocira" na samom rubu. Tijelo se trese, a riječi koje pokušava izgovoriti su nerazumljive, dah joj je ubrzan, pogled zamućen. Prebacuje se iz kečećeg u čučeći položaj, a ja sam taj koji penetrira...ona miruje dok je s obje ruke držim za guzove. Molila me, doslovno me molila da ubrzam jer već toliko bila izluđena odgađanjem...

A kad me tako lijepo moli, kakav bi gad bio da joj ne udovoljim, ne? Moji pokreti su postajali sve brži i brži, a njen orgazam koji je uslijedio je bio nešto što već dugo vremena nisam doživio, izraz lica iznenađenog silinom osjeta koji trenutno doživljava, nokti zabijeni u moja ramena i oči koje su se zasuzile od užitka. Popraćeno zvučnom kulisom zbog koje smo mogli popušiti prijavu za remećenje javnog reda i mira...


Svršio sam i ja naravno, još sam se i u oko skoro pogodio, ali to je ponavljam nebitno u cijeloj priči.

Daklem, odgađanje ženskog orgazma?

Toplo preporučam., sudeći po onome što ja doživih, nikako ne može bit loše.


A mislim da ću malo odgađat i danas
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 22.07.2008., 15:19   #87
Zvuči ti dobro odgoda.

Da, zgođušan je taj dio...šećerni...samo što nisam
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Old 22.07.2008., 16:27   #88
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
...mislit ćete još jedna od tema gdje treba mislit na pregažene mačiće, krezube babe i leševe kako bi mužjaci odgodili špricanje da zadovolje ženu kak spada.

Ali šipak...

Radi se o odgađanju orgazma u žena. Žene moje, činite li to i zašto?



Kad napišete koju ću napisat i zašto sam otvorio temu.
Daaa... često
A pročitavši tvoj zadnji post, čini mi se da si i sam vidio žašto
noovaa is offline  
Old 22.07.2008., 16:30   #89
Quote:
noovaa kaže: Pogledaj post
Daaa... često
A pročitavši tvoj zadnji post, čini mi se da si i sam vidio žašto
ups, pardonček na ovome žašto, mala dekoncentracija u pravopisu
Tema je kriva, nisam ja
noovaa is offline  
Old 23.07.2008., 10:10   #90
ja odgađam ponekad....
kad imamo vremena na pretek, kad mi je toliko dobro da ne želim da sve bude gotovo ubrzo...

zašto...

zato što sam preosjetljiva kad svršim...mislim mogu se još sexati al ne jako i ne brzo, nego laganini uživati, i ne u misionarskoj jer mi je klitić toliko osjetljiv da to više nije uživanje
tako da se trudimo dosta često skupa svršiti. tj on se trudi kad vidi na meni da sam uskoro gotova

a ako se desi da mi se stvarno neda više onda mu lijepo popušim i svi sretni i zadovoljni
flore982 is offline  
Old 23.07.2008., 10:55   #91
Quote:
flore982 kaže: Pogledaj post
ja odgađam ponekad....
kad imamo vremena na pretek, kad mi je toliko dobro da ne želim da sve bude gotovo ubrzo...

zašto...

zato što sam preosjetljiva kad svršim...mislim mogu se još sexati al ne jako i ne brzo, nego laganini uživati, i ne u misionarskoj jer mi je klitić toliko osjetljiv da to više nije uživanje
tako da se trudimo dosta često skupa svršiti. tj on se trudi kad vidi na meni da sam uskoro gotova

a ako se desi da mi se stvarno neda više onda mu lijepo popušim i svi sretni i zadovoljni
Isto tako!
Ja sam također preosjetljiva da bi nastavila istim tempom,zato volim odgađati orgazam da svršimo skupa!Ako se to ne dogodi promjenim pozu da dodir po klitorisu nije intenzivan jako i mogu nastaviti sa uživanjem ali ne istim intenzitetom!
Ako ga sa promjenom previše poremetim,što je rijetko,popušim ga i stvar riješena!
playback is offline  
Old 23.07.2008., 14:23   #92
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Daklem...khm..da vratim temu iz mrtvih.

Pričasmo o odgađanju ženskog orgazma te i sam napravih mali eksperiment. Neki dan naime vodismo ljubav i pošto smo imali brdo vremena krenuli smo stvarno polako. Duuuuuugo lizanje, ma što lizanje, grcanje u pici i dovođenje do samog ruba nekoliko puta. Klit ko špekula tvrd i nabrekao.

Pa pušenje koje ionak u cijeloj priči nije bitno i krenemo na real thing. Penetracija sporim pokretima, apsolutna koncentracija na sve ostalo osim samog penetriranja, ljubljenje, diranje, čupkanje i ugrizi. Poza je misionarska. Ritam je i dalje polagan i ritmičan s time da sam usporavao čim je počela užurbano disati i glasnije stenjati.

Sad ona preuzima inicijativu i zajaši me. Inzistiram da ne žuri jer sam i sam već bridio na rubu. Lagani pokreti gore, dolje, pa kruženje zdjelicom...ja je držim za bokove (malo se počastim i guzovima) i diktiram tempo iako je ona dominanta.

Vrag je već i u misionarskoj pozi odnio šalu, a ona se već dulje vrijeme "provocira" na samom rubu. Tijelo se trese, a riječi koje pokušava izgovoriti su nerazumljive, dah joj je ubrzan, pogled zamućen. Prebacuje se iz kečećeg u čučeći položaj, a ja sam taj koji penetrira...ona miruje dok je s obje ruke držim za guzove. Molila me, doslovno me molila da ubrzam jer već toliko bila izluđena odgađanjem...

A kad me tako lijepo moli, kakav bi gad bio da joj ne udovoljim, ne? Moji pokreti su postajali sve brži i brži, a njen orgazam koji je uslijedio je bio nešto što već dugo vremena nisam doživio, izraz lica iznenađenog silinom osjeta koji trenutno doživljava, nokti zabijeni u moja ramena i oči koje su se zasuzile od užitka. Popraćeno zvučnom kulisom zbog koje smo mogli popušiti prijavu za remećenje javnog reda i mira...


Svršio sam i ja naravno, još sam se i u oko skoro pogodio, ali to je ponavljam nebitno u cijeloj priči.

Daklem, odgađanje ženskog orgazma?

Toplo preporučam., sudeći po onome što ja doživih, nikako ne može bit loše.


A mislim da ću malo odgađat i danas

Mmmmmmmmmm... Covjece, ovaj post me opako napalio...
Gdje rastu decki kao ti, mastoviti i skloni eksperimentiranju
Ja odgadjam orgazam kad je moja desnica u pitanju. S tipom nikad, jer decki s kojima sam bila do sad se palili na brojke. Ono, cim vise puta svrsim u sto kracem vremenu, to su oni bolji jebaci (yeah right ), a ne razmisljaju o intenzitetu...
Isto tako kad odgadjam znam vidjeti u tipu zbunjeni izraz lica, kao ono pa sta ti nije dobro, zasto nisi svrsila... Nikad to nisam izrekla kao odgadjanje orgazma, ali eto sad cu tu svoju ideju objasnit i rijecima. Kad tipu kazem daj izdrzi jos, on misli da meni nije dovoljno sexa pa ne zelim da svrsi, al je stvar da mi je fora da je osoba vec luda koliko odgadja orgazam... Eto do sad mi se nije posrecilo da budem s nekim tko to kuzi...

p.s.sad cu ispast blesava... sto je to skvirtanje?
Vucica007 is offline  
Old 23.07.2008., 14:50   #93
Quote:
Vucica007 kaže: Pogledaj post
Mmmmmmmmmm... Covjece, ovaj post me opako napalio...
Gdje rastu decki kao ti, mastoviti i skloni eksperimentiranju
Ja odgadjam orgazam kad je moja desnica u pitanju. S tipom nikad, jer decki s kojima sam bila do sad se palili na brojke. Ono, cim vise puta svrsim u sto kracem vremenu, to su oni bolji jebaci (yeah right ), a ne razmisljaju o intenzitetu...
Isto tako kad odgadjam znam vidjeti u tipu zbunjeni izraz lica, kao ono pa sta ti nije dobro, zasto nisi svrsila... Nikad to nisam izrekla kao odgadjanje orgazma, ali eto sad cu tu svoju ideju objasnit i rijecima. Kad tipu kazem daj izdrzi jos, on misli da meni nije dovoljno sexa pa ne zelim da svrsi, al je stvar da mi je fora da je osoba vec luda koliko odgadja orgazam... Eto do sad mi se nije posrecilo da budem s nekim tko to kuzi...

p.s.sad cu ispast blesava... sto je to skvirtanje?
kad žena (ili njena vagina) skvirtaju onda je to skvirtanje
__________________
Now I know I'm pretty, but I ain't as pretty as a couple of titties.
explainer is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger