Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2017., 13:25   #421
Ja radim brazilsku depilaciju. Ne smeta mi čupanje dlaka Evo baš sutra sam se zakazala kod kozmetičarke.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 13:47   #422
Ja sam preporodjena otkad sam krenula na brazilsku.
Isla sam i ranije al sad sam redovita i stvarno mi je olaksanje. Em sta je ljeto, osjecam se "čišće", em sta mi se ne da sama prtljati.
Dlake su mi se prorijedile i puno su tanje.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:00   #423
Da, i meni se sviđa taj osjećaj čistoće.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 09:55   #424
Malo da oživim temu pitanjem..
Kako trbuh raste sve teže mi je izdepilirati intimno područje, pogotovo se bojim sve da se ne porežem (koliko sam spretna). Ne pomaže mi ni ogledalo,ful mi čudno tak nekak naopako.
Malo guglam oko salona i brazilskih depilacija, vidim da negdje piše "potpuno bezbolno", za neku sa perlama (?), a opet vidim za obične depilacije da boli ali se preživi,ali sad kako idu zadnji mjeseci bojim se da bi boljelo previše pa potaknulo nešto što ne treba još..
Jel ima tko iskustva sa nekim ok salonima i da onak, "ne boli" toliko, nisam ni pametna jel da idem prije planiranog poroda na to, pa onda svaki mj (u ovisnosti o rastu dlačica) ili da ovak napamet brljam pa kak bude..
Kreme nebi koristila, probala neke pa se sva osula..
minipanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 15:37   #425
Mislim da te nemre ne bolit ak inace ne cupas.
Frendica cupa sve (al kad kazem sve mislim na bas sve) od obrva do dlake na noznom palcu, puberteta valjda i ona kaze da vise nis ne osjeti. Kao da sjeca se da je bolilo na pocetku al nakon nekoliko puta prestane. Valjda kak se zivci uniste uz korijen dlake.

Ja recimo ne cupam nis osim obrva jer mrzim bol i fakat nemam tu mazohisticku crtu di pretrpim na pocetku pa je kasnije bolje tak da mene boli sveeeee i egipatske i voskovi i hladni i topli i sta ti ja znam kaj sve ima. Probala sve i zakljucila da nije to za mene. A mislim isto tak da trudnoca nije bas idealni trenutak za eksperimentiranje.
Osim ak si 39 tj. Onda cupaj sestro, pa makar i bolilo i izazvalo kaj sve ne, bas te briga, na kraju si.

Isto tak mene moja gyn gleda vec mjesecima poprilicno dlakavu jer mi se neda nis previse brijati, a vjerujem da ce mi se jos manje dati kak trbuh bude rastao. Al bum nekaj zmrljala za porod. Muza vec psihicki pripremam na asistenciju.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 16:54   #426
Ne moze biti potpuno bezbolno ako inace nemas naviku cupanja dlaka. Moje iskustvo je takvo da sam negdje na sredini trudnoce odlucila ici na brazilsku depilaciju. Oči su mi ispale cijela sam se preznojila i htjela odustati na pol. A cak ni nisam bila čupava nego uredno "poštucana" al kad se cupa iz korjena ipak je druga prica..vidjela sam sve zvijezde
Nakon tog prvotnog šoka idem redovito svakih 5 tjedana i nadam se da cu i nakon poroda nastaviti (kad sve zaraste i sjedne na svoje mjesto)
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 17:30   #427
Bojim se da potpuno bezbolna depilacija ne postoji, ipak se radi o čupanju gdje i korijen ide van. Koliko će boljeti, ovisi i o tome koliki ti je prag boli. Ja sam u 9 mj. trudnoće i upravo danas bila na tretmanu i sad znam da sam mirna skroz do poroda. Ali ja se depiliram već godinama i iskreno ne znam kako bih to izvela sa britvicom uz ovoliki trbuh Svaka čast curama koje to uspjevaju Ovako odem svakih mjesec, mjesec i pol i mirna sam... Mislim da se ništa loše ne može dogoditi ako i sada odeš, iako da, bilo bi bolje da si i prije trudnoće išla na depilaciju... Na kraju krajeva, ako će te toliko boljeti, jednostavno prekineš tretman i to je to
Maya2016 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 17:33   #428
Ja ne mogu podnijeti dolje cupanje.u trudnoci me sve vise boli,cak i npr.cupanje obrva.

Sredujem se trimerom, tu nemam frku od rezanja. Za porod sam doma obrijala samo najnuznije, ostalo trimer.
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 17:43   #429
Ja već godinama sve depiliram šećernom pastom pa svejedno boli svaki put. Sad mi je još sve osjetljivije pa malo više boli. Svejedno se nikad ne bi vratila brijanju.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 17:46   #430
A to ovisi o tome kako se netko inace sreduje. Ja sam prije trudnoce krenula sa ipl na nekim mjestima. A dolje ne brijem/ne cupam sve, to mi se ne svida. Samo trimer.

Sad jedva cekam da rodim i opet osposobim ipl aparat za noge,bikni i pazuhe
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 18:17   #431
ja mičem sve dlake od glave do pete, osim kose, trepavica i dijela obrva.
obrve koncem, ostalo sve šećernom pastom.
ali ne bih preporučila da se baš u trudnoći krene s tim, boljet će sigurno.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 00:02   #432
ima ko neki novi trik?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2018., 11:14   #433
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
ima ko neki novi trik?
I meni treba neki novi trik... koji trimmer koristite - imate li neku preporuku?
Laquablue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.