Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 19:13   #9921
Srbi imaju fina imena,samo nikako ih skupiti sve zajedno. Godine iskustva su tu. Ovaj gore Stojkovic sto ga ksapi naveo,gromada od covjeka. Nadlaktica ko moja noga.
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 28.06.2017., 21:49   #9922
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Ti si retaj čisti, bilo kakva rasprava s tobom nema nikakvog smisla.
Znaci ti oces rec da na euru u kojem smo domacini i di gotovo sbi ocekuju zlato da bi se morali bojat srbije koja je osij turnira kod kuce najveci uspijeh dosad imala 13 mjesto u prvenstvu oceanije.

Plitak potok ka i uvik s njima izuxev 1 tekme u gostima...

Poslano sa mog GT-I8200N koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 28.06.2017., 23:01   #9923
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post


borna aj sjasi sa moraliziranjem. Kog zaboli sta ce im se skandirati i zasto. Naporan si ko Plenkovic i Janica
Pa neka skandiraju ali onda čemu čuđenje kad oni to nama rade
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 28.06.2017., 23:03   #9924
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Srbi imaju fina imena,samo nikako ih skupiti sve zajedno. Godine iskustva su tu. Ovaj gore Stojkovic sto ga ksapi naveo,gromada od covjeka. Nadlaktica ko moja noga.
da ali mi njihov trener ne ulijeva neko povjerenje, djeluje kao da se ne zna tko pije a tko plaća
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 30.06.2017., 23:56   #9925
Quote:
HRVATSKI rukometni prvak PPD Zagreb u sljedećoj će sezoni igrati u skupini A Lige prvaka, a suparnici će mu biti branitelj naslova Vardar iz Skoplja, španjolski velikan Barcelona, te RN Loewen, Wisla Plock, Pick Szeged, Nantes i Kristianstad, odlučeno je na ždrijebu u petak u Ljubljani.
Luyindula is offline  
Old 01.07.2017., 14:32   #9926
Sedmo mjesto,bojim se da ne ide više
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 01.07.2017., 15:02   #9927
C i D grupe su smijesne.
Nisam upucen kako se kuglice mesaju, ali kako je moguce da se dogodi tako drasticna razlika izmedju grupa.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 01.07.2017., 19:00   #9928
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
C i D grupe su smijesne.
Nisam upucen kako se kuglice mesaju, ali kako je moguce da se dogodi tako drasticna razlika izmedju grupa.
Iz A i B grupe dalje ide 6 od 8, a iz C i D 2 od 6, s tim da onda prvi iz C igra s drugim iz D i obrnuto, tako da samo dva zapravo prolaze dalje.
Luyindula is offline  
Old 01.07.2017., 19:56   #9929
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
C i D grupe su smijesne.
Nisam upucen kako se kuglice mesaju, ali kako je moguce da se dogodi tako drasticna razlika izmedju grupa.
A i B su elitne, C i D su kuratz od ovtze. Smiješna organizacija, smiješan format.
mitch is offline  
Old 02.07.2017., 12:12   #9930
Srbe je trebalo pogledati u kvalifikacijama, prosjecna momcad, ocajan izbornik.

Znaju odigrati sjajnu utakmica, i onda 3 lose. Tako uostalom igraju vec godinama.

Mi njih mozemo dobiti, i moramo, ali ta utakmica ce biti kao i svaka druga medjusobna, napumpana nekim drugim stvarima.

Kod nas je jos uvijek previse upitnika, ako se Sliskovic i Duvnjak oporave na vrijeme (a realno je obojicu ocekivati, jedino ne znam u kakvoj formi), Kopljar da se u berlinskim Lisicama vrati u formu, i ako Sulic dodje kako je obecao, onda cemo imati jako snaznu momcad.
Puno nekih ako.
dimnjacar is offline  
Old 19.07.2017., 13:48   #9931
Izvučeni su parovi EHF kupa.

Gorica će u prvom kolu na estonskog prvaka Põlva Serviti, a Dubrava će također na Baltik kod litvanskog Klaipeda Dragunasa. Nexe u drugom kolu čeka boljeg između Gorice i Estonaca, dok Dubravu ako prođe čeka mađarski Csurgói KK.
Ferdibrand is offline  
Old 23.08.2017., 20:37   #9932
U njemackom superkupu RNL zabija 3 sekunde prije kraja za produzetak
since1981 is offline  
Old 23.08.2017., 21:01   #9933
Na kraju RNL uzima kantu
since1981 is offline  
Old 04.09.2017., 11:32   #9934
Naši predstavnici remizirali su u prvim utakmicama EHF kupa. Dubrava je u Litvi s Klaipedom odigrala 36:36, dok je susret Gorice i estonske Polve Serviti u Velikoj Gorici završio 21:21.
Ferdibrand is offline  
Old 04.09.2017., 12:44   #9935
Samo jedan detalj s utakmice Klaipeda-Dubrava, ovaj gospodin igra tamo. Ono kad Myrhol pored tebe izgleda ko bebač

__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 04.09.2017., 15:28   #9936
Quote:
Ferdibrand kaže: Pogledaj post
Naši predstavnici remizirali su u prvim utakmicama EHF kupa. Dubrava je u Litvi s Klaipedom odigrala 36:36, dok je susret Gorice i estonske Polve Serviti u Velikoj Gorici završio 21:21.
Je li zbilja ostatak naše lige (izuzev Zg-a i Nexea) na razini baltičkih klubova? Ili su nezainteresirani za ovo? Očekivao sam plitak potok i za jedne i za druge.
Luyindula is offline  
Old 04.09.2017., 16:31   #9937
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Je li zbilja ostatak naše lige (izuzev Zg-a i Nexea) na razini baltičkih klubova? Ili su nezainteresirani za ovo? Očekivao sam plitak potok i za jedne i za druge.
Pa iskreno, ja mislim da stvarno je. Dubrava je ostala sada i bez Butorca i Kovacevica (vratili su Vinkovica iz Sesveta na lijevo krilo), ovaj ostatak ekipe bez Sandrka (ne znam zasto nije igrao, mozda je ozlijeden) je vecinom jako mlada ekipa, osim Vide tu nema nijednog klasnog igraca. Gorica slicna stvar, sve to zajedno je dosta lose. Ne mogu reci da su igrali 100%, doduse Dubravu sam gledao, ali nisam siguran jesu isli maksimalno (moj dojam je da jesu). Jad i bijeda
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 04.09.2017., 19:56   #9938
Gorica je sigurno bila nabrijana, dvorana je bila puna i cijeli tjedan se najavljivao premijerni nastup u eurokupu. O kvaliteti ne mogu suditi, ne pratim previše.
Ferdibrand is offline  
Old 04.09.2017., 23:45   #9939
Quote:
Ferdibrand kaže: Pogledaj post
Naši predstavnici remizirali su u prvim utakmicama EHF kupa. Dubrava je u Litvi s Klaipedom odigrala 36:36, dok je susret Gorice i estonske Polve Serviti u Velikoj Gorici završio 21:21.
Nisam te primeteo na spektaklu u subotu
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 05.09.2017., 12:59   #9940
Quote:
Ferdibrand kaže: Pogledaj post
Gorica je sigurno bila nabrijana, dvorana je bila puna i cijeli tjedan se najavljivao premijerni nastup u eurokupu. O kvaliteti ne mogu suditi, ne pratim previše.
I izgube dobivenu utakmicu, vodili su doslovno od prve do zadnje minute
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.