Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2011., 15:21   #1
Question Oteknuta žlijezda kod spolnog odnosa

da tokom seksualnog odnosa malo oteknu zlezde za strane vag. otvora..? jel to normalno..?
shmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 01:12   #2
Quote:
shmu kaže: Pogledaj post
da tokom seksualnog odnosa malo oteknu zlezde za strane vag. otvora..? jel to normalno..?
ne kužim tvoje pitanje
Malo pojasni pitanje pa možda i dobiješ odgovor.
demi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 09:02   #3
Pa, tijekom odnosa ulaz oko rodnice otekne, ali ne bih rekla da su to žlijezde, mislim da je to spužvasto tkivo koje se napuni krvlju, u principu isto što i erekecija kod muških.
bubamara2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 10:17   #4
OK, shmu, nikome nije jasno na što točno misliš. Molim te da malo detaljnije opišeš što ti točno otekne, kako bismo znali što s ovom temom.

Misliš li možda na Bartolinijevu žlijezdu? Ona se nalazi na ulazu u rodnicu na donjem dijelu usana. Njezino povećanje najčešće nastaje zbog začepljenja njenog izvodnog kanala zbog čega se on cistično proširuje. Ako dođe do upale, cijele usne mogu oteknuti i biti bolne na dodir. Jesu li tebi otekle usne ili ne? Ili ti otekne baš sami ulaz u rodnicu?

I javlja li ti se to samo za vrijeme seksa, a poslije prođe, ili ti ostaje otečeno cijelo vrijeme?
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...

Zadnje uređivanje Sashica : 12.01.2011. at 10:25.
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 14:17   #5
Quote:
demi5 kaže: Pogledaj post
ne kužim tvoje pitanje
Malo pojasni pitanje pa možda i dobiješ odgovor.
ajd ovako... pre odnosa sve je ok.. tokom odnosa te žlezde (ili sta je vec) sa strane kao da otekne pa samim tim postaje teže da njegov ..... prodre unutra...
shmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 14:18   #6
Quote:
Sashica kaže: Pogledaj post
OK, shmu, nikome nije jasno na što točno misliš. Molim te da malo detaljnije opišeš što ti točno otekne, kako bismo znali što s ovom temom.

Misliš li možda na Bartolinijevu žlijezdu? Ona se nalazi na ulazu u rodnicu na donjem dijelu usana. Njezino povećanje najčešće nastaje zbog začepljenja njenog izvodnog kanala zbog čega se on cistično proširuje. Ako dođe do upale, cijele usne mogu oteknuti i biti bolne na dodir. Jesu li tebi otekle usne ili ne? Ili ti otekne baš sami ulaz u rodnicu?

I javlja li ti se to samo za vrijeme seksa, a poslije prođe, ili ti ostaje otečeno cijelo vrijeme?
otekne sam ulaz.. javlja se samo za vreme seksa i posle prodje..
nikad mi se pre nije desavalo, poslednjih par puta je tako..
shmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 22:27   #7
Question

Quote:
shmu kaže: Pogledaj post
ajd ovako... pre odnosa sve je ok.. tokom odnosa te žlezde (ili sta je vec) sa strane kao da otekne pa samim tim postaje teže da njegov ..... prodre unutra...
A neznam šta bi točno moglo biti ali svakako bi trebala pitati svog ginekologa ali vjerujem da će ti već netko od cura dati objašnjenje.
Neznam dali ti je odnos bolan ili ne?
Otkada to traje, mislim je to svaki put, povremeno ili?
Reci nam?
Pa zato i jesmo sve ovdje da si međusobno pomognemo koliko znamo i umijemo.
demi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 23:36   #8
Quote:
demi5 kaže: Pogledaj post
A neznam šta bi točno moglo biti ali svakako bi trebala pitati svog ginekologa ali vjerujem da će ti već netko od cura dati objašnjenje.
Neznam dali ti je odnos bolan ili ne?
Otkada to traje, mislim je to svaki put, povremeno ili?
Reci nam?
Pa zato i jesmo sve ovdje da si međusobno pomognemo koliko znamo i umijemo.
nije bolan. poslednja 3 puta je tako. nemam nikakve druge probleme tamo dole, samo eto, ko da se nesto naduva sa strane pa posle odnosa izduva..
shmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 06:25   #9
Quote:
shmu kaže: Pogledaj post
nije bolan. poslednja 3 puta je tako. nemam nikakve druge probleme tamo dole, samo eto, ko da se nesto naduva sa strane pa posle odnosa izduva..
Nije čudno da usne nabubre uslijed uzbuđenja. Bar se meni na temelju napisanog čini da se o tome radi.
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 11:43   #10
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Nije čudno da usne nabubre uslijed uzbuđenja. Bar se meni na temelju napisanog čini da se o tome radi.
ali nisu usne u pitanju, nego nekakve žlezde- jedna sa leve i jedna sa desne strane vag. otvora..
shmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 13:20   #11
Quote:
shmu kaže: Pogledaj post
ali nisu usne u pitanju, nego nekakve žlezde- jedna sa leve i jedna sa desne strane vag. otvora..
pa i usne su jedna sa lijeve i jedna sa desne strane vag.otvora (velike ofkors, labije jelte ili već nešto tako). Moram priznati da niti ja baš ne kužim. Bartolinijeve se nalaze na području velikih usana na samom ulasku u vaginu. Možda misliš da je oteknuće više iznutra? mislim kako znaš da su žlijezde? Kako to izgleda?
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 13:59   #12
Quote:
shmu kaže: Pogledaj post
ali nisu usne u pitanju, nego nekakve žlezde- jedna sa leve i jedna sa desne strane vag. otvora..
to se i meni događa
ja mislim da su to bartolinijeve žlijezde.
češće mi se to događa kad nisam navlažena dovoljno pa je sam "ulazak" teži kao da se zbog tog upale.ali prođe za dan-dva.
pomaže: dovoljno navlaživanje i kako da se izrazim a da ne ispadne weird- paziti da kod ulaska ne "pokupi" velike usne unutra
nekako ih ja malo rukom razmaknem
ajme opisa
__________________
Life is not a dress rehearsal.
*SveMirac* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.