Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2005., 12:08   #81
Quote:
Yo momma... kaže:
PM...
Opa padaju teške riječi:klap:

Inače Matti Hautameki song je definitivno iz 2003, pretresao sam svoju riznicu sjećanja

Iako uz mali napor, jer zbog razumljivih razloga, uvijek je teško rekonstruirat cijelu Planicu
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 12:17   #82
Quote:
ari peka nikkola kaže:
Opa padaju teške riječi:klap:
Inače Matti Hautameki song je definitivno iz 2003, pretresao sam svoju riznicu sjećanja
Iako uz mali napor, jer zbog razumljivih razloga, uvijek je teško rekonstruirat cijelu Planicu
PM as in Private Message, dammit!

2003 it is, then. Nego, rekonstruirati Planicu...? Hmm, za sada je to uspjelo Bloudeku, pa braći Gorišek... No, ako zapne, može naš narod svašta...
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 12:26   #83
Povijest skokova u Hrvata...

Nađoh sa Gugletu koji prenosi iz Novog lista.
http://66.102.9.104/search?q=cache:x...ient=firefox-a

Čovjek je legenda! :D
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 12:53   #84
Prenosim sa Osobnih svavakvih top lista na Glazbi:

Quote:
ari peka nikkola kaže:
Pobogu mladiću,zašto bi netko igdje nosio čaj???
Quote:
Narantxa kaže:
never leave home without it
Quote:
Yo momma... kaže:
Mjesto: Planica
Vrijeme: 19.3.2006.
Bit će ti objašnjeno...
Quote:
ari peka nikkola kaže:
ma kakav čaj kakvi bakrači, tam će me grijat druge tekuće supstance
btw. otkad idem nikad i nije bilo toliko hladno da bi mi trebao čaj, čak smo nekih godina znali skidat i jakne
Erhm...
Planica 2004, SvjeCko Prvenstvo u Skijaškim letovima... Ne vjerujem da si po onom kijametu od snijega skidao jaknu... A "čaj" je u tim trenucima JAKO dobro došao...

__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 14:36   #85
Danas se skace u Lillehammeru.
U kvalifikacijama najbolji Mali Kofler i Janne, onda Widhölzl i Malysz.
Janda i Kranjec ispustili kvali.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2005., 01:35   #86
Quote:
Feuerfuchs kaže:
Danas se skace u Lillehammeru.
U kvalifikacijama najbolji Mali Kofler i Janne, onda Widhölzl i Malysz.
Janda i Kranjec ispustili kvali.
Bravo Andy! :klap: Rekord skakonice! Kuettel je veliko iznenađenje početka sezone, ter mi je vrlojako drago za njega. Nadam se da neće biti kao kolega mu iz repke Simmon Amman koji je bljesnuo na Olimpijadi 2002 u Salt Lake Cityju i onda nakon toga gotovo pa niš...
Šteta za Jandu i razliku od samo 0.1 bod...
Ponešto razočaravajući Ahonen, no smatram da će se on još tokom sezone po/dokazati...

Komentari, enibadi?
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2005., 03:15   #87
Quote:
Yo momma... kaže:
Bravo Andy! :klap: Rekord skakonice! Kuettel je veliko iznenađenje početka sezone, ter mi je vrlojako drago za njega. Nadam se da neće biti kao kolega mu iz repke Simmon Amman koji je bljesnuo na Olimpijadi 2002 u Salt Lake Cityju i onda nakon toga gotovo pa niš...
Šteta za Jandu i razliku od samo 0.1 bod...
Ponešto razočaravajući Ahonen, no smatram da će se on još tokom sezone po/dokazati...

Komentari, enibadi?
doso doma pripit nakon austrije, visestruke svadje sa zenom i desetak piva iz inata, pa navinuh sat na repritzu u 8.30..
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2005., 15:04   #88
Re: Povijest skokova u Hrvata...

Quote:
Yo momma... kaže:
Nađoh sa Gugletu koji prenosi iz Novog lista.
http://66.102.9.104/search?q=cache:x...=firefox-a</a>

Čovjek je legenda!
Majstor!

Nego, metodom eliminacije dolazimo do Arija Peke kao autora "Oj hrvatska mati..." Ja sam posve siguran da nisam to smislio, Ribafish tvrdi da nije ni on, dakle tko ostaje? Iako meni sjećanje ipak vuče na to da je Ribafish bio taj koji je prvi počeo... No i ja sam bio poprilično neuračunljiv po pitanju bilježenja detalja zahvaljujući naglašenom unionizmu, te neću to tvrditi.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2005., 13:38   #89
Nda.
Skokova ko u priči, a nitko niš ne komentira. Čemu se truditi...
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2005., 13:47   #90
Nit imam satelitsku nit gledam zemaljsku, te je logično da ne komentiram. Ja od čitave sezone gledam Planicu uživo (kad nisam pijan) i Novogodišnju na tvu (kad nisam pijan ili ne radim ili oboje).
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2005., 16:21   #91
Eto ga na...ja nisam gledao jer sam imao udraničko radno-alkoholni i ini vikend pa još nisam ni skužio ko je uopće pobijedio

Ionak se ja tek zalaufam na 4 skakaonice...ovo obično shvaćam kao preludij
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2005., 22:10   #92
Riba.Mislim da imam rješenje zagonetke"Oj Hrvatska Matti...".Ožujak 2003. i moj prvi i nezaboravni susret s tobom i tvojom ekipom.Nakon te nedilje sam obeća sam sebi da nastavljam svake godine ići na Planicu.Ako Bog da ovu sezonu 5. put.Isječci iz te legendarne sezone:"Bugari-junaci","Brejćel(ne znam kako se piše),a masa umjesto skokova gleda čudnovatu skupinu sa šalom Bugarske(kolekcija Ribafish-a).Uz moje prvo pojavljivanje na forumu pozdrav svim forumašima.https://www.forum.hr/newreply.php?s=&...readid=121750#
https://www.forum.hr/newreply.php?s=&...readid=121750#
__________________
Poljičanin na Planici
1.bili is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2005., 23:14   #93
Evo ga!!!!
Došla legenda!!!
čovjek od dva metra sa štapom za pecanje duljine još pet metara s hrvatskom zastavom na vrhu nasred Planice!

Bili, bez tebe je Planica poput griza bez čokolade, juhe bez tijesta, žene bez si... osmijeha!!!!!!!!
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2005., 23:16   #94
Quote:
Yo momma... kaže:
Nda.
Skokova ko u priči, a nitko niš ne komentira. Čemu se truditi...
janda je bio simpatican dok nije pobjedjivo
svicarac nemre bit simpatican
bystoel nije simpatican


doc ce oni blize...
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2005., 23:29   #95
Riba pomaži.Kako ću maknit "tek učim pisati" ispod imena.Ža mi je ća se nismo vidili prošli vikend ali put je odgođen u zadnji tren.Iman li pravo za Hrvatsku Matti.Inače mali Rok je prestrašan.
__________________
Poljičanin na Planici
1.bili is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 00:47   #96
Quote:
1.bili kaže:
Riba pomaži.Kako ću maknit "tek učim pisati" ispod imena.Ža mi je ća se nismo vidili prošli vikend ali put je odgođen u zadnji tren.Iman li pravo za Hrvatsku Matti.Inače mali Rok je prestrašan.
ne znam brate...
s kompjuterom sam na vi. cekaj jutro kad ulete ostali i skuze da si tu!!!!!!! kralju!!!!

a kaj se tice planice, ja ionako sve u zivotu kopiram od DMJ-a i Arija, pa i dalje tvrdim da je to njihova zasluga...

ma nek je bilo kak je bilo i ponovilo se!

javi kad dolazis opet!!!!!
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 12:16   #97
Cudnog li pocetka sezone, pobjeduju, Kranjec,J anda, Küttel..
Pravi majstori ocito tempiraju formu za OI.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 14:18   #98
Quote:
1.bili kaže:
Riba pomaži.Kako ću maknit "tek učim pisati" ispod imena.Ža mi je ća se nismo vidili prošli vikend ali put je odgođen u zadnji tren.Iman li pravo za Hrvatsku Matti.Inače mali Rok je prestrašan.
Bili jesi to ti Dakle sjeti se prošlogodišnjjega uleta kod Julke na svadbu poslije Planice te traženja svježeg kruha, pa ćeš znat ko je...

A tek učim pisati će nestati kad budeš imao dovoljno postova da sam to možeš promijenit...

...prema tome udri po forumu!
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 16:58   #99
Je li to M....?A Julka biće ona gostilna di su se ona dva redikula povaljivala 10min.
__________________
Poljičanin na Planici
1.bili is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 19:11   #100
Quote:
1.bili kaže:
Je li to M....?A Julka biće ona gostilna di su se ona dva redikula povaljivala 10min.
Pozdrav "no ingliš, spikin onli kroejšn end đapaniz" caru!

Julka je ona gostilna u koju ste samo vas dvojica ušli tražeći nas, a onda se našli s nama u onoj drugoj, kojoj ne pamtim ime, a gdje smo nazočili spomenutim bizarnim slovenskim narodnim običajima.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:15.