Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2008., 18:22   #81
Ma i prošle sezone su ga pljuvali pa je bio prvi strijelac, a po meni i najbolji igrač, samo jbg nije letio s plaštom po terenu kako neki očekivaju...
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 18:47   #82
Jel zubonja sta osvojio sa PSG-om?

Deco je osvojio kup UEFA i Ligu Prvaka sa Portom, pa onda poslije opet ligu prvaka sa Barcom. Deco je po meni bolji i korisniji igrač od zubonje.

Neznam zas me tako napadate nisam znao da na ovom topicu se mora ljubit guzica Ronaldinju. Imam pravo na svoje misljenje koje vidi cuda nije isto kao vase.
Dadon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 19:43   #83
Quote:
Bankina kaže:
po meni on ni nije toliko los koliko je barca tj. cijeli tim ove sezone i prosle los, a to je kriv samo i jedino trener, on igra dobro, stovise odlicno samo jbg kada ljudi ocekuju od njega da na svakoj tekmi bude atraktivan (prolazi po tri igraca) i efikasan (da zabija i asistira) ... pa ni kaka ove sezone nije nista posebno za razliku od prosle pa ga nitko ne pljuje niti seli po ostalim klubovima
Slazem se. Rijkaard je izgubljen totalno. On je vise frend tim igracima nego trener, a to je funkcioniralo dok su igraci bili u vrhunskoj formi. Sad kad su disciplina i koncentracija popustili, ode sve kvragu.

Quote:
Dado_23 kaže: Pogledaj post
Deco je osvojio kup UEFA i Ligu Prvaka sa Portom, pa onda poslije opet ligu prvaka sa Barcom. Deco je po meni bolji i korisniji igrač od zubonje.
Nije Deco osvojio kup uefa i lp s portom nego je porto osvojio kup uefa i lp s njim (i s ostatkom momčadi). Kužiš razliku?

Quote:
Neznam zas me tako napadate nisam znao da na ovom topicu se mora ljubit guzica Ronaldinju. Imam pravo na svoje misljenje koje vidi cuda nije isto kao vase.
A ostali imaju pravo na misljenje da je tvoje misljenje vidi cuda neutemeljeno, bahato bez pokrića.
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 01:00   #84
Quote:
Odin335 kaže: Pogledaj post
Ma i prošle sezone su ga pljuvali pa je bio prvi strijelac, a po meni i najbolji igrač, samo jbg nije letio s plaštom po terenu kako neki očekivaju...
S ovim se slažem oni od njega očekuju da bude najbolji, a ako nije najbolji onda je za njih loš... ne znam zašto bi morao biti najbolji a ne "samo" odličan. Pa šta će on ako nije najbolji, oće se ubit? To što je pao u formi je jednim djelom njegova krivica (ljenost), no dajte shvatite da nakon dve tri sezone on je (kao i svaki igrač) pročitan, ne može radit ono što je prije radio, ali može i dalje biti odličan...A, to što nije najbolji...jebiga takav je život i mislim da je malo bahato pljuvat ga što nije pele, maradona ili cruyff, jer pele, maradona i cruyff nisu uzalud "Pele, Maradona i Cruyff".
looki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 01:06   #85
Jedini problem koji on ima nije uopce igrackog karaktera vec se radi o stvarima izvan terena.Momak se malo opustio,usao u svijet finih pica i manekenki,poceo zalaziti po zurkama i malo je zapostavio nogomet.A samo je pitanje trenutka kada ce se zasititi pocetne ekstaze i opet ubijat po nogometnim terenima.
Tako da moj odgovor na pocetno pitanje glasi kategoricki DA.
Mr_Orange is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 02:01   #86
Quote:
Dado_23 kaže: Pogledaj post
Jel zubonja sta osvojio sa PSG-om?

Deco je osvojio kup UEFA i Ligu Prvaka sa Portom, pa onda poslije opet ligu prvaka sa Barcom. Deco je po meni bolji i korisniji igrač od zubonje.

Neznam zas me tako napadate nisam znao da na ovom topicu se mora ljubit guzica Ronaldinju. Imam pravo na svoje misljenje koje vidi cuda nije isto kao vase.
Ajme meni majko moja.....

Kakve veze ima sta on nista nije osvojio sa PSG-om,ali stari moj ti si reko da je ta mo igrao lose,na sta sam ti ja dao evidence(smao jedan,jer je i taj jedan bio dovljan) i dokazao ti da si mali lazljivac(jos mi nisi odgovorio kako se osjecas kad sam ti dokazao da si mali lazljivac).

Neznam o cemu ti pricas frende moj,ali po meni Deco i Ronaldinho su nebo i zemlja shvati ti to kako hoces,s tim da je Ronaldinho propao a Deco uspijesno ide ka kraju karijere.

Niko te nije tu napadaoa i ti imas pravo na svoje misljenje kao i mi svi ostali.....

Quote:
...nisam znao da na ovom topicu se mora ljubit guzica Ronaldinju....
Dragi moj prijatelji procitaj malo moje postove pa ces vidjet da ''pljujem'' po Ronaldinhu,kao i vecina ovdje.....

Jos jednom sam ti dokazao da si mali lazljivac,ponavljam ti da nemoras nama dokazivat da si klaun to si vec dokazao.
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 05:01   #87
Quote:
Dado_23 kaže: Pogledaj post
Jel zubonja sta osvojio sa PSG-om?

Deco je osvojio kup UEFA i Ligu Prvaka sa Portom, pa onda poslije opet ligu prvaka sa Barcom. Deco je po meni bolji i korisniji igrač od zubonje.

Neznam zas me tako napadate nisam znao da na ovom topicu se mora ljubit guzica Ronaldinju. Imam pravo na svoje misljenje koje vidi cuda nije isto kao vase.
al mišljenje ti se zasniva na nebulozama

zubo je trenutno u istoj fazi ko i u zadnjoj sezoni s psg, malo mu fali motiva, malo se preveč opustil, pravo je vrijeme da promjeni sredinu i krene na friško, ak ode iz barce dobil bu novu publiku koju treba zadivit, a to mu je čini se dosta važna, u barcelonmi nemre nikog više zadivit , može samo ponavljat ono kaj je vež napravil, a to baš nije više tak zabavno

szpga mislim da bi bilo ok kad bi maminjo kontaktiro barcu i jednostavno dogovorio zamjenu modrić za zubu, ma još im može i uvalit koji miljon, garantoram da bi proigro u dinamu, a tek kolko bi dresova prodali...uf
__________________
«This power is something but the force is blind»
guderian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 19:32   #88
A uostalom rezultati pokazuju kako ide Barci bez Ronaldinha, prije nego što je stigao bili su na sredini ljestvice i nekako dogurali do Europe, nakon toga im je donio 2 naslova i LP, a držao ih je i prošle sezone u utrci za prvenstvo do kraja, evo ove sezone ga nema, Barca nije ni prismrdila prvenstvu, šansa joj je LP, a to ako može Liverpool osvojit ne vidim zašto se ne bi i Barci posrećilo. Makar Old Trafford će im biti zadnja postaja...
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 20:23   #89
Neznam koliko mogu biti objektivan u ocjeni Zubonje jer po meni je on možda najveći talent koji je nogomet vidio još od Mexica '86 kada je Maradona nizao Engleze jednog po jednog....

Mislim da će zubonja teško postići da mu plješću kao onda na Bernabeu (0:3) kad su svi ostali na terenu izgledali kao predškolci pokraj njega....
Ako se i vrati u formu kao nekada podložniji će biti ozljedama puno više, jer vrijeme je učinilo svoje, a ako je istina to sa tulumima-to je onda učinilo i više svoga nego vrijeme.....

Želio bih da još jednom zaigra kao onda kada je Barca pobjeđivala zahvaljujući njemu (najviše) ali....
No međutim, svi znamo da mora odsvirati onaj svoj naljepši pjev prije nego "ode"....
Ako ništa, onda zbog nogometa samog koji mu je pružio sve ovo što u životu ima.....



Zubonja je zakon!!
zimmerman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 11:51   #90
ej bok ljudi ja sam novi,,,nadam se da ce mo se druzi na temam nogomet i ostalima,,,
moje misljenje zasto ronaldinho nije na najvecoj visini na kojom smo ga navikli gledat,jes ta sto je previse dopustio sponzoru da kontrolira njegov zivot,,nije uspio sakri svoj privatni zivot od nogometa,,,i nije uspio prihvati da ima nasljednika messi-ja...to ga je unistilo,,,a nadam se da ce osta u barci i vrati se u staru formu,,da ce barcu odves u nove pobjede s mesijie,bojanom,,
fabregas4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 12:36   #91
ma di ce se vratit, moze jedino natrag u brazil i okoncat karijeru u nekom njihovom klubu, on je gotov, sam se unistio...
z33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 12:23   #92
Morate imati u vidu da Zubo ima tek 28 godina ( da, tek ), i da on sa 30-40 dana dobrih priprema moze ponovno igrati na super visokom nivou. Nikada nece igrati kao one sezone kada je dobio zlatnu loptu jer to nije bilo normalno, ali s njegovim talentom niti ne mora.

Ja bih ga stvarno htio vidjeti u Milanellu sto prije da počne s novim pripremama pa cemo vidjeti što će biti. A što se tiče ovih ozbiljnih ozljeda koje su "dokazane" kao... ne znam. Imaju svoje liječnike pa će provjeriti valjda.

A da u PSG-u nije bio dobar to je neki vic ili šta?

A i ne zelim vise gledati ovakvo mucenje Gattusa i NESTE http://www.youtube.com/watch?v=gApyA0FqaI4
superpippo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 12:28   #93
Quote:
fabregas4 kaže: Pogledaj post
ej bok ljudi ja sam novi,,,nadam se da ce mo se druzi na temam nogomet i ostalima,,,
moje misljenje zasto ronaldinho nije na najvecoj visini na kojom smo ga navikli gledat,jes ta sto je previse dopustio sponzoru da kontrolira njegov zivot,,nije uspio sakri svoj privatni zivot od nogometa,,,i nije uspio prihvati da ima nasljednika messi-ja...to ga je unistilo,,,a nadam se da ce osta u barci i vrati se u staru formu,,da ce barcu odves u nove pobjede s mesijie,bojanom,,
jel ti fali slovo t ili namjerno ne pišeš zadnje slovo?
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 13:25   #94
Mora otići u milan a nikak u slabiji klub jer bi tamo ima zagarantitano mjesto zbog stare slave..u milanu bi moro malo mrdat kurcem.
__________________
...tko rano rani sam u nju upada...
predator99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 10:02   #95
gotovo je s njim... nema motiva i gotovo.
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 13:23   #96
ronaldinho

a ronaldinho zna dobre golove i dobro dribljat...:klap:
ronioc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 21:07   #97
mamiću šta čekaš,bar će utakmice bit posjećenije
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 21:31   #98
Quote:
Passenger_57 kaže: Pogledaj post
mamiću šta čekaš,bar će utakmice bit posjećenije
svaka ti dala...
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 21:50   #99
Quote:
Odin335 kaže: Pogledaj post
A uostalom rezultati pokazuju kako ide Barci bez Ronaldinha, prije nego što je stigao bili su na sredini ljestvice i nekako dogurali do Europe, nakon toga im je donio 2 naslova i LP, a držao ih je i prošle sezone u utrci za prvenstvo do kraja, evo ove sezone ga nema, Barca nije ni prismrdila prvenstvu
Jako dobra poanta. S tim da se ne smije zaboraviti ni sezona 2003/2004 kad je tek došao i tijekom prvog dijela sezone je bio puno ozlijeđen, dok je u nastavku Barcu od sredine tablice pogurao do drugog mjesta
ivana123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 01:19   #100
Quote:
ivana123456789 kaže: Pogledaj post
Jako dobra poanta. S tim da se ne smije zaboraviti ni sezona 2003/2004 kad je tek došao i tijekom prvog dijela sezone je bio puno ozlijeđen, dok je u nastavku Barcu od sredine tablice pogurao do drugog mjesta
Na to sm i mislio kad sam napisao da su sa sredine tablice dogurali do europe, samo nisam bio siguran dal su bili 2. ili 3.
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.