Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 22:59   #7001
Pozdrav.Bio sam u zadru prije nekoliko mjeseci (preksrasan grad).Dojmila me se jedna vila na obali kneza Trpimira,velika je i neke bijele ili roze boje (bio je mrak pa nisa mbaš skužio.Sa Desne strane ima kao nekakav toranj.Malo podsjeća na nekakvu viktorijasnku vilu,usto je okružena velikim parkom.Eto zanimalo me jel itko od zadrana zna jel to neka privatna kuća ili nešto javno.Znam da sa vido hr.zastavu da se vijori sa pročelja.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 10:15   #7002
Čini mi se da misliš na Zavod za povijesne znanosti HAZU u Zadru.
universe_king is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 21:12   #7003
Pozdrav!
Da li itko ima za preporučiti neki kafić van Poluotoka za iznajmiti za rođendansku zabavu od cca 20 ljudi?
Falcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 22:56   #7004
Kafić kod knjižnice. Imaju torte i kekse u ponudi, čokoladu, u šalici i onu koje se grize. Zove se LiBar.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 23:19   #7005
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Imaju ... čokoladu, u šalici i onu koje se grize.
Tribalo mi malo dok sam skuzio ovu recenicu
cokoladu u salici i onu koja se grize

legenda
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 12:34   #7006
Pozdrav dobri ljudi,

Da li netko možda traži cimera ili zna nekoga tko traži cimera u Zadru.
Na duže vremena, zaposlena osoba, ne pušač...
Molio bih da me kontaktira na PM.

Hvala
__________________
Pinky: Hmmm... let me think...Brain: Don't hurt yourself, Pinky.

Zadnje uređivanje frenkii : 25.06.2017. at 13:24. Reason: dopuna
frenkii is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 15:33   #7007
Do koliko se sati naplaćuje ulaz na Borik?
TulipCake is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 21:40   #7008
Quote:
TulipCake kaže: Pogledaj post
Do koliko se sati naplaćuje ulaz na Borik?


Do 18h


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 20:24   #7009
Bok narode zadarski, imam dva pitanja:

a) Da li se naplacuje ulaz na Kolovare?
b) Gdje u rangu pjesacenja od starog grada ima dobra janjetina s raznja? I kakve su cijene za kilu?
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 19:26   #7010
Quote:
Aurigo kaže: Pogledaj post
Bok narode zadarski, imam dva pitanja:

a) Da li se naplacuje ulaz na Kolovare?
b) Gdje u rangu pjesacenja od starog grada ima dobra janjetina s raznja? I kakve su cijene za kilu?
a) Ne. Sto je i logicno obzirom da je placa cesme. Bolje je ici kod Borika, odi do kraja obale, tamo imas kafic i mislim da se parking ne placa. Bolje od Kolovara debelo. Iako se za dobru plazu ipak treba spakirati do otoka i sl

b) Bo. Ima tamo blizu Mekdreka, ali nisam bila. Kruze price da je ok, ali nemam pojma ni cijene niti kvalitetu.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 22:06   #7011
volim ovaj grad,inace sam iz Zagreba ali to mi je jedini grad poslje ZG-a da se bas osjecam ko doma, i ekipa mi je super, od starijih ljudi do mladih i ne znam ali imam neki osjecaj da se ljudi u Zadru ne deru toliko ko ostali dalmosi,nekako su mi finiji i nemaju onaj dir idem se napucat na rivu i plazu sa kilom sminke ko tipa ST ekipa.
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 17:20   #7012
sta je aktualno trenutno u gradu, jel ima kakvih organiziranih desavanja ovih dana?
-irrelevant is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 17:30   #7013
Quote:
-irrelevant kaže: Pogledaj post
sta je aktualno trenutno u gradu, jel ima kakvih organiziranih desavanja ovih dana?


Maja suput sutra ispred jazina


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 23:53   #7014
https://www.youtube.com/watch?v=1jmXkQerimk

zadarska zupanija otok ugljan...
 
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 14:21   #7015
neznam hoće li netko vidjeti post na vrijeme ali zanima me... uZadru sam 3dana.. jos cu biti ovdje 10tak dana.. imam apartman i sve 5, ali štednjak mi radi kao upaljač... ima struje i grije ali ja nemogu ispeć jaja, a kamoli nesto kompliciranije. apartman je kod bolnice prema rivi... plina nema al dobro.. a na struju nemogu nista. evo htio sam tijesto skuhat i nisam uspio (jesam u mikrovalnoj)... jaja sam htio ispec i trebalo mi je 15-20 minuta.
da li je to do stana, stednjaka... nemam bas novaca za svaki dan u restoran...
hvala i pozdrav svim Zadranima

Sent from my MI 5 using Tapatalk
lovrobecem3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 07:05   #7016
Cekaj, sto ti trazis? Pomoc u kuhanju? Da li je to tvoj apartman ili si iznajmio? Ako si iznajmio zovi gazdu i trazi da ti omoguci kuhanje. Ako je tvoj skoci do peveca/bauhausa i kupi kuhalo na struju, kosta oko 150 kn i sa tim ces se pokrpati ako vec nemas za novi stednjak ili ti se ne da cekati majstora.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 14:25   #7017
Može li mi netko reći gdje mogu naći popis svih stajališta za zadarski gradski prijevoz? Koliko je stanica od kolodvora Zadar do Bibinja? I da li bus za natrag prema zadru stoji otprilike na istom mjestu? Jer ona interaktivna karta na liburnijinim stranicama mi niš ne pomaže.
__________________
There Is No Real Me Only An Entity Something Illusory And Though I Can Hide My Cold Gaze And You Can Shake My Hand And Feel Flesh Gripping Yours And Maybe You Can Sense Our Lifestlyes Are Probably Conformable I Simply Am Not There
MShadows is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 18:00   #7018
Evo karta gradskog prijevoza, stajalista su ja mislim tamo gdje su ovi kruzici na linijama (i dosta su paralelni za oba smjera pa mi se cini da stoje na skoro istom mjestu samo preko puta ceste, logicno), ali da, za to treba ipak malo bolje poznavanje grada, mada se i ovako moze dosta skuziti, cijeli grad proseces u pola sata, neka se domaci ne uvrijede. Mozda da nazoves i pitas za tocnu adresu?
Koliko sam upucena, uvijek je prva/zadnja stanica glavni autobusni kolodvor.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 10:43   #7019
Zadrani, jeste mi živi? Kakva je sad situacija, da li je promet u funkciji?
dirtbaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:14   #7020
rastavilo cili grad na proste faktore

ono križanje kod sandija na bilon brigu je teški vrh, padne mrvu jača kiša i natopi se cila obilaznica
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.