Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2010., 12:12   #81
dakle..evo moje priče..u prvoj trudnoći sam se mazala sa svim i svačim,koristila isključivo uljne gelove za tuširanje,pila tekućine jako puno kako bi mi koža bila elastična i naravno spucala ,ne previše,ali dosta,naravno pri samom karaju trudnoće,velika buša,veliki bebo. Sad sam 5+2 i već sam se počela mazaiti,s onon iz DM-a,to sam uzela tek tako za prvu ruku,ali nekako bi željela spriječiti tj. smanjiti količinu strija..dakle koliko sam skužila ,bademovo ulje,shea maslac..cijena nije bitna ajde pliz neka netko ažurira sve podatke o dučanima di ih mogu kupiti ili proizvođači da si mogu apoteci naručiti
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 20:49   #82
bademovo, koliko sam ja skužila ima u svakoj apoteci, 50ml 21kn.
Ja sam ga potrošila jako brzo, u niti 7dana, mazala se ujutro i navečer i nije da sam se zaljevala s njima, tako da moram odustat od bademovog, preskupo ...ali mi je bilo savršeno, odmah se upije, ne masti robu. Sad sam prešla na kokosovo, masnije je, pa sam odmah prvi put zaflekala i tajice i majcu :/
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 20:58   #83
ak se mažete sa uljima, mažite se na vlažnu kožu- ima bolji efekt a manje se troši..

a drugo.. ja sam nedavno saznala za kozmetiku mama mio, koju hvale na sva zvona.. sastojci su ima vrhunski. e sad, meni se sad ne da više davati love za preparate protiv strija jer je meni inače frižider pun nerafiniranih ulja (lješnjak, makadamija, jojoba, badem..itd..) pa ću si ja od njih uzeti kremu protiv celulita, koja je svojevremeno proglašena najboljom kremom..
al, kog muče strije- imaju odlične preparate i za sprečavanje strija a i za rješavanje ožiljaka i poslije..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:32   #84
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
ak se mažete sa uljima, mažite se na vlažnu kožu- ima bolji efekt a manje se troši..

a drugo.. ja sam nedavno saznala za kozmetiku mama mio, koju hvale na sva zvona.. sastojci su ima vrhunski. e sad, meni se sad ne da više davati love za preparate protiv strija jer je meni inače frižider pun nerafiniranih ulja (lješnjak, makadamija, jojoba, badem..itd..) pa ću si ja od njih uzeti kremu protiv celulita, koja je svojevremeno proglašena najboljom kremom..
al, kog muče strije- imaju odlične preparate i za sprečavanje strija a i za rješavanje ožiljaka i poslije..
di je ima za kupiti?
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:34   #85
Quote:
kućica kaže: Pogledaj post
di je ima za kupiti?
ne znam gdje su im prodajni centri- ja ću si naručiti s ove stranice
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:35   #86
evo našla http://kavo.hr/trudnoca/
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:36   #87
u isto vrijeme....e baš proučavam kaj si budeš ti naručila? ulje,maslac ili ?
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:38   #88
Koliko te kremice od mama mio koštaju?
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:40   #89
Quote:
kućica kaže: Pogledaj post
u isto vrijeme....e baš proučavam kaj si budeš ti naručila? ulje,maslac ili ?
fit to shrink..
malo guglaj, ta krema ima stvarno dobre rezultate... jedne godine ju je časopis vogue proglasio najboljom anticelulitnom kremom..
nije da su mi oni neki uzor, al jbg, valjda to nešto znači--

ugl, ja ću krenuti s tom kremom, i to vrlo skoro..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:41   #90
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
Koliko te kremice od mama mio koštaju?
mislim da imaju sve cijene na toj njihovoj stranici..

nisu baš u rangu nivee, al nisu baš ni dior..
mislim da se isplati, s obzirom kakvi su im sastojci i recenzije..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:47   #91
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
mislim da imaju sve cijene na toj njihovoj stranici..

nisu baš u rangu nivee, al nisu baš ni dior..
mislim da se isplati, s obzirom kakvi su im sastojci i recenzije..
a gledala, pa nisam zamjetila...umorna sam pa ne vidim više
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:50   #92
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
a gledala, pa nisam zamjetila...umorna sam pa ne vidim više
evo, trebaš otići gore na GDJE KUPITI, pa te prebaci na njihov web shop a tamo su i cijene..

npr.. http://www.e-kutak.com/kategorije.as...rije-i-oziljci
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:53   #93
225kn je ovo ulje i ovaj maslac za trudnice
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:55   #94
a ček kaj trudnice smiju i ovu kremu protiv celulita
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:57   #95
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
fit to shrink..
malo guglaj, ta krema ima stvarno dobre rezultate... jedne godine ju je časopis vogue proglasio najboljom anticelulitnom kremom..
nije da su mi oni neki uzor, al jbg, valjda to nešto znači--

ugl, ja ću krenuti s tom kremom, i to vrlo skoro..
Vratila si mi nadu u život
-Aya- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:57   #96
Hvala!

A joj, 420kn za 100ml
...ništa, meni kojoj je i 20kn za 50ml bademovog puno, strije su očito suđene ..tamo kad budem preko 30+ i kad se pretvorim u zebru ću otić u arheološki muzej posudit bočicu za skupljanje suza i mazat strije njima

edit. gledala good bye strech marks, ovo za trudnice je po 225...ali ništa manje skupo
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:00   #97
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
Hvala!

A joj, 420kn za 100ml
...ništa, meni kojoj je i 20kn za 50ml bademovog puno, strije su očito suđene ..tamo kad budem preko 30+ i kad se pretvorim u zebru ću otić u arheološki muzej posudit bočicu za skupljanje suza i mazat strije njima

edit. gledala good bye strech marks, ovo za trudnice je po 225...ali ništa manje skupo
di si ti vidla 420 kn?ja vidla 225kn
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:02   #98
Quote:
kućica kaže: Pogledaj post
a ček kaj trudnice smiju i ovu kremu protiv celulita
a šta ja znam- na svom sajtu su napisali da se krema ne koristi u trudnoći, ali ne zato što bi štetila- nego zato što se mogu izgubiti dragocjene masne naslage koje su u trudnoći važne..

meni je to samo bio dodatni plus za kremu
imam još manje od tri mjeseca do kraja, dok kupim kremu, dok ona stigne, dok počne djelovati- neću garant izgubit toliko celulita da mi beba svisne od gladi..
prema tome..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:03   #99
a ha,skužila si...ja ću si priuštiti 225 iako nije baš da mi je malo,budem samo bušu mazala,a ostalo običnim kremama i uljima...ak je tak dobro pa valjda bi se trebala počastiti
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:04   #100
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
Hvala!

A joj, 420kn za 100ml
...ništa, meni kojoj je i 20kn za 50ml bademovog puno, strije su očito suđene ..tamo kad budem preko 30+ i kad se pretvorim u zebru ću otić u arheološki muzej posudit bočicu za skupljanje suza i mazat strije njima

edit. gledala good bye strech marks, ovo za trudnice je po 225...ali ništa manje skupo
ti si gledala stvarno najskuplju...
i to je za rješavanje starih strija...

za prevenciju je ova druga..
al to sam i ja rekla- ja imam pun frižider kvalitetnih nerafiniranih ulja, i za sad su se pokazali dobrima (doduše- još me čeka najgori period), a investirat ću u ovu protiv celulita,,
ako se pretvorim u heidi klum, svakako javim
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.