Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2016., 22:46   #81
Znaci, Jole nastavlja svoju dominaciju.
papirlova is offline  
Old 20.01.2016., 22:49   #82
Oćemo u janje koliko će Vele izdurat? Ja sam emotivac i optimista, kažem studeni! Aj sad ti.
Chiro is offline  
Old 20.01.2016., 23:15   #83
lipanj
papirlova is offline  
Old 21.01.2016., 00:02   #84
Opet si lukav
Chiro is offline  
Old 22.01.2016., 17:53   #85
GKK Šibenik doveo centra iz Grčke, visokog 215cm i teškog 125kg. Prošao školu košarke Panathinaikosa, nešto sitno je odigrao i za prvi sastav, a nakon toga igrao za Kifisiu i bugarski Spartak Pleven. Zove se Georgios Diamantakos i ima 21 godinu.

Quote:
“Odlučio sam potražiti sredinu u kojoj ću imati veću minutažu, za svakog mladog igrača bolje je igrati i u manje poznatom klubu nego sjediti na klupi u nekom od velikana,” izjavio je Diamantakos za šibenski portal sibenik.in.
Trener je izjavio da će Grk već sutra protiv Gorice dobiti 15ak minuta.
Luyindula is offline  
Old 23.01.2016., 20:08   #86
Kvarner - Kaštela na HRT4
feanor16 is offline  
Old 24.01.2016., 01:23   #87
Kako glup poraz Gorice veceras, nakon sto vodis cijelu utakmicu, udes u zadnju cetvrtinu sa plus 12 dovedes se u situaciju da branis zadnji napad 10 sekundi prije kraja i imas faul do bonusa. I sto se dogodi?! Napravis faul na trici i trener dobije tehnicku, 4 bacanja i lopta Sibenka.
Realno, faul nije bio na sutu,no, sto se dovodis u opasnost, prekini akciju prije nego krene play i ciao.

Suterski sjajna vecer s obje strane, Badzim opet izdomonirao.
Sibenik ostao bez Krajine zbog ozlijede u prvom pol bo opet je neshvatljivo da ni Grk ni Vukicevic ne mogu izbacit jedinog centra gorice koji nesto moze, Papca, koji igra cijelo drugo sa 4 faula.
Utakmica loseg sudenja i losih odluka, al barem zanimljiva.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 08.02.2016., 14:25   #88
KK Jolly od Izvršnog odbora Hrvatskog košarkaškog saveza traži ekspertizu završnice susreta Zabok- Jolly JBS odigranog u subotu kojeg su domaćini slavili sa 60:58 jer su nezadovoljni suđenjem i sumnjaju da su namjerno oštećeni kako bi peto mjesto pripalo KK Gorici, izravnom konkurentu za ulazak u Ligu za prvaka.. Traže i da se Tonći Anzulović, povjerenik za suđenje razriješi te funkcije te da se sudac Tomislav Prpić izbriše s popisa sudaca u A 1 ligi.
papirlova is offline  
Old 08.02.2016., 15:39   #89
Znaš da hoće

Osijek se uključio u borbu za peto mjesto. U zadnja 4 kola su uzeli tri pobjede, poraz tek kod Zagreba. Upravo oni sad gostuju kod Jollya. Supervažna tekma i za jedne i za druge. Čini se da je začelje rezervirano za Kaštelu, eventualno još mogu stići Zaboka koja ima pobjedu više od njih. Ne pratim Zabok, ali mislio sam da mogu više, pogotovo nakon što je Warren potpisao.
Luyindula is offline  
Old 15.02.2016., 16:57   #90
Ostalo je 4 ili 5 kola do kraja, ovisi iz pozicije kojeg kluba gledate i pred nama je prilično zanimljiva borba za peto mjesto koje vodi u elitnu Ligu za prvaka.

Jasno je da će se Cedeviti, Zadru i Ciboni u borbi za prvaka države sigurno pridružiti Zagreb (14-2) i Kvarner (12-3) te gotovo sigurno Split (11-5) i Šibenik (10-5). Također je sigurno da će Ligu za ostanak igrati Kaštela koja su skupila svega dvije pobjede u 15 utakmica.

U borbi za peto mjesto trenutno je šest momčadi:

...
5. Gorica 7-9
6. Jolly 6-10
7. Škrljevo 6-10
8. Osijek 6-9
9. Alkar 6-9
10. Zabok 5-10
...

Raspored do kraja:

Gorica - @Osijek, v Split, @Alkar, v Zagreb
Jolly - @Alkar, v Kvarner, @Šibenik, v Kaštela
Škrljevo - @Kvarner, v Šibenik, @ Kaštela, @ Split
Osijek - v Zabok, v Gorica, @Alkar, v Kvarner, @Šibenik
Alkar - v Jolly, @Zabok, v Osijek, v Gorica, @Kvarner
Zabok - @Osijek, v Alkar, @Kvarner, v Šibenik, @Kaštela

Dosta je tu još međusobnih ogleda, no čini mi se da najviše šansi imaju Osijek i Alkar. Već u idućem kolu bi se taj dvojac trebao izjednačiti s Goricom koja je veliku priliku propustila prekjučer porazom u Zaboku.
Ferdibrand is offline  
Old 15.02.2016., 20:44   #91
sviđa mi se kako si ovo napisao @Zabok, v Alkar i te sheme

Osim Zaboka Gorica je prokockala i dpsta veliko vodstvo protiv Sibenke...S tim bi bila skoro pa siguran sudionik LZP.
papirlova is offline  
Old 15.02.2016., 22:05   #92
Kako je uopce moguce da Gorica moze ici u Ligu za prvaka i igrati protiv Cibone? Sta kao i u nogometu ne vrijedi pravilo da ne moze maticni klub igrati sa filijalom? Jer Cibona zadnjih ohoho stalno salje svoje igrace u Goricu.
Cratos is offline  
Old 16.02.2016., 09:33   #93
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
sviđa mi se kako si ovo napisao @Zabok, v Alkar i te sheme
NBA buraz

Quote:
Osim Zaboka Gorica je prokockala i dpsta veliko vodstvo protiv Sibenke...S tim bi bila skoro pa siguran sudionik LZP.
Bilo je nekoliko tekmi koje su mogle otići na stranu Gorice, ali jebiga, to je sport. Ovako iz glave, Kvarner i Škrljevo vani, Šibenik vani i doma, Jolly vani. Valjda će se vratiti u narednim tekmama.

Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
Kako je uopce moguce da Gorica moze ici u Ligu za prvaka i igrati protiv Cibone? Sta kao i u nogometu ne vrijedi pravilo da ne moze maticni klub igrati sa filijalom? Jer Cibona zadnjih ohoho stalno salje svoje igrace u Goricu.
Filijala Cibone?

Prošle godine Žižić, kad je Žižić vraćen, onda Zubac. Ove sezone niti jedan igrač. Skoknu je Cibona otkantala, nakon toga je došao u Goricu. Gorica uglavnom radi na tom principu, skuplja "otpatke" ostalih klubova jer platežno se ne može nositi gotovo ni sa kim u A1, mislim da imaju uvjerljivo najmanju budžet, eventualno im Kaštela i Škrljevo pariraju.

Dok je bila u A2, Gorica je surađivala s Cedevitom.

Ili misliš da su filijala Cibone zbog Marka Petrovića i Ace koji je zbog njega na skoro svakoj tekmi?

Btw, "kao i u nogometu", koliko ja znam GNK i Loksa su i dalje u istoj ligi
Ferdibrand is offline  
Old 16.02.2016., 20:42   #94
Quote:
Ferdibrand kaže: Pogledaj post
Btw, "kao i u nogometu", koliko ja znam GNK i Loksa su i dalje u istoj ligi
Ma to sam naveo primjer jer nam je sport u rukama mafijasa, ali recimo u Spanjolskoj, Engleskoj i ostalim sredenim drzavama cak i kada filijale osvoje prvo mjesto u drugoj ligi nemaju sanse preci u isti rang koji igra matica.
Cratos is offline  
Old 17.02.2016., 09:59   #95
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
Ma to sam naveo primjer jer nam je sport u rukama mafijasa, ali recimo u Spanjolskoj, Engleskoj i ostalim sredenim drzavama cak i kada filijale osvoje prvo mjesto u drugoj ligi nemaju sanse preci u isti rang koji igra matica.
Sve pet, ali Gorica nije filijala Cibone.
Ferdibrand is offline  
Old 07.03.2016., 09:50   #96
Borba za peto mjesto se nastavlja

...
5. Škrljevo 8-10
6. Gorica 8-9
7. Osijek 7-10
8. Alkar 7-10
9. Jolly 6-11
10. Zabok 6-11
...

Raspored do kraja:

Škrljevo - @ Kaštela, @ Split
Gorica - v Split, @Alkar, v Zagreb
Osijek - @Alkar, v Kvarner, @Šibenik
Alkar - v Osijek, v Gorica, @Kvarner
Jolly - v Kvarner, @Šibenik, v Kaštela
Zabok - @Kvarner, v Šibenik, @Kaštela
Ferdibrand is offline  
Old 18.03.2016., 14:43   #97
Vezano za Zadar u A-1 ligi:

U četvrtak 24. ožujka je izvlačenje parova za Ligu za prvaka.
Rok za registraciju novih igrača za PH je 23. ožujka, a blokada FIBA-e je još na snazi. Ukoliko se u ovih pet dana ne riješi blokada, Zadar će u Ligu za prvaka krenuti bez pojačanja.
U slučaju da se riješi blokada, Skroče je najavio dovođenje playmakera i četvorke, te napad na naslov prvaka Hrvatske.
Tsigalko 11 is offline  
Old 18.03.2016., 15:07   #98
Skroče je najavio
Chiro is offline  
Old 19.03.2016., 20:40   #99
Jolly
Chiro is offline  
Old 20.03.2016., 21:49   #100
Bravo Sesar, bravo Gorica. Na koračić od lige za prvaka, imaju bolji omjer od Škrljeva i pobjeda u zadnjem kolu jamči 5.mjesto
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.