Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 14.07.2017., 21:40   #10
Do unazad 3 tjedna imala sam relativno pozitivna iskustva s povratima, sve su mi uvijek vratili samo što sam nekad novce dobila odmah drugi- treći dan, a nekad sam čekala i po mjesec i pol do 2, uz konstantno pisanje mailova.

Sad prije tri tjedna sam im vratila u istom paketu dvije stvari iz dvije različite narudžbe, tako inače uvijek i radim, čak po više stvari iz 4 različite narudžbe vraćala...
E sad su oni meni prije tjedan i pol vratili novce samo za jednu haljinu, a za kaput 500 kn ne! A ja imam potvrdu da je preuzeto i potpisano od njih, težina paketa se vidi na obrascu i to sam im sve slala, 1, 586 kg, znači to nikako nije mogla biti samo jedna lagana haljinica, i sad natezanje, prvo me zvao lik pa kaže vidi da su zaprimili i da su mi za ovo prebacili, a za drugo imaju još vremena vratiti jer im je rok 5- 12 radnih dana...te onda kasnije pišu da nisu primili uopće paket, a naravno da jesu, i potpisano je i vratili novce za jednu jeftiniju stvar, a za skuplju naravno nisu..., te da im poslikam obrazac, te da rade na slučaju... ali novce ne vraćaju. I svaki, SVAKI dan im pišem mail u svezi toga, sad više uopće ni ne odgovaraju.
Ovo je kraj definitivni moje veze s Mangom uopće.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.