Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2017., 18:14   #2061
Drage moje punije ��..evo kupila sam za ljeto par haljinica u h&m,one sa kratkim rukavima i malo stisnute ispod grudi,obične pamučne. Mislim ih nositi na tajice. I mozda oko vrata kakvu dugačku ogrilicu. E sad,s obzirom da sam u četrdesetima,nebi htjela izgledati babski ��. Jel to ok izbor odjeće..nekako se dvoumim oko tajica jer su mi noge stvarno jake,iako je haljinica skoro do koljena..
Jel vi nosite tajice? I kaj bi jos mogla nositi a da je zgodno i nebabski,za dnevnu odjecu?
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 10:21   #2062
Bila koja u west gate-u na plus size odjelu nedavno? Ima li čega?
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 13:06   #2063
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Drage moje punije ��..evo kupila sam za ljeto par haljinica u h&m,one sa kratkim rukavima i malo stisnute ispod grudi,obične pamučne. Mislim ih nositi na tajice. I mozda oko vrata kakvu dugačku ogrilicu. E sad,s obzirom da sam u četrdesetima,nebi htjela izgledati babski ��. Jel to ok izbor odjeće..nekako se dvoumim oko tajica jer su mi noge stvarno jake,iako je haljinica skoro do koljena..
Jel vi nosite tajice? I kaj bi jos mogla nositi a da je zgodno i nebabski,za dnevnu odjecu?
Evo da se pridruzim....ja isto nosim haljine ali kao tunike...rijetko tajice, vise nosim skinny trapke ili one ravni kroj poderane ili siroki kroj tankih trapki sa vezicama pri dnu nogavice �� btw kupila sam kao uske hlace pamucne, kao isprane, izgedaju kao tajice no ne "zalijepe" se tako pa nije vruce u njima...��

Sve je ok u cemu se osjecas dobro...meni ovo prefora a i nisam sputana ni stisnuta ��
__________________
If you trick me one time - shame on you,
If you trick me twice - shame on me
tambal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 18:41   #2064
Tražim dimije, crne, mako. Nekad ih je bilo u C&A, Takku, danas tražim, nema nigdje. To mi je za ljeto naj komad. Ako netko negdje vidi nek vikne. I gdje kupiti dugače pamuk (mako, viskoza haljine)? Tnx ženske.
Cetripenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 21:45   #2065
Quote:
Cetripenula kaže: Pogledaj post
Tražim dimije, crne, mako. Nekad ih je bilo u C&A, Takku, danas tražim, nema nigdje. To mi je za ljeto naj komad. Ako netko negdje vidi nek vikne. I gdje kupiti dugače pamuk (mako, viskoza haljine)? Tnx ženske.
Dimije je najbolje pogledati u Ornamentu.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 12:40   #2066
Quote:
Cetripenula kaže: Pogledaj post
Tražim dimije, crne, mako. Nekad ih je bilo u C&A, Takku, danas tražim, nema nigdje. To mi je za ljeto naj komad. Ako netko negdje vidi nek vikne. I gdje kupiti dugače pamuk (mako, viskoza haljine)? Tnx ženske.
Dimije-fun here
Ja sam to znala kupovati u HM-u. imaš ih i sad, barem na webu. nisu stisnute na nogavicama, ali meni se to i više sviđa.
Ne znam ljepiti slike, ali evo link: http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0399667005.html
inače, njihov regular XL je ogroman kod ovih rastezljivih komada, pa ne brini za veličinu, ako ne želiš naručivati sa weba, možeš kupiti i dućanu.
Isto vrijedi za haljine i tunike.
__________________
My greatest weakness? Occasionally, I give a damn.
never_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 12:13   #2067
Quote:
never_angel kaže: Pogledaj post
Dimije-fun here
Ja sam to znala kupovati u HM-u. imaš ih i sad, barem na webu. nisu stisnute na nogavicama, ali meni se to i više sviđa.
Ne znam ljepiti slike, ali evo link: http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0399667005.html
inače, njihov regular XL je ogroman kod ovih rastezljivih komada, pa ne brini za veličinu, ako ne želiš naručivati sa weba, možeš kupiti i dućanu.
Isto vrijedi za haljine i tunike.
Zgodne su, odmah dva komada za ljeto. Dal netko ima, zbog broja pitam. Ja sam dolje 52, kaj da uzmem 3xl? West gate mi je puno previše daleko s obzirom na to da nemam auto, iako bi najradije tamo otišla i probala.
Cetripenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 12:18   #2068
Quote:
Cetripenula kaže: Pogledaj post
Zgodne su, odmah dva komada za ljeto. Dal netko ima, zbog broja pitam. Ja sam dolje 52, kaj da uzmem 3xl? West gate mi je puno previše daleko s obzirom na to da nemam auto, iako bi najradije tamo otišla i probala.
ma ne 3XL, to će ti biti preveliko. plivat ćeš u tome.
Mislim, ovisi šta voliš, ja recimo nisam puno tanja od tebe, ali rastezljivi XL mi je sasvim dovoljan da ne budem obučena kao u plahtu.
za usporedbu, njihove traperice su meni true to size.
imaš mjere na njihovom online shopu, pa se izmjeri, i bit će jasnije.

za razliku od recimo ASOSa. Izmjerim se, i naručim uvijek broj veći, jer njihova roba je kvalitetnija, a što meni znači i manje rastezljiva.
__________________
My greatest weakness? Occasionally, I give a damn.
never_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 11:17   #2069
Trebam pomoć---ako netko zna gdje da pogledam veeeliki pareo za kupiti ali da je dugačak do "poda" i naravno veći (nosim 52/54) htjela bih za na more...
U C&A nisam nasla....
Dali u nasim H&M jos uvijek nema vecih brojeva?pitam zbog hlaca...narucila bi onda online ali mi je koma sa tim brojevima (a hlace imaju i gumu...)
a po shopping centrima ne idem bas.
Opcenito gdje potraziti hlace 54 broj
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 12:16   #2070
Quote:
bucek kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć---ako netko zna gdje da pogledam veeeliki pareo za kupiti ali da je dugačak do "poda" i naravno veći (nosim 52/54) htjela bih za na more...
U C&A nisam nasla....
Dali u nasim H&M jos uvijek nema vecih brojeva?pitam zbog hlaca...narucila bi onda online ali mi je koma sa tim brojevima (a hlace imaju i gumu...)
a po shopping centrima ne idem bas.
Opcenito gdje potraziti hlace 54 broj
Pogledaj asos,boohoo,next... Oni ti imaju oko 50 brojeve. Vidi i c&a online,isto tako i hm. Bolji je izbor u njihovim web shopovima nego uzivo. I mango ima violeta liniju za punije

sent by air
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 20:38   #2071
Badici? A da je kvalitetan materijal? Dvodijelni i da je donji dio, ne nuzni visoki struk, ali normalan da. Moram moc isprobat, pa online ne dolazi u obzir. Treba mi 44/46 .

Na temi o badicima je netko spomenuo Kik, ima netko iskustva s njima? Nijedan mi nije usput, pa da ne idem bezveze. Kupila sam prosle godine u NKD jedan, super je uzorak i dobro stoji, ali materijal se dugooo susi.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 08:37   #2072
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Badici? A da je kvalitetan materijal? Dvodijelni i da je donji dio, ne nuzni visoki struk, ali normalan da. Moram moc isprobat, pa online ne dolazi u obzir. Treba mi 44/46 .

Na temi o badicima je netko spomenuo Kik, ima netko iskustva s njima? Nijedan mi nije usput, pa da ne idem bezveze. Kupila sam prosle godine u NKD jedan, super je uzorak i dobro stoji, ali materijal se dugooo susi.

Pletix!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 16:52   #2073
Hej cure!
Ja ću pohvalit forumašicu pod nickom kokoshka.
Dosađivala sam sestrični kak mi fali bonprix, pa je ona stavila oglas da traži nekog za posredovanje za bonprix.de i bonprix.at i javila joj se forumašica kokoshka.
Dogovorila sam s njom narudžbu sa bonprix.at stranice. Imam samo pohvale, komunikacija jasna, ugodna, brza i možete se dogovorit oko naknade za posredovanje.
Paket bi trebao stići za negdje 2 tjedna, a tak mi je otprilike stizao i sa bonprix.hr stranice. Još ću se javit kad preuzmem paket, al za sad sve super!

Inače imam za pokudit naš Takko. Ponuda za plus liniju u dućanu im je katastrofa, u zadnja dva navrata kad sam bila naišla sam na mali kutak sa polupraznim policama, a ispod njih vise prazne vješalice, a na Takko.hr se oglašava da ima svega. Totalna laž! Već sam rekla da više neću uopće ni ić u taj Takko i opet sam išla.

Totalno prelazim online shopping!
šarkopirkasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 13:25   #2074
Quote:
bucek kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć---ako netko zna gdje da pogledam veeeliki pareo za kupiti ali da je dugačak do "poda" i naravno veći (nosim 52/54) htjela bih za na more...
Štandovi na moru? Ja sam tako kupila već barem 4-5 parea, i to ogromnih.

Quote:
bucek kaže: Pogledaj post
Dali u nasim H&M jos uvijek nema vecih brojeva?pitam zbog hlaca...narucila bi onda online ali mi je koma sa tim brojevima (a hlace imaju i gumu...)
a po shopping centrima ne idem bas.
Opcenito gdje potraziti hlace 54 broj
H&M plus size imaš u West Gateu, s time da nisam nikad bila tamo pa ne znam šta imaju. Online imaš dosta veliki izbor, izmjeri se i uzmi broj manje ako je na gumu.
ima i C&A velike brojeve, najobolji mi je City Centar.

Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Badici? A da je kvalitetan materijal? Dvodijelni i da je donji dio, ne nuzni visoki struk, ali normalan da. Moram moc isprobat, pa online ne dolazi u obzir. Treba mi 44/46 .

Na temi o badicima je netko spomenuo Kik, ima netko iskustva s njima? Nijedan mi nije usput, pa da ne idem bezveze. Kupila sam prosle godine u NKD jedan, super je uzorak i dobro stoji, ali materijal se dugooo susi.
Ja kupujem badiće sad redovno u Kiku. Nisu nešto kvalitetni, ali su jeftini i izdrže sezonu-dvije.

Quote:
šarkopirkasta kaže: Pogledaj post
Hej cure!
Inače imam za pokudit naš Takko. Ponuda za plus liniju u dućanu im je katastrofa, u zadnja dva navrata kad sam bila naišla sam na mali kutak sa polupraznim policama, a ispod njih vise prazne vješalice, a na Takko.hr se oglašava da ima svega. Totalna laž! Već sam rekla da više neću uopće ni ić u taj Takko i opet sam išla.

Totalno prelazim online shopping!
Da, takko mi totalno razočaranje u zadnje vrijeme. Iako u okolici ZGa, Takko-si su još uvijek ok, i ima dosta toga. Valjda je u zg prevelika konkurencija.
__________________
My greatest weakness? Occasionally, I give a damn.
never_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 13:35   #2075
Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Dimije je najbolje pogledati u Ornamentu.
Ali oni nemaju većih brojeva ili?
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 14:13   #2076
Da završim sagu dimije Naručila sa asosa, 2 komada. Preudobne su :klap:

link http://www.asos.com/asos-curve/asos-...3&gridcolumn=2
Cetripenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 15:09   #2077
Meni tako strašno fali M&S....tolko da kad smo sad bili dva dana u Londonu, M&S je bio prva postaja! Nakupovala sam si gaća, dva grudnjaka i dvije majice. A dimije sam donijela iz Maroka. Grozno mi je kako nemamo mi puniji gdje kupit odjeću 🙄
vg1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 03:05   #2078
Naletila sam neki dan na oglas za Triangle kolekciju s.Olivera, koliko sam skužila kolekcija je dostupna jedino online, je li vidio tko u našim trgovinama s.Olivera kakve plus size komade?

via Tapatalk
Tinkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 11:17   #2079
pozz
dolazim u cetvrtak u zagreb
gdje bi bilo najbolje otici vidjet odjecu vecih velicina.
i gdje da nadem grudnjake pamucne lipe.
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 11:17   #2080
pozz
dolazim u cetvrtak u zagreb
gdje bi bilo najbolje otici vidjet odjecu vecih velicina.
i gdje da nadem grudnjake pamucne lipe.
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:02.