Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2009., 23:58   #161
Probaj u Dorothy Perkins
Ja nosim hlače 42/44, ovisno u kojoj sam fazi s kilama i uvijek mi je teško kupiti lijepe hlače. U Dorothy sam našla super stvari i nisu bile ni skupe, traperice tipa 180kn i tako, stvarno pristupačno.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 23:31   #162
za donje rublje vam preporucujem

www.bravissimo.co.uk, u stvari oni i imaju gornju odjecu koja je bas napravljena za punije grudi, imam nekoliko komadi od njih, odlicni su.
inace se moze dobiti grudnjake jos jeftinije ovdje:
www.brastop.co.uk
ili www.figleaves.co.uk

no sto se tice bas odjece sama jos nisam nista ljepo nasla u zgu
lipilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 21:23   #163
citam vase postove vec neko vrijeme ali nikako da napisem nesto... ali sada imam nesto za podijeliti s vama pa me evo.... jucer sam cula za ducan s modom za puniji stas "lady xxl" i buduci da je doslo proljece i da kao i svaka zena nikad nemam nista za obuci zapustila sam se tamo... moj problem je u tome sto sam malo poveca, naime nosim broj 52 ili 54 ovisi o kroju. cesto sam trazila uokolo nesto sto je modernije i mladenackije i naravno da nije samo u crnoj sivoj ili smedoj boji koda sam stara baba. eto htjedoh s vama podijeliti svoje otkrice... Lady XXL postaje moja stalna destinacija (unatoc recesiji jer cijene su fakat ok). kupila sam si super trapke( hvala Bogu na tome, napokon). nisu uopce skupe, za gotovinu su 370 kn, a stvarno su lijepe, super je boja a i model ( moderne su). svidja mi se i trenirka koja mi je zapela za oko, isto mi se cini da nije pretjerana cijena 400kn, a to mi stvarno uvijek treba tako da idem opet ovih dana.uz to sam vidla i lijepu majcu za 150 kn... hehehe..
eto moja preporuka je da odete pogledati tamo.. ima dosta lijepe i moderne robe,a relativno je blizu ( u tratinskoj). ja sam si nasla mjesto gdje su moci shoppingirati ( a da to nije austrija ili slovenija). u nadi da sam vam pomogla u odluci za proljetnu obnovu obleke.. pozdrav svima...
punaška is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 12:24   #164
Ja nosim 44 neki put 46 pa da se i ja priključim...
Mrzim Amadeus jer tamo ja stvarno više ne znam koji broj traperica da tražim a i u zadnjih godinu danas su se jako pokvarili - cijene su im sve veće (traperice 400 kuna?! WTF?! ) i veće a kvaliteta sve gora i gora tako da tamo više niše ne kupujem.
Što se tiče zagreba kupujem u Dorothy-u (traperice su im ok - imaju više krojeva i brojevi su do 22 veličine - ja volim kroj bootcut, majice i slično) u CC1 ili na Žitnjaku u Turbo Limachu ili u Marks and Spenceru.
Inače odem do H&M-a ali samo do Graza jer u Sloveniji nema nikakakav izbor za nas bebele..
Isto tako otkriće mi je C&A ali nisam znala da ga ima i u Sloveniji pa ako neka od Vas zna di lijepo bih Vas molila da mi objasnite put do tamo!!
Tamo ima zapravo više stvari od konfekcijskog 44 na više nego onih manjih brojeva a sve jeftinjara a ok kvaliteta za tu lovicu!
Ja sam si u Austrijskom kupila i one vunene haljine dolčevite i veš i tunike,...
Ma krasotica!
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 11:49   #165
jel to ja vidim c&a u cc1 na jesen?
Naira69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 13:37   #166
Fakat kuzim zene kak vam je

Paz pricu, dolazim ja kupit sos.
Inace nosim M, naci 38-40.
I kaj, ulazim u ducan (nakakvo sranje u Kingkrosu) i gledam sos, pise na njemu 38.
Oke, probavam i nejde to na mene.
Probam 40 - to ide al nemrem zakopcat.
I dodem ja do prodavacice i pitam jel imaju 42.
Veli ona meni zgranuto: Tako velike brojevi mi ne drzimo.
Ja ostala -->
Misim si jel vi mene jebete, zajebavate ili podjebavate

Tak da si onda mogu mislit ''izbor'' iznad 42, prestrasno.
Covjece ko da su sve zenske 34/36
Zato sam se prebacila na eBay tamo ima svega.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 13:43   #167
omg! prestrasno ... najjace su mi te s komentarima o "velikim" brojevima, kad to cujem najradije bi je pukla da joj se glava odsarafi
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 15:17   #168
Quote:
lunatic_panda kaže: Pogledaj post
omg! prestrasno ... najjace su mi te s komentarima o "velikim" brojevima, kad to cujem najradije bi je pukla da joj se glava odsarafi
Meni je zapravo nevjerojatno da dobar dio tih nekih kvazi butika po tim Kinkrosovima i inim trgovacnim centrima drze pretezno obleku broja 34 i 36, a vec 38 i ostali brojevi su kao veliki.
Ili imaju 38 (to bar pise na odjevnom predmetu) a to nije 38 jer je premali da bi bio 38.

A opet ja vecinu zena koje znam su u rasponu 38/40 do 44/46 i ide mi na kurac krasni to sto se ta jedna moja koja fura 44/46 odusevi kad nade hlace svoga broja.
Sto je fakat jadno.
Jebote da ti u jednom glavnom gradu jedne drzavice moras bit sretan sto si naso neki usrani komad odjece svoga broja jer u 'Rvata ak ne zgledas ko avet onda si - debeo.
Kuis da ja zivim na planini sa ofcama, pa ono bed je, nema ducana, nema brojeva, sami si pletemo obleku - kuzim.
Al ovo sranje od grada zovu ''metropola'' ne?

Cak i ja nemam problem s tim da me neko zove debelom koja nosi velike brojeve, puca mi.
Al za pare koje kod nas odrapljuju za odjecu, tipa sos od 500 kuna, na snizenju 270 (ne zajebavam se - taj sam na kraju kupila ) i jos onda - nema brojeva iznad 40 - e s tim imam problem.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 22:24   #169
slazem se ko da cim nisi ukalupljen u te neke ideale najbolje da se upucas ili smrsavis. valjda bi se svi mi van tih ocekivanja trebali zakljucati u kucu i oblaciti samo u siroke trenirke pa nas nitko nikad ne vidi...ajde kuzim da nema brojeva za neku fakat jaku debljinu, kako ono kazu, morbidnu pretilost ali ovo sto se zbiva fakat nema smisla, normalni ljudi se ne mogu lijepo obuci...
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 13:57   #170
A meni je najdraže kad su sniženja po dućanima (upravo sam bila u CC1) i broja iznad 40 "ni za lijeka" nema!
Znači odmah se pokupuju svi "veliki" brojevi a kasnije one 34/36 nitko neće...
Pa dobro tko je tu lud?!
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:22   #171
U 'sumnjivim'tj.dućanima s krpicama odmah pitam koji je najveći broj modela šta mi se sviđa da izbjegnem probavanje i kopanje u potrazi za većim brojem,a u nekim dućanima(Varteks,Modea,Modiana,Prima grad u Splitu,Mura i sl.)ima uvik brojeva.
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 17:26   #172
Žene drage,pomagajte ako Boga znate...,naime...idem na jednu svadbu krajem 5. mj...,znači treba se svečanije obući,a to je naravno teško jerbo nosim br. 44,e sad...ja bih htjela nešto malo življe da ne izgledam ko neka baba od 60 god.,gdje takvo nešto pronaći u Zadru?? A već me lovi panika od shopinga,jer mi idu na k... one prodavačice koje te odmah odmjere i samo prefrknu nosom jer sam debela i kog boga ja sad tu tražim...)

E da...i ima li možda netko iskustva sa Image Haddadom??

Zadnje uređivanje sstame : 25.04.2009. at 17:30. Reason: dopuna
sstame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 19:05   #173
Da probaš u Mangu? Sad kad su stigle nove kolekcije, da se naći brojeva
Image Haddad je po meni ok. Ima slatkih stvari, krojevi su mi super, probaj.

Ja sam poludila prije neki dan u Zari, gledala sa proljetne hlače i nigdje većeg broja od 42. Osjećala sam se ko slonica.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 12:53   #174
Ja se u zadnjih par godina stalno osjećam kao slonica...)
Znači i u Haddadu imaju većih brojeva??
A Mango...neznam...nisam baš zadovoljna kvalitetom,kupila sam tamo nekoliko stvari ,ali ne mogu baš reći da sam presretna,il se brzo ispere ili razvuče ... ili jednostavno nisam imala sreće )
sstame is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 21:26   #175
Ja mami kupujem u H&M-u!!! Odlična roba....
KokoshkaKokodak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:00   #176
Quote:
sstame kaže: Pogledaj post
Ja se u zadnjih par godina stalno osjećam kao slonica...)
Znači i u Haddadu imaju većih brojeva??
A Mango...neznam...nisam baš zadovoljna kvalitetom,kupila sam tamo nekoliko stvari ,ali ne mogu baš reći da sam presretna,il se brzo ispere ili razvuče ... ili jednostavno nisam imala sreće )
U Haddadu sam gledala haljine i neke košulje, za hlače se ne sjećam.
A znam s tim Mangom nikad ne znaš hoće li te pogodit sreća, meni je prosjek za sada na 3 komada robe, 2 valjaju, a jedan se raspadne, tako da to mi je neki ok prosjek, ne odustajem još od njih
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 14:03   #177
prsluk svečaniji

dakle,cure drage,gdje bih mogla pronaći prsluk u zagrebu?dakle,neki malo svečaniji,treba mi za svadbu...ali malo puno veći broj
__________________
D, love u!
annccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 18:55   #178
Moja mama je well debela a odlično se odijeva (nimalo starački). Nađe stvari dobrih u Mangu, Max and Co., Marks and Spencer, Marina Rinaldi, Sportmax...
Compson is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 08:37   #179
Jučer sam baš zavirila malo u Dorothy Perkins...i mogu reći da ima većih brojeva( Bogu hvala ),nisam ništa kupila ,ali ima neke stvarčice koje bi mogle proći.Što se tiče cijena...ima i skuplje i jeftinije...pa ćemo vidjeti...

I u X-nation se da naći većih brojeva,i oni su malo skuplji,ali meni se ionako ne isplati kupovati jeftine stvari jer se jako brzo razvuku ili isperu.
sstame is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 10:53   #180
Evo kupila ja neku lijepu košulju-tuniku u DP,....čak mi se čini da sam uzela broj veću ,...ali ionako je za jednu prigodu...skrivat ću se,hehe...!!Ipak sam trebala uzet br. 42,al vidjet ću možda ju uspijem malo suziti,tak debela ipak nisam kak sam mislila
I našla sam neke hlače,oduševljena sam...podignu guzu i nekako malo stanje noge jer imaju nešto malo elastina...,ma baš sam zadovoljna
sstame is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.