Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2007., 23:47   #41
Replay
Admin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 23:53   #42
Quote:
shljokica* kaže: Pogledaj post
ja bi martensice, al one malo niže, ko cipele, sam što su do iznad gležnja...e sad je problem u tome što sam u shoe be do vidila samo crne, a tamnocrvene imaju di 37, i isto tako u radićevoj i negdi jos..ima li neko ideju dio bi mogla nać te crvene?

i moze još priojedloga nekih trgovina.. u poludjela sam već od traženja čizmi
ovaj šubidu u evnju molu ti dobivaju svaki tjedan nove brojeve
Ida_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 08:39   #43
Quote:
blonde_bitch kaže: Pogledaj post
ovako ekipa
ja sam iz zadra
ode nema nikakvog izbora čizama ono totalna nula
ja i dečko smo odlučili u 11 mj skoknut do zg u šoping
i sad:

vi, koje ste na toj lokaciji molim vas da mi savjetujete di da potražim dobre čizme, dučani, centri whatever..jer bit čemo tamo 2 dana od toga jedan cijeli raspoloživ za šoping dakle nema šanse da zavirim u SVAKI dučan

radi se o čizmama za svaki dan, dakle bez pete (dakle NE štikle)
nego nešto što se moža nosit svaki dan i po kiši i tako to...
odvojila bi čak 1000 i kusur kuna za čizme, ali da su prave i da znam da će mi trajat 2 zime jer ode u zadru već 3 zime tražim čizme no nema ih...sve su talijanske koje vrište da če se raspast čim ih iz dučana izneseš tako da...


help

Razumijem te u potpunosti, imam isti problem...Jedine koje mi se sviđaju su fabijeve u karli ali koštaju oko 3000 kn....
U zg rado odem u dućane koji drže janet&janet. Tamo si uvijek nađem nešto po puno prihvatljivijoj cijeni....
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 13:34   #44
a da pričekaš Božić/1. mjesec

tad su sniženja po 50%, čizme koje su sad 1200 bit će 600, garantiram
alanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 13:44   #45
@ blonde_bitch,ak si u zg-u odsetaj do avenue malla i pogledaj u deichmannu. takve cizme nisu bas moj stil ali cini mi se da sam vidla nekaj na tu foru kod njih. a cjene su im pristupacne i obuca je relativno kvalitetna.
__________________
Fashion is art, but art is not fashion.
Maria Antonette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 15:08   #46
Quote:
Admin kaže: Pogledaj post
Replay
potpisujem...
ja sam prosle godine kupila one s punom petom, a vidim da je i ove sezone isti model u prodaji...
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 15:17   #47
Prije par tjedana kupila sam slične (samo što moje nisu antilop), do koljena su, imaju tri male kopčice pri dnu, nemaju petu i predivne su!!
a i nisu bile skupe s obzirom na to kako se cijene kreću, platila sam ih 500 kn
Kupila sam ih u Ilici, ne znam koji je to dućan, ali onaj prvi s cipelama kak se ide s trga, koji ima veeliki izlog.
starblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 16:34   #48
Quote:
blonde_bitch kaže: Pogledaj post
ovako ekipa
ja sam iz zadra
ode nema nikakvog izbora čizama ono totalna nula
ja i dečko smo odlučili u 11 mj skoknut do zg u šoping
i sad:

vi, koje ste na toj lokaciji molim vas da mi savjetujete di da potražim dobre čizme, dučani, centri whatever..jer bit čemo tamo 2 dana od toga jedan cijeli raspoloživ za šoping dakle nema šanse da zavirim u SVAKI dučan

radi se o čizmama za svaki dan, dakle bez pete (dakle NE štikle)
nego nešto što se moža nosit svaki dan i po kiši i tako to...
odvojila bi čak 1000 i kusur kuna za čizme, ali da su prave i da znam da će mi trajat 2 zime jer ode u zadru već 3 zime tražim čizme no nema ih...sve su talijanske koje vrište da če se raspast čim ih iz dučana izneseš tako da...


help
U Zadru nisi našla čizme? Ti si jedna od onih "u susjeda je trava zelenija"!
A po tome kako pišeš, ne virujem da si iz Zadra, prije "debelo zaleđe"!
Putujem i po RH a i dalje i mogu ti reći da je izbor solidan!
Svi markirani dućani imaju istu robu, bilo ST, ZD ili ZG, razlika je jako mala.
ivana0906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 19:45   #49
ja sam si kupila takve visine u replayu, samo nisu brusene, u 9om mjesecu, al bila sam sad prije par dana i nema ih vise, al ja zalazim samo u avenue mall, pa pogledaj u nekom drugom replayu. 1400 kuna.
sarchi... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 19:51   #50
ma bata je imala slicne, samo s malo nizom sarom, preslatke su mi takve zaobljene dolje... samo sto je to sad ''stari'' model, odnosno vjerojatno ih je malo teze naci. imali su, kol'ko se sjecam, crne i prljavo bijele, mislim da sam ih ove godine vidjela u osijeku, al' ne znam jel' jos ima.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 20:13   #51
i ja tražim tako neke čizme!Ove što je ivy44 stavila su predivne!!!

vidjela sam jedne lijepe od Replaya i bile su oko 1300 kn, ali sad bi ovih dana trebala u Zg i nadam se da cu tamo nešto naći!
Dali je dovoljno ići samo u avenue mall ili bi trebala i negdje drugdje pogledat? tnx
__________________
U zemlju vila kreneš vozom, a stigneš vlakom...
T<e>a is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 22:15   #52
vidjela ih danas u avenue mallu,crne.neznam u kojem ducanu...mislim u bershki.
maca_i_pol is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 22:48   #53
Pregledala sam većinu tih dućana...u avenue mallu u bershki ima sličnih ali kožnih, crne i sive...a u ostalim ako i jesu tako visoke,idu u špic ili imaju petu... Ali u mode lineu (hvala candy girl ) sam našla najsličnije tima,no dođu tek ispod koljena...ali tražit ću i dalje...

A ove na slici su inace Dior i koštaju otprilike 7000kn...sitnica...
ivy44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 23:41   #54
Khrio je imao sličan model prošle godine, ja sam svoje kupila na akciji za 300kn (bile su oko 700) i iznimno sam zadovoljna

evo ti link na site ali nemaju staru kolekciju online

http://www.khrio.com/
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 00:23   #55
Quote:
alanka kaže: Pogledaj post
a da pričekaš Božić/1. mjesec

tad su sniženja po 50%, čizme koje su sad 1200 bit će 600, garantiram
da, ali pitanje je kojih brojeva će biti i kojih modela...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 00:47   #56
Quote:
alanka kaže: Pogledaj post
a da pričekaš Božić/1. mjesec

tad su sniženja po 50%, čizme koje su sad 1200 bit će 600, garantiram
mog broja nikad ne ostane... evo i sad sam jedva nabavila gležnjače, kupila sam zadnji broj 37 tog modela u Guliveru, i to sam posebno išla u Importanne Galeriju na Iblerovom jerbo ni u AM-u ni u Importanneu na kolodvoru nije ostalo.
i ne sjećam se da sam ikad poslije 25.10. našla sebi čizme, par godina zaredom sam tako nadrapala tražeći crne čizme do koljena početkom 11.mj. i ništa nisam bila našla... e zato sam ih lani kupila konačno, i to još u rujnu.

i slažem se, bolje platiti koju stotinu kuna više... meni nije žao para za te crne čizme lani, nosila sam ih cijelu prošlu jesen, zimu i dio proljeća i nepoderive su i jako kvalitetne.
i preporučujem vam da čizme budu kožne i izvana i iznutra, ako unutra imaju onu umjetnu podstavu (ko neku spužvu) stopala će vam se znojiti ko luda...
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 14:45   #57
Diesel,Replay,Miss Sixty...to su marke mojih čizama i super su...
vOlIm PeSeKe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 15:46   #58
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Imam 2 para čizama - jedne za gledanje i šetanje po suhom vremenu (iako su kožne i trebale bi biti za kišu) i sad sam si kupila martensice za vremenske nepogode
Na pouzdane 2 u 1 čizme nisam naletjela

meni su i marte promočile.. (nemam one marte što su tvrde naprijed ali su svejedno dr. martens i kupila sam ih u shoe be do-dućanu) i uglavnom-katastrofa-600kn bačeno u vjetar. a frendica na faksu kupila čizme za 200kn u nekom xy dućanu i može po najgorem snijegu s njima,a nisu ni ružne..
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 15:59   #59
oce li ove converse izdrzat na kisi?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 18:05   #60
Roberto
Morandi
Deichmann
Pittarello
Borovo
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.