Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2015., 09:12   #101
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Znači ništa.
Gledala sam Samsoniteove kofere na Marasovom webu...za te novce moram dobiti i putovanje.
istina je da je Samsonite bolesno skup ali cu ti reci iz iskustva svojih roditelja - punu putuju avionom i nikad im se nista nije dogodilo na niti jednom Samsonite koferu koji su stari i preko 15 godina
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 09:58   #102
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
istina je da je Samsonite bolesno skup ali cu ti reci iz iskustva svojih roditelja - punu putuju avionom i nikad im se nista nije dogodilo na niti jednom Samsonite koferu koji su stari i preko 15 godina
Ne možeš uspoređivati kvalitetu nečeg napravljenog prije 15 godina i sada.
Meni su konci počeli popuštati na Samsonite torbici kupljenoj ovo proljeće. Srećom kupila sam ju na akciji pa se previše ne uzrujavam ali da sam kupila po punoj cijeni pojela bih se.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 10:27   #103
Kakvi su Dunlop koferi? Vidim da su povoljni na Mondu.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 11:30   #104
Post

Nemam iskustva s marason do sada. Ali sad ispada po vašoj priči da te garancije ne vrijede ničemu. Oni valjda odgovaraju zato ako kofer stoji doma i pokvari se sam od sebe. Haha....urnebesno.

Što se potreba tiče, pa mislila sam uzeti ovaj klasične srednje veličine, za do tjedan dana putovanja. Za more ali i za avion.

Još ću vidjeti. Vidim da akcija baš nema, eventualno izbace neki koji je već bio preskup. Ali ima ih par za oko 1000 kuna, nisu čvrsti ali meni ne smeta.
Kao što je netko tu napisao za ostale bi trebalo i putovanje biti uključeno kakve su cijene.

Evo potaknuta raspravim tu sam naručila jučer sa sports direkta jedan dunlop mali za u kabinu jer će mi takav uskoro trebati. Čvrsti je pretpostavljam da je plastika šrot, ali ajde ako će biti sa mnom pazit ću. Nije skup pa sam htjela probati, 20 funti je .
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 11:51   #105
Kofer 20 i dostava min 8 funti, za koju kunu manje ga ima na Mondu, a ako nešto nije ok puno je lakše reklamirati.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 12:46   #106
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Kofer 20 i dostava min 8 funti, za koju kunu manje ga ima na Mondu, a ako nešto nije ok puno je lakše reklamirati.
Ubacila sam se u narudžbu s nekom ekipom pa me došlo 215 sve.

Tu na mondu su vidim i skuplji. A ne zna ni koliko je dostava.
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 14:03   #107
Quote:
gupy kaže: Pogledaj post
Ne možeš uspoređivati kvalitetu nečeg napravljenog prije 15 godina i sada.
Meni su konci počeli popuštati na Samsonite torbici kupljenoj ovo proljeće. Srećom kupila sam ju na akciji pa se previše ne uzrujavam ali da sam kupila po punoj cijeni pojela bih se.
imamo i kofer star 2-3 godine koji je vec putovqao bar 30 puta avionom i također je u izvrsnom stanju
torbice su nesto drugo - Samsonite torbice su nesto sasvim drugo na zalost - kupila 3 i svaki puta se opekla i vise nema sanse da kupim ijednu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 15:50   #108
Wedding je li imaš čvrsti samosnite ili onaj mekani od tkanine?
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 16:53   #109
Na Mondu je do 700 kn dostava 19,90 kn. A tvrdi Dunlop od 51 cm je 239,99 kn. Set od 51, 61 i 71 cm u rozoj boji je 549,99 kn.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 18:37   #110
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Wedding je li imaš čvrsti samosnite ili onaj mekani od tkanine?
ja imam tvrdi, star par godina, prezivio nekoliko putovanja avionom i jos je citav
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 21:27   #111
od mene preporuka za march kofere - moj jadnik je prezivio slobodan pad po stepenicama u podzemnoj s 30kg utovara bez ogrebotine.
kupljen u marasu.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 08:47   #112
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Wedding je li imaš čvrsti samosnite ili onaj mekani od tkanine?
cvrste

A od mekanih imam one Kappa sto su se kupovi preko sakupljanja naljepnica (U Intersparu ili Mercatoru - ne sjecam se vise) i ti su isto fenomenalni - naputovali se avionom, pokisli preko nekoliko puta i jos uvijek su kao novi
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 17:56   #113
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Nemam iskustva s marason do sada. Ali sad ispada po vašoj priči da te garancije ne vrijede ničemu. Oni valjda odgovaraju zato ako kofer stoji doma i pokvari se sam od sebe. Haha....urnebesno.

Što se potreba tiče, pa mislila sam uzeti ovaj klasične srednje veličine, za do tjedan dana putovanja. Za more ali i za avion.

Još ću vidjeti. Vidim da akcija baš nema, eventualno izbace neki koji je već bio preskup. Ali ima ih par za oko 1000 kuna, nisu čvrsti ali meni ne smeta.
Kao što je netko tu napisao za ostale bi trebalo i putovanje biti uključeno kakve su cijene.

Evo potaknuta raspravim tu sam naručila jučer sa sports direkta jedan dunlop mali za u kabinu jer će mi takav uskoro trebati. Čvrsti je pretpostavljam da je plastika šrot, ali ajde ako će biti sa mnom pazit ću. Nije skup pa sam htjela probati, 20 funti je .
Nije šrot, plastika je super....moj M ima u crvenoj i crnoj boji i vuče ih svukuda na avion i preživjeli su jer idu s njim u kabinu ali kad ih je ostavio dolje jedino se rib na jednom izlizao nakon tog puta drugo dve ok. Imam i 4 velika i 4 malo manja i dva srednja i dva mala:klap:...i za te novce su vrhunski.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 18:06   #114
Danas sam u Pittarossu gledala Benettonove kofere. Neki su na -10%, neki na -30%, no i tvrdi i mekani izgledaju tako jeftino i jadno. Tvrdi sjajni su već sada izgrebani i ljušti im se folija. Pitala sam prodavačicu jel to zaštitna folija na njima, a ona kaže da nije, da se to guli kofer. Od tkanine su tako mekani, kvalitetnijih ima po 150kn u Sparu.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 19:30   #115
Stigao mi dunlop. Mali sam uzela od 55 cm, oko 45 l je zapremina, po dimenzijama zadovoljava za kabinu. Sivi je, a plastika uopće ne izgleda loše, gruba nekako, ne izgleda da će samo tako puknut ( kao što sam ičekivala ), dizajn mi se sviđa tako da sam za te novce više nego zadovoljna.

Kada ga još testiram javim. Uglavnom kucam u drvo da se ne pokajem za sve ovo lijepo što sam napisala. Zadovoljna za sada.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 21:17   #116
To si uzela onaj rebrasti?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 21:29   #117
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
To si uzela onaj rebrasti?
Sivi, gruba plastika. Vjerojatno je taj na koji misliš ako si gledala na njihovoj stranici. Nemaju ih puno.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 14:01   #118
Da. Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 16:50   #119
Kakvi su Dunlop koferi?
Treba mi da prezivi odlazak na faks autobusom, po gradu, put avionom i to tako.
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 17:12   #120
Gdje kupiti solidan kofer, mekani, plastika me ne privlači? Onako srednje veličine, za ljetovanje i sl.?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:58.