Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2008., 22:49   #61
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
al čekaj, ja sam se o tim čarapama kretala intenzivo i ritmično nisam samo sjedila prekrštenih nogu moje su čarape radile pobogu
jos uvijek mi nije jasno... ona silikonska traka je prilicno ljepljiva

da ih mozda nisi prala u ves-masini?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 23:28   #62
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
dok su halteri sotonski izum... tu katastrofu jedva uspijem pohvatati, zakopcati... to se mice na sve strane, klizi, strah me da ce se otkopcati
ma uzas, histerija me hvata pri samoj pomisli
nego sta su nego sotonski izum, hihihi

betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 23:44   #63
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
A namažeš li noge kakvim losionom? Zna od tog malo klizit.
ma stalno sam vlažna, s losionom il bez

@ joujou - zavisi kakva je silikonska traka, mekša il tvrđa, ima ih različitih, nisu sve iste. kod mekših uglavnom manje sklizava, ove tvrđe tj.manjeljepljive su zaqrac
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 08:52   #64
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
ma stalno sam vlažna, s losionom il bez


za tebe su one hulahopke s rupom dolje

OT, silikonska traka je super ljepljiva prvih nekoliko puta, no dočim proživi par pranja ode sve u qrac
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 15:49   #65
Quote:
tash@ kaže: Pogledaj post


za tebe su one hulahopke s rupom dolje

OT, silikonska traka je super ljepljiva prvih nekoliko puta, no dočim proživi par pranja ode sve u qrac
Ma daj,nije istina.Ja imam par i po 2 godine,ak ih ne poderem.Gumiva je i nakon 2 god kao nova.
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 15:55   #66
Quote:
tash@ kaže: Pogledaj post


za tebe su one hulahopke s rupom dolje
imam
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 16:46   #67
ja uopće ne kužim, meni nit spadaju, nit su skupe (ima ih čak i za 30-40 kn, a neke sam kupovala i za 60-70), nit me stišću, nit šta ostavljaju...

Lijepe su i one sitno-mrežaste... te moj mužić najviše voli
Prvi put sam obukla samostojeće na vjenčanju, od tad samo takve i nosim - puno su mi praktičnije, ne stežu me, mogu disat (iako sam uvijek kupovala gaće i čarape preeeevelike da me ne stišću!), a i nekako se bolje osjećam...praktične su, ne moram ih svaki put skidat kad idem u toalet... :-) a trudnicama je to dušu dalo!
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 14:09   #68
U Frankopanskoj, kad se gleda prema Ilici s desne strane, pri vrhu ulice, je jedan dučan s donjim rubljem i čarapama. Tamo imaju sniženje. Ja sad danas kupila samostojeće za 29 kn, a bile su 89.

Vezano uz klizi-ne klizi. Meni nikud ne klize i ne ostavljaju trag iako dugoooo ih nisam nosila, ko zna.
-Iva- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 15:34   #69
Ja imam jadran samostojece i super su mi, ne nosim ih cesto, ali...

A zanima me koliko otprilike dodu halteri...
__________________
Run to you.....
Vox femmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 17:33   #70
Quote:
Vox femmi kaže: Pogledaj post
Ja imam jadran samostojece i super su mi, ne nosim ih cesto, ali...

A zanima me koliko otprilike dodu halteri...
haltere mozes naci vec od 50ak kuna na nekim snizenjima, a inace, izmedju 100 i 200 kn se moze naci sasvim pristojnih. ja sam svoje posljednje dala mariji antonette da mi ih sasije, i isto su negdje oko 150kn izasli.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 20:24   #71
lud sam za saamostojećim...a i bez njih
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 21:59   #72
meni su calzedonijine samostojeće bile prije par godina pravo otkriće. imam nekoliko pari koje nosim već godinama i nema ni traga iznošenosti. nosim njihovu dvojku, uopće mi ne klize, silikon se još uvijek drži uz nogu, ni malo ne stišću. naprosto sam prezadovoljna.

dobila sam iz engleske isto tako super samostojeće firme tudor rose, ali za klasiku od 50dena mi je calzedonia zakon. jedino mi h&m nisu bile dobre, brzo su se poderale.

a nosim inače i čarape s halterima nekad, samo je u nas pregrozan izbor. ako netko zna neki dobar dućan s čarapama za haltere, nek javi.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 22:44   #73
samostojeće mmmmmmmm
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 22:53   #74
Quote:
Dustflower kaže: Pogledaj post
ako netko zna neki dobar dućan s čarapama za haltere, nek javi.
ovo i mene zanima.hvala.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 22:57   #75
Ja imam iz Intimissija, ali brijem da ih drže sve prodavaonice s donjim rubljem.
I da, slažem se s joujou, nije mi jasno kakve su to samostojeće koje vam spadaju, urezuju se itd Ja ih imam od Jadrana preko Sanpellegrina pa sve do Falke-a i ostalih, i nikad nikakvih problema. Doduše, Jadranove čarape (ne ovi silikoni gore, nego baš čarapa) mi nikako ne odgovaraju, nekvalitetne su, ali drže i ne urezuju se
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 08:57   #76
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
I da, slažem se s joujou, nije mi jasno kakve su to samostojeće koje vam spadaju, urezuju se itd
ja sam probala samo od Calzedonije. i niti spadaju niti se urezuju. samo sta ih treba prat na ruke, jer ona guma ispadne ako ih perem u masini (tako imam jedne "samostojece" koje to vise nisu, jer je guma otisla u masini ). te "samostojece" sam probala za na haltere i dobro su drzale, nakon sta sam skuzila kako se zakopcavaju. carape za haltere nemam nijedne. nisam primjetila da ima to u Calzedonije. samo samostojece ili natkoljenke (imam jedne crvene sa crnom cipkom. )
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 15:08   #77
Quote:
slucajna prolaznica kaže: Pogledaj post
dakle... planiram iznenaditi decka.
inace nisam tip koji bi nosio nesto poput samostojecih, i nemam apsolutno nikakvih iskustva s njma.
tako da molim da se podijele znanja sa mnom.
na sto moram paziti prilikom kupnje i koliko otprilike ce me kostati?

Prvo: nek ti ne bude bed ih kupovati, samo nemoj na brzinu kupiti, pa da ti je kasnije bed jer nisi odabrala dobru vel. i sl. ...

Drugo: Postoji vise vel. Vec navedene Calzedonijine su super i meni. Njihove vel. za cca 50-55 kg su 2 i 3. Bitno je da ti nisu presroke, pa se okrecu oko noge kad hodas i da ti nisu preuske (mali br.), pa ti puknu kod prvog pokusaja oblacenja.

Trece: debljina, tj. koliko den-a imaju je dosta bitna. One sa 10 den-a ti jako brzo puknu (prakticki ih 1 obuces), a one s 50-60 den-a traju cijelu vjecnost. Debljinu si određujes ovisno o prigodi...

Cetvrto: cijene variraju od cca 30 -40 kn, pa do ... Za 50-ak kn bi trebala naci dosta kvalitetne...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne, svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran."
(Albert Einstein)
MISS_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 17:21   #78
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
aj jbt stišće za jedan izlazak dakle od nekih 22 do ujutro 5,6 - boli. te samostojeće uglavnom imaju ko onu mekanu ljepljivu gumu il neki vrag, kao da ti se prilijepi uz nogu.
i spadaju.

stišću i spadaju, čas jedno čas drugo. spadnu nekako malo niže, i onda tu nastave stiskat
samostojeće samo svrsishodno, za neku igricu koja ne traje dugo i gdje ih prije skineš no što ti uspiju napravit trag.
ovo mi nikako nije jasno.
osobno,ja ih kupujem na placu za nekih 35 kn (neka talijanska firma,neznam kako se zove). niti jedne mi se nisu zarezale,niti su me stiskale ili spadale.
i puno su mi jednostavnije nego hulahopke.

a za postavljacicu topica... postoje brojevi kod samostojecih carapa. nemoj ih kupovati nabrzaka ili sa nekim sramom. prodavacice obicno znaju jako dobro procjeniti velicinu.a ti im jos mozes nadodati ako npr imas jaca bedra.


i jos nesto...jel mi moze netko reci gdje mogu nabaviti te od caldezonije? jel oni imaju svoj ducan ili?
__________________
Fashion is art, but art is not fashion.
Maria Antonette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 17:47   #79
da, u king crossu
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 22:23   #80
Quote:
slucajna prolaznica kaže: Pogledaj post
dakle... planiram iznenaditi decka.
inace nisam tip koji bi nosio nesto poput samostojecih, i nemam apsolutno nikakvih iskustva s njma.
tako da molim da se podijele znanja sa mnom.
na sto moram paziti prilikom kupnje i koliko otprilike ce me kostati?
Reklo bi se da je slucajna prolaznica zapravo slucajni prolaznik
__________________
Spicoke forever
Zenski petko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.