Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2011., 02:50   #121
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Ja imam njihovu plavu Love elfs majicu i rozu No 1 doll. Obje majice su mi u L velicini s tim da se bolje osjecam u plavoj, jer je roza za 2 cm uža od plave. Ja svoju perem na ruke i nije mi se nitimalo stisla,a tisak i materjal su kvalitetni. Slikala sam majice pa da vidite.
ako smijem pitat, kolike su ti sise? mislim naručit, al ne znam koji br, jer me bune sise. inače uzmem veličinu M za pamučne majice. sise su mi 5.

inače, sanjam onu rozu suknju s mašnom..... tako je prekrasna
ali 900kn, ne znam, duša me boli dat toliko za jednu suknju
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 02:00   #122
moje su 4 i ono na knap mi je...ne znam, ako mozes onda odi do njih pa probaj....ja sanjam onu sa volancicima, ali sam si nasla zamjensku na wholesale http://www.wholesale-dress.net/goods.php?id=1182439
ona sa mašnom mi je...uffff
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 10:23   #123
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
moje su 4 i ono na knap mi je...ne znam, ako mozes onda odi do njih pa probaj....ja sanjam onu sa volancicima, ali sam si nasla zamjensku na wholesale http://www.wholesale-dress.net/goods.php?id=1182439
ona sa mašnom mi je...uffff
uh, onda bi ja svakako trebala uzet L.. hvala ti puno.
vidiš, da sam uzela M, bile bi mi male, ako su tebi s manjim sisama L na knap..
ne mogu probat jer sam u ST, i neću tako skoro u ZG.

vidim ima lipih stvari na ovom linku, al zašto je tako prejeftino? mislim, 5 US $ suknja
ako nađem zamjensku, mene to kopka, jer znam da to nije TO.. nego, zamjena

vidila sam i prekrasne skinny rebe s dvije mašnice na džepovima. prekrasne
ali, nema ih na slikama na fejsu uopće, vidila sam ih na videu s revije.
tko zna koliko će one koštat..
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 18:30   #124
traperice su ti kod njih oko 700kn
in the middle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 21:37   #125
Quote:
in the middle kaže: Pogledaj post
traperice su ti kod njih oko 700kn
pročačkala sam malo bolje, ove su 800.. nije ni tako puno za rebe. mislila sam da će bit i skuplje.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 10:05   #126
Jupiiiii ponovno popust 50% na jedan model njihovih majici. I to baš ljetni print.
http://grupnipopust.hr/dnevna-ponuda...fs-tshirt/127/
Zakon!
sjajna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 15:07   #127
jel možda netko ima prom queen?
zanima me kvaliteta..
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 00:23   #128
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
jel možda netko ima prom queen?
zanima me kvaliteta..
išla sam nedavno po doll No.1 i čini mi se kako su im opet sve majce od istog materijala, čvršćeg pamuka, prije je ova moja doll bila od nekog laganijeg pamuka, ova sad mi je bolja..i mislim da je prom quenn od istog materijala..
july007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 00:41   #129
divna suknja

jel to isto ELFS i kolika je cijena

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 01:32   #130
Na Rozgi je uvijek sve Elfs, ne znam kad sam zadnji put vidjela neku njezinu sliku da je imala nekog drugog dizajnera na sebi
Suknja dođe 1600 kn, ima u plavoj, žutoj, bijeloj, bež i rozoj boji
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 18:27   #131
ne znam jel znate, al sad vam je popust 20% (sezonski, traje do 1.8., kad idu na godišnji). ako se kupuje u dućanu, tih 20 + još 10 na gotovinu.


july007, hvala ti.
prijateljica mi ima doll, onu boja lavande, i materijal je dosta tanji. očito su onda poboljšali kvalitetu.
nego, ako si bila u dućanu, jesi li igdi vidila one majice s rozetama, na pudlicu u srcu? te su mi predivne, al sam zakasnila kupit i sve se rasprodalo, i kaže maja g. da ih nema baš nigdi.. al tko zna, možda ima neka u dućanu, ono, da je ostala.. (nadam se, jel )..
jesi vidila išta na pudlice?
čak sam razmišljala nazvat dućan i pitat bi li mogli napravit još koju, al nekako mi je neugodno..
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 18:47   #132
tnx cure na info...sad bi me s tim popustom ispala 1120 kn...al ja se u zg vraćam tek 1.9. jel ima kakvih popusta nakon ljeta...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 19:02   #133
Mislim da ne
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 19:47   #134
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
divna suknja

jel to isto ELFS i kolika je cijena

Imaš na fejsu njihovu grupu i tamo ti jedna cura stavlja slike kolekcija i piše cijenu za skoro svaki komad odjeće i preko nje se može naručiti bilo što.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 02:30   #135
Meadow cini mi se da sam jedino u dućanu na pudlicu vidjela onaj bros,majcu nažalost nisam
july007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 13:10   #136
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
tnx cure na info...sad bi me s tim popustom ispala 1120 kn...al ja se u zg vraćam tek 1.9. jel ima kakvih popusta nakon ljeta...
ništa, popust je do 1.8. kad idu na godišnji.
ako ćeš je naručit, možeš poštom, al je onda 20%.
i moraš naručit do utorka, jer jedino do utorka primaju narudžbe za poštu.
ili da pošalješ nekog u dućan da je pokupi.

july, hvala ti.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 00:37   #137
ELFS

Pozdrav! Imam pitanje u vezi " I love elfs" majica , znate onakve kao sto nosi Jelena Rozga. Moja cura obozava tu majicu ali nikako da ju nade , a uskoro ima rodendan pa bih je zelio iznenaditi , pa evo ako neko zna gdje bih je mogao nabaviti ili jos bolje naruciti postom neka mi ovdje predlozi bio bih vam jako zahvalan. Hvala!
T<3T is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 02:16   #138
Najbolje da pitaš dečke na fejsu dali imaju još tih majica u ponudi. I btw. postoji već ELFS tema
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 13:06   #139
Quote:
T<3T kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Imam pitanje u vezi " I love elfs" majica , znate onakve kao sto nosi Jelena Rozga. Moja cura obozava tu majicu ali nikako da ju nade , a uskoro ima rodendan pa bih je zelio iznenaditi , pa evo ako neko zna gdje bih je mogao nabaviti ili jos bolje naruciti postom neka mi ovdje predlozi bio bih vam jako zahvalan. Hvala!
elfs ti se nalazi u amruševoj u zgb-u odmah do petrinjske ulice
ancymm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 13:26   #140
Quote:
T<3T kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Imam pitanje u vezi " I love elfs" majica , znate onakve kao sto nosi Jelena Rozga. Moja cura obozava tu majicu ali nikako da ju nade , a uskoro ima rodendan pa bih je zelio iznenaditi , pa evo ako neko zna gdje bih je mogao nabaviti ili jos bolje naruciti postom neka mi ovdje predlozi bio bih vam jako zahvalan. Hvala!
Na faceu lajkaš ELFS grupu, javiš se zatim curi koja se zove Maja Grguric, kažeš joj koju majicu bi htio,boju i veličinu i ona ti pošalje poštom a ti platiš pouzećem i riješeno sve!
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:42.