Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2006., 13:32   #101
Da, ides prema muri....i vidjet ces sa desne str ogromnu prodavnicu HALF PRICED JEANS! To ti je kastnerov outlet za musku odjecu!!

Odmah pored te prodavnice ti je ulaz u kastner....udjes tu i vidjet ces sekciju street one, vero modu...Ti samo picis pravo....prodjes i vero modu i S'Oliver...i skroz na kraju zabacen je dio sa zenskim outletom!

Nadam se da se iz ovog objasnjenja da nes i skontati!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 15:16   #102
Hvala puno, valjda cu se snaci nekako.
lucy loo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 15:11   #103
...i bila ja u Grazu jucer...
...diiiiivan grad, preslatke ulicice...ali za shopping nista...smrc smrc...posvuda H&M, koji je dobar i zna se svasta naci, ali od svog onog hrvatskog jezika, guzvanja na blagajnama i u redovima za garderobu, trpanja, hrpljenja stvari i struganja vjesalicama izgubih svaki entuzijazam za kupovinu...

...steta...sigurno i Graz ima svoje male 'skrivene bisere', slatke male ducancice u kojima se svasta lijepog moze naci...samo ga ja ne poznajem, pa su mi takva mjesta skrivene nepoznanice...

...ali zato drugi put u muzej
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 21:12   #104
Hej, pa ovdje ima puno novih informacija glede shopinga u Grazu!!
Sehr Gut!
Leilani is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 12:18   #105
nema frke curke....sta vam god treba samo pitajte...
Ja se vracam kuci u Mostar ovaj tjedan, al inace kad budem u Grazu mozemo se naci da vam pokazem par "bisercica" i slatkih malih prodavnica!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 16:39   #106
Idem sutra,vodim klinca sobom pa će to uglavnom biti
Jedino ako povedemo i tatu da klinca fura po Toysu,mada mu to više
i nije štos( ima 9. g.).Ako je ko bio ovih dana i gledao po HM-u klinačku odjeću,javite ima šta.
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 19:56   #107
Quote:
svadjalica kaže:
nema frke curke....sta vam god treba samo pitajte...
Ja se vracam kuci u Mostar ovaj tjedan, al inace kad budem u Grazu mozemo se naci da vam pokazem par "bisercica" i slatkih malih prodavnica!
kada budem isla sljedeci puta, sigurno cu pitati
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 22:12   #108
Bila jučer u Grazu,u Ikei i u H&M-u (WEST).
U Ikei ,standardno, uvijek možeš kupiti,ako ništa bar neke sitnice.Tako je i bilo,potrošila sam točno 55 eura,a H&M mi je bio totalno jadan.Nisam kupila ništa... Lažem, kupila sam malom jedne kupaljke (8 eura) da ne izađem praznih ruku.
Totalno sam razočarana ,put i klopa su me koštali više od samog šopinga.
Uvijek mi je bila draža Italija...
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 22:17   #109
Quote:
i-love-shopping kaže:
ja od februara nisam isla u graz
moram reč:
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 22:36   #110
I ja jučer bila u Grazu.Više-manje koma tj.nisam si ništa kupila mada sam išla
više zbog klinca.Čak i klinačke odjeće više baš i nema.Nisam se previše razočarala jer ja meni već dugo u Austriji tako,mada volim otići i ići ću opet čisto da mi guza vidi puta.Ni mom klincu više to nije štos.
Sve u svemu H&M je otprilike koma a ostale dućane više manje imamo i doma.
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 09:02   #111
idem u subotu u graz..busom. i zanima me kako vi prenosite stvari preko granice s obzirom da se po novom smije prenijeti do 300kn? jel gnjave?
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 20:20   #112
...

hej, prvi put idem u graz u subotu i nemam pojma gdje se sto nalazi, kakve su cijene... samo mi je rečeno da odmah idem u centar i to je to. Ne znam ni gdje bus obično staje tako da se ne mogu snaci po porukama koje su na foumu prethodno napisane. Dakle please help!!! kamo ići? kako se orjentirati? Gdje je dobar shoping? i konačno da li se sa 250 eura može obnoviti garderoba? Puno hvala!
natalie826 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 21:36   #113
ma snaci ces se bez pol frke!ne brini,cim ti pokazu u kojem smjeru je centar,a tu ti i ostavi bus/kod opere/,malcice hodas i doslovce ces nabasat na zaru i bez pol muke potrosit te eure
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 10:12   #114
Smile ...

Cula sam da je zara poprilično skupa, postoje li neki shopping centri koji imaju kvalitetnu ponudu i dobar izbor a pristupačne cijene? i još bi bilo super kad bi mi netko objasnio kako doći do njih...
natalie826 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 10:35   #115
pa nije ti tak skupo,to su ti fini materijali,mislim prirodni,a imas i h&m,al sto ja znam sto ti u biti zelis
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 10:52   #116
zara nije toliko skupa (dobro možda zara woman ima malo skupljih stvarčica), a h&m je još i jeftiniji a mogu se naći fakat super stvari.
ali vivienne je u pravu - kakav tip garderobe ti uopće tražiš?
lola rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 11:14   #117
evo ja sam si zadnji puta u zari kupila slonke koje nigde nisam mogla naci,kratki spic,slatke za poludit,na visoku petu,oko 100eura


sam ti odi u zaru,ne ces pozalit
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 11:19   #118
ja si kupih bijele cipele na visoku drvenu petu (ima ih na zara sajtu) i platih 59 eurića... mrak su miii i udobne za poludit. bila sam u njima cijeli dan, peta je fakat visoka, a nisu me noge zabolile!
lola rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 12:30   #119
...

ma u principu treba mi nekoliko casual majicica i topića onako za svaki dan, neki malo finiji sako,hlace i koja suknjica... Idem prvi put u graz a orjentacija mi nije baš jača strana zato i toliko ispitujem...
natalie826 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 13:38   #120
Quote:
natalie826 kaže:
ma u principu treba mi nekoliko casual majicica i topića onako za svaki dan, neki malo finiji sako,hlace i koja suknjica... Idem prvi put u graz a orjentacija mi nije baš jača strana zato i toliko ispitujem...
H&M je jeftin, i dušu dao za ljetne majice i topiće. malo finiji sako, hlače suknjica? može se i naći u H&M, ali ja u ovom slučaju preferiram zaru. uglavnom glavna ulica u grazu, prvo ide zara, pa h&m a onda pri dnu ulice prije njihove glavne robne kuće (ubije me zaboravih kako se zove) ima još jedan H&M. ja sam prošli put u njemu naletila na neko snjiženje, svega je bilo po 10, 15 eura. mrak.
lola rose is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.