Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2011., 14:22   #1
Avenue Mall Osijek

Otvorenje 8. travnja!

http://www.avenuemallosijek.hr

Popis trgovina

__________________
People who say they don't care what people think are usually desperate to have people think they don't care what people think.
5thAve is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 16:41   #2
Nije mi nešto, većinu tih trgovina imamo . Uostalom, blizu je Portanove koja ima bolju ponudu, a usto je i veća. Ne znam, nadam se da neće proć ko Esseker i Emmezeta .
Lanchetoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 16:45   #3
bolja mi je ponuda u portanovi, ove sve trgovine smo imali ili imamo još u centru
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 18:32   #4
Meni su samo Benetton i Muller zanimljivi. Da su i oni u Partanovoj,mislim da Mall ne bi nikada ni posjetila.
miss milly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 14:19   #5
Ne znam, vidit ćemo, ima i tu dobrih trgovina (fox, ovs, bio&bio,six koji je meni bolji od accessorizea, a i parfois, müller), ali tu na popisu nisu sve trgovine koje će biti...
Najbolje ćemo ocijeniti AM poslije otvorenja, tj kad ga posjetim...
~Anavi~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 15:32   #6
Stavili su najavu otvorenja 8.4. u 9h i mapu centra na stranicu.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 16:16   #7
još kad bih i vidjela što piše...
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 17:43   #8
Desni klik, open/view image.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 18:02   #9
thanks, uspjela sam nekako
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 16:10   #10
Vidimo se u petak na otvorenju
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 18:24   #11
Ovako po slikama, a i izvana AM mi je ljepši puno od Portanove, ima više dnevnog svjetla, čini mi se nekako prozračnije... Više mi se sviđaju te pokretne trake, nego pokretne stepenice...
Ali sve ćemo vidit ako ne u petak, onda sub, ned sigurno
~Anavi~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 18:58   #12
vizualno mi se avenue čini puno ljepšim, vjerujem da je i interijer bolji... nekako prozračniji. U Portanovoj nakon nekog vremena postanem klaustrofobična
no opet, moram priznati... avenue mall uopće nije bio potreban.
Nije da su neke nove trgovine doveli ko portanova. et, jedino bio&bio i tejli wejli. (osim ak nisam nešt zaboravila).

bar će biti cineplexx
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 19:20   #13
Ma meni je Müller kažu jedan od najvećih u RH...
A Lotus bar - predobro
Meni jedino bitno da više neću morat obilazit cijeli grad, al doslovno cijeli grad, da bih nešto našla, nego sad imamo ta 2, relativno blizu, trg. centra
~Anavi~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 14:42   #14
vi koji idete na otvorenje-mozete mi objasniti zasto idete? fascinira me to sto ljudi kod nas imaju potrebu navaliti na otvorenja, ali zbilja ne kuzim taj poriv
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 17:10   #15
a ja ne kužim zašto ne bih išla ako sam slobodna taj dan i nemam što raditi
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 18:02   #16
Nisam mislila nista lose s tim pitanjem s obzirom da imam svoje razloge zasto ne idem na takve stvari, zanimaju me razlozi onih koji idu.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 18:12   #17
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
vi koji idete na otvorenje-mozete mi objasniti zasto idete? fascinira me to sto ljudi kod nas imaju potrebu navaliti na otvorenja, ali zbilja ne kuzim taj poriv
e ovo ni meni nikada nije bilo jasno i oduvijek me fascinirao taj poriv ljudi koji moraju ici na ta otvorenja prvi dan,i guzvati se..
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 18:29   #18
Quote:
mateja122 kaže: Pogledaj post
e ovo ni meni nikada nije bilo jasno i oduvijek me fascinirao taj poriv ljudi koji moraju ici na ta otvorenja prvi dan,i guzvati se..
a da li ti je jasno zasht neko npr voli jest mrkvu?
ljudi su druzgaciji i svako neshto voli
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 18:34   #19
Zato me i zanima sto netko voli na otvorenjima Guzvu? Biti prvi u nekoj trgovini? Sto?

Na nedavnom otvorenju Portanove je bilo dosta poznanika i drugi dan su svi kukali kak je bila guzva i kak su se nazivcirali zbog parkinga i cekanja. Ali idu i na otvorenje A.M.-a, svjesno opet u istu guzvu. Mozda sam ja retard, ali stvarno to ne kuzim.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 18:35   #20
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
Zato me i zanima sto netko voli na otvorenjima Guzvu? Biti prvi u nekoj trgovini? Sto?

Na nedavnomm otvorenju Portanove je bilo dosta poznanika i drugi dan su svi kukali kak je bila guzva i kak su se nezivcirali zbog parkiranja. Ali idu i na otvorenje A.M.-a, svjesno opet u istu guzvu. Mozda sam ja retard, ali stvarno to ne kuzim.
a ocito neki vole biti prvi i guzvati se,i da im guzica vidi puta..
a tko voli nek izvoli..
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.